mate-utils 1.25.1 - en to gd translation catalogue (16 entries)

en: Size
gd: Meud

en: Show more _details
gd: Seall barrach_d fiosrachaidh

en: Name
gd: Ainm

en: Type
gd: Seòrsa

en: Date Modified
gd: Ceann-là an atharrachaidh

en: _Replace
gd: Cui_r ’na àite

en:  (copy)
gd:  (lethbhreac)

en:  (another copy)
gd:  (lethbhreac eile)

en: th copy)
gd: mh lethbhreac)

en: st copy)
gd: d lethbhreac)

en: nd copy)
gd: na lethbhreac)

en: rd copy)
gd: s lethbhreac)

en: %s (copy)%s
gd: %s (lethbhreac)%s

en: %s (another copy)%s
gd: %s (lethbhreac eile)%s

en:  (invalid Unicode)
gd:  (Unicode mì-dhligheach)

en: Select _All
gd: Tagh n_a h-uile
