mate-user-share 1.25.0 - en to mi translation catalogue (6 entries)

en: _Close
mi: _Kati

en: _Help
mi: _Āwhina

en: _Password:
mi: _Hiporete:

en: Preferences
mi: Ngā tina hiahia

en: Never
mi: Kore rawa

en: Always
mi: Pūmau
