mate-user-share 1.25.0 - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: _Close
mg: _hidio

en: _Help
mg: _Toro-làlana

en: _Password:
mg: _Teny fanalahidy:

en: Preferences
mg: Safidy

en: Never
mg: Na oviana na oviana
