mate-utils 1.25.1 - en to ia translation catalogue (28 entries)

en: _Close
ia: _Clauder

en: _Edit
ia: _Modificar

en: _View
ia: _Vider

en: _Contents
ia: _Contentos

en: Custom Location
ia: Location personalisate

en: _Server:
ia: _Servitor:

en: _Share:
ia: _Compartir

en: _Port:
ia: _Porto:

en: _User Name:
ia: Nomine de _usator:

en: _Domain Name:
ia: Nomine de _dominio:

en: Connect to Server
ia: Connecter al servitor

en: Service _type:
ia: _Typo de servicio

en: Size
ia: Grandor

en: File is not a valid .desktop file
ia: Le file non es un file .desktop valide

en: Starting %s
ia: Initiante %s

en: Show more _details
ia: Monstra me plus _detalios

en: Name
ia: Nomine

en: Type
ia: Typo

en: Date Modified
ia: Data de modification

en: link (broken)
ia: ligamine (rupte)

en:  (invalid Unicode)
ia: (Unicode invalide)

en: Loading...
ia: Cargante...

en: _About
ia: _Re

en: Preferences
ia: Preferentias

en: _Go
ia: _Vader

en: Print this document
ia: Imprimer iste documento

en: Print
ia: Imprimer

en: All Files
ia: Tote Files
