mate-utils 1.25.1 - en to fur translation catalogue (71 entries)

en: _Help
fur: _Jutori

en: _Close
fur: _Siere

en: _Edit
fur: _Modifiche

en: _View
fur: _Viodude

en: _Toolbar
fur: _Bare dai imprescj

en: St_atusbar
fur: Sb_are di stât

en: _Contents
fur: _Somari

en: Custom Location
fur: Posizion personalizade

en: Public FTP
fur: FTP public

en: _Location (URI):
fur: _Posizion (URI):

en: _Server:
fur: _Servidôr

en: _Port:
fur: _Puarte:

en: _Folder:
fur: Carte_le:

en: _User Name:
fur: Non _utent:

en: _Domain Name:
fur: Non _domini:

en: Connect to Server
fur: Conetiti al servidôr

en: Folder
fur: Cartele

en: Size
fur: Dimension

en: Contents
fur: Contignûts

en: Mo_ve to Trash
fur: Mô_f te Scovacere

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
fur: Beche documents e cartelis su chest computer par nom o par contignût

en: Starting %s
fur: Inviament di %s

en: Not a launchable item
fur: Nol è un ogjiet inviabil

en: Disable connection to session manager
fur: Disabilite la conession al gjestôr di session

en: Specify session management ID
fur: Specifiche l'ID dal gjestôr di session

en: Show session management options
fur: Mostre lis opzions di gjestion da session

en: List View
fur: Viodude a liste

en: Name
fur: Nom

en: Type
fur: Gjenar

en: Date Modified
fur: Date modifiche

en: Browse
fur: Svuluzze

en: _Open
fur: _Vierç

en: Open Wit_h
fur: Vi_erç cun

en: _Replace
fur: _Sostituìs

en: today at %-I:%M %p
fur: vuê a lis %-H:%M

en: yesterday at %-I:%M %p
fur: îr a lis %-H:%M

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
fur: %A, %d di %B %Y a lis %-H:%M:%S

en: link (broken)
fur: leam (nol va)

en:  (copy)
fur: (copie)

en:  (another copy)
fur: (une altre copie)

en: %s (copy)%s
fur: %s (copie)%s

en: %s (another copy)%s
fur: %s (une altre copie)%s

en:  (invalid Unicode)
fur: (Unicode no valit)

en: _Name:
fur: _Nom:

en: Loading...
fur: Daûr a cjamâ

en: _Open...
fur: _Vierç...

en: _Quit
fur: _Jes

en: _Copy
fur: _Cupie

en: Copy the selection
fur: Copie la selezion

en: Select _All
fur: _Selezione dut

en: _Find...
fur: _Cjate...

en: Zoom _In
fur: Plu_i zoom

en: Zoom _Out
fur: _Mancul zoom

en: _Normal Size
fur: Dimension _normâl

en: _About
fur: Informazions

en: _Statusbar
fur: Bare di _stât

en: Side _Pane
fur: _Panel in bande

en: _Previous
fur: _Precedent

en: _Next
fur: _Prossim

en: Filename
fur: Nom dal file

en: Description
fur: Descrizion

en: _Save
fur: _Salve

en: Preferences
fur: Preferencis

en: _Go
fur: _Va

en: _New
fur: _Gnûf

en: _Print...
fur: Stam_pe...

en: Find Ne_xt
fur: _Cjate sucesîf

en: _Preferences
fur: _Preferencis

en: All Files
fur: Ducj i files

en: _Mount
fur: _Monte

en: None
fur: No stâ centrâ
