mate-user-share 1.25.0 - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
sl: Možnosti souporabe osebnih datotek

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: _Pomoč

en: <b>Share Files over the Network</b>
sl: <b>Souporaba datotek preko omrežja</b>

en: _Share public files on network
sl: _Souporaba javnih datotek na omrežju

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: _Require password:
sl: _Zahtevano geslo:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
sl: <b>Souporaba datotek preko Bluetootha</b>

en: Share public files over _Bluetooth
sl: Souporaba javnih datotek preko _Bluetootha

en: Allo_w remote devices to delete files
sl: Omogoči _oddaljenim napravam brisanje datotek.

en: Require re_mote devices to bond with this computer
sl: Zahtevaj od _oddaljenih naprav povezavo z računalnikom

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
sl: <b>Prejemanje datotek preko Bluetootha</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
sl: Prejmi datoteke poslane preko Bluetootha v mapo _Prejeto.

en: _Accept files:
sl: _Sprejmi datoteke:

en: _Notify about received files
sl: _Obvesti o prejetih datotekah

en: Personal File Sharing
sl: Souporaba osebnih datotek

en: Preferences for sharing of files
sl: Možnosti souporabe datotek

en: Personal File Sharing obexftp
sl: Osebna souporaba datotek obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
sl: Zaženi souporabo osebnih datotek, kadar je ta omogočena

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Launch Personal File Sharing Preferences
sl: Zagon možnosti souporabe osebnih datotek

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
sl: Ni mogoče zagnati možnosti osebne souporabe datotek

en: May be used to share or receive files
sl: Lahko se uporablja za izmenjavo ali prejemanje datotek

en: May be shared over the network or Bluetooth
sl: Lahko se delijo preko omrežja ali Bluetootha

en: May be shared over the network
sl: Lahko se delijo preko omrežja

en: May be used to receive files over Bluetooth
sl: Lahko se uporablja za prejemanje datotek preko Bluetootha

en: No reason
sl: Brez razloga

en: Could not display the help contents.
sl: Ni mogoče prikazati vsebine pomoči.

en: Could not build interface.
sl: Ni mogoče izgraditi vmesnika.

en: Never
sl: Nikoli

en: When writing files
sl: Med pisanjem datotek

en: Always
sl: Vedno

en: Only for set up devices
sl: Le za nastavljene naprave

en: Ask
sl: Vprašaj

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
sl: Javne datoteke osebe %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
sl: Javne datoteke osebe %s na %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
sl: Prejeli ste datoteko "%s" preko Bluetootha

en: You received a file
sl: Prejeli ste datoteko

en: Open File
sl: Odpri datoteko

en: Reveal File
sl: Razkrij datoteko

en: File reception complete
sl: Prejemanje datoteke je končano
