mate-utils 1.25.1 - en to lv translation catalogue (627 entries)

en: MATE Disk Usage Analyzer
lv: MATE Diska Izmantojums

en: Check folder sizes and available disk space
lv: Pārbauda mapju izmērus un pieejamo diska vietu

en: Disk Usage Analyzer Preferences
lv: Diska izmantošanas analizatora iestatījumi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Select _devices to include in filesystem scan:
lv: Izvēlēties _ierīces ko aplūkot skenējot failsistēmu:

en: _Monitor changes to your home folder
lv: Novērot _mājas mapes izmaiņas

en: _Analyzer
lv: _Analizators

en: Scan _Home Folder
lv: Skenēt _mājas mapi

en: Scan _Filesystem
lv: Skenēt _failsistēmu

en: Scan F_older...
lv: Skenēt m_api...

en: S_can Remote Folder...
lv: S_kenēt attālināts mapes...

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Expand All
lv: Izpl_est visu

en: _Collapse All
lv: _Sakļaut visu

en: _View
lv: _Skats

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: St_atusbar
lv: St_atusa josla

en: All_ocated Space
lv: Ai_zpildītā vieta

en: _Contents
lv: _Saturs

en: Disk Usage Analyzer
lv: Diska izmantošanas analizators

en: Scan home folder
lv: Skenēt mājas mapi

en: Scan Home
lv: Skenēt mājas mapi

en: Scan filesystem
lv: Skenēt failsistēmu

en: Scan Filesystem
lv: Skenēt failsistēmu

en: Scan a folder
lv: Skenēt mapi

en: Scan Folder
lv: Skenēt mapi

en: Scan a remote folder
lv: Skenēt attālinātu mapi

en: Scan Remote Folder
lv: Skenēt attālinātu mapi

en: Stop scanning
lv: Pārtraukt skenēšanu

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
lv: Vai būtu jānovēro izmaiņas mājas mapē.

en: Excluded partitions URIs
lv: Neiekļauto sadaļu URI

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
lv: Sadaļu URI saraksts, kas netiks iekļautas skenēšanā.

en: Toolbar is Visible
lv: Rīkjosla ir redzama

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
lv: Vai rīkjoslai būtu jābūt redzamai galvenajā logā.

en: Statusbar is Visible
lv: Statusa josla ir Redzama

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
lv: Vai statusa joslai ekrāna apakšā būtu jābūt redzamai.

en: Whether the subfolder tooltips of the selected folder are drawn.
lv: Vai tiks zīmētas izvēlētās mapes apakšmapju paskaidres.

en: Scanning...
lv: Skenē...

en: Total filesystem capacity:
lv: Kopējā failsistēmas ietilpība:

en: used:
lv: izmantots:

en: available:
lv: pieejams:

en: Calculating percentage bars...
lv: Rēķina procentu stabiņus...

en: Ready
lv: Gatavs

en: Total filesystem capacity
lv: Kopējā failsistēmas ietilpība

en: Total filesystem usage
lv: Kopējais failsistēmas izmantojums

en: contains hardlinks for:
lv: satur cietās saites priekš:

en: Could not initialize monitoring
lv: Nevarēja uzsākt novērošanu

en: Changes to your home folder will not be monitored.
lv: Jūsu mājas mapes izmaiņas netiks novērotas.

en: Move to parent folder
lv: Pāriet uz vecāka mapi

en: Zoom in
lv: Tuvināt

en: Zoom out
lv: Tālināt

en: Save screenshot
lv: Saglabāt ekrānattēlu

en: View as Rings Chart
lv: Skatīt kā gredzenu grafiku

en: View as Treemap Chart
lv: Skatīt kā koka kartes grafiku

en: Show version
lv: Rādīt versiju

en: [DIRECTORY]
lv: [MAPE]

en: Too many arguments. Only one directory can be specified.
lv: Pārāk daudz argumentu. Var norādīt tikai vienu mapi.

en: Could not detect any mount point.
lv: Nevar noteikt nevienu montēšanas punktu.

en: Without mount points disk usage cannot be analyzed.
lv: Bez montēšanas punktiem diska izmantojumu nevar analizēt.

en: Maximum depth
lv: Maksimālais dziļums

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
lv: Maksimālais zīmēšanas dziļums grafikos sākot no saknes

en: Chart model
lv: Grafika modelis

en: Set the model of the chart
lv: Iestatīt grafika modeli

en: Chart root node
lv: Grafika saknes elements

en: Set the root node from the model
lv: Iestatīt saknes elementu no modeļa

en: Cannot create pixbuf image!
lv: Nevar izveidot pixbuf attēlu!

en: Save Snapshot
lv: Saglabā momentuzņēmumu

en: _Image type:
lv: Attēla t_ips:

en: Scan
lv: Skenēt

en: Device
lv: Ierīce

en: Mount Point
lv: Montēšanas punkts

en: Filesystem Type
lv: Failsistēmas tips

en: Total Size
lv: Kopējais izmērs

en: Available
lv: Pieejams

en: Cannot scan location "%s"
lv: Nevar skenēt vietu "%s"

en: Custom Location
lv: Cita vieta

en: Public FTP
lv: Publisks FTP

en: FTP (with login)
lv: FTP (ar lietotājvārdu)

en: Windows share
lv: Windows koplietojums

en: Secure WebDAV (HTTPS)
lv: Drošs WebDAV (HTTPS)

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
lv: Nevar savienoties ar serveri. Lūdzu, ievadiet servera nosaukumu.

en: Please enter a name and try again.
lv: Lūdzu, ievadiet nosaukumu un mēģiniet vēlreiz.

en: _Location (URI):
lv: _Vieta (URI):

en: _Server:
lv: _Serveris:

en: Optional information:
lv: Papildus informācija:

en: _Share:
lv: _Koplietojums:

en: _Port:
lv: _Ports:

en: _Folder:
lv: _Mape:

en: _User Name:
lv: _Lietotājvārds:

en: _Domain Name:
lv: _Domēna nosaukums:

en: Connect to Server
lv: Savienoties ar serveri

en: Service _type:
lv: Servisa _tips:

en: _Scan
lv: _Skenēt

en: Rescan your home folder?
lv: Atkārtoti skenēt mājas mapi?

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
lv: Jūsu mājas mapes saturs ir mainījies. Izvēlieties atkārtotu skanēšanu, lai atjauninātu diska izmantošanas informāciju.

en: _Rescan
lv: Pā_rskenēt

en: Folder
lv: Mape

en: Usage
lv: Izmantojums

en: Size
lv: Izmērs

en: Contents
lv: Saturs

en: Select Folder
lv: Izvēlieties mapi

en: _Show hidden folders
lv: Rādīt _slēptās mapes

en: Cannot check an excluded folder!
lv: Nevar pārbaudīt izslēgtu mapi!

en: "%s" is not a valid folder
lv: "%s" nav derīga mape

en: Could not analyze disk usage.
lv: Nevarēja izanalizēt diska izmantojumu.

en: _Open Folder
lv: _Atvērt mapi

en: Mo_ve to Trash
lv: Pār_vietot uz miskasti

en: Could not open folder "%s"
lv: Nevarēja atvērt mapi "%s"

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
lv: Nav uzinstalēts skatītājs, kas spētu parādīt dokumentu.

en: Could not move "%s" to the Trash
lv: Nevar pārvietot "%s" uz miskasti

en: Could not move file to the Trash
lv: Nevar pārvietot failu uz miskasti

en: Details: %s
lv: Sīkāka informācija: %s

en: There was an error displaying help.
lv: Parādot palīdzību, radās kļūda.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lv: Šī ir brīva programmatūra; jūs varat to brīvi modificēt un/vai izplatīt saskaņā ar Free Software Foundation GNU Vispārējās publiskās licences 2 vai kādas brīvi izvēlētas vēlākas versijas noteikumiem.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lv: Šī programma tiek izplatīta ar cerību, ka tā būs noderīga, tā tiek izplatīta BEZ JEBKĀDAS GARANTIJAS vai DERĪBAS KĀDAM MĒRĶIM. Sīkāku informāciju meklējiet GNU Vispārējās publiskās licences tekstā.

en: The document does not exist.
lv: Dokuments neeksistē.

en: The folder does not exist.
lv: Mape neeksistē.

en: MATE Search Tool
lv: MATE Meklēšanas Rīks

en: A file searching tool for MATE Desktop
lv: Failu meklēšanas rīks MATE darbvirsmai

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
lv: Meklē datorā mapes un failus pēc to nosaukumiem un satura

en: Search history
lv: Meklēt vēsturi

en: Show Additional Options
lv: Rādīt papildus iespējas

en: Disable Quick Search
lv: Atslēgt ātro meklēšanu

en: This key determines if the search tool disables the use of the locate command when performing simple file name searches.
lv: Šī vērtība nosaka vai meklēšanas rīks atslēdz locate komandas lietošanu, kad veic vienkāršu failu meklēšanu.

en: Quick Search Excluded Paths
lv: Ceļi, ko ignorēt ātrajā meklēšanā

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a quick search. The wildcards '*' and '?' are supported. The default values are /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/*.
lv: Šī atslēga nosaka ceļus, kurus meklēšanas rīks izslēgs no ātrās meklēšanas. Aizstājējzīmes '*' un '?' ir izmantojami. Noklusētās vērtības ir /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/* un /var/*.

en: Disable Quick Search Second Scan
lv: Atslēgt ātrās meklēšanas otru pārlasi

en: This key determines if the search tool disables the use of the find command after performing a quick search.
lv: Šī vērtība nosaka vai meklēšanas rīks atslēdz find komandas lietošanu pēc ātrās meklēšanas izpildes.

en: Quick Search Second Scan Excluded Paths
lv: Ceļi, ko ignorēt ātrajā meklēšanā otrajā kārtā

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a second scan when performing a quick search. The second scan uses the find command to search for files. The purpose of the second scan is to find files that have not been indexed. The wildcards '*' and '?' are supported. The default value is /.
lv: Šī vērtība nosaka ceļus, kurus meklēšanas rīks izslēgs no ātrās meklēšanas otrās kārtas. Otrā kārta izmanto find komandu, lai meklētu failus. Otrās kārtas mērķis ir atrast neindeksētos failus. Aizstājējzīmes '*' un '?' ir izmantojami. Noklusētā vērtība ir /.

en: Search Result Columns Order
lv: Meklēšanas rezultātu kolonnu secība

en: This key defines the order of the columns in the search results. This key should not be modified by the user.
lv: Šī vērtība nosaka meklēšanas rezultātu kolonnu secību. Šo atslēgu lietotājam nevajadzētu mainīt.

en: Default Window Width
lv: Noklusētais loga platums

en: This key defines the window width, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default width.
lv: Šī vērtība nosaka loga platumu. To izmanto, lai saglabātu loga izmēru starp sesijām. Iestatot to uz -1 meklēšanas rīks izmantos noklusēto platumu.

en: Default Window Height
lv: Noklusētais loga augstums

en: This key defines the window height, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default height.
lv: Šī vērtība nosaka loga augstumu. To izmanto, lai saglabātu loga izmēru starp sesijām. Iestatot to uz -1 meklēšanas rīks izmantos noklusēto augstumu.

en: Default Window Maximized
lv: Maksimizēts logs pēc noklusējuma

en: This key determines if the search tool window starts in a maximized state.
lv: Šī atslēga nosaka vai meklēšanas rīka logs tiek startēts maksimizēts.

en: Look in Folder
lv: Meklēt mapē

en: This key defines the default value of the "Look in Folder" widget.
lv: Šī atslēga definē sīkrīka "Meklēt mapē" noklusēto vērtību.

en: This key determines if the "Contains the text" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Satur tekstu" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, palaižot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Date modified less than" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Izmaiņu datums mazāks par" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Date modified more than" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Izmaiņu datums lielāks par" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Size at least" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Izmērs ne mazāks par" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Size at most" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Izmērs ne lielāks par" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "File is empty" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Fails ir tukšs" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Owned by user" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Pieder lietotājam" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Owned by group" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Pieder grupai" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Owner is unrecognized" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Īpašnieks ir neatpazīts" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Name does not contain" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Nosaukums nesatur" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Name matches regular expression" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Nosaukums atbilst regulārai izteiksmei" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Show hidden files and folders" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Meklēt slēptos failus un mapes" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Follow symbolic links" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Sekot simboliskajām saitēm" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: This key determines if the "Exclude other filesystems" search option is selected when the search tool is started.
lv: Šī vērtība nosaka vai "Izslēgt citas failu sistēmas" meklēšanas iespēja ir izvēlēta, startējot meklēšanas rīku.

en: File is not a valid .desktop file
lv: Fails nav derīgs .desktop fails

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lv: Neatpazīta darbvirsmas faila versija '%s'

en: Starting %s
lv: Startē %s

en: Application does not accept documents on command line
lv: Lietotne nepieņem norādes uz dokumentiem no komandrindas

en: Unrecognized launch option: %d
lv: Neatpazīta palaišanas opcija: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lv: Nevar nodot dokumenta URI 'Typa=Link' darbvirsmas ierakstam

en: Not a launchable item
lv: Nepalaižama vienība

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: FILE
lv: FAILS

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Contains the _text
lv: Satur _tekstu

en: _Date modified less than
lv: Izmaiņu _datums mazāks par

en: days
lv: dienas

en: Date modified more than
lv: Izmaiņu datums lielāks par

en: S_ize at least
lv: _Izmērs ne mazāks par

en: kilobytes
lv: kilobaiti

en: Si_ze at most
lv: I_zmērs ne lielāks par

en: File is empty
lv: Fails ir tukšs

en: Owned by _user
lv: Pieder _lietotājam

en: Owned by _group
lv: Pieder _grupai

en: Owner is unrecognized
lv: Īpašnieks ir neatpazīts

en: Na_me does not contain
lv: Nosauku_ms nesatur

en: Name matches regular e_xpression
lv: Nosaukums atbilst regulārai i_zteiksmei

en: Show hidden and backup files
lv: Rādīt slēptos un rezerves kopiju failus

en: Follow symbolic links
lv: Sekot simboliskajām saitēm

en: Exclude other filesystems
lv: Izslēgt citas failu sistēmas

en: Show version of the application
lv: Rādīt lietotnes versiju

en: STRING
lv: VIRKNE

en: PATH
lv: CEĻŠ

en: VALUE
lv: VĒRTĪBA

en: DAYS
lv: DIENAS

en: KILOBYTES
lv: KILOBAITI

en: USER
lv: LIETOTĀJS

en: GROUP
lv: GRUPA

en: PATTERN
lv: PARAUGS

en: A locate database has probably not been created.
lv: 'locate' datu bāze, iespējams, nav izveidota.

en: Character set conversion failed for "%s"
lv: "%s" rakstzīmju kopas pārvēršana neizdevās

en: Searching...
lv: Meklē...

en: Search for Files
lv: Meklēt failus

en: No files found
lv: Neviens fails nav atrasts

en: (stopped)
lv: (apturēts)

en: No Files Found
lv: Neviens fails nav atrasts

en: Entry changed called for a non entry option!
lv: Ieraksta maiņu izsauca ne-ieraksta parametram!

en: Set the text of "Name contains" search option
lv: Iestatiet meklēšanas parametra "Nosaukums satur" tekstu

en: Set the text of "Look in folder" search option
lv: Iestatiet meklēšanas parametra "Meklēt mapē" tekstu

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
lv: Kārtot failus pēc viena no sekojošajiem: nosaukums, mape, izmērs, tips, vai datums

en: Set sort order to descending, the default is ascending
lv: Iestatīt kārtošanas secību uz dilstošu, noklusētā ir augoša

en: Automatically start a search
lv: Automātiski sākt meklēšanu

en: Select the "%s" search option
lv: Izvēlieties "%s" meklēšanas iespēju

en: Select and set the "%s" search option
lv: Izvēlieties un iestaties "%s" meklēšanas iespēju

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
lv: Nederīga iespēja piespēlēta sortby komandrindas argumentam.

en: 
    ... Too many errors to display ...
lv: 
    ... Pārāk daudz rādāmo kļūdu ...

en: The search results may be invalid.  There were errors while performing this search.
lv: Meklēšanas rezultāti var būt nederīgi. Meklēšana noritēja ar kļūdām.

en: Show more _details
lv: Parādīt vairāk _detaļu

en: The search results may be out of date or invalid.  Do you want to disable the quick search feature?
lv: Meklēšanas rezultāti var būt veci vai nederīgi. Vai vēlaties atslēgt ātrās meklēšanas iespēju?

en: Disable _Quick Search
lv: Atslē_gt ātro meklēšanu

en: Failed to set process group id of child %d: %s.
lv: Neizdevās iestatīt procesu grupas identifikatoru bērnam %d: %s.

en: Error parsing the search command.
lv: Kļūda, apstrādājot meklēšanas komandu.

en: Error running the search command.
lv: Kļūda, izpildot meklēšanas komandu.

en: Enter a text value for the "%s" search option.
lv: Ievadiet teksta vērtību "%s" meklēšanas parametram.

note: Translators:  Below is a string displaying the search options name and unit value.  For example, "\"Date modified less than\" in days".
en: "%s" in %s
lv: "%s" %s

en: Enter a value in %s for the "%s" search option.
lv: Ievadiet vērtību %s meklēšanas parametram "%s".

en: Remove "%s"
lv: Izņemt "%s"

en: Click to remove the "%s" search option.
lv: Spiediet, lai noņemtu "%s" meklēšanas parametru.

en: A_vailable options:
lv: P_ieejamie parametri:

en: Available options
lv: Pieejamie parametri

en: Select a search option from the drop-down list.
lv: Izvēlies meklēšanas nosacījumu no saraksta.

en: Add search option
lv: Pievienot meklēšanas parametru

en: Click to add the selected available search option.
lv: Spiediet, lai pievienotu izvēlēto pieejamo meklēšanas iespēju.

en: S_earch results:
lv: M_eklēšanas rezultāti:

en: List View
lv: Saraksta skats

en: Name
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Date Modified
lv: Pārveidošanas datums

en: _Name contains:
lv: _Nosaukums satur:

en: Enter a filename or partial filename with or without wildcards.
lv: Ievadiet faila nosaukumu vai daļēju nosaukumu ar vai bez aizstājējzīmēm.

en: Name contains
lv: Nosaukums satur

en: _Look in folder:
lv: _Meklēt mapē:

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Look in folder
lv: Meklēt mapē

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
lv: Ievadiet mapes nosaukumu vai ierīci, kurā vēlies sākt meklēšanu.

en: Select more _options
lv: Izvēlēties vairāk _iespēju

en: Select more options
lv: Izvēlēties vairāk iespēju

en: Click to expand or collapse the list of available options.
lv: Spiediet, lai atvērtu vai aizvērtu sarakstu ar pieejamajām iespējām.

en: Click to display the help manual.
lv: Spiediet, lai parādītu rokasgrāmatu.

en: Click to close "Search for Files".
lv: Spiediet, lai aizvērtu "Meklēt failus".

en: Click to perform a search.
lv: Spiediet, lai veiktu meklēšanu.

en: Click to stop a search.
lv: Spiediet, lai pārtrauktu meklēšanu.

en: - the MATE Search Tool
lv: - MATE meklēšanas rīks

en: Failed to parse command line arguments: %s
lv: Neizdevās apstrādāt komandrindas argumentus: %s

en: Could not open help document.
lv: Nevar atvērt palīdzības dokumentu.

en: Could not open document "%s".
lv: Nevar atvērt dokumentu "%s".

en: Could not open folder "%s".
lv: Nevar atvērt mapi "%s".

en: The caja file manager is not running.
lv: Caja failu pārvaldnieks nav palaists.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
lv: Nav uzinstalēts skatītājs, kas spētu parādīt dokumentu.

en: Could not move "%s" to trash.
lv: Nevar pārvietot "%s" uz miskasti.

en: Do you want to delete "%s" permanently?
lv: Vai vēlaties izdzēst "%s" pavisam?

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
lv: Miskaste nav pieejama. Nevar pārvietot "%s" uz miskasti.

en: Could not delete "%s".
lv: Nevar izdzēst "%s".

en: Deleting "%s" failed: %s.
lv: "%s" dzēšana neizdevās: %s.

en: Moving "%s" failed: %s.
lv: "%s" pārvietošana neizdevās: %s.

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Open with %s
lv: _Atvērt ar %s

en: Open with %s
lv: Atvērt ar %s

en: Open Wit_h
lv: Atvē_rt ar

en: _Save Results As...
lv: _Saglabāt rezultātus kā...

en: Save Search Results As...
lv: Saglabāt meklēšanas rezultātus kā...

en: Could not save document.
lv: Nevar saglabāt dokumentu.

en: You did not select a document name.
lv: Jūs neizvēlējāties dokumenta nosaukumu.

en: Could not save "%s" document to "%s".
lv: Nevar saglabāt "%s" dokumentu uz "%s".

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
lv: Dokuments "%s" jau eksistē. Vai vēlaties to aizvietot?

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
lv: Ja aizvietojat jau eksistējošu failu, tā saturs tiks pārrakstīts.

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: The document name you selected is a folder.
lv: Izvēlētais dokumenta nosaukums ir mape.

en: You may not have write permissions to the document.
lv: Jums nevar būt rakstīšanas tiesības dokumentam.

en: today at %-I:%M %p
lv: šodien %-H:%M

en: yesterday at %-I:%M %p
lv: vakar %-H:%M

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lv: %A, %-d %B %Y, %-H:%M:%S

en: link (broken)
lv: saite (nedarbojas)

en: link to %s
lv: saite uz %s

en:  (copy)
lv:  (kopija)

en:  (another copy)
lv:  (vēl viena kopija)

en: th copy)
lv: . kopija)

en: st copy)
lv: . kopija)

en: nd copy)
lv: . kopija)

en: rd copy)
lv: . kopija)

en: %s (copy)%s
lv: %s (kopija)%s

en: %s (another copy)%s
lv: %s (cita kopija)%s

en: %s (%dth copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%dst copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%dnd copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%drd copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en:  (invalid Unicode)
lv:  (nederīgs Unicode)

en: Log File Viewer
lv: Žurnāla failu skatītājs

en: View or monitor system log files
lv: Skatīt vai novērot sistēmas žurnāla failu

en: Log file to open up on startup
lv: Žurnāla fails, ko atvērt pēc palaišanas

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
lv: Norāda pēc palaišanas rādāmo žurnāla failu. Noklusētais ir vai nu /var/adm/messages vai arī /var/log/messages, atkarībā no jūsu operētājsistēmas.

en: Size of the font used to display the log
lv: Žurnāla rādīšanai izmantotais fonts

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
lv: Norāda fiksētā platuma fonta izmēru, kurš tiek lietots žurnāla rādīšanai galvenā koka skatā. Noklusētā vērtība tiek ņemta no termināļa noklusētā fonta izmēra.

en: Height of the main window in pixels
lv: Galvenā loga augstums pikseļos

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
lv: Norāda žurnālu skatītāja galvenā loga augstumu pikseļos.

en: Width of the main window in pixels
lv: Galvenā loga platums pikseļos

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
lv: Norāda žurnālu skatītāja galvenā loga platumu pikseļos.

en: Log files to open up on startup
lv: Žurnālu faili, kurus atvērt pēc palaišanas

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
lv: Norāda pēc palaišanas atveramo žurnālu failu sarakstu. Noklusētais saraksts tiek izveidots, nolasot /etc/syslog.conf.

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Regular Expression:
lv: _Regulāra izteiksme:

en: Highlight
lv: Izcelt

en: Foreground:
lv: Priekšplāns:

en: Background:
lv: Fons:

en: Hide
lv: Slēpt

en: Effect:
lv: Efekts:

en: Impossible to open the file %s
lv: Nevar atvērt failu %s

en: Filter name is empty!
lv: Filtra nosaukums ir tukšs!

en: Filter name may not contain the ':' character
lv: Filtra nosaukums nevar saturēt ':' rakstzīmi

en: Regular expression is empty!
lv: Regulārā izteiksme ir tukša!

en: Regular expression is invalid: %s
lv: Regulārā izteiksme ir nederīga: %s

en: Please specify either foreground or background color!
lv: Lūdzu, norādiet priekšplāna vai fona krāsu!

en: Edit filter
lv: Rediģēt filtru

en: Add new filter
lv: Pievienot jaunu filtru

en: Filters
lv: Filtri

en: _Find:
lv: _Meklēt:

en: Find Previous
lv: Meklēt iepriekšējo

en: Find previous occurrence of the search string
lv: Atrast meklējamās virknes iepriekšējo parādīšanos tekstā

en: Find Next
lv: Meklēt nākamo

en: Find next occurrence of the search string
lv: Atrast meklējamās virknes nākamo parādīšanos tekstā

en: Clear the search string
lv: Attīrīt meklēšanas virkni

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
lv: Kļūda, atarhivējot ar GZip saarhivētu žurnālu. Iespējams fails ir bojāts.

en: You don't have enough permissions to read the file.
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai lasītu šo failu.

en: The file is not a regular file or is not a text file.
lv: Fails nav normāls fails vai arī nav teksta fails.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
lv: Šī sistēmas žurnālu versija neatbalsta ar GZip arhivētus žurnālus.

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Show the application's version
lv: Parādīt programmas versiju

en:  - Browse and monitor logs
lv:  - pārlūko un novēro sistēmas žurnālus

en: Log Viewer
lv: Žurnālu skatītājs

en: System Log Viewer
lv: Sistēmas žurnālu skatītājs

en: last update: %s
lv: pēdējās izmaiņas: %s

en: %d lines (%s) - %s
lv: %d rindas (%s) - %s

en: Open Log
lv: Atvērt žurnālu

en: There was an error displaying help: %s
lv: Gadījās kļūda parādot palīdzību: %s

en: Wrapped
lv: Apliekts

en: Not found
lv: Nav atrsts

en: _File
lv: _Fails

en: _Filters
lv: _Filtri

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: Open a log from file
lv: Atvērt žurnāla failu

en: Close this log
lv: Aizvērt šo žurnālu

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Quit the log viewer
lv: Iziet no žurnālu skatītāja

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Select _All
lv: _Iezīmēt visu

en: Select the entire log
lv: Izvēlēties visu žurnālu

en: _Find...
lv: _Meklēt...

en: Find a word or phrase in the log
lv: Meklēt vārdu vai frāzi žurnālā

en: Zoom _In
lv: Tuv_ināt

en: Bigger text size
lv: Lielāks teksta izmērs

en: Zoom _Out
lv: Tā_lināt

en: Smaller text size
lv: Mazāks teksta izmērs

en: _Normal Size
lv: _Parastais izmērs

en: Normal text size
lv: Normāls teksta izmērs

en: Manage Filters
lv: Pārvaldīt filtrus

en: Manage filters
lv: Pārvaldīt filtrus

en: Open the help contents for the log viewer
lv: Atvērt palīdzības saturu žurnālu skatītājam

en: _About
lv: P_ar

en: Show the about dialog for the log viewer
lv: Parādīt dialogu par žurnālu skatītāju

en: _Statusbar
lv: _Statusa josla

en: Show Status Bar
lv: Rādīt statusa joslu

en: Side _Pane
lv: Sānu _panelis

en: Show Side Pane
lv: Parādīt sānu rūti

en: Show matches only
lv: Rādīt tikai atbilstošas

en: Only show lines that match one of the given filters
lv: Rādīt tikai tās rindas, kas atbilst kādam no dotajiem filtriem

en: Can't read from "%s"
lv: Nevar nolasīt no "%s"

en: Version:
lv: Versija:

en: Could not open the following files:
lv: Nevar atvērt sekojošus failus:

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default Dictionary Server
lv: Noklusētais vārdnīcas serveris

en: MATE Dictionary
lv: MATE Vārdnīca

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
lv: Pārbauda vārdu skaidrojumus un rakstību interneta vārdnīcā

en: A dictionary for MATE Desktop
lv: Vārdnīca MATE darbvirsmai

en: Dictionary Look up
lv: Meklēšana vārdnīcā

en: Look up words in a dictionary
lv: Meklē vārdus vārdnīcā

en: The default database to use
lv: Noklusētā datubāze, kuru lietot

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark ("!") means that all the databases present in a dictionary source should be searched
lv: Noklusētās individuālās datubāzes vai meta-datubāzes nosaukums, kuru izmantot vārdnīcas avotā. Izsaukuma zīme ("!") nozīmē, ka vajag pārmeklēt visas datubāzes, kuras atrodas vārdnīcas avotā

en: The default search strategy to use
lv: Noklusētā meklēšanas stratēģija, kuru lietot

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is 'exact', that is match exact words.
lv: Noklusētās meklēšanas stratēģijas nosaukums, kuru izmantot vārdnīcas avotā, ja tas ir pieejams. Noklusētā stratēģija ir 'exact', kas nozīmē, lai vārdi precīzi sakrīt.

en: The font to be used when printing
lv: Fonts, kuru izmantot drukāšanai

en: The font to be used when printing a definition.
lv: Fonts, kuru izmantot definīciju drukāšanai.

en: The name of the dictionary source used
lv: Vārdnīcas avota nosaukums, kas tiek izmantots

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
lv: Vārdnīcas avota nosaukums, kas tiek izmantots, lai atgūt vārdu definīcijas.

en: Thai
lv: Taizemes

en: Longdo Thai-English Dictionaries
lv: Longdo Thai-English vārdnīcas

en: Client Name
lv: Klienta nosaukums

en: The name of the client of the context object
lv: Konteksta objekta klienta nosaukums

en: Hostname
lv: Servera nosaukums

en: The hostname of the dictionary server to connect to
lv: Vārndnīcas servera nosaukums, kuram pieslēgties

en: Port
lv: Ports

en: The port of the dictionary server to connect to
lv: Vārdnīcas servera porta numurs, pie kura savienoties

en: Status
lv: Statuss

en: The status code as returned by the dictionary server
lv: Statusa kods, kuru atgriež vārdnīcas serveris

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
lv: Nav savienojuma ar vārdnīcas serveri vietā '%s:%d'

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
lv: Uzmeklēšana neizdevās serverim '%s': piemērots resurss netika atrast

en: Lookup failed for host '%s': %s
lv: Neizdevās uzmeklēšana serverim '%s': %s

en: Lookup failed for host '%s': host not found
lv: Neizdevās uzmeklēšana serverim '%s': serveris netika atrasts

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
lv: Nevar savienoties ar vārdnīcas serveri vietā '%s:%d'. Serveris atgrieza kodu %d (serveris nedarbojas)

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
lv: Neizdodas apstrādāt vārdnīcas servera atbildi
    : '%s'

en: No definitions found for '%s'
lv: Netika atrastas '%s' definīcijas

en: Invalid database '%s'
lv: Nederīga datubāze '%s'

en: Invalid strategy '%s'
lv: Nederīga stratēģija '%s'

en: Bad command '%s'
lv: Nepareiza komanda '%s'

en: Bad parameters for command '%s'
lv: Nepareizi parametri komandai '%s'

en: No databases found on dictionary server at '%s'
lv: Netika atrastas datubāzes vārdnīcas serverī '%s'

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
lv: Netika atrastas stratēģijas vārdnīcas serverī '%s'

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
lv: Neizdevās savienojums ar vārdnīcas serveri %s:%d

en: Error while reading reply from server:
    %s
lv: Kļūda, lasot atbildi no servera:
    %s

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
lv: Savienojuma noildze ar vārdnīcas serveri '%s:%d'

en: No hostname defined for the dictionary server
lv: Nav definēta datora vārda vārdnīcas serverim

en: Unable to create socket
lv: Nevarēja izveidot ligzdu

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
lv: Nevarēja iestatīt kanālu kā nebloķējošo: %s

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
lv: Nevarēja savienoties ar vārdnīcas serveri vietā '%s:%d'

en: Local Only
lv: Tikai lokāli

en: Whether the context uses only local dictionaries or not
lv: Vai konteksts izmanto tikai vietējās vārdnīcas vai nē

en: Reload the list of available databases
lv: Pārlādēt pieejamo datubāžu sarakstu

en: Clear the list of available databases
lv: Notīrīt pieejamo datubāžu sarakstu

en: Error while matching
lv: Kļūda, meklējot atbilstību

en: F_ind:
lv: _Meklēt:

en: _Previous
lv: _Iepriekšējais

en: _Next
lv: _Nākamais

en: Error while looking up definition
lv: Kļūda, meklējot definīciju

en: Another search is in progress
lv: Pašlaik darbojas cita meklēšana

en: Please wait until the current search ends.
lv: Lūdzu, uzgaidiet, kamēr tekošā meklēšana beigsies.

en: Error while retrieving the definition
lv: Kļūda, saņemot definīciju

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: The filename used by this dictionary source
lv: Faila nosaukums, kuru izmanto dotais vārdnīcas avots

en: Description
lv: Apraksts

en: The description of this dictionary source
lv: Dotā vārdnīcas avota apraksts

en: Database
lv: Datubāze

en: Strategy
lv: Stratēģija

en: Transport
lv: Transports

en: The transport mechanism used by this dictionary source
lv: Transporta mehānisms, kuru izmanto dotais vārdnīcas avots

en: Context
lv: Konteksts

en: The GdictContext bound to this source
lv: GdictContext robeža dotajam avotam

en: Invalid transport type '%d'
lv: Nederīgs transporta veids '%d'

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
lv: Netika atrasta grupa '%s' vārdnīcas avota definīcijā

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
lv: Nevarēja iegūt '%s' atslēgu vārdnīcas avota definīcijā: %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
lv: Nevarēja iegūt '%s' atslēgu vārdnīcas avota definīcijas failā: %s

en: Dictionary source does not have name
lv: Vārdnīcas avotam nav nosaukuma

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
lv: Vārdnīcas avotam '%s' ir nepareizs transports '%s'

en: Reload the list of available sources
lv: Pārlādēt pieejamo avotu sarakstu

en: Paths
lv: Ceļi

en: Search paths used by this object
lv: Meklēšanas ceļi, kurus izmanto dotais objekts

en: Sources
lv: Avoti

en: Dictionary sources found
lv: Atrastie vārdnīcas avoti

en: Clear the list of similar words
lv: Notīrīt līdzīgo vārdu sarakstu

en: The GdictContext object used to get the word definition
lv: GdictContext objekts, kas tiek izmantots, lai iegūt vārda definīciju

en: The database used to query the GdictContext
lv: Datubāze, kas tiek izmantota, vaicājot GdictContext

en: The strategy used to query the GdictContext
lv: Stratēģija, kas tiks izmantota, meklējot GdictContext

en: Reload the list of available strategies
lv: Pārlādēt pieejamo stratēģiju sarakstu

en: Clear the list of available strategies
lv: Notīrīt pieejamo stratēģiju sarakstu

en: GDict debugging flags to set
lv: GDict atkļūdošanas karogu iestatīšana

en: FLAGS
lv: KAROGI

en: GDict debugging flags to unset
lv: GDict atkļūdošanas karogu atiestatīšana

en: GDict Options
lv: GDict opcijas

en: Show GDict Options
lv: Rādīt GDict opcijas

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

note: Translators: the first is the word found, the second is the * database name and the last is the definition's text; please * keep the new lines.
en: Definition for '%s'
      From '%s':
    
    %s
lv: '%s' definīcija
      No '%s':
    
    %s

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: See mate-dictionary --help for usage
lv: Skatiet mate-dictionary --help par lietojumu

en: Unable to find a suitable dictionary source
lv: Nevarēja atrast piemērotu vārdnīcas avotu

en: Error while looking up the definition of "%s":
    %s
lv: Kļūda, meklējot "%s" definīciju:
    %s

en: Words to look up
lv: Vārdi, kurus uzmeklēt

en: word
lv: vārds

en: Words to match
lv: Meklējamie vārdi

en: Dictionary source to use
lv: Vārdnīcas avots, kuru izmantot

en: source
lv: avots

en: Print result to the console
lv: Izdrukāt rezultātus konsolē

en: Database to use
lv: Datubāze, kuru izmantot

en:  - Look up words in dictionaries
lv:  - Uzmeklēt vārdus vārdnīcās

en: Save a Copy
lv: Saglabāt kopiju

en: Untitled document
lv: Nenosaukts dokuments

en: Error while writing to '%s'
lv: Kļūda, rakstot uz '%s'

en: Clear the definitions found
lv: Notīrīt atrastās definīcijas

en: Clear definition
lv: Notīrīt definīcijas

en: Clear the text of the definition
lv: Notīrīt definīcijas tekstu

en: Print the definitions found
lv: Izdrukāt atrastās definīcijas

en: Print definition
lv: Izdrukāt definīcijas

en: Print the text of the definition
lv: Izdrukāt definīcijas tekstu

en: Save the definitions found
lv: Saglabāt atrastās definīcijas

en: Save definition
lv: Saglabāt definīciju

en: Save the text of the definition to a file
lv: Saglabāt definīcijas tekstu failā

en: Click to view the dictionary window
lv: Spiediet, lai parādīt definīcijas logu

en: Toggle dictionary window
lv: Pārslēgt vārdnīcas logu

en: Show or hide the definition window
lv: Rādīt vai slēpt definīcijas logu

en: Type the word you want to look up
lv: Ievadiet vārdu, ko jūs vēlaties uzmeklēt

en: Dictionary entry
lv: Vārdnīcas ieraksts

en: Look up words in dictionaries
lv: Uzmeklēt vārdus vārdnīcās

en: Dictionary Preferences
lv: Vārdnīcas iestatījumi

en: There was an error while displaying help
lv: Notikusi kļūda, rādot palīdzību

en: No dictionary source available with name '%s'
lv: Nav pieejams vārdnīcas avots ar nosaukumu '%s'

en: Unable to find dictionary source
lv: Nevarēja atrast vārdnīcas avotu

en: No context available for source '%s'
lv: Nav pieejama konteksta avotam '%s'

en: Unable to create a context
lv: Nevar izveidot kontekstu

en: _Look Up Selected Text
lv: Meklēt izvē_lēto tekstu

en: Cl_ear
lv: No_tīrīt

en: _Print
lv: _Drukāt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Unable to rename file '%s' to '%s': %s
lv: Nevarēja pārsaukt failu '%s' uz '%s': %s

en: Unable to create the data directory '%s': %s
lv: Nevarēja izveidot datu mapi '%s': %s

en: Edit Dictionary Source
lv: Rediģēt vārdnīcas avotu

en: Add Dictionary Source
lv: Pievienot vārdnīcas avotu

en: Remove "%s"?
lv: Izņemt "%s"?

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
lv: Vārdnīcas avots tiks izņemts no saraksta pavisam.

en: Unable to remove source '%s'
lv: Nevar izņemt avotu '%s'

en: Add a new dictionary source
lv: Pievienot jaunu vārdnīcas avotu

en: Remove the currently selected dictionary source
lv: Izņemt izvēlēto vārdnīcas avotu

en: Set the font used for printing the definitions
lv: Iestatīt definīciju drukai lietojamo fontu

en: Unable to display the preview: %s
lv: Nevar parādīt priekšskatījumu: %s

en: Unable to create a source file
lv: Nevar izveidot avota failu

en: Unable to save source file
lv: Nevar saglabāt avota failu

en: Searching for '%s'...
lv: Meklē '%s'...

en: No definitions found
lv: Neviena definīcija nav atrasta

en: %s - Dictionary
lv: %s - vārdnīca

en: _Go
lv: _Doties

en: _New
lv: Jau_ns

en: New look up
lv: Jauna uzmeklēšana

en: _Save a Copy...
lv: _Saglabāt kopiju...

en: P_review...
lv: P_riekšskatījums...

en: Preview this document
lv: Priekšskatīt šo dokumentu

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: Print this document
lv: Drukāt šo dokumentu

en: Find a word or phrase in the document
lv: Meklēt dokumentā kādu vārdu vai frāzi

en: Find Ne_xt
lv: Meklēt _nākamo

en: Find Pre_vious
lv: Meklēt ie_priekšējo

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Previous Definition
lv: Ie_priekšējā definīcija

en: Go to the previous definition
lv: Iet uz iepriekšējo definīciju

en: _Next Definition
lv: _Nākamā definīcija

en: Go to the next definition
lv: Iet uz nākamo definīciju

en: _First Definition
lv: Pirmā de_finīcija

en: Go to the first definition
lv: Iet uz pirmo definīciju

en: _Last Definition
lv: Pē_dējā definīcija

en: Go to the last definition
lv: Iet uz pēdējo definīciju

en: Similar _Words
lv: Līdzīgie _vārdi

en: Dictionary Sources
lv: Vārdnīcas avoti

en: Available _Databases
lv: Pieejamās _datubāzes

en: Available St_rategies
lv: Pieejamās st_ratēģijas

en: _Sidebar
lv: _Sānu josla

en: S_tatusbar
lv: S_tatusa josla

en: Dictionary source `%s' selected
lv: Vārdnīcas avots `%s' ir izvēlēts

en: Strategy `%s' selected
lv: Izvēlēta stratēģija `%s'

en: Database `%s' selected
lv: Izvēlēta datubāze `%s'

en: Word `%s' selected
lv: Izvēlēts vārds `%s'

en: Double-click on the word to look up
lv: Dubults klikšķis uz vārda, lai to uzmeklētu

en: Double-click on the matching strategy to use
lv: Dubults klikšķis uz stratēģijas, lai to izmantotu

en: Double-click on the source to use
lv: Dubults klikšķis uz avota, lai to izmantotu

en: Double-click on the database to use
lv: Dubults klikšķis uz datubāzes, lai to izmantotu

en: Look _up:
lv: _Uzmeklēt:

en: Similar words
lv: Līdzīgie vārdi

en: Available dictionaries
lv: Pieejamās vārdnīcas

en: Available strategies
lv: Pieejamās stratēģijas

en: Dictionary sources
lv: Vārdnīcu avoti

en: _Select a dictionary source for looking up words:
lv: Izvēlietie_s vārdnīcas avotu vārdu meklēšanai:

en: Source
lv: Avots

en: _Print font:
lv: _Drukāšanas fonts:

en: Print
lv: Drukāt

en: _Description:
lv: _Apraksts:

en: Source Name
lv: Avota nosaukums

en: _Transport:
lv: _Transports:

en: H_ostname:
lv: Servera n_osaukums:

en: Dictionaries
lv: Vārdnīcas

en: Strategies
lv: Stratēģijas

en: An error occurred
lv: Radusies kļūda

en: All Files
lv: Visi faili

en: _Mount
lv: _Montēt

en: Take Screenshot
lv: Uzņemt ekrānattēlu

en: Save images of your desktop or individual windows
lv: Saglabā jūsu darbvirsmas vai logu attēlus

en: Save Screenshot
lv: Saglabā ekrānattēlu

en: C_opy to Clipboard
lv: K_opēt uz starpliktuvi

en: Save in _folder:
lv: Saglabāt _mapē:

en: Screenshot delay
lv: Ekrānattēla aizture

en: The number of seconds to wait before taking the screenshot.
lv: Sekunžu skaits, ko nogaidīt pirms ekrānattēla uzņemšanas.

en: Screenshot directory
lv: Ekrānattēla mape

en: The directory the last screenshot was saved in.
lv: Mape, kurā tika saglabāts pēdējais ekrānattēls.

en: Include Border
lv: Iekļaut rāmi

en: Include the window manager border along with the screenshot
lv: Iekļaut logu pārvaldītāja rāmi ekrānattēlā

en: Include Pointer
lv: Iekļaut kursoru

en: Include the pointer in the screenshot
lv: Iekļaut kursoru ekrānattēlā

en: Border Effect
lv: Rāmja efekts

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
lv: Rāmja ārpusē pievienojamais efekts. Iespējamās vērtības ir "shadow", "none", un "border".

en: Error loading the help page
lv: Kļūda, ielādējot palīdzības lapu

en: None
lv: Nekas

en: Drop shadow
lv: Pievienot ēnu

en: Border
lv: Mala

en: Include _pointer
lv: Iekļaut _kursoru

en: Include the window _border
lv: Iekļaut loga _rāmi

en: Apply _effect:
lv: Pielietot _efektu:

en: Grab the whole _desktop
lv: Uzņemt visu _darbvirsmu

en: Grab the current _window
lv: Uzņemt aktīvo _logu

en: Select _area to grab
lv: Izvēlieties _apgabalu, ko uzņemt

en: Grab _after a delay of
lv: Uzņemt ar _aizturi

en: seconds
lv: sekundes

en: Effects
lv: Efekti

en: Take _Screenshot
lv: Uzņemt _ekrānattēlu

en: Error while saving screenshot
lv: Kļūda, saglabājot ekrānattēlu

en: Impossible to save the screenshot to %s.
     Error was %s.
     Please choose another location and retry.
lv: Nevar saglabāt ekrānattēlu %s.
     Kļūda %s.
     Lūdzu, izvēlieties citu vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: Screenshot taken
lv: Ekrānattēls uzņemts

en: Unable to take a screenshot of the current window
lv: Nevar uzņemt aktīvā loga ekrānattēlu

en: Grab a window instead of the entire screen
lv: Uzņemt logu nevis visu ekrānu

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
lv: Uzņemt daļu no loga visa ekrāna vietā

en: Include the window border with the screenshot
lv: Iekļaut loga rāmi ekrānattēlā

en: Remove the window border from the screenshot
lv: Aizvākt loga rāmi no ekrānattēla

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
lv: Uzņemt ekrānattēlu ar norādīto aizturi [sekundēs]

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
lv: Efekti, ko pievienot rāmim (ēna, rāmis, nekas)

en: effect
lv: efekts

en: Interactively set options
lv: Interaktivitātes iestatīšanas iespējas

en: Take a picture of the screen
lv: Uzņemt ekrāna attēlu

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
lv: Konfigurācijas opcijas --window un --area nevajadzētu lietot vienlaicīgi.

en: Select a folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Screenshot.png
lv: Ekranattels.png

en: Unable to clear the temporary folder:
    %s
lv: Neizdevās iztīrīt pagaidu mapi:
    %s

en: The child save process unexpectedly exited.  We are unable to write the screenshot to disk.
lv: Saglabāšanas process beidzās negaidīti. Ekrānattēlu nav iespējams ierakstīt diskā.

en: Unknown error saving screenshot to disk
lv: Nezināma kļūda, saglabājot ekrānattēlu diskā

en: File already exists
lv: Fails jau eksistē

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
lv: Fails "%s" jau eksistē. Vai vēlaties to aizvietot?

en: Saving file...
lv: Saglabā failu...

en: Can't access source file
lv: Nevar piekļūt avota failam
