mate-user-share 1.25.0 - en to ms translation catalogue (47 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
ms: Keutamaan Perkongsian Fail Peribadi

en: _Close
ms: _Tutup

en: _Help
ms: _Bantuan

en: <b>Share Files over the Network</b>
ms: <b>Kongsi Fail menerusi Rangkaian</b>

en: _Share public files on network
ms: _Kongsi fail awam menerusi rangkaian

en: _Password:
ms: _Kata Laluan:

en: _Require password:
ms: Kata laluan diperl_ukan:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
ms: <b>Kongsi Fail menerusi Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
ms: Kongsi fail awam menerusi _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
ms: Be_narkan peranti jauh memadam fail

en: Require re_mote devices to bond with this computer
ms: Perlukan peranti _jauh diikat dengan komputer ini

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
ms: <b>Terima Fail menerusi Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
ms: Terima fail dalam folder _Muat Turun menerusi Bluetooth

en: _Accept files:
ms: _Terima fail:

en: _Notify about received files
ms: _Maklum mengenai fail diterima

en: User Share
ms: Kongsi Pengguna

en: Integrates with user-share
ms: Sepadukan dengan kongs-pengguna

en: Personal File Sharing
ms: Perkongsian Fail Peribadi

en: Preferences for sharing of files
ms: Keutamaan untuk perkongsian fail

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;personal;file;sharing;preferences;properties;settings;WebDAV;ObexFTP;
ms: MATE;peribadi;fail;perkongsian;keutamaan;sifat;tetapan;WebDAV;ObexFTP;

en: Personal File Sharing obexftp
ms: Perkongsian Fail Peribadi obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
ms: Lacar Perkongsian Fail Peribadi jika dibenarkan

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;
ms: kongsi;fail;bluetooth;obex;http;rangkaian;salin;hantar;

en: Personal File Sharing obexpush
ms: Perkongsian Fail Peribadi obexpush

en: Personal File Sharing webdav
ms: Perkongsian Fail Peribadi webdav

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Launch Personal File Sharing Preferences
ms: Lancar Keutamaan Perkongsian Fail Peribadi

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
ms: Tidak dapat lancarkan keutamaan Perkongsian Fail Peribadi

en: May be used to share or receive files
ms: Mungkin digunakan untuk kongsi atau terima fail

en: May be shared over the network or Bluetooth
ms: Mungkin dikongsi melalui rangkaian atau Bluetooth

en: May be shared over the network
ms: Mungkin dikongsi melalui rangkaian

en: May be used to receive files over Bluetooth
ms: Mungkin digunakan untuk terima fail melalui Bluetooth

en: No reason
ms: Tiada sebab

en: Could not display the help contents.
ms: Tidak dapat papar kandungan bantuan.

en: Could not build interface.
ms: Tidak dapat bina antaramuka

en: Never
ms: Tidak sesekali

en: When writing files
ms: Bila menulis fail

en: Always
ms: Sentiasa

en: Only for set up devices
ms: Hanya untuk persediaan peranti

en: Ask
ms: Tanya

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
ms: fail awam %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
ms: Fail awam %s dalam %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
ms: Anda telah menerima "%s" melalui Bluetooth

en: You received a file
ms: Anda telah menerima satu fail

en: Open File
ms: Buka Fail

en: Reveal File
ms: Dedah Fail

en: File reception complete
ms: Penerimaan fail selesai
