mate-user-share 1.25.0 - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
sr: Поставке дељења личних датотека

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Help
sr: По_моћ

en: <b>Share Files over the Network</b>
sr: <b>Дељење датотека преко мреже</b>

en: _Share public files on network
sr: Дели јавне датотеке преко _мреже

en: _Password:
sr: _Лозинка:

en: _Require password:
sr: _Захтевај лозинку:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
sr: <b>Дељење датотека преко блутута</b>

en: Share public files over _Bluetooth
sr: Дели јавне датотеке преко _блутута

en: Allo_w remote devices to delete files
sr: Удаљени уређаји могу да _бришу датотеке

en: Require re_mote devices to bond with this computer
sr: Захтевај упаривање удаљених уређаја са рачунаром

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
sr: <b>Пријем датотека преко блутута</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
sr: Прими датотеке преко блутута у _фасциклу „Примљено“

en: _Accept files:
sr: _Прихвати датотеке:

en: _Notify about received files
sr: _Обавести о примљеним датотекама

en: User Share
sr: Корисничко дељење

en: Integrates with user-share
sr: Обједињује се са корисничким дељењем

en: Personal File Sharing
sr: Дељење личних датотека

en: Preferences for sharing of files
sr: Поставке за дељење датотека

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;personal;file;sharing;preferences;properties;settings;WebDAV;ObexFTP;
sr: Мејт;лично;датотека;дељење;поставке;особине;подешавања;ВебДАВ;ОбексФТП;

en: Personal File Sharing obexftp
sr: Обексфтп дељења личних датотека

en: Launch Personal File Sharing if enabled
sr: Покреће дељење личних датотека ако је омогућено

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;
sr: дели;датотеке;блутут;обекс;хттп;мрежа;умножи;пошаљи;

en: Personal File Sharing obexpush
sr: Обексгурни дељења личних датотека

en: Personal File Sharing webdav
sr: Вебдав дељења личних датотека

en: Preferences
sr: Поставке

en: Launch Personal File Sharing Preferences
sr: Покреће поставке за дељење личних датотека

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
sr: Не могу да покренем поставке за дељење личних датотека

en: May be used to share or receive files
sr: Може да се користи за дељење или примање датотека

en: May be shared over the network or Bluetooth
sr: Може да се дели преко мреже или блутутом

en: May be shared over the network
sr: Може да се дели преко мреже

en: May be used to receive files over Bluetooth
sr: Може да се користи за примање датотека путем блутута

en: No reason
sr: Без разлога

en: Could not display the help contents.
sr: Не могу да прикажем садржај помоћи.

en: Could not build interface.
sr: Не могу да изградим сучеље.

en: Never
sr: Никад

en: When writing files
sr: При упису датотека

en: Always
sr: Увек

en: Only for set up devices
sr: Само за упарене уређаје

en: Ask
sr: Питај

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
sr: Јавне датотеке корисника „%s“

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
sr: Јавне датотеке корисника „%s“ на рачунару „%s“

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
sr: Примили сте „%s“ преко блутут везе

en: You received a file
sr: Примили сте датотеку

en: Open File
sr: Отвори датотеку

en: Reveal File
sr: Прикажи датотеку

en: File reception complete
sr: Пријем датотеке је завршен
