mate-utils 1.25.1 - en to fy translation catalogue (56 entries)

en: _Close
fy: Slute

en: _Edit
fy: B_ewurkje

en: _View
fy: _Sjen litte

en: _Toolbar
fy: Arkbalke

en: _Contents
fy: Ynhâld

en: Public FTP
fy: Iepenbiere FTP

en: FTP (with login)
fy: FTP (mei oanmelde)

en: _Location (URI):
fy: _Lokaasje (UR):

en: _Server:
fy: T_sjinner:

en: _Share:
fy: Diele:

en: _Port:
fy: _Poarte:

en: _Folder:
fy: Map:

en: _User Name:
fy: Brûkersnamme:

en: Folder
fy: Map

en: Size
fy: Grutte

en: Contents
fy: Ynhâld

en: Mo_ve to Trash
fy: Nei Jiskefet Ferpleatse

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
fy: Dokuminten en mappen op dizze kompjûter fine mei namme or ynhâld

en: File is not a valid .desktop file
fy: Triem is gjin deugdlike .desktop-triem

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fy: Net weromkende fersje '%s' fan desktop-triem

en: Starting %s
fy: Uteinsette fan %s

en: Application does not accept documents on command line
fy: Applikaasje akseptearret gjin dokuminten op de kommando rigel

en: Unrecognized launch option: %d
fy: Net weromkende opstartopsje: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
fy: Kin gjin dokumint URIs oan in 'Type=Link' buroblêd ynfier trochjaan

en: Not a launchable item
fy: Gjin útein te setten item

en: Disable connection to session manager
fy: Skeakelje ferbining mei sesjebehearder út

en: Specify file containing saved configuration
fy: Spesifisear triem mei bewarre konfiguraasje

en: FILE
fy: TRIEM

en: Specify session management ID
fy: Tsjut sesjebehear-ID oan

en: Session management options:
fy: Sesjebehearkarren:

en: Show session management options
fy: Lit sesjebehearkarren sjen

en: Show more _details
fy: Lit mear _details sjen

en: Name
fy: Namme

en: Date Modified
fy: Datum Oanpast:

en: _Open
fy: Iepenje

en: _Replace
fy: Fe_rfange

en: link (broken)
fy: link (ferbrutsen)

en:  (copy)
fy:  (útskrift)

en:  (another copy)
fy:  (oar útskrift)

en:  (invalid Unicode)
fy:  (mishypte Unicode)

en: _Name:
fy: _Namme:

en: Loading...
fy: Oan it Laden...

en: _File
fy: Bestân

en: Select _All
fy: Selektearje _Alles

en: Zoom _In
fy: Seamje Yn

en: Zoom _Out
fy: Seamje Út

en: _About
fy: _Oer

en: Default
fy: Standert

en: Description
fy: Beskriuwing

en: Preferences
fy: Ynstellingen

en: _Go
fy: _Gean

en: _Preferences
fy: Foarkarren

en: All Files
fy: Alle Triemen

en: _Mount
fy: Keppel

en: None
fy: Gjin

en: seconds
fy: sekonden
