mate-user-share 1.25.0 - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: _Close
mk: _Затвори

en: _Help
mk: _Помош

en: _Password:
mk: _Лозинка:

en: _Require password:
mk: _Потребна е лозинка:

en: Preferences
mk: Параметри

en: Never
mk: Никогаш

en: When writing files
mk: Кога се запишуваат датотеки

en: Always
mk: Секогаш

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
mk: Јавни датотеки на %s
