mate-utils 1.25.1 - en to frp translation catalogue (22 entries)

en: Scan Home
frp: Scanar la rèçua

en: Device
frp: Aparèly

en: _User Name:
frp: Nom d’_usancér

en: Service _type:
frp: _Tipo de sèrviço

en: File is not a valid .desktop file
frp: Ce fôlyo est pas un fôlyo “.desktop” valido.

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
frp: Vèrsion '%s' de fôlyo desktop pas reconyua

en: Starting %s
frp: Après enrayér %s

en: Application does not accept documents on command line
frp: L’aplicacion accèpte pas de documents en linye de comanda

en: Unrecognized launch option: %d
frp: Opcion d’enrayement inconyua: %d

en: Not a launchable item
frp: Impossîblo d’enrayér l’objèt

en: FILE
frp: FÔLYO

en: Session management options:
frp: Opcions de mènement de sèssion

en: USER
frp: USANCÉR

en: Name
frp: Nom

en: Browse
frp: Pèrcorir

en: Background:
frp: Fond:

en: Default
frp: Prèdèfini

en: Description
frp: Dèscripcion

en: Preferences
frp: Prèfèrences

en: Print this document
frp: Emrpimar lo document

en: _Preferences
frp: _Prèfèrences

en: Print
frp: Emprimar
