mate-utils 1.25.1 - en to mn translation catalogue (157 entries)

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Close
mn: _Хаах

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: _View
mn: _Харах

en: _Toolbar
mn: Хэрэг_сэлүүд

en: St_atusbar
mn: Ст_атус харуулах самбар

en: _Contents
mn: _Агуулагдхуун

en: Toolbar is Visible
mn: Багаж самбар харагдана

en: Ready
mn: Бэлэн

en: Device
mn: Төхөөрөмж

en: Please enter a name and try again.
mn: Та нэр өгөөд ахин оролдоно уу.

en: _Server:
mn: _Сервер:

en: _Port:
mn: _Порт:

en: Connect to Server
mn: Сервер рүү холбох

en: Folder
mn: Хавтас

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Contents
mn: Агуулга

en: Mo_ve to Trash
mn: Хогийн сав руу _зөөх

en: There was an error displaying help.
mn: Заавар мэдээг гаргахад дараа алдаа арлаа.

en: The document does not exist.
mn: Баримт байхгүй байна.

en: File is not a valid .desktop file
mn: Файл нь зөв .desktop файл биш байна

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
mn: Дэсктоп файлын танигдахгүй Хувилбар '%s'

en: Starting %s
mn: %s-ийг эхлүүлж байна

en: Application does not accept documents on command line
mn: Командын мөрний баримт бичгийг програм хүлээн авахгүй байна

en: Unrecognized launch option: %d
mn: Танигдахгүй эхлүүлэх сонголт: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
mn: URIs баримт бичгийг 'Type=Link' дэсктопын оролт руу оруулах боломжгүй байна

en: Not a launchable item
mn: Нээж болох зүйл биш байна

en: Disable connection to session manager
mn: Сэшн менежерт холбогдох боломжгүй болгох

en: Specify file containing saved configuration
mn: Тохиргоо сануулсан файлыг ялган харуулах

en: FILE
mn: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
mn: Сэшн менежментийн ID-г ялган харуулах

en: ID
mn: Дугаар

en: Session management options:
mn: Сэшн менежментийн сонголтууд:

en: Show session management options
mn: Сэшн менежментийн сонголтуудыг харуулах

en: Contains the _text
mn: Агуулсан _текст

en: File is empty
mn: Файл хоосон

en: Owned by _user
mn: Эзэмшигч _хэрэглэгч

en: Owned by _group
mn: Эзэмшигч _групп

en: Owner is unrecognized
mn: Эзэмшигч тодорхойгүй

en: Na_me does not contain
mn: _Нэр агуулаагүй байна

en: Name matches regular e_xpression
mn: Файлын нэр энгийн _илэрхийллээс давжээ

en: Show hidden and backup files
mn: Далдалсан ба нөөц файлуудыг харуулах

en: Follow symbolic links
mn: Дагалдах символик холбоос

en: STRING
mn: БИЧВЭР

en: PATH
mn: ЗАМ

en: Searching...
mn: Хайж байна...

en: Search for Files
mn: Файл хайх

en: No files found
mn: Ямарч файл олдсонгүй

en: (stopped)
mn: (зогсов)

en: No Files Found
mn: Ямарч файл олдсонгүй

en: Entry changed called for a non entry option!
mn: »Бичлэг өөрчилөгдсөн« сонголт дуудагдлаа, бичлэг алга байна!

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
mn: Файлууд дараах ангилалаар эрэмбэлэгдэх: Нэр, Лавлах, Хэмжээ, төрөл эсвэл огноо

en: Set sort order to descending, the default is ascending
mn: Буурахаар эрэмбэлэх, стандар нь өсөхөөр байдаг

en: Automatically start a search
mn: Автомат хайлт эхлэх

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
mn: Хүчингүй сонголт »sortby«-тушаалын мөрийн аргументаар дамжигдлаа.

en: 
    ... Too many errors to display ...
mn: 
    ... Харуулаж чадахгүй их алдаа гарлаа ...

en: Show more _details
mn: Илүү _нарийвчилж харуулах

en: Error parsing the search command.
mn: Хайлтын тушаал задлан ялгаж байхад алдаа

en: Error running the search command.
mn: Хайлтын тушаал ажиллуулж байхад алдаа.

en: A_vailable options:
mn: _Байгаа сонголтууд:

en: S_earch results:
mn: Хайлтын үр _дүн:

en: List View
mn: Жагсаалт хэлбэрээр харах

en: Name
mn: Нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Date Modified
mn: Өөрчилөгдсөн огноо

en: _Name contains:
mn: Файлын _нэр:

en: _Look in folder:
mn: _Нэгжих лавлах

en: Browse
mn: Сонгох

en: Could not open help document.
mn: Тусламж баримтыг нээж чадсангүй.

en: Could not open document "%s".
mn: "%s" баримтыг нээж чадсангүй.

en: Could not open folder "%s".
mn: "%s" хавтас нээж чадсангүй.

en: The caja file manager is not running.
mn: Caja-файлын менежер ажиллахгүй байна.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
mn: Энэ баримтыг харуулчих программ суугаагүй байна.

en: Could not move "%s" to trash.
mn: "%s" баримтыг хогийн сав руу хийж чадсангүй.

en: Do you want to delete "%s" permanently?
mn: Та "%s"-г бүрмөсөн устгахыг хүсэж байна уу?

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
mn: Хогийн сав алга.  "%s"-г хогийн саванд хаяж чадсангүй.

en: Could not delete "%s".
mn: "%s"-г устгаж чадсангүй.

en: Deleting "%s" failed: %s.
mn: "%s"-г устгаж чадсангүй: %s.

en: Moving "%s" failed: %s.
mn: "%s" -г зөөх боломжгүй: %s.

en: _Open
mn: _Нээх

en: _Save Results As...
mn: Үр дүнг доош _хадгалах...

en: Save Search Results As...
mn: Хайлтын үр дүнг доош хадгалах...

en: Could not save document.
mn: Баримтыг хадгалж чадсанүй.

en: You did not select a document name.
mn: Та баримт сонгоогүй байна.

en: Could not save "%s" document to "%s".
mn: "%s" баримтыг "%s" рүү хадгалж чадсанүй.

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
mn: "%s" баримт хэдийнэ байна.  Та үүнийг орлуулахыг хүсэж байна уу?

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
mn: Хэрвээ та байгаа файлыг орлуулах бол агуулга нь дарагдана шүү.

en: _Replace
mn: _Орлуулах

en: The document name you selected is a folder.
mn: Таны сонгосон баримтын нэр хавтас байна.

en: You may not have write permissions to the document.
mn: Таньд энэ баримт руу бичих эрх байхгүй байж болох.

en: today at %-I:%M %p
mn: Өнөөдөр %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
mn: Өчигдөр %-I:%M %p

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
mn: %A, %Y %B %-d ны %-I:%M:%S-д %p

en: link (broken)
mn: Холбоос (алдаатай)

en: link to %s
mn: %s -тэй холбох

en:  (copy)
mn:  (Хуулах)

en:  (another copy)
mn:  (өөр нэгэн Хуулбар)

en: th copy)
mn: дахь Хуулбар)

en: st copy)
mn: дэх Хуулбар)

en: nd copy)
mn: дахь Хуулбар)

en: rd copy)
mn: дахь Хуулбар)

en: %s (copy)%s
mn: %s (Хуулбар)%s

en: %s (another copy)%s
mn: %s (бас нэгэн Хуулбар)%s

en:  (invalid Unicode)
mn:  (хүчингүй юникод)

en: Log file to open up on startup
mn: Эхлэлд протоколл файлыг нээх

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: _Name:
mn: _Нэр:

en: Find previous occurrence of the search string
mn: Хайлтын үгний өмнөх тохиолдлыг хайж олох

en: Find next occurrence of the search string
mn: Хайлтын үгний дараагийн тохиолдлыг хайж олох

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: System Log Viewer
mn: Системийн протоколл харагч

en: There was an error displaying help: %s
mn: Тусламж үзүүлэх үед алдаа гарлаа: %s

en: _File
mn: _Файл

en: _Open...
mn: _Нээх...

en: _Quit
mn: /Файл/_Гарах

en: _Copy
mn: _Хуулах

en: Copy the selection
mn: Сонголтыг хуулах

en: Select _All
mn: Бүгдийг_сонгох

en: _Find...
mn: _Хайх...

en: Zoom _In
mn: Татаж ой_ртуулах

en: Zoom _Out
mn: Агшаах

en: _Normal Size
mn: _Энгийн хэмжээ

en: _About
mn: _Тухай

en: _Statusbar
mn: _Төлөв самбар

en: Side _Pane
mn: Хажуугийн_шугам

en: Default
mn: Стандарт

en: Thai
mn: Тай

en: Port
mn: Порт

en: Status
mn: Төлөв

en: _Previous
mn: Ө_мнөх

en: _Next
mn: _Дараах

en: Filename
mn: Файлын нэр

en: Description
mn: Тодорхойлолт

en: Database
mn: Өгөгдлийн бааз

en: FLAGS
mn: ТӨЛӨВҮҮД

en: Dictionary
mn: Толь бичиг

en: Error: %s
mn: Алдаа: %s

en: Save a Copy
mn: Хуулбарыг хадгалах

en: Dictionary Preferences
mn: Толь бичгийн тохируулга

en: _Look Up Selected Text
mn: Тэмдэглэсэн текстыг _хайх...

en: _Save
mn: _Хадгалах

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: _Go
mn: _Оч

en: _New
mn: _Шинэ

en: _Print...
mn: _Хэвлэх...

en: Print this document
mn: Уг баримт бичгийг хэвлэх

en: Find a word or phrase in the document
mn: Баримт бичгээс үг болон холбоо үг хайх

en: Find Ne_xt
mn: Дараагийнхыг хайж олох

en: Find Pre_vious
mn: Өмнөхийг хайж олох

en: _Preferences
mn: _Тохиргоо

en: Source
mn: Эх

en: Print
mn: Хэвлэх

en: _Description:
mn: _Тодорхойлолт:

en: All Files
mn: Бүх файл

en: None
mn: Хоосон

en: Border
mn: Хүрээ

en: seconds
mn: Секундүүд
