mate-utils 1.25.1 - en to ig translation catalogue (58 entries)

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: _Close
ig: _Mechie

en: _Edit
ig: _Dezie

en: _View
ig: _Gosi

en: St_atusbar
ig: St_atusbáà

en: _Contents
ig: _Ndịna ndị ahụ

en: Custom Location
ig: Ebe emeredịkachọrọ

en: Public FTP
ig: FTP keọ̀hà

en: FTP (with login)
ig: FTP (ya na mbanye)

en: Windows share
ig: Òkìké windo ndị ahụ

en: WebDAV (HTTP)
ig: Wéèbụ̀DAV (HTTP)

en: Secure WebDAV (HTTPS)
ig: Chekwa Wéèbụ̀DAV (HTTPS)

en: Please enter a name and try again.
ig: Biko tinye aha ma nwàá ọzọ.

en: _Location (URI):
ig: _Ebe (URI):

en: _Server:
ig: _Sava:

en: Optional information:
ig: Ozi dị nhọrọ:

en: _Share:
ig: _Òkè:

en: _Port:
ig: _Ụzọ nwepụ na nweba data:

en: _Folder:
ig: _Nsomebefaịlụ:

en: _User Name:
ig: _Aha ojieme:

en: Connect to Server
ig: Banye na sava

en: Service _type:
ig: Ụdị ụzọ _njikọ:

en: Size
ig: Ụhara

en: Mo_ve to Trash
ig: Kp_ụga n'ebemkpofuozi

en: There was an error displaying help.
ig: Enwere ndehie mgbe a na-egosi nnyemaka.

en: Starting %s
ig: Na-ebido %s

en: Not a launchable item
ig: Ọ bụghị ihenhọrọ dị̄ mbubata

en: List View
ig: Ngosi ndesịta

en: Name
ig: Aha

en: Type
ig: Ụdị

en: Date Modified
ig: Emegharịala ụbọchị

en: _Open
ig: _Mepee

en: Open Wit_h
ig: Jiri mepe_e

en: _Replace
ig: _Dochie

en: today at %-I:%M %p
ig: Táà na %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
ig: Ụnyaahụ na %-I:%M %p

en: link (broken)
ig: Ụzọ njikọ (emebiela)

en:  (copy)
ig: (debata)

en:  (another copy)
ig: (Ndebata ọzọ)

en: th copy)
ig: th ndebata)

en: st copy)
ig: st ndebata)

en: nd copy)
ig: nd ndebata)

en: rd copy)
ig: rd ndebata)

en: %s (copy)%s
ig: %s (ndebata)%s

en: %s (another copy)%s
ig: %s (ndebata ọzọ)%s

en: Loading...
ig: Na-edebata...

en: _File
ig: _Faịlụ

en: Select _All
ig: Họrọ _Ha niile

en: Zoom _In
ig: Zúùmù_banye

en: Zoom _Out
ig: Zúùmù _pụta

en: _About
ig: _Maka

en: Description
ig: Nkọwa

en: Preferences
ig: Nkarachọ

en: _Go
ig: _Gaa

en: _Preferences
ig: _Nkarachọ

en: None
ig: Onweghị

en: Border
ig: Àgbàtà

en: seconds
ig: Oge ntabi anya
