mate-user-share 1.25.0 - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: _Close
ps: بندول_

en: _Help
ps: مرسته_

en: _Password:
ps: :تېرنويې_

en: Preferences
ps: غوراوي

en: Never
ps: هېڅکله
