mate-user-share 1.25.0 - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: _Close
xh: _Vala

en: _Help
xh: _Nceda

en: _Password:
xh: I-_Password:

en: Preferences
xh: Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

en: Never
xh: Khange

en: Always
xh: Rhoqo
