mate-user-share 1.25.0 - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: _Close
mn: _Хаах

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Password:
mn: _Нууц үг:

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: Never
mn: Хэзээ ч үгүй

en: Always
mn: Байнга (Дандаа)
