mate-user-share 1.25.0 - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
ug: خۇسۇسىي ھۆججەت ھەمبەھىرى تەڭشىكى

en: _Close
ug: ياپ(_C)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: <b>Share Files over the Network</b>
ug: <b>تور ئارقىلىق ھۆججەت ھەمبەھىر قىلىش</b>

en: _Share public files on network
ug: توردا ئاممىۋى ھۆججەتلەرنى ھەمبەھىر قىل(_S)

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

en: _Require password:
ug: ئىم تەلەپ قىلىش(_R):

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
ug: <b>Bluetooth ئارقىلىق ھۆججەت ھەمبەھىر قىلىش</b>

en: Share public files over _Bluetooth
ug: Bluetooth ئارقىلىق ئاممىۋى ھۆججەتلەرنى ھەمبەھىر قىلىش(_B)

en: Allo_w remote devices to delete files
ug: يىراقتىكى ئۈسكۈنىلەرنىڭ ھۆججەت ئۆچۈرۈشىگە رۇخسەت قىلىش(_W)

en: Require re_mote devices to bond with this computer
ug: يىراقتىكى ئۈسكۈنە بىلەن بۇ كومپيۇتېر ھەمكارلىشىشىنى تەلەپ قىلىش(_M)

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
ug: <b>Bluetooth ئارقىلىق ھۆججەت قوبۇل قىلىش</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
ug: Bluetooth ئارقىلىق قوبۇل قىلغان ھۆججەتلەرنى چۈشۈرۈش مۇندەرىجىسىگە قويۇش(_D)

en: _Accept files:
ug: رۇخسەت قىلىنغان ھۆججەتلەر(_A):

en: _Notify about received files
ug: ھۆججەت قوبۇل قىلغاندا ئۇقتۇرۇش قىلىش(_N)

en: Personal File Sharing
ug: خۇسۇسىي ھۆججەت ھەمبەھىرى

en: Preferences for sharing of files
ug: خۇسۇسىي ھۆججەت ھەمبەھىرىنىڭ تەڭشىكى

en: Launch Personal File Sharing if enabled
ug: خۇسۇسىي ھۆججەت ھەمبەھىرى ئىناۋەتلىك بولسا ئىجرا قىلىش

en: Preferences
ug: مايىللىق

en: Launch Personal File Sharing Preferences
ug: خۇسۇسىي ھۆججەت ھەمبەھىرىنىڭ تەڭشىكىنى ئىجرا قىلىش

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
ug: خۇسۇسىي ھۆججەت ھەمبەھىرىنىڭ تەڭشىكىنى ئىجرا قىلغىلى بولمىدى

en: No reason
ug: سەۋەبسىز

en: Could not display the help contents.
ug: ياردەم ئۇچۇرلىرىنى كۆرسەتكىلى بولمىدى.

en: Could not build interface.
ug: interface قۇرغىلى بولمىدى.

en: Never
ug: ھەرگىز

en: When writing files
ug: ھۆججەتلەرگە يازغاندا

en: Always
ug: ھەمىشە

en: Only for set up devices
ug: بېكىتىلگەن ئۈسكۈنىلەرلا

en: Ask
ug: كۆرۈشۈپ بېقىڭ

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
ug: %s نىڭ ئاممىۋى ھۆججەتلىرى

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
ug: %s@%s نىڭ ئاممىۋى ھۆججەتلىرى

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
ug: Bluetooh نى ئىشلىتىپ "%s" نى قوبۇل قىلدىڭىز

en: You received a file
ug: بىر ھۆججەت قوبۇل قىلدىڭىز

en: Open File
ug: ھۆججەت ئېچىش

en: Reveal File
ug: ھۆججەت كۆرسىتىش

en: File reception complete
ug: ھۆججەت قوبۇل قىلىش تاماملاندى.
