mate-user-share 1.25.0 - en to zu translation catalogue (5 entries)

en: _Close
zu: _Vala

en: _Help
zu: _Usizo

en: _Password:
zu: _Igama lokungena:

en: Never
zu: Phinde

en: Always
zu: Njalo
