mate-user-share 1.25.0 - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
lt: Asmeninių failų viešinimo nustatymai

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: <b>Share Files over the Network</b>
lt: <b>Bendrinti failus tinkle</b>

en: _Share public files on network
lt: Bendrinti viešuo_sius failus tinkle

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: _Require password:
lt: _Reikia slaptažodžio:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
lt: <b>Bendrinti failus Bluetooth ryšiu</b>

en: Share public files over _Bluetooth
lt: Bendrinti viešuosius failus _Bluetooth ryšiu

en: Allo_w remote devices to delete files
lt: Leisti _nuotoliniams įrenginiams trinti failus

en: Require re_mote devices to bond with this computer
lt: Reikalauti nuotolinius įrenginius susieti su šiuo kompiuteriu

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
lt: <b>Gauti failus Bluetooth ryšiu</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
lt: Gauti failus Bluetooth ryšiu į atsiuntimų aplanką

en: _Accept files:
lt: P_riimti failus:

en: _Notify about received files
lt: Į_spėti apie gautus failus

en: User Share
lt: Naudotojo viešiniai

en: Integrates with user-share
lt: Integruojasi su user-share

en: Personal File Sharing
lt: Asmeninių failų bendrinimas

en: Preferences for sharing of files
lt: Failų viešinimo nustatymai

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;personal;file;sharing;preferences;properties;settings;WebDAV;ObexFTP;
lt: MATE;asmeniniai;failai;asmeninių;failų;dalinimasis;viešinimas;nuostatos;savybės;nustatymai;WebDAV;ObexFTP;

en: Personal File Sharing obexftp
lt: Asmeninių failų bendrinimas obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
lt: Paleisti asmeninių failų viešinimą, jei įjungtas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;
lt: bendrinti;dalintis;failai;failus;bluetooth;obex;http;tinklas;kopijuoti;siųsti;

en: Personal File Sharing obexpush
lt: Asmeninių failų bendrinimas obexpush

en: Personal File Sharing webdav
lt: Asmeninių failų bendrinimas webdav

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Launch Personal File Sharing Preferences
lt: Parodyti asmeninių failų viešinimo nustatymus

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
lt: Nepavyko parodyti asmeninių failų viešinimo nustatymų

en: May be used to share or receive files
lt: Gali būti naudojama failų bendrinimui ir gavimui

en: May be shared over the network or Bluetooth
lt: Gali būti bendrinama per tinklą arba Bluetooth

en: May be shared over the network
lt: Gali būti bendrinama per tinklą

en: May be used to receive files over Bluetooth
lt: Gali būti naudojama failų gavimui per Bluetooth

en: No reason
lt: Nepateikta priežastis

en: Could not display the help contents.
lt: Nepavyko parodyti pagalbos turinio.

en: Could not build interface.
lt: Nepavyko sukurti sąsajos.

en: Never
lt: Niekada

en: When writing files
lt: Kai rašomi failai

en: Always
lt: Visada

en: Only for set up devices
lt: Tik nustatytiems įrenginiams

en: Ask
lt: Klausti

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
lt: Viešieji failai (%s)

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
lt: Viešieji failai (%s, %s)

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
lt: Gavote „%s“ Bluetooth ryšiu

en: You received a file
lt: Gavote failą

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Reveal File
lt: Parodyti failą

en: File reception complete
lt: Failo priėmimas baigtas
