mate-utils 1.25.1 - en to ku_IQ translation catalogue (121 entries)

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاریکردن

en: _View
ku_IQ: _بینین

en: _Toolbar
ku_IQ: _توولامراز

en: _Contents
ku_IQ: _ناوەڕۆک

en: Refresh
ku_IQ: بووژاندنەوە

en: Scanning...
ku_IQ: دەگەڕێ...

en: used:
ku_IQ: بەکارهاتوو:

en: available:
ku_IQ: بەردەست:

en: Ready
ku_IQ: ئامادە

en: Device
ku_IQ: ئامێر

en: Filesystem Type
ku_IQ: جۆری پەڕگەی سیستەم

en: Total Size
ku_IQ: سەرجەمی قەبارە

en: Available
ku_IQ: بەردەست

en: _Server:
ku_IQ: _ڕاژەکار:

en: _Share:
ku_IQ: _هاوبەشکردن:

en: _Port:
ku_IQ: _دەرچە:

en: _Folder:
ku_IQ: _بوخچە:

en: _User Name:
ku_IQ: _ناوی بەکارهێنەر:

en: _Domain Name:
ku_IQ: _ناوی پاوان:

en: _Scan
ku_IQ: _پشکنین

en: Folder
ku_IQ: بوخچە

en: Size
ku_IQ: قەبارە

en: Contents
ku_IQ: ناوەڕۆکەکان

en: Select Folder
ku_IQ: هەڵبژاردنی بوخچە

en: _Show hidden folders
ku_IQ: _پیشاندانی بوخچە شاراوەکان

en: Mo_ve to Trash
ku_IQ: گو_استنەوە بۆ گلێشدان

en: Could not open folder "%s"
ku_IQ: نەتوانرا بوخچەی "%s" بکرێتەوە

en: Could not move "%s" to the Trash
ku_IQ: نەتوانرا "%s" بگوازرێنەوە بۆ گلێشدان

en: Could not move file to the Trash
ku_IQ: نەتوانرا پەڕگە بگوازرێتەوە بۆ گلێشدان

en: FILE
ku_IQ: پەڕگە

en: ID
ku_IQ: پێناسە

en: days
ku_IQ: ڕۆژ

en: kilobytes
ku_IQ: کیلۆبایت

en: PATH
ku_IQ: ڕێڕەو

en: VALUE
ku_IQ: نرخ

en: DAYS
ku_IQ: ڕۆژ

en: KILOBYTES
ku_IQ: کیلۆبایت

en: USER
ku_IQ: بەکارهێنەر

en: Search for Files
ku_IQ: بۆ پەڕگە بگەڕێ

en: No files found
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەک نەدۆزرایەوە

en: No Files Found
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەک نەدۆزرایەوە

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Click to stop a search.
ku_IQ: کرتە بکە بۆ وەستاندنی گەران.

en: _Open
ku_IQ: _کردنەوە

en: _Open with %s
ku_IQ: _کردنەوە بە %s

en: Open with %s
ku_IQ: کردنەوە بە %s

en: Open Wit_h
ku_IQ: کردنەوە ب_ە

en: _Save Results As...
ku_IQ: _پاشەکەوتکردنی ئەنجامەکان وەک...

en: Save Search Results As...
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی ئەنجامەکانی گەڕان وەک...

en: Could not save document.
ku_IQ: نەتوانرا بەڵگەنامەکە پاشەکەوت بکری.

en:  (copy)
ku_IQ: (لەبەرگرتنەوە)

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Name:
ku_IQ: _ناو:

en: Background:
ku_IQ: پاشبنەما:

en: Hide
ku_IQ: شاردنەوە

en: Effect:
ku_IQ: کاریگەری:

en: _Find:
ku_IQ: _دۆزینەوە:

en: Find Next
ku_IQ: دۆزینەوەی دواتر

en: Show the application's version
ku_IQ: پیشاندانی وەشانی نەرمەواڵە

en: Not found
ku_IQ: نەدۆزرایەوە

en: _File
ku_IQ: _پەڕگە

en: _Open...
ku_IQ: _کردنەوە...

en: _Quit
ku_IQ: _دەرچوون

en: _Copy
ku_IQ: _لەبەرگرتنەوە

en: Copy the selection
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی دیاریکراوەکان

en: Select _All
ku_IQ: دیاریکردنی _هەموو

en: _Find...
ku_IQ: _دۆزینەوە...

en: Bigger text size
ku_IQ: گەورەترین قەبارەی دەق

en: Smaller text size
ku_IQ: بچووکترین قەبارەی دەق

en: Normal text size
ku_IQ: قەبارەی ئاسایی دەق

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: Version:
ku_IQ: وەشان:

en: Default
ku_IQ: بنەڕەت

en: MATE Dictionary
ku_IQ: فەرهەنگی MATE

en: Thai
ku_IQ: تایلەندی

en: Client Name
ku_IQ: ناوی ڕاژەخواز

en: Port
ku_IQ: دەرچە

en: Status
ku_IQ: دۆخ

en: F_ind:
ku_IQ: د_ۆزینەوە:

en: _Previous
ku_IQ: _پێشوو

en: _Next
ku_IQ: _دواتر

en: Description
ku_IQ: پێناسە

en: Database
ku_IQ: بنکەدراوە

en: Sources
ku_IQ: سەرچاوەکان

en: Dictionary
ku_IQ: فەرهەنگ

en: word
ku_IQ: وشە

en: source
ku_IQ: سەرچاوە

en: Untitled document
ku_IQ: بەڵگەنامەی بێ سەردێڕ

en: Click to view the dictionary window
ku_IQ: کرتە بکە بۆ بینینی پەنجەرەی فەرهەنگ

en: _Print
ku_IQ: _چاپکردن

en: _Save
ku_IQ: _پاشەکەوتکردن

en: Preferences
ku_IQ: هەڵبژاردنەکان

en: Edit Dictionary Source
ku_IQ: دەستکاریکردنی سەرچاوەی فەرهەنگ

en: Add Dictionary Source
ku_IQ: زیادکردنی سەرچاوەی فەرهەنگ

en: Add a new dictionary source
ku_IQ: زۆرکردنی سەرچاوەیەکی نوێی فەرهەنگ

en: _Go
ku_IQ: _بڕۆ

en: _New
ku_IQ: _نوێ

en: P_review...
ku_IQ: پ_ێشدیتن...

en: Preview this document
ku_IQ: پێشدیتنی ئەم بەڵگەنامەیە

en: _Print...
ku_IQ: _چاپکردن...

en: Print this document
ku_IQ: چاپکردنی ئەم بەڵگەنامەیە

en: _Preferences
ku_IQ: _هەڵبژاردەکان

en: Dictionary Sources
ku_IQ: سەرچاوەکانی فەرهەنگ

en: Available dictionaries
ku_IQ: فەرهەنگە بەردەستەکان

en: Dictionary sources
ku_IQ: سەرچاوەکانی فەرهەنگ

en: Source
ku_IQ: سەرچاوە

en: _Print font:
ku_IQ: _چاپکردنی جۆرەپیت:

en: Print
ku_IQ: چاپکردن

en: Source Name
ku_IQ: ناوی سەرچاوە

en: H_ostname:
ku_IQ: ناوی خانەخوێ:

en: Dictionaries
ku_IQ: فەرهەنگەکان

en: All Files
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان

en: Save in _folder:
ku_IQ: پاشەکەوتکردن لەناو _بوخچە:

en: None
ku_IQ: هیچ

en: seconds
ku_IQ: چرکە

en: Effects
ku_IQ: کاریگەرییەکان

en: Print version information and exit
ku_IQ: چاپکردنی زانیاری وەشان و داخستنی

en: Select a folder
ku_IQ: بوخچەیەک هەڵبژێرە
