mate-user-share 1.25.0 - en to uz translation catalogue (6 entries)

en: _Close
uz: _Yopish

en: _Help
uz: _Yordam

en: _Password:
uz: _Maxfiy so'z:

en: Preferences
uz: Parametrlar

en: Never
uz: Hech qachon

en: Always
uz: Doimo
