mate-utils 1.25.1 - en to he translation catalogue (518 entries)

en: MATE Disk Usage Analyzer
he: מנתח הדיסק של MATE

en: Check folder sizes and available disk space
he: בודק גדלי ספריות ומקום פנוי בדיסק

en: Disk Usage Analyzer Preferences
he: העדפות מנתח השימוש בדיסק

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Close
he: _סגור

en: Select _devices to include in filesystem scan:
he: בחר ה_תקנים שיכללו בסריקת מערכות הקבצים:

en: _Monitor changes to your home folder
he: _נטר שינויים בתיקיית הבית

en: _Analyzer
he: _ניתוח

en: Scan _Home Folder
he: סרוק את תיקיית _הבית

en: Scan _Filesystem
he: סרוק את מערכת _הקבצים

en: Scan F_older...
he: סריקת תי_קיה...

en: S_can Remote Folder...
he: ס_רוק תיקייה מרוחקת...

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Expand All
he: ל_הרחיב הכול

en: _Collapse All
he: ל_צמצם הכול

en: _View
he: _תצוגה

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: St_atusbar
he: שורת _מצב

en: All_ocated Space
he: מקום _מוקצה

en: _Contents
he: _תוכן עניינים

en: Disk Usage Analyzer
he: מנתח השימוש בדיסק

en: Scan home folder
he: סרוק את תיקיית הבית

en: Scan Home
he: סרוק את תיקיית הבית

en: Scan filesystem
he: סרוק מערכת הקבצים

en: Scan Filesystem
he: סרוק את מערכת הקבצים

en: Scan a folder
he: סרוק תיקייה

en: Scan Folder
he: סרוק תיקייה

en: Scan a remote folder
he: סרוק תיקייה מרוחקת

en: Scan Remote Folder
he: סרוק תיקייה מרוחקת

en: Stop scanning
he: עצור סריקה

en: Refresh
he: רענן

en: Monitor Home
he: מוניטור ראשי

en: Excluded partitions URIs
he: Exluded partitions uris

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
he: A list of uri for partitions to be excluded from scanning.

en: Statusbar is Visible
he: הסטטוס בר מוצג

en: Whether the subfolder tooltips of the selected folder are drawn.
he: Whether the subfolders tooltips of the selected folder are drawn.

en: Active Chart
he: תרשים פעיל

en: Which type of chart should be displayed.
he: מהו סגנון התרשים להצגה

en: A disk usage analyzing tool for MATE Desktop
he: כלי לניתוח השימוש בדיסק עבור שולחן העבודה MATE

en: Scanning...
he: סורק...

en: Total filesystem capacity:
he: קיבולת מערכת הקבצים:

en: used:
he: בשימוש:

en: available:
he: פנוי:

en: Calculating percentage bars...
he: מחשב אחוזים...

en: Ready
he: מוכנה

en: Total filesystem capacity
he: קיבולת מערכת הקבצים

en: Total filesystem usage
he: שימוש במערכת הקבצים

en: contains hardlinks for:
he: מכיל קישורים קשיחים עבור:

en: Could not initialize monitoring
he: לא ניתן לאתחל ניטור

en: Changes to your home folder will not be monitored.
he: שינויים בתיקיית הבית לא ינוטרו.

en: Move to parent folder
he: העבר לתיקיית הורה

en: Zoom in
he: התקרב

en: Zoom out
he: התרחק

en: Save screenshot
he: שמור תצלום מסך

en: View as Rings Chart
he: הצג כתרשים טבעות

en: View as Treemap Chart
he: הצג כתרשים Treemap

en: Show version
he: הצג גרסה

en: Too many arguments. Only one directory can be specified.
he: יותר מדי ארגומנטים. ניתן לציין תיקייה אחת בלבד.

en: Could not detect any mount point.
he: לא זוהו נקודות עיגון.

en: Without mount points disk usage cannot be analyzed.
he: ללא נקודות עיגון לא ניתן לנתח את השימוש בדיסק.

en: Maximum depth
he: עומק מקסימאלי

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
he: העומק המקסימלי שיוצג בתרשים החל מתיקיית הבסיס

en: Chart model
he: דגם טבלה

en: Set the model of the chart
he: קבע את דגם הטבלה

en: Chart root node
he: המיקום הראשי לתרשים

en: Set the root node from the model
he: בחירת המיקום הראשי מהדגם

en: Cannot create pixbuf image!
he: לא ניתן ליצור תמונת pixbuf!

en: Save Snapshot
he: שמור צילום מפה

en: _Image type:
he: _סוג תמונה:

en: Scan
he: סריקה

en: Device
he: התקן

en: Mount Point
he: נקודת עיגון

en: Filesystem Type
he: סוג מערכת הקבצים

en: Total Size
he: גודל כללי

en: Available
he: פנוי

en: Cannot scan location "%s"
he: לא ניתן לסרוק את המיקום "%s"

en: Custom Location
he: מיקום מותאם אישית

en: Public FTP
he: ‏FTP ציבורי

en: FTP (with login)
he: ‏FTP (עם התחברות)

en: Windows share
he: שיתוף Windows

en: Secure WebDAV (HTTPS)
he: ‏WebDAV מאובטח (HTTPS)

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
he: לא ניתן להתחבר לשרת. חובה להכניס שן עבור השרת.

en: Please enter a name and try again.
he: אנא הכנס שם ונסה שוב.

en: _Location (URI):
he: _מיקום:

en: _Server:
he: _שרת:

en: Optional information:
he: מידע לא הכרחי

en: _Share:
he: _שיתוף:

en: _Port:
he: _שער:

en: _Folder:
he: _תיקיה:

en: _User Name:
he: שם _משתמש:

en: _Domain Name:
he: שם _מתחם:

en: Connect to Server
he: התחבר לשרת

en: Service _type:
he: _סוג שירות:

en: _Scan
he: _סרוק

en: Rescan your home folder?
he: לסרוק מחדש את תיקיית הבית?

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
he: תוכן תיקיית הבית השתנה. בחר ב-"סרוק מחדש" על מנת לעדכן את פרטי השימוש בדיסק.

en: _Rescan
he: _סרוק מחדש

en: Folder
he: תיקיה

en: Usage
he: בשימוש

en: Size
he: גודל

en: Contents
he: תוכן

en: Select Folder
he: בחר תיקייה

en: _Show hidden folders
he: הצג תיקיות _מוסתרות

en: Cannot check an excluded folder!
he: לא ניתן לבדוק תיקייה שנופתה!

en: "%s" is not a valid folder
he: "%s" אינה תיקייה תקינה

en: Could not analyze disk usage.
he: לא ניתן לנתח את השימוש בדיסק.

en: _Open Folder
he: _פתח תיקייה

en: Mo_ve to Trash
he: ה_עבר לאשפה

en: Could not open folder "%s"
he: לא ניתן לפתוח את התיקייה "%s"

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
he: אין מציג מותקן המסוגל להציג את התיקייה.

en: Could not move "%s" to the Trash
he: לא ניתן להעביר את  "%s" לאשפה

en: Could not move file to the Trash
he: לא ניתן להעביר קובץ לאשפה

en: Details: %s
he: פרטים: %s

en: There was an error displaying help.
he: ארעה שגיאה בהצגת העזרה.

en: MATE Documentation Team
he: צוות התיעוד של MATE

en: The document does not exist.
he: המסמך לא קיים

en: The folder does not exist.
he: התיקייה לא קיימת.

en: MATE Search Tool
he: כלי החיפוש של MATE

en: A file searching tool for MATE Desktop
he: כלי לחיפוש קבצים עבור שולחן העבודה MATE

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
he: איתור מסמכים ותיקיות במחשב זה על פי שם או תוכן

en: Search history
he: היסטוריית חיפושים

en: This key defines the items which were searched for in the past.
he: מפתח זה מגדיר את הפריטים שחיפשו בעבר.

en: File is not a valid .desktop file
he: הקובץ אינו קובץ ‎.desktop תקני

en: Starting %s
he: בהפעלת %s

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
he: לא ניתן להעביר כתובת מסמך לכניסת שולחן עבודה 'Type=Link'

en: Not a launchable item
he: אינו פריט שניתן להפעילו

en: Specify file containing saved configuration
he: הגדר קובץ המכיל הגדרות שמורות

en: FILE
he: קובץ

en: Specify session management ID
he: הגדר מס"ד ניהול עבור ה-Session

en: ID
he: מספר סידורי

en: Contains the _text
he: המכילים את ה_טקסט

en: _Date modified less than
he: _תאריך השינוי קטן מ

en: days
he: ימים

en: Date modified more than
he: תאריך השינוי גדול מ

en: S_ize at least
he: ה_גודל לפחות

en: kilobytes
he: קילובתים

en: Si_ze at most
he: הגו_דל לכל היותר

en: File is empty
he: הקובץ ריק

en: Owned by _user
he: שייך ל_משתמש

en: Owned by _group
he: שייך ל_קבוצה

en: Owner is unrecognized
he: הבעלים לא מזוהים

en: Na_me does not contain
he: ה_שם אינו מכיל

en: Name matches regular e_xpression
he: השם מתאים לביטוי ה_רגולארי

en: Show hidden and backup files
he: הצג קבצים מוסתרים וגיבויים

en: Follow symbolic links
he: עקוב אחר קישורים

en: Exclude other filesystems
he: אל תכלול מערכות קבצים אחרות

en: STRING
he: מחרוזת

en: A locate database has probably not been created.
he: נראה שלא קיים מסד נתונים של locate.

en: Character set conversion failed for "%s"
he: המרת קידוד תווים נכשלה עבור "%s"

en: Searching...
he: מחפש...

en: Search for Files
he: חפש קבצים

en: No files found
he: לא נמצאו קבצים

en: (stopped)
he: (נעצר)

en: No Files Found
he: לא נמצאו קבצים

en: Entry changed called for a non entry option!
he: שינוי ערך נקרא לאפשרות שאיננה ערך!

en: Set the text of "Name contains" search option
he: קבע את הטקסט של 'השם מכיל'

en: Set the text of "Look in folder" search option
he: קבע את הטקסט של 'הבט בתיקייה'

en: Select the "%s" search option
he: בחר את אפשרות החיפוש "%s"

en: Select and set the "%s" search option
he: בחר וקבע את אפשרות החיפוש "%s"

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
he: אפשרות לא תקנית הועברה ל sortby כארגומנט בשורת הפקודה.

en: 
    ... Too many errors to display ...
he: 
    ... יותר מידי שגיאות כדי להציג ...

en: The search results may be invalid.  There were errors while performing this search.
he: תוצאות החיפוש עלולות להיות שגויות. חלו שגיאות במהלך ביצוע החיפוש.

en: Show more _details
he: הצג _פרטים נוספים

en: The search results may be out of date or invalid.  Do you want to disable the quick search feature?
he: תוצאות החיפוש מיושנות או שאינן תקינות. האם ברצונך לבטל את החיפוש המהיר?

en: Disable _Quick Search
he: ביטול חיפוש _מהיר

en: Error parsing the search command.
he: שגיאה בזמן פירוק פקודת החיפוש.

en: Error running the search command.
he: שגיאה בזמן הפעלת פקודת החיפוש

en: Enter a text value for the "%s" search option.
he: הכנס ערך טקסט עבור אפשרות החיפוש "%s".

note: Translators:  Below is a string displaying the search options name and unit value.  For example, "\"Date modified less than\" in days".
en: "%s" in %s
he: ‏"%s" לפי %s

en: Enter a value in %s for the "%s" search option.
he: הכנס ערך ב-%s עבור אפשרות החיפוש "%s".

en: Remove "%s"
he: הסר את "%s"

en: Click to remove the "%s" search option.
he: לחץ בכדי להסיר את אפשרות החיפוש "%s".

en: A_vailable options:
he: אפשרויות _זמינות:

en: Available options
he: אפשרויות זמינות

en: Select a search option from the drop-down list.
he: בחר אפשרות חיפוש מהרשימה.

en: Add search option
he: הוסף אפשרות חיפוש

en: Click to add the selected available search option.
he: לחץ להוספת אפשרויות החיפוש שנבחרו.

en: S_earch results:
he: _תוצות חיפוש:

en: List View
he: הוצג לאחרונה

en: Name
he: שם

en: Type
he: סוג

en: Date Modified
he: תאריך השינוי

en: _Name contains:
he: _שם מכיל:

en: Enter a filename or partial filename with or without wildcards.
he: הכנס את שם הקובץ חלקי או שלם עם או בלי כוכבית.

en: Name contains
he: השם מכיל

en: _Look in folder:
he: _חפש בתיקייה:

en: Browse
he: עיין

en: Look in folder
he: חפש בתיקייה

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
he: יש לבחור בתיקייה או בהתקן ממנו ברצונך להתחיל בחיפוש.

en: Select more _options
he: בחר עוד _אפשרויות

en: Select more options
he: בחר עוד אפשרויות

en: Click to expand or collapse the list of available options.
he: לחץ להרחבת או לכיווץ רשימת האפשרויות הזמינות.

en: Click to display the help manual.
he: לחץ להצגת העזרה

en: Click to close "Search for Files".
he: לחץ כדי לסגור את "חפש קבצים".

en: Click to perform a search.
he: לחץ כדי לבצע חיפוש

en: Click to stop a search.
he: לחץ כדי לעצור חיפוש

en: Could not open help document.
he: לא ניתן לפתוח את מסמך העזרה

en: Could not open document "%s".
he: לא ניתן לפתוח את המסמך "%s"

en: Could not open folder "%s".
he: לא ניתן לפתוח את התיקייה "%s"

en: The caja file manager is not running.
he: מנהל הקבצים קאחה אינו פועל.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
he: אין מציג מותקן שיכול להציג את המסמך

en: Could not move "%s" to trash.
he: לא ניתןלהעביר את המסמך "%s" לאשפה

en: Do you want to delete "%s" permanently?
he: למחוק את "%s" לצמיתות?

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
he: האפשה אינה זמינה. לא ניתן להעביר את "%s" לאשפה.

en: Could not delete "%s".
he: לא ניתן למחוק את  "%s"

en: Deleting "%s" failed: %s.
he: מחיקת "%s" נכשלה: %s.

en: Moving "%s" failed: %s.
he: העברת "%s" נכשלה: %s.

en: _Open
he: _פתח

en: _Open with %s
he: _פתיחה באמצעות %s

en: Open with %s
he: פתיחה באמצעות %s

en: Open Wit_h
he: פתיחה באמצעו_ת

en: Open Containing _Folder
he: פתח _תיקייה מכילה

en: _Save Results As...
he: _שמור תוצאות בשם...

en: Save Search Results As...
he: שמור תוצאות חיפוש בשם...

en: Could not save document.
he: לא ניתן לשמור את המסמך

en: You did not select a document name.
he: לא בחרת שם מסמך.

en: Could not save "%s" document to "%s".
he: לא ניתן לשמור את המסמך "%s" ל"%s".

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
he: המסמך "%s" כבר קיים. להחליפו?

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
he: החלפת קובץ קיים תגרום לאובדן תוכנו.

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: The document name you selected is a folder.
he: שם המסמך שבחרת הוא ספרייה.

en: You may not have write permissions to the document.
he: ייתכן ואין לך הרשאות כתיבה למסמך.

en: today at %-I:%M %p
he: היום ב-%-H:%M

en: yesterday at %-I:%M %p
he: אתמול ב-%-H:%M

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
he: ‏%A, %B %-d %Y ב-%-H:%M:%S

en: link (broken)
he: קישור (שבור)

en: link to %s
he: קישור ל %s

en:  (copy)
he:  (עותק)%s (עותק מספר %d)%s

en:  (another copy)
he:  (עותק נוסף)

en: th copy)
he: )

en: st copy)
he: )

en: nd copy)
he: )

en: rd copy)
he: )

en: %s (copy)%s
he: %s (עותק)%s

en: %s (another copy)%s
he: %s (עותק נוסף)%s

en: %s (%dth copy)%s
he: %s (עותק מספר %d)%s

en: %s (%dst copy)%s
he: %s (עותק מספר %d)%s

en: %s (%dnd copy)%s
he: %s (עותק מספר %d)%s

en: %s (%drd copy)%s
he: %s (עותק מספר %d)%s

en:  (invalid Unicode)
he:  (יוניקוד שגוי)

en:  (%d
he:  (עותק מספר %d

en: Log File Viewer
he: מציג קבצי יומן

en: View or monitor system log files
he: הצג או נטר את קבצי דו"ח מערכת

en: Log file to open up on startup
he: קובץ דו"ח לפתיחה בהפעלה

en: List of saved filters
he: רשימת המסננים שנשמרו

en: List of saved regexp filters
he: רשימת מסנני regexp שנשמרו

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Apply
he: _החל

en: _Name:
he: _שם:

en: _Regular Expression:
he: ביטוי _רגולאריים:

en: Highlight
he: הדגש

en: Foreground:
he: קדמה:

en: Background:
he: רקע:

en: Hide
he: הסתר

en: Effect:
he: אפקט:

en: Impossible to open the file %s
he: בלתי אפשרי לפתוח את הקובץ %s

en: Filter name is empty!
he: שם המסנן ריק!

en: Filter name may not contain the ':' character
he: שם המסנן לא יכול להכיל את התו ':'

en: Regular expression is empty!
he: ביטוי רגולארי ריק!

en: Regular expression is invalid: %s
he: ביטוי רגולארי לא תקין: %s

en: Please specify either foreground or background color!
he: נא לציין או רקע קדמי או צבע רקע אחורי!

en: Edit filter
he: ערוך מסנן

en: Add new filter
he: הוסף מסנן חדש

en: Filters
he: מסננים

en: _Find:
he: _חיפוש:

en: Find Previous
he: חפש את הקודם

en: Find previous occurrence of the search string
he: חיפוש המופע הקודם של המחרוזת

en: Find Next
he: חפש את הבא

en: Find next occurrence of the search string
he: חיפוש המופע הבא של המחרוזת

en: Clear the search string
he: נקה את מחרוזת החיפוש

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
he: ארעה שגיאה בעת חילוץ היומן הדחוס ב־Gzip. יתכן שהקובץ פגום.

en: You don't have enough permissions to read the file.
he: אין לך הרשאות מספיקות כדי לקרוא את הקובץ.

en: The file is not a regular file or is not a text file.
he: הקובץ אינו קובץ רגיל או שאינו קובץ טקסט.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
he: גרסה זו של יומן המערכת אינה תומכת ביומנים הדחוסים ב־Gzip.

en: Loading...
he: טוען...

en: Show the application's version
he: הצגת גרסת היישום

en: Log Viewer
he: מציג דו"חות מערכת

en: System Log Viewer
he: מציג דו"חות מערכת

en: last update: %s
he: עדכון אחרון: %s

en: %d lines (%s) - %s
he: ‏%d שורות (%s) - ‏%s

en: Open Log
he: פתח יומן

en: There was an error displaying help: %s
he: אירעה שגיאה בהצגת העזרה: %s

en: Wrapped
he: גולש

en: Not found
he: אין התאמה

en: _File
he: _קובץ

en: _Filters
he: _מסננים

en: _Open...
he: _פתיחה...

en: Open a log from file
he: פתח דו"ח מקובץ

en: Close this log
he: סגור את הדו"ח

en: _Quit
he: _יציאה

en: Quit the log viewer
he: צא ממציג הדו"חות

en: _Copy
he: ה_עתק

en: Copy the selection
he: העתקת בחירה

en: Select _All
he: _בחירת הכול

en: Select the entire log
he: בחר בכל הדו"ח

en: _Find...
he: _חפש...

en: Find a word or phrase in the log
he: חפש מילה או ביטוי ביומן

en: Zoom _In
he: הת_קרבות

en: Bigger text size
he: טקסט גדול יותר

en: Zoom _Out
he: הת_רחקות

en: Smaller text size
he: טקסט קטן יותר

en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

en: Normal text size
he: גודל טקסט רגיל

en: Manage Filters
he: ניהול מסננים

en: Manage filters
he: ניהול מסננים

en: Open the help contents for the log viewer
he: פתח את העזרה של מציג הדו"חות

en: _About
he: על _אודות

en: Show the about dialog for the log viewer
he: הצגת תיבת "על אודות" של מציג הדו״חות

en: _Statusbar
he: _שורת מצב

en: Show Status Bar
he: הצג שורת מצב

en: Side _Pane
he: סרגל _צד

en: Show Side Pane
he: הצג סרגל צד

en: Show matches only
he: הצג התאמות בלבד

en: Only show lines that match one of the given filters
he: הצג שורות התואמות רק לאחד מהמסננים הנתונים

en: Can't read from "%s"
he: לא ניתן לקרוא מ־"%s"

en: Version:
he: גרסה:

en: Could not open the following files:
he: לא ניתן לפתוח את הקבצים הבאים:

en: Default
he: בררת המחדל

en: Default Dictionary Server
he: שרת מילון ברירת המחדל

en: MATE Dictionary
he: מילון MATE

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
he: חפש הגדרת ואיות מילים במילון מקוון

en: A dictionary for MATE Desktop
he: מילון עבור שולחן העבודה MATE

en: Dictionary Look up
he: חיפוש במילון

en: Look up words in a dictionary
he: חפש מילים במילון

en: Thai
he: תאית

en: Longdo Thai-English Dictionaries
he: מילוני Longdo תאילנדית-אנגלית

en: Client Name
he: שם לקוח

en: Hostname
he: שם מארח

en: The hostname of the dictionary server to connect to
he: שם המארח של שרת המילון שאליו יש להתחבר

en: Port
he: שער

en: The port of the dictionary server to connect to
he: השער בשרת המילון אליו יש להתחבר

en: Status
he: מצב

en: The status code as returned by the dictionary server
he: קוד המצב כפי שהוחזר על ידי שרת המילון

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
he: אין חיבור לשרת המילון ב-'%s:%d'

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
he: החיפוש נכשל עבור שם המארח '%s': לא נמצאו משאבים

en: Lookup failed for host '%s': %s
he: החיפוש נכשל עבור המארח '%s': ‏%s

en: Lookup failed for host '%s': host not found
he: החיפוש נכשל עבור המארח '%s': המארח לא נמצא

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
he: לא ניתן להתחבר לשרת המילון ב-'‎%s:%d'. השרת החזיר את הקוד %d (השרת למטה)

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
he: לא ניתן לפרק את תגובת שרת המילון
    ‏: '%s'

en: No definitions found for '%s'
he: לא נימצאו הגדרות עבור '%s'

en: Invalid database '%s'
he: בסיס נתונים לא תקין '%s'

en: Invalid strategy '%s'
he: אסטרטגיה לא תקינה '%s'

en: Bad command '%s'
he: פקודה שגויה '%s'

en: Bad parameters for command '%s'
he: פרמטרים שגויים עבור הפקודה '%s'

en: No databases found on dictionary server at '%s'
he: לא נמצאו בסיסי נתונים בשרת המילון ב-'%s'

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
he: לא נמצאו אסטרטגיות בשרת המילון ב-'%s'

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
he: החיבור נכשל לשרת המילון ב-%s:%d

en: Error while reading reply from server:
    %s
he: שגיאה בזמן קריאת תגובה מהשרת:
    %s

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
he: זמן החיבור שהוקצב לחיבור עם שרת המילון בכתובת '%s:%d' פג

en: No hostname defined for the dictionary server
he: לא נקבע שם מארח עבור שרת המילון

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
he: לא ניתן להתחבר לשרת המילון ב-'%s:%d'

en: Local Only
he: מקומי בלבד

en: Reload the list of available databases
he: טען מחדש את רשימת בסיסי הנתונים הזמינים

en: Clear the list of available databases
he: נקה את רשימת בסיסי הנתונים הזמינים

en: Error while matching
he: שגיאה בזמן התאמה.

en: F_ind:
he: _חפש::

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Next
he: ה_בא

en: Error while looking up definition
he: שגיאה בזמן חיפוש הגדרה

en: Another search is in progress
he: קיים חיפוש פעיל אחר

en: Please wait until the current search ends.
he: נא להמתין עד לסיום החיפוש הנוכחי.

en: Error while retrieving the definition
he: שגיאה בקבלת ההגדרה

en: Filename
he: שם קובץ

en: The filename used by this dictionary source
he: שם הקובץ בשימוש על ידי מקור מילון זה

en: Description
he: תיאור

en: The description of this dictionary source
he: התיאור של מקור המילון

en: Database
he: מסד נתונים

en: Strategy
he: אסטרטגיה

en: Transport
he: תעבורה

en: The transport mechanism used by this dictionary source
he: מנגנון התעבורה אשר בשימוש על ידי מקור מילון זה

en: Context
he: תוכן

en: Invalid transport type '%d'
he: סוג תעבורה שגוי '%d'

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
he: לא נמצאה קבוצה '%s' בהגדרות מקור המילון

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
he: נכשל בקבלת המפתח '%s' בהגדרות מקור המילון: %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
he: נכשל בקבלת המפתח '%s' בקובץ הגדרות מקור המילון: %s

en: Dictionary source does not have name
he: למקור המילון איו שם

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
he: למקור המילון '%s' סוג תעבורה '%s' שגוי

en: Reload the list of available sources
he: טען מחדש את רשימת המקורות הזמינים

en: Paths
he: נתיבים

en: Sources
he: מקורות

en: Dictionary sources found
he: מקור מילון נמצא

en: Clear the list of similar words
he: נקה את רשימת המילים הדומות

en: Reload the list of available strategies
he: טען מחדש את רשימת האסטרטגיות הזמינות

en: Clear the list of available strategies
he: נקה את רשימת האסטרטגיות הזמינות

en: GDict debugging flags to set
he: ביטול הגדרת דגלוני ניפוי השגיאות של GDict

en: FLAGS
he: דגלונים

en: GDict debugging flags to unset
he: ביטול הגדרת דגלוני ניפוי השגיאות של GDict

en: Dictionary
he: מילון

en: Save a Copy
he: שמירת העתק

en: Untitled document
he: מסמך ללא שם

en: Error while writing to '%s'
he: שגיאה בזמן הכתיבה אל '%s'

en: Clear the definitions found
he: נקה את ההגדרות שנימצאו

en: Clear definition
he: נקה הגדרה

en: Clear the text of the definition
he: נקה את ההגדרה

en: Print the definitions found
he: הדפס את ההגדרות שנמצאו

en: Print definition
he: הדפס הגדרה

en: Print the text of the definition
he: הדפס את ההגדרה

en: Save the definitions found
he: שמור את ההגדרות שנימצאו

en: Save definition
he: שמור את ההגדרה

en: Save the text of the definition to a file
he: שמור את תוכן ההגדרה לקובץ

en: Click to view the dictionary window
he: לחץ כדי לצפות בחלון המילון

en: Toggle dictionary window
he: הצג/הסתר את חלון המילון

en: Show or hide the definition window
he: הצג או הסתר את חלון ההגדרות

en: Type the word you want to look up
he: הכנס את המילה לחיפוש

en: Dictionary entry
he: רשומת מילון

en: Look up words in dictionaries
he: חפש מילים במילונים

en: Dictionary Preferences
he: העדפות המילון

en: There was an error while displaying help
he: ארעה שגיאה בהצגת העזרה

en: No dictionary source available with name '%s'
he: איו מקור מילון זמין בשם '%s'

en: Unable to find dictionary source
he: לא ניתן למצוא את מקור המילון

en: No context available for source '%s'
he: לא קיים הקשר עבור המקור '%s'

en: Unable to create a context
he: לא ניתן ליצור הקשר

en: _Look Up Selected Text
he: _חפש את הטקסט הנבחר

en: Cl_ear
he: ני_קוי

en: _Print
he: _הדפס

en: _Save
he: _שמור

en: Preferences
he: העדפות

en: Unable to rename file '%s' to '%s': %s
he: לא ניתן לשנות את שם '%s' ל-'%s': ‏%s

en: Unable to create the data directory '%s': %s
he: לא ניתן ליצור את ספריית המידע '%s': ‏%s

en: Edit Dictionary Source
he: ערוך מקור מילון

en: Add Dictionary Source
he: הוסף מקור מילון

en: Remove "%s"?
he: להסיר את "%s"?

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
he: מקור המילון יוסר מהרשימה לצמיתות.

en: Unable to remove source '%s'
he: לא ניתן להסיר את המקור '%s'

en: Add a new dictionary source
he: הוסף מקור מילון חדש

en: Remove the currently selected dictionary source
he: הסר את מקור המילון הנבחר

en: Set the font used for printing the definitions
he: קבע את הגופן אשר ישמש להדפסת הגדרות

en: Unable to display the preview: %s
he: לא ניתן להציג את התצוגה המקדימה: %s

en: Unable to create a source file
he: לא ניתן ליצור קובץ מקור.

en: Unable to save source file
he: לא ניתן לשמור את קובץ המקור

en: Searching for '%s'...
he: מחפש '%s'...

en: No definitions found
he: לא נמצאו הגדרות

en: %s - Dictionary
he: מילון - %s

en: _Go
he: _מעבר

en: _New
he: _חדש

en: New look up
he: חיפוש חדש

en: _Save a Copy...
he: _שמור עותק...

en: P_review...
he: _תצוגה מקדימה

en: Preview this document
he: תצוגה מקדימה של מסמך זה

en: _Print...
he: _הדפס...

en: Print this document
he: הדפסת מסמך זה

en: _Find
he: _חיפוש

en: Find a word or phrase in the document
he: חיפוש מילה או משפט במסמך

en: Find Ne_xt
he: חיפוש _הבא

en: Find Pre_vious
he: חיפוש ה_קודם

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Previous Definition
he: הגדרה ה_קודמת

en: Go to the previous definition
he: לך אל ההגדרה הקודמת

en: _Next Definition
he: הגדרה _הבאה

en: Go to the next definition
he: לך אל ההגדרה הבאה

en: _First Definition
he: הגדרה _ראשונה

en: Go to the first definition
he: לך להגדרה הראשונה

en: _Last Definition
he: הגדרה _אחרונה

en: Go to the last definition
he: לך להגדרה האחרונה

en: Similar _Words
he: _מילים דומות

en: Dictionary Sources
he: מקורות מילון

en: Available _Databases
he: בסיסי נתונים _זמינים

en: Available St_rategies
he: א_סטרטגיות זמינות

en: _Sidebar
he: _סרגל צד

en: S_tatusbar
he: _שורת מצב

en: Dictionary source `%s' selected
he: מקור המילון '%s' נבחר

en: Strategy `%s' selected
he: האסטרטגיה '%s' נבחרה

en: Database `%s' selected
he: המסד '%s' נבחר

en: Word `%s' selected
he: המילה `%s' סומנה

en: Double-click on the word to look up
he: לחץ לחיצה כפולה על המילה לביצוע חיפוש

en: Double-click on the matching strategy to use
he: לחץ לחיצה כפולה על אסטרטגיית ההתאמות לשימוש

en: Double-click on the source to use
he: לחץ לחיצה כפולה על המקור לשימוש

en: Double-click on the database to use
he: לחץ לחיצה כפולה על מסד הנתונים לשימוש

en: Look _up:
he: _חפש מילה:

en: Similar words
he: מילים דומות

en: Available dictionaries
he: מילונים זמינים

en: Available strategies
he: אסטרטגיות זמינות

en: Dictionary sources
he: מקורות מילון

en: _Select a dictionary source for looking up words:
he: _בחר מקור מילון לחיפוש מילים:

en: Source
he: מקור

en: _Print font:
he: גופן _הדפסה:

en: Print
he: הדפס

en: _Description:
he: _תיאור:

en: Source Name
he: שם מקור

en: _Transport:
he: _תעבורה

en: H_ostname:
he: שם מ_ארח:

en: Dictionaries
he: מילונים

en: Strategies
he: אסטרטגיות

en: An error occurred
he: ארעה שגיאה

en: All Files
he: כל הקבצים

en: _Mount
he: _עיגון

en: Take Screenshot
he: צילום מסך

en: Save images of your desktop or individual windows
he: שמור תמונות של שולחן העבודה או החלונות שלך

en: Save Screenshot
he: שמור תצלום מסך

en: C_opy to Clipboard
he: ה_עתק ללוח הגזירים

en: Save in _folder:
he: שמור בתיקייה:

en: Error loading the help page
he: שגיאה בטעינת דף העזרה

en: None
he: ללא

en: Drop shadow
he: הצללה

en: Border
he: גבול

en: Include _pointer
he: כלול את _סמן העכבר

en: Include the window _border
he: צרף לתצלום גם את גבולות החלון

en: Apply _effect:
he: החל _אפקט:

en: Grab the whole _desktop
he: צלם את כל שולחן ה_עבודה

en: Grab the current _window
he: צלם את _החלון הנוכחי

en: Select _area to grab
he: בחר _אזור ללכידה

en: Grab _after a delay of
he: צלם אחרי ה_שהייה של

en: seconds
he: שניות

en: Effects
he: אפקטים

en: Take _Screenshot
he: צילום _מסך

en: Error while saving screenshot
he: שגיאה בשמירת תצלום מסך

en: Impossible to save the screenshot to %s.
     Error was %s.
     Please choose another location and retry.
he: בלתי אפשרי לשמור את תצלום המסך ל-%s.‏
     השגיאה הייתה %s.‏
    ‏ נא לבחור מיקום שונה ולנסות שוב.

en: Screenshot taken
he: צילום המסך התבצע

en: Unable to take a screenshot of the current window
he: לא ניתן לצלם את החלון הנוכחי.

en: Select a folder
he: בחירת תיקיה

en: Screenshot.png
he: תצלום מסך.png

en: Unable to clear the temporary folder:
    %s
he: לא ניתן לנקות את התיקייה הזמנית:
    %s

en: The child save process unexpectedly exited.  We are unable to write the screenshot to disk.
he: תהליך השמירה הסתיים באופן בלתי צפוי. תצלום המסך לא נכתב לדיסק.

en: Unknown error saving screenshot to disk
he: שגיאה לא ידועה בשמירת תמונת המצב לדיסק

en: File already exists
he: הקובץ כבר קיים

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
he: הקובץ "%s" כבר קיים. להחליפו?

en: Saving file...
he: שומר קובץ...

en: Can't access source file
he: לא ניתן לגשת לקובץ המקור
