mate-utils 1.25.1 - en to nso translation catalogue (79 entries)

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Close
nso: _Tswalela

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _View
nso: _Lebelela

en: _Toolbar
nso: _Bara ya sedirišwa

en: St_atusbar
nso: Ba_ra ya boemo

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: Custom Location
nso: Lefelo la Tlwaelo

en: Public FTP
nso: PFF ya Phatlalatša

en: FTP (with login)
nso: PFF (e nago le go tsena)

en: Windows share
nso: Go abelana lefesetere

en: WebDAV (HTTP)
nso: Wepe ya DAV (PFSK)

en: Secure WebDAV (HTTPS)
nso: Šireletša Wepe ya DAV (HTTPS)

en: Please enter a name and try again.
nso: Hle tsenya leina gomme o leke gape.

en: _Location (URI):
nso: _Lefelo (URI):

en: _Server:
nso: _Seabi:

en: Optional information:
nso: Tshedimošo ya kgetho:

en: _Share:
nso: _Abelana:

en: _Port:
nso: _Lefelo:

en: _Folder:
nso: _Sephuthedi:

en: _User Name:
nso: _Leina la Modiriši:

en: Connect to Server
nso: Ikgokaganye le Seabi

en: Service _type:
nso: Mohuta wa _tirelo:

en: Folder
nso: Sephuthedi

en: Size
nso: Bogolo

en: Mo_ve to Trash
nso: Šuthi_šetša Ditlakaleng

en: There was an error displaying help.
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo.

en: Starting %s
nso: Go thoma %s

en: Not a launchable item
nso: Ga se selo se se ka tsebagatwago

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: ID
nso: Boitsebišo

en: List View
nso: Tebelelo ya Lelokelelo

en: Name
nso: Leina

en: Type
nso: Mohuta

en: Date Modified
nso: Letšatši-kgwedi e Mpshafaditšwego

en: Browse
nso: Fetleka

en: _Open
nso: _Bula

en: Open Wit_h
nso: Bula K_a

en: _Replace
nso: _Tšeela legato

en: today at %-I:%M %p
nso: lehono ka %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
nso: maabane ka %-I:%M %p

en: link (broken)
nso: kgokaganyo (e robegilego)

en:  (copy)
nso:  (kopi)

en:  (another copy)
nso:  (kopi e nngwe)

en: th copy)
nso: kopi)

en: st copy)
nso: kopi)

en: nd copy)
nso: kopi)

en: rd copy)
nso: kopi)

en: %s (copy)%s
nso: %s (kopi)%s

en: %s (another copy)%s
nso: %s (kopi e nngwe)%s

en:  (invalid Unicode)
nso:  (go Tsenywa ga Khoutu mo e sego ga Kgonthe)

en: _Name:
nso: _Leina:

en: Loading...
nso: Go Laiša...

en: There was an error displaying help: %s
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo: %s

en: _File
nso: _Faele

en: _Open...
nso: _Bula...

en: _Quit
nso: _Tlogela

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: Copy the selection
nso: Kopiša kgetho

en: Select _All
nso: Kgetha _Ka moka

en: _Find...
nso: _Hwetša...

en: Zoom _In
nso: Godirša ka _Ntle

en: Zoom _Out
nso: Godiša _Seswantšho

en: _Normal Size
nso: _Bogolo bjo Tlwaelegilego

en: _About
nso: _Ka ga

en: _Statusbar
nso: _Bara ya boemo

en: Filename
nso: Leina la faele

en: Description
nso: Tlhaloso

en: FLAGS
nso: DIFOLAGA

en: _Save
nso: _Boloka

en: _Go
nso: _Eya

en: _New
nso: _Mpsha

en: _Print...
nso: _Gatiša...

en: Find Ne_xt
nso: Hwetša se La_telago

en: _Preferences
nso: _Tše ratwago

en: All Files
nso: Difaele ka Moka

en: None
nso: Ga e gona

en: seconds
nso: metsotswana
