mate-utils 1.25.1 - en to li translation catalogue (56 entries)

en: _Help
li: _Hulp

en: _Close
li: _Sjloete

en: _Edit
li: B_ewirke

en: _View
li: Bi_ld

en: St_atusbar
li: Sjt_atusbalk

en: _Contents
li: _Inhaud

en: Device
li: Apperaat

en: Folder
li: Map

en: Size
li: Gruutde

en: Mo_ve to Trash
li: _Verplaatse nao papeerkörf

en: Starting %s
li: %s weurt gesjtart

en: Not a launchable item
li: Gei sjtartbaar item

en: Disable connection to session manager
li: Verbènjing mit de sessiemeister oetsjakele

en: Specify session management ID
li: Sessiemeister-ID sjpesifisere

en: ID
li: PID

en: List View
li: Liesweergaaf

en: Name
li: Naam

en: Type
li: Tiep

en: Date Modified
li: Verangeringsdatem

en: Browse
li: Blajere

en: _Open
li: _Äöpene

en: Open Wit_h
li: Äöpene _mit

en: today at %-I:%M %p
li: huuj óm %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
li: gister óm %-I:%M %p

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
li: %A, %-d %B %Y óm %-I:%M:%S %p

en: link (broken)
li: verwiezing (doedloupend)

en:  (copy)
li:  (kopie)

en:  (another copy)
li:  (nog ein kopie)

en: th copy)
li: e kopie

en: st copy)
li: e kopie)

en: nd copy)
li: e kopie)

en: rd copy)
li: e kopie

en: %s (copy)%s
li: %s (kopie)%s

en: %s (another copy)%s
li: %s (nog ein kopie)%s

en:  (invalid Unicode)
li:  (óngeljige Unicode)

en: Loading...
li: Lajentaere...

en: _File
li: _Besjtandj

en: _Open...
li: _Äöpene...

en: _Quit
li: _Beèndige

en: _Copy
li: _Kopiëre

en: Copy the selection
li: Seleksie kopjere

en: Select _All
li: _Alle keze

en: _Find...
li: _Zeuke...

en: Zoom _In
li: _Inzoome

en: Zoom _Out
li: _Oetzoome

en: _About
li: _Euver

en: Status
li: Sjtatus

en: Filename
li: Besjtandjnaam

en: Description
li: Ómsjrieving

en: FLAGS
li: MARKERINGE

en: _Save
li: Op_sjlaon

en: _Go
li: _Gank nao

en: _New
li: _Nuuj

en: _Print...
li: Aaf_drökke...

en: Find Ne_xt
li: _Naekste zeuke

en: seconds
li: sekónde naozeen
