mate-utils 1.25.1 - en to mi translation catalogue (33 entries)

en: _Help
mi: _Āwhina

en: _Close
mi: _Kati

en: _Edit
mi: _Whakatika

en: _View
mi: _Titiro

en: St_atusbar
mi: Pae Pānui

en: _Contents
mi: _Ngā kai

en: Starting %s
mi: Timata te %s

en: List View
mi: Tiro Rārangi

en: Name
mi: Ingoa

en: _Open
mi: _Huaki

en: _Replace
mi: _Whakakapia

en: today at %-I:%M %p
mi: ākuni hai %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
mi: nanahi hai %-I:%M %p

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
mi: %A,·%B·%-d·%Y·hai·%-I:%M:%S·%p

en: _File
mi: _Kōnae

en: _Open...
mi: _Huaki...

en: _Quit
mi: _Whakamutu

en: _Copy
mi: _Tārua

en: Copy the selection
mi: Tārua te whiringa

en: Select _All
mi: _Kōwhiria mea katoa

en: _Find...
mi: _Kitea...

en: Zoom _In
mi: Tere _Roto

en: Zoom _Out
mi: Tere _Waho

en: _About
mi: _Mo

en: Filename
mi: Ingoa Kōnae

en: Description
mi: Whakaaturanga

en: _Save
mi: _Pupuri

en: Preferences
mi: Ngā tina hiahia

en: _Go
mi: _Haere

en: _New
mi: _Hou

en: _Print...
mi: _Tā...

en: Print
mi: Tā

en: None
mi: Kaore tētahi
