mate-user-share 1.25.0 - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
sk: Nastavenia zdieľania osobných súborov

en: _Close
sk: Zat_voriť

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: <b>Share Files over the Network</b>
sk: <b>Zdieľať súbory cez sieť</b>

en: _Share public files on network
sk: _Zdieľať verejné súbory na sieti

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Require password:
sk: Vyža_dovať heslo:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
sk: <b>Zdieľať súbory cez Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
sk: Zdieľať verejné súbory cez _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
sk: P_ovoliť vzdialeným zariadeniam mazanie súborov

en: Require re_mote devices to bond with this computer
sk: Vyžadovať od vzdialených zariadení p_repojenie s týmto počítačom

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
sk: <b>Prijímať súbory cez Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
sk: Prijí_mať súbory poslané cez Bluetooth do priečinka Stiahnuté

en: _Accept files:
sk: _Akceptovať súbory:

en: _Notify about received files
sk: I_nformovať o prijatých súboroch

en: User Share
sk: Zdieľanie používateľom

en: Integrates with user-share
sk: Integrácia so zdieľaním používateľom

en: Personal File Sharing
sk: Zdieľanie osobných súborov

en: Preferences for sharing of files
sk: Nastavenia zdieľania súborov

en: Personal File Sharing obexftp
sk: Zdieľanie osobných súborov prostredníctvom obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
sk: Ak je povolené, spustiť Zdieľanie osobných súborov

en: Personal File Sharing obexpush
sk: Zdieľanie osobných súborov prostredníctvom obexpush

en: Personal File Sharing webdav
sk: Zdieľanie osobných súborov prostredníctvom webdav

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Launch Personal File Sharing Preferences
sk: Spustiť Nastavenia zdieľania osobných súborov

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
sk: Nedajú sa spustiť Nastavenia zdieľania osobných súborov

en: May be used to share or receive files
sk: Môže byť použitý na zdieľanie alebo prijímanie súborov

en: May be shared over the network or Bluetooth
sk: Môže byť zdieľaný prostredníctvom siete alebo Bluetooth

en: May be shared over the network
sk: Môže byť zdieľaný prostredníctvom siete

en: May be used to receive files over Bluetooth
sk: Môže byť použitý na prijímanie súborov cez Bluetooth

en: No reason
sk: Bez dôvodu

en: Could not display the help contents.
sk: Nepodarilo sa zobraziť obsah pomocníka.

en: Could not build interface.
sk: Nepodarilo sa zostaviť rozhranie.

en: Never
sk: Nikdy

en: When writing files
sk: Pri zápise súborov

en: Always
sk: Vždy

en: Only for set up devices
sk: Iba pre nastavené zariadenia

en: Ask
sk: Opýtať sa

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
sk: Verejné súbory používateľa %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
sk: Verejné súbory používateľa %s na %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
sk: Prijali ste „%s“ cez Bluetooth

en: You received a file
sk: Prijali ste súbor

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: Reveal File
sk: Odhaliť súbor

en: File reception complete
sk: Príjem súboru dokončený
