mate-user-share 1.25.0 - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
oc: Preferéncias del partatge de fichièrs personals

en: _Close
oc: _Tampar

en: _Help
oc: Aju_da

en: <b>Share Files over the Network</b>
oc: <b>Partatge de fichièrs sul ret</b>

en: _Share public files on network
oc: _Partejar de fichièrs publics sul ret

en: _Password:
oc: Sen_hal :

en: _Require password:
oc: _Senhal requesit :

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
oc: <b>Partejar de fichièrs amb Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
oc: Partejar de fichièrs via _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
oc: _Permetre als periferics distants de suprimir de fichièrs

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
oc: <b>Recebre de fichièrs via Bluetooth</b>

en: _Accept files:
oc: _Acceptar los fichièrs :

en: _Notify about received files
oc: _Notificar en recepcionant de fichièrs

en: User Share
oc: Partatge utilizaire

en: Personal File Sharing
oc: Partatge de fichièrs personals

en: Preferences for sharing of files
oc: Preferéncias pel partatge de fichièrs

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;
oc: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;enviar;recebre;partatge;mobil;

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: May be used to receive files over Bluetooth
oc: Pòt servir per recebre de fichièrs via Bluetooth

en: No reason
oc: Sens rason

en: Could not display the help contents.
oc: Afichatge impossible del contengut de l’ajuda.

en: Could not build interface.
oc: Creacion impossibla de l'interfàcia.

en: Never
oc: Pas jamai

en: When writing files
oc: En escrivent los fichièrs

en: Always
oc: Totjorn

en: Ask
oc: Demandar

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
oc: Fichièrs publics de %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
oc: Fichièrs publics de %s sus %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
oc: Avètz recebut « %s » via Bluetooth

en: You received a file
oc: Avètz recebut un fichièr

en: Open File
oc: Dobrir lo fichièr

en: Reveal File
oc: Revelar fichièr

en: File reception complete
oc: Recepcion del fichièr terminada
