MATE Desktop Environment - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Starting %s
jv: Miwiti %s

en: Not a launchable item
jv: Sanes barang sing saged dilakokna

en: Disable connection to session manager
jv: Mateni sambungan menyang manager sesi

en: _About
jv: _Watara

en: Preferences
jv: Paling disenengi

en: _Preferences
jv: _Paling disenengi
