mate-user-share 1.25.0 - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
lv: Personiskās failu koplietošanas iestatījumi

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: <b>Share Files over the Network</b>
lv: <b>Koplietot failus izmantojot tīklu</b>

en: _Share public files on network
lv: _Koplietot publiskos failus tīklā

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Require password:
lv: Piep_rasīt paroli:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
lv: <b>Koplietot failus izmantojot Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
lv: Koplietot publiskos failus izmantojot _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
lv: Atļau_t attālinātajām ierīcēm dzēst failus

en: Require re_mote devices to bond with this computer
lv: Pieprasīt, lai attālinātās ierīces būtu sapārotas ar šo datoru

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
lv: <b>Saņemt failus izmantojot Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
lv: Izmantojot Bluetooth, saņemt failus '_Lejupielādes' mapē

en: _Accept files:
lv: _Apstiprināt failus:

en: _Notify about received files
lv: _Informēt par saņemtajiem failiem

en: Personal File Sharing
lv: Personiskā failu koplietošana

en: Preferences for sharing of files
lv: Failu koplietošanas iestatījumi

en: Launch Personal File Sharing if enabled
lv: Palaist personiskās failu koplietošanu (ja tā ir ieslēgta)

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Launch Personal File Sharing Preferences
lv: Atvērt personiskās failu koplietošanas iestatījumus

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
lv: Neizdevās atvērt personiskās failu koplietošanas iestatījumus

en: No reason
lv: Bez iemesla

en: Could not display the help contents.
lv: Neizdevās attēlot palīdzības saturu.

en: Could not build interface.
lv: Neizdevās izveidot saskarni.

en: Never
lv: Nekad

en: When writing files
lv: Rakstot failus

en: Always
lv: Vienmēr

en: Only for set up devices
lv: Tikai no iestatītajām ierīcēm

en: Ask
lv: Vaicā

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
lv: %s publiskie faili

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
lv: %s publiskie faili %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
lv: Jūs saņēmāt "%s" izmantojot Bluetooth

en: You received a file
lv: Jūs saņēmāt failu

en: Open File
lv: Atvērt failu

en: Reveal File
lv: Atsegt failu

en: File reception complete
lv: Faila uztveršana pabeigta
