mate-user-share 1.25.0 - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
pl: Preferencje współdzielenia osobistych plików

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Help
pl: P_omoc

en: <b>Share Files over the Network</b>
pl: <b>Współdzielenie plików przez sieć</b>

en: _Share public files on network
pl: Współdzielenie plików publicznych w _sieci

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Require password:
pl: _Wymaganie hasła:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
pl: <b>Współdzielenie plików przez Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
pl: Współdzielenie plików publicznych przez _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
pl: _Zezwolenie na usuwanie plików przez zdalne urządzenia

en: Require re_mote devices to bond with this computer
pl: Wy_maganie powiązania zdalnych urządzeń z tym komputerem

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
pl: <b>Pobieranie plików przez Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
pl: Odbieranie plików przez Bluetooth do katalogu _Pobrane

en: _Accept files:
pl: Ak_ceptowanie plików:

en: _Notify about received files
pl: P_owiadamianie o odebranych plikach

en: User Share
pl: Udział użytkownika

en: Integrates with user-share
pl: Integruje się z udziałem użytkownika

en: Personal File Sharing
pl: Współdzielenie osobistych plików

en: Preferences for sharing of files
pl: Preferencje współdzielenia plików

en: Personal File Sharing obexftp
pl: Współdzielenie plików osobistych przez obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
pl: Uruchamia współdzielenie osobistych plików, jeśli włączone

en: Personal File Sharing obexpush
pl: Współdzielenie plików osobistych przez obexpush

en: Personal File Sharing webdav
pl: Współdzielenie plików osobistych przez webdav

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Launch Personal File Sharing Preferences
pl: Uruchamia preferencje współdzielenia osobistych plików

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
pl: Nie można uruchomić preferencji współdzielenia osobistych plików

en: May be used to share or receive files
pl: Może być używane do współdzielenia i otrzymywania plików

en: May be shared over the network or Bluetooth
pl: Może być współdzielone przez sieć lub Bluetooth

en: May be shared over the network
pl: Może być współdzielone przez sieć

en: May be used to receive files over Bluetooth
pl: Może być używane do otrzymywania plików przez Bluetooth

en: No reason
pl: Brak powodu

en: Could not display the help contents.
pl: Nie można wyświetlić zawartości pomocy.

en: Could not build interface.
pl: Nie można utworzyć interfejsu.

en: Never
pl: Nigdy

en: When writing files
pl: Podczas zapisywania plików

en: Always
pl: Zawsze

en: Only for set up devices
pl: Tylko dla ustawionych urządzeń

en: Ask
pl: Pytanie

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
pl: Pliki publiczne użytkownika %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
pl: Pliki publiczne użytkownika %s na %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
pl: Odebrano plik "%s" przez Bluetooth

en: You received a file
pl: Odebrano plik

en: Open File
pl: Otwórz plik

en: Reveal File
pl: Wyświetl plik

en: File reception complete
pl: Ukończono odbiór pliku
