mate-user-share 1.25.0 - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
si: පුද්ගලික ගොනු බෙදාර්‍දමේ අභිප්‍රේත

en: _Close
si: වසන්න (_C)

en: _Help
si: උදව් (_H)

en: <b>Share Files over the Network</b>
si: <b>ජාලය මත ගොනු බෙදාදෙන්න</b>

en: _Share public files on network
si: _ජාලය මත පොදු ගොනු බෙදාදෙන්න

en: _Password:
si: _රහස්‍ය පදය:

en: _Require password:
si: _රහස්‍ය පදය අවශ්‍යයි:

en: Preferences
si: අභිප්‍රේත

en: Never
si: කිසිදාක නැත
