mate-user-share 1.25.0 - en to or translation catalogue (32 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫାଇଲ ସହଭାଗ ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: <b>Share Files over the Network</b>
or: <b>ନେଟୱର୍କ ଉପରେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ</b>

en: _Share public files on network
or: ନେଟୱର୍କରେ ସାର୍ବଜନିକ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: _Require password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ (_R):

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
or: <b>ବ୍ଲୁଟୁଥ ଉପରେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ</b>

en: Share public files over _Bluetooth
or: ବ୍ଲୁଟୁଥ ଉପରେ ସାର୍ବଜନିକ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ (_B)

en: Allo_w remote devices to delete files
or: ସୂଦୂର ଉଫକରଣକୁ ଫାଇଲ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ (_w)

en: Require re_mote devices to bond with this computer
or: ଏହି କମ୍ପୁଟର ସହିତ ବାନ୍ଧିହେବା ପାଇଁ ସୂଦୂର ଉପକରଣ ଆବଶ୍ୟକ (_m)

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
or: <b>ବ୍ଲୁଟୁଥ ଉପରେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
or: ବ୍ଲୁଟୁଥ ଉପରେ ଆହରଣ ଫୋଲଡରରେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ (_D)

en: _Accept files:
or: ଫାଇଲ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ (_A):

en: _Notify about received files
or: ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ (_N)

en: Personal File Sharing
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫାଇଲ ସହଭାଗ

en: Preferences for sharing of files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସହଭାଗ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ

en: Launch Personal File Sharing if enabled
or: ଯଦି ସକ୍ରିୟ ଥାଏ ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫାଇଲ ସହଭାଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: No reason
or: କୌଣସି କାରଣ ନାହିଁ

en: Could not display the help contents.
or: ସହାୟତା ସୂଚୀକୁ ଦର୍ଶାଇ ହେବ ନାହିଁ।

en: Could not build interface.
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନିର୍ମାଣ କରିହେବ ନାହିଁ।

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: When writing files
or: ଫାଇଲ ଲେଖିବା ସମୟରେ

en: Always
or: ସର୍ବଦା

en: Ask
or: ପଚାର

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
or: %sର ସାର୍ବଜନିକ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
or: %s ଉପରେ %sର ସାର୍ବଜନିକ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
or: ଆପଣ ବ୍ଲୁଟୁଥ ମାଧ୍ଯମରେ "%s" କୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି

en: You received a file
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି

en: Open File
or: ଫାଇଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Reveal File
or: ଫାଇଲ ପ୍ରକଟକରନ୍ତୁ
