mate-user-share 1.25.0 - en to wa translation catalogue (6 entries)

en: _Close
wa: _Clôre

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Password:
wa: _Sicret:

en: Preferences
wa: Preferinces

en: Never
wa: Måy

en: Always
wa: Tofer
