mate-user-share 1.25.0 - en to nds translation catalogue (6 entries)

en: _Close
nds: _Sluten

en: _Help
nds: _Hölp

en: _Password:
nds: _Passwoord:

en: Preferences
nds: Instellens

en: Never
nds: Nie nich

en: Always
nds: Jümmers
