mate-user-share 1.25.0 - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: _Close
sq: _Mbyll

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: _Password:
sq: _Fjalëkalimi:

en: _Require password:
sq: _Kërko fjalëkalimin:

en: _Accept files:
sq: _Prano skedarët:

en: Preferences
sq: Parapëlqimet

en: May be shared over the network
sq: Mund të shpërndahet në rrjet

en: May be used to receive files over Bluetooth
sq: Mund të përdoret për të marrë skedarë përmes Bluetooth

en: No reason
sq: Pa arsye

en: Could not display the help contents.
sq: Nuk mund të shfaqet përmbajtja e ndihmës.

en: Could not build interface.
sq: Nuk mund të ndërtoj ndërfaqe.

en: Never
sq: Kurrë

en: When writing files
sq: Kur shkruan skeda

en: Always
sq: Gjithmonë

en: Ask
sq: Pyet

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
sq: Skedat publike të %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
sq: %s's skedarë publik në %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
sq: Keni marrë "%s" nëpërmjet Bluetooth

en: You received a file
sq: Keni marrë një skedarë

en: Open File
sq: Hap Skedarë

en: Reveal File
sq: Zbulo Skedarë
