mate-utils 1.25.1 - en to or translation catalogue (615 entries)

en: Check folder sizes and available disk space
or: ଫୋଲଡର ର ଆକାର ଏବଂ ଉପଲବ୍ଧ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Disk Usage Analyzer Preferences
or: ଡିସ୍କ ବ୍ଯବହାର ବିଧି ବିଶ୍ଳେଷକଙ୍କ ପସନ୍ଦ

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Select _devices to include in filesystem scan:
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରର କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ ସମୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯିବାକୁ ଥିବା ଉପକରଣ ମାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_d):

en: _Monitor changes to your home folder
or: ଆପଣଙ୍କ ଘର ଫୋଲଡରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ପ୍ରଦର୍ଶିକା (_M)

en: _Analyzer
or: ବିଶ୍ଳେଷକ (_A)

en: Scan _Home Folder
or: ଘର (_H) ଫୋଲଡରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan _Filesystem
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_F)

en: Scan F_older...
or: ଫୋଲଡରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_o)...

en: S_can Remote Folder...
or: ଦୂର ଫୋଲଡର୍ କୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_c) ...

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Expand All
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବଢାନ୍ତୁ (_E)

en: _Collapse All
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅବସନ୍ନ କରି ଦିଅନ୍ତୁ (_C)

en: _View
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯ (_V)

en: _Toolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_T)

en: St_atusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି (_a)

en: All_ocated Space
or: ବଣ୍ଟା ଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନ (_o)

en: _Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର (_C)

en: Disk Usage Analyzer
or: ଡିସ୍କ ବ୍ଯବହାର ବିଧି ବିଶ୍ଳେଷକ

en: Scan home folder
or: ଘର ଫୋଲଡରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan Home
or: ଘର କୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan filesystem
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan Filesystem
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan a folder
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan Folder
or: ଫୋଲଡରକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan a remote folder
or: ଗୋଟିଏ ଦୂର ଫୋଲଡର୍ କୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Scan Remote Folder
or: ଦୂର ଫୋଲଡର୍ କୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Stop scanning
or: କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ

en: Refresh
or: ସତେଜନ

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
or: ମୂଳସ୍ଥାନ ପଞ୍ଜିକାରେ ଘଟିତ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖିବା ଉଚିତ କି ନୁହେଁ।

en: Excluded partitions URIs
or: URI ବିଭାଜନ ମାନଙ୍କୁ ବାଦ କରନ୍ତୁ

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
or: ବିଭାଜନ ପାଇଁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣରୁ ବାଦ କରିବାକୁ ଥିବା URI ମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ତାଲିକା।

en: Toolbar is Visible
or: ସାଧନ ପଟିଟି ଦ୍ରୁଶ୍ଯମାନ ହେଉଛି

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
or: ପ୍ରମୂଖ ସ୍କ୍ରିନରେ ସାଧନ ପଟିକୁ ଦ୍ରୁଶ୍ଯ କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହେଁ।

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
or: ପ୍ରମୂଖ ସ୍କ୍ରିନର ତଳେ ଅବସ୍ଥିତି ପଟିକୁ ଦ୍ରୁଶ୍ଯ କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହେଁ।

en: Whether the subfolder tooltips of the selected folder are drawn.
or: ଆମେ ବାଛିଥିବା ଉପଫୋଲଡର ଗୁଡିକର ଉପକରଣ ସୂଚନା ଗୁଡିକ ଅଙ୍କା ହୋଇଛି କି ନାହିଁ।

en: Scanning...
or: କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରୁଅଛି ...

en: Total filesystem capacity:
or: ସମୁଦାୟ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଧାରଣ ଶକ୍ତି:

en: used:
or: ବ୍ଯବହୃତ:

en: available:
or: ଉପଲବ୍ଧ:

en: Calculating percentage bars...
or: ଅନୁପାତ ପଟିକୁ ହିସାବ କରୁଅଛି ...

en: Ready
or: ପ୍ରସ୍ତୁତ

en: Total filesystem capacity
or: ସମୁଦାୟ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଧାରଣ ଶକ୍ତି

en: Total filesystem usage
or: ସମୁଦାୟ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରର ବ୍ଯବହାର ବିଧି

en: contains hardlinks for:
or: ଏଥିପାଇଁ ହାର୍ଡ-ଲିଙ୍କକୁ ଧାରଣ କରିଅଛି:

en: Could not initialize monitoring
or: ନିରିକ୍ଷଣକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭି କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Changes to your home folder will not be monitored.
or: ମୂଳସ୍ଥାନ ପଞ୍ଜିକାରେ ଘଟିତ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

en: Move to parent folder
or: ମୂଳ ଫୋଲଡରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୁଅନ୍ତୁ

en: Zoom in
or: ବଡ କରନ୍ତୁ

en: Zoom out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ

en: Save screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: View as Rings Chart
or: ମୁଦ୍ରିକା ଚାର୍ଟ ପରି ଦେଖନ୍ତୁ

en: View as Treemap Chart
or: Treemap ଚାର୍ଟ ପରି ଦେଖନ୍ତୁ

en: Show version
or: ସଂସ୍କରଣ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Too many arguments. Only one directory can be specified.
or: ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକ। କେବଳ ଗୋଟିଏ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିପାରିବେ।

en: Could not detect any mount point.
or: ଆପଣ କୌଣସି ଆରୋହଣ ବିନ୍ଦୁକୁ ଖୋଜିପାଇ ନାହାଁନ୍ତି।

en: Without mount points disk usage cannot be analyzed.
or: ଆରୋହଣ ବିନ୍ଦୁ ବିନା ଡିସ୍କର ବ୍ୟବହାର ବିଧି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ।

en: Maximum depth
or: ସର୍ବାଧିକ ଗଭୀରତା

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
or: ତାଲିକାରେ ମୂଳସ୍ଥାନରୁ ଅଙ୍କାଯାଇଥିବା ସର୍ବାଧିକ ଗଭୀରତା

en: Chart model
or: ତାଲିକା ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି

en: Set the model of the chart
or: ରିଙ୍ଗ ତାଲିକାର ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିକୁ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Chart root node
or: ରିଙ୍ଗ ତାଲିକା ମୂଳଶାଖା

en: Set the root node from the model
or: ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିରୁ ମୂଳଶାଖାକୁ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Cannot create pixbuf image!
or: pixbuf ପ୍ରତିଛବିକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରି ପାରିଲା ନାହିଁ!

en: Save Snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: _Image type:
or: ପ୍ରତିଛବି ପ୍ରକାର (_I):

en: Scan
or: କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Device
or: ଉପକରଣ

en: Mount Point
or: ଆରୋହଣ ବିନ୍ଦୁ

en: Filesystem Type
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର

en: Total Size
or: ସମୁଦାୟ ଆକାର

en: Available
or: ଉପଲବ୍ଧ

en: Cannot scan location "%s"
or: "%s" ସ୍ଥାନ କୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରିହେବ ନାହିଁ

en: Custom Location
or: ଇଚ୍ଛାରୂପି ଅବସ୍ଥିତି

en: Public FTP
or: ସାର୍ବଜନୀନ FTP

en: FTP (with login)
or: FTP (ଲଗଇନ୍ ସହିତ)

en: Windows share
or: ୱିଣ୍ଡୋର ସହଭାଗ

en: Secure WebDAV (HTTPS)
or: ସୁରକ୍ଷିତ WebDAV (HTTPS)

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
or: ସେବକ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିହେବ ନାହିଁ। ସେବକ ପାଇଁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ନାମକୁ ଭରଣ କରିବା ଉଚିତ।

en: Please enter a name and try again.
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ନାମକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: _Location (URI):
or: ଅବସ୍ଥାନ (ୟୁଆରଆଇ) (_L):

en: _Server:
or: ସେବକ (_S):

en: Optional information:
or: ଇଚ୍ଛାଧୀନ ସୂଚନା:

en: _Share:
or: ସହଭାଗ (_S):

en: _Port:
or: ସଂଯୋଗିକୀ (_P):

en: _Folder:
or: ଫୋଲଡର୍ (_F):

en: _User Name:
or: ଚାଳକ ନାମ (_U):

en: _Domain Name:
or: ପରିସର ନାମ (_D):

en: Connect to Server
or: ସେବକ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Service _type:
or: ସେବାର ପ୍ରକାର (_t):

en: _Scan
or: କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Rescan your home folder?
or: ଆପଣଙ୍କ ମୂଳର ଫୋଲଡର୍ କୁ ପୁନଃ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି କି?

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
or: ଆପଣଙ୍କ ମୂଳସ୍ଥାନ ପଞ୍ଜିକାର ସୂଚୀ ପତ୍ରଟି ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଅଛି। ବ୍ୟବହୃତ ଡିସ୍କରାଖାର ବୃତ୍ରୁତ ବିବରଣୀକୁ ଅଦ୍ଯତିତ କରିବା ପିମ ବ୍ରୁକ୍ଷକୁ ପୁନକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ।ରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି କି?

en: _Rescan
or: ପୁନଃ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ (_R)

en: Folder
or: ଫୋଲଡର

en: Usage
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି

en: Size
or: ଆକାର

en: Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର

en: Select Folder
or: ଏ ଫୋଲଡର୍ କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: _Show hidden folders
or: ଲୁକ୍କାୟିତ ଫୋଲଡର୍ କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Cannot check an excluded folder!
or: ଗୋଟିଏ ବାଦଦିଆ ହୋଇଥିବା ଫୋଲଡରକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ନାହିଁ!

en: "%s" is not a valid folder
or: "%s"ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଫୋଲଡର ନୁହେଁ

en: Could not analyze disk usage.
or: ଡିସ୍କ ବ୍ଯବହାର ବିଧିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: _Open Folder
or: ଫୋଲଡର୍ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: Mo_ve to Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାନ୍ତୁ (_v)

en: Could not open folder "%s"
or: "%s" ଫୋଲଡର୍ କୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
or: ଏହି ଫୋଲଡରକୁ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାପିତ ପ୍ରଦର୍ଶକ ନାହିଁ।

en: Could not move "%s" to the Trash
or: "%s" କୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not move file to the Trash
or: ଫାଇଲକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Details: %s
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ: %s

en: There was an error displaying help.
or: ସହାୟତାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: The document does not exist.
or: ଦଲିଲଟି ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: The folder does not exist.
or: ଫୋଳଡର୍ ଟି ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
or: ନାମ କିମ୍ବା ସୂଚୀ ଅନୁସାରେ ଏହି କମ୍ପୁଟରରେ ଦଲିଲ ଏବଂ ଫୋଲଡର୍ ମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥିତି ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରନ୍ତୁ

en: Show Additional Options
or: ଅତିରିକ୍ତ ବିକଲ୍ପ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Disable Quick Search
or: ଶୀଘ୍ର ସନ୍ଧାନକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: This key determines if the search tool disables the use of the locate command when performing simple file name searches.
or: ସାଧାରଣ ଫାଇଲ ନାମକୁ ଖୋଜୁଥିବା ସମୟରେ ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି locate ନିର୍ଦ୍ଦେଶର ବ୍ଯବହାରକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: Quick Search Excluded Paths
or: ଶୀଘ୍ର ସନ୍ଧାନ ବହିର୍ଭୂତ ପଥ

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a quick search. The wildcards '*' and '?' are supported. The default values are /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/*.
or: ଏହି ଚାବି ଟି ଗୋଟିଏ ଶିଘ୍ର ଖୋଜିବା ରୁ ଖୋଜିବା ଉପକରଣକୁ କିପରି ବାଦ ଦେବ ତାହା ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ। ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ '*' ଏବଂ '?' ଗୁଡିକ ସମର୍ଥିତ। ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକ /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/* ଅଟେ।

en: Disable Quick Search Second Scan
or: ଶୀଘ୍ର ସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଦ୍ବତୀୟ ଥର କ୍ରମବୀକ୍ଷଣକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: This key determines if the search tool disables the use of the find command after performing a quick search.
or: ଗୋଟିଏ ଶୀଘ୍ର ସନ୍ଧାନକୁ ସମ୍ପାଦିତ କରି ସାରିବା ପରେ ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି find ନିର୍ଦ୍ଦେଶର ବ୍ଯବହାରକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: Quick Search Second Scan Excluded Paths
or: ଶୀଘ୍ର ସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଦ୍ବତୀୟ ଥର କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ ବହିର୍ଭୂତ ପଥ

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a second scan when performing a quick search. The second scan uses the find command to search for files. The purpose of the second scan is to find files that have not been indexed. The wildcards '*' and '?' are supported. The default value is /.
or: ଏହି କି ଶିଘ୍ର ଖୋଜା ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ରମବିକ୍ଷଣ ରୁ ଖୋଜା ସାଧନକୁ ବାଦ କରିବାର ଉପାୟ ଗୁଡିକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟାକରେ। ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ରମବିକ୍ଷଣ ଫାଇଲଗୁଡିକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଖୋଜନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶର ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ। ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ରମବିକ୍ଷଣ ର ଲଖ୍ଯ ହେଲା ଅନୁକ୍ରମ ହୋଇନଥିବା ଫାଇଲଗୁଡିକୁ ଖୋଜିବା। ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ '*' ଏବଂ '?' ସମର୍ଥିତ। ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଲ୍ୟଟି ହେଲା / ।

en: Search Result Columns Order
or: ସ୍ତମ୍ଭ କ୍ରମ ଫଳାଫଳକୁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: This key defines the order of the columns in the search results. This key should not be modified by the user.
or: ଏହି ଚାବିଟି ଖୋଜିବା ଫଳାଫଳରେ ସ୍ତମ୍ଭମାନଙ୍କର କ୍ରମକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ। ଏହି ଚାବି ଟି ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯିବା ଉଚିତ ନୁହଁ।

en: Default Window Width
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୱିଣ୍ଡୋର ଓସାର

en: This key defines the window width, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default width.
or: ଏହି କି ଟି ୱିଣ୍ଡୋର ପ୍ରସ୍ତ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ ଏବଂ ଏହା ଅଧିବେଶନ ଗୁଡିକ ମଧ୍ଯରେ ଖୋଜା ସାଧନର ଆକାର ମନେରଖିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ। ଏହାକୁ -1 ସେଟ କଲେ ଏହା ଖୋଜା ସାଧନ କୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରସ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରାଇଥାଏ।

en: Default Window Height
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୱିଣ୍ଡୋର ଉଚ୍ଚତା

en: This key defines the window height, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default height.
or: ଏହି କି ଟି ୱିଣ୍ଡୋର ଉଚ୍ଚତା ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ ଏବଂ ଏହା ଅଧିବେଶନ ଗୁଡିକ ମଧ୍ଯରେ ଖୋଜା ସାଧନର ଆକାର ମନେରଖିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ। ଏହାକୁ -1 ସେଟ କଲେ ଏହା ଖୋଜା ସାଧନ କୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଉଚ୍ଚତା ବ୍ୟବହାର କରାଇଥାଏ।

en: Default Window Maximized
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଶେଷ ସୀମା ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ବଢାନ୍ତୁ

en: This key determines if the search tool window starts in a maximized state.
or: ସନ୍ଧାନ ୱିଣ୍ଡୋଟି ଗୋଟିଏ ବର୍ଦ୍ଧିତ ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିତ ହେବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: Look in Folder
or: ଫୋଲଡରରେ ଦେଖନ୍ତୁ

en: This key defines the default value of the "Look in Folder" widget.
or: ଏହି କି "Look in Folder" ୱିଜେଟର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଲ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।

en: This key determines if the "Contains the text" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ପାଠ୍ଯ ଧାରଣ କରିଅଛି" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Date modified less than" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ତାରିଖ ରୂପାନ୍ତରିତ ଏହାଠାରୁ କମ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Date modified more than" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ତାରିଖ ରୂପାନ୍ତରିତ ଏହାଠାରୁ ବେଶି" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Size at least" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ସର୍ବନିମ୍ନ ଆକର" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Size at most" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ସର୍ବାଧିକ ଆକର" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "File is empty" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ଫାଇଲଟି ଖାଲି ଅଛି" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Owned by user" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ଚାଳକ ଦ୍ବାରା ଅଧିକ୍ରୁତ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Owned by group" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ସମୂହ ଦ୍ବାରା ଅଧିକ୍ରୁତ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Owner is unrecognized" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ମାଲିକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିହେଲା ନାହିଁ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Name does not contain" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ନାମଟି ଧାରଣ କରିନାହିଁ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Name matches regular expression" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ନାମଟି ନିୟମିତ ବାକ୍ଯାଂଶ ସହିତ ମିଶିଥାଏ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Show hidden files and folders" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ଲୁକ୍କାୟିତ ଫାଇଲ ଏବଂ ଫୋଲଡର୍ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାନ୍ତୁ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Follow symbolic links" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ" ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: This key determines if the "Exclude other filesystems" search option is selected when the search tool is started.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣଟି ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ "ଅନ୍ଯ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ" ବିକଳ୍ପକୁ ଚୟନ କରାଯିବ କି ନାହିଁ, ଏହି ଚାବିଟି ତାହା ସ୍ଥିର କରିଥାଏ।

en: File is not a valid .desktop file
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ .desktop ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ସଂସ୍କରଣ '%s'

en: Starting %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Application does not accept documents on command line
or: ପ୍ରୟୋଗଟି ପାଠ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଦଲିଲ ଗ୍ରହଣ କରେ ନାହିଁ

en: Unrecognized launch option: %d
or: ଅଚିହ୍ନା ଆରମ୍ଭ ବିକଳ୍ପ: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
or: ଦଲିଲ URI ଗୁଡ଼ିକୁ 'ପ୍ରକାର=ସଂଯୋଗ' ଡେସ୍କଟପ ଭରଣକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Not a launchable item
or: ଗୋଟିଏ ଆରମ୍ଭଯୋଗ୍ୟ ବସ୍ତୁ ନୁହଁ

en: Disable connection to session manager
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Specify file containing saved configuration
or: ସଂରକ୍ଷିତ ବିନ୍ୟାସକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify session management ID
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକ ID ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: ID
or: ପରିଚୟ

en: Session management options:
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:

en: Show session management options
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Contains the _text
or: ପାଠ୍ଯକୁ ଧାରଣ କରିଅଛି (_t)

en: _Date modified less than
or: ତାରିଖ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଏହାଠାରୁ କମ (_D)

en: days
or: ଦିନ

en: Date modified more than
or: ତାରିଖ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଏହାଠାରୁ ବେଶି

en: S_ize at least
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଆକାର (_i)

en: kilobytes
or: କିଲୋ-ବାଇଟ୍ସ

en: Si_ze at most
or: ସର୍ବାଧିକ ଆକାର (_z)

en: File is empty
or: ଫାଇଲଟି ଖାଲି ଅଛି

en: Owned by _user
or: ଚାଳକ ଦ୍ବାରା ଅଧିକ୍ରୁତ (_u)

en: Owned by _group
or: ସମୂହ ଦ୍ବାରା ଅଧିକ୍ରୁତ (_g)

en: Owner is unrecognized
or: ମାଲିକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ହେଲା ନାହିଁ

en: Na_me does not contain
or: ନାମଟି ଏହା ଧାରଣ କରିନାହିଁ (_m)

en: Name matches regular e_xpression
or: ନାମଟି ନିୟମିତ ବାକ୍ଯାଂଶ ସହିତ ମିଶିଯାଉଛି (_x)

en: Show hidden and backup files
or: ଲୁକ୍କାୟିତ ଏବଂ ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Follow symbolic links
or: ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ

en: Exclude other filesystems
or: ଅନ୍ଯ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Show version of the application
or: ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: PATH
or: ପଥ

en: VALUE
or: ମୂଲ୍ୟ

en: DAYS
or: ଦିନ

en: KILOBYTES
or: କିଲୋ ବାଇଟସ

en: USER
or: ଚାଳକ

en: GROUP
or: ସମୂହ

en: PATTERN
or: ଧାରା

en: A locate database has probably not been created.
or: ଗୋଟିଏ ଅବସ୍ଥିତି ତଥ୍ଯାଧାର ସମ୍ଭବତଃ ସ୍ରୁଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

en: Character set conversion failed for "%s"
or: "%s" ପାଇଁ ଅକ୍ଷର ସେଟ ରୂପାନ୍ତରଣ ବିଫଳ

en: Searching...
or: ଖୋଜୁଅଛି ...

en: Search for Files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: No files found
or: କୌଣସି ଫାଇଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: (stopped)
or: (ଅଟକିଛି)

en: No Files Found
or: କୌଣସି ଫାଇଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Entry changed called for a non entry option!
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ବିହୀନ ବିକଲ୍ପ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଦାବି କରାଗଲା

en: Set the text of "Name contains" search option
or: "ନାମ ଧାରଣ କରିଅଛି" ପାଠ୍ଯକୁ ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପ ଭାବରେ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Set the text of "Look in folder" search option
or: "ଫୋଲଡର୍ ରେ ଦେଖନ୍ତୁ" ପାଠ୍ଯକୁ ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପ ଭାବରେ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ନିମ୍ନଲିଖିତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସଜାଡନ୍ତୁ: ନାମ ଅନୁସାରେ, ଫୋଲଡର ଅନୁସାରେ, ଆକାର ଅନୁସାରେ, ପ୍ରକାର ଅନୁସାରେ, କିମ୍ବା ତାରିଖ ଅନୁସାରେ

en: Set sort order to descending, the default is ascending
or: ସଜାଡିବା କ୍ରମକୁ 'ବଡ ରୁ ସାନ କ୍ରମରେ' ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ, ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କ୍ରମଟି 'ସାନ ରୁ ବଡ କ୍ରମ ଅଟେ'

en: Automatically start a search
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଗୋଟିଏ ସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Select the "%s" search option
or: "%s" ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select and set the "%s" search option
or: "%s" ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ ଏବଂ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
or: ପାଠ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚରେ ସଜାଡିବା ପାଇଁ ଅବୈଧ ବିକଲ୍ପ ପ୍ରେରିତ କରାଯାଇଛି

en: 
    ... Too many errors to display ...
or: 
    ... ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ଯଧିକ ତ୍ରୁଟି ...

en: The search results may be invalid.  There were errors while performing this search.
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳଟି ଅବୈଧ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସନ୍ଧାନକୁ ସମ୍ପାଦନ କରିବା ସମୟରେ ଗୁଡାଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହୋଇଥିଲା।

en: Show more _details
or: ଅଧିକ ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ (_d)

en: The search results may be out of date or invalid.  Do you want to disable the quick search feature?
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳଟି ଅପ୍ରଚଳିତ କିମ୍ବା ଅବୈଧ ଅଟେ। ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ସନ୍ଧାନ ଗୁଣକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି କି?

en: Disable _Quick Search
or: ଶୀଘ୍ର ସନ୍ଧାନକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Failed to set process group id of child %d: %s.
or: %d ନିର୍ଭରକର ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମୂହ ପରିଚୟକୁ ବିନ୍ଯାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s।

en: Error parsing the search command.
or: ସନ୍ଧାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error running the search command.
or: ସନ୍ଧାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Enter a text value for the "%s" search option.
or: "%s" ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପାଠ୍ଯ ମୂଲ୍ଯ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

note: Translators:  Below is a string displaying the search options name and unit value.  For example, "\"Date modified less than\" in days".
en: "%s" in %s
or: "%s" %s ରେ

en: Enter a value in %s for the "%s" search option.
or: %s ରେ ଗୋଟିଏ ମୂଲ୍ଯ "%s" ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପ ପାଇଁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Remove "%s"
or: "%s" କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Click to remove the "%s" search option.
or: "%s" ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପକୁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ।

en: A_vailable options:
or: ଉପଲବ୍ଧ ବିକଲ୍ପ ମାନ (_v):

en: Available options
or: ଉପଲବ୍ଧ ବିକଲ୍ପ ମାନ

en: Select a search option from the drop-down list.
or: ତଳକୁ ଖସି ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଥିବା ତାଲିକା ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ।

en: Add search option
or: ଗୋଟିଏ ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Click to add the selected available search option.
or: ଚୟିତ ଉପଲବ୍ଧ ସନ୍ଧାନ ବିକଲ୍ପକୁ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ।

en: S_earch results:
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳ (_e):

en: List View
or: ସୂଚୀ ଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: Name
or: ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Date Modified
or: ତାରିଖ ପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: _Name contains:
or: ନାମ ଧାରଣ କରିଥାଏ (_N):

en: Enter a filename or partial filename with or without wildcards.
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ନାମ କିମ୍ବା ଆଂଶିକ ଫାଇଲ ନାମକୁ ମିଶ୍ରତ ଅକ୍ଷରପ୍ରଭ୍ରୁତି ସହିତ କିମ୍ବା ମିଶ୍ରତ ଅକ୍ଷରପ୍ରଭ୍ରୁତି ବିନା ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Name contains
or: ନାମ ଧାରଣ କରିଅଛି

en: _Look in folder:
or: ଫୋଲଡର୍ ରେ ଦେଖନ୍ତୁ (_L):

en: Browse
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Look in folder
or: ଫୋଲଡର୍ ରେ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
or: ଆପଣ ଯାହା ସହିତ ସନ୍ଧାନକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେହି ଫୋଲଡର କିମ୍ବା ଉପକରଣକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ।

en: Select more _options
or: ଅଧିକ ବିକଲ୍ପ ମାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_o)

en: Select more options
or: ଅଧିକ ବିକଲ୍ପ ମାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Click to expand or collapse the list of available options.
or: ଉପଲବ୍ଧ ବିକଲ୍ପ ମାନଙ୍କର ସୂଚୀକୁ ପ୍ରସାତିର କିମ୍ବା ଅବସନ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Click to display the help manual.
or: ସହାୟତା ମେନ୍ଯୁଆଲକୁ ଦେଖିଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Click to close "Search for Files".
or: "ଫାଇଲ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସନ୍ଧାନକୁ" ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Click to perform a search.
or: ଗୋଟିଏ ସନ୍ଧାନକୁ ସମ୍ପାଦିତ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Click to stop a search.
or: ଗୋଟିଏ ସନ୍ଧାନକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ।

en: - the MATE Search Tool
or: - ନୋମ ଖୋଡା ଉପକରଣ

en: Failed to parse command line arguments: %s
or: ପାଠ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସ୍ବତନ୍ତ୍ରଚରେ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Could not open help document.
or: ସହାୟତା ଦଲିଲକୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not open document "%s".
or: "%s" ଦଲିଲକୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not open folder "%s".
or: "%s" ଫୋଲଡର୍ କୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: The caja file manager is not running.
or: ନଟିଲସ୍ ଫାଇଲ ପରିଚାଳକଟି ଚାଲୁନାହିଁ।

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
or: ଏହି ଦଲିଲକୁ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାପିତ ପ୍ରଦର୍ଶକ ନାହିଁ।

en: Could not move "%s" to trash.
or: "%s" କୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Do you want to delete "%s" permanently?
or: ଆପଣ "%s" କୁ ଚିରସ୍ଥାୟୀ ପାଇଁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରଟି ଅନୁପଲବ୍ଧ। "%s" କୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not delete "%s".
or: "%s" କୁ ଉପସାରଣ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Deleting "%s" failed: %s.
or: "%s" କୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s।

en: Moving "%s" failed: %s.
or: "%s" କୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାରେ ବିଫଳ: %s।

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open with %s
or: %s ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: Open with %s
or: %s ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Wit_h
or: ଏହା ସହାୟତାରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_h)

en: _Save Results As...
or: ଫଳାଫଳକୁ ଏହି ରୂପରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ (_S) ...

en: Save Search Results As...
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳକୁ ଏପରି ଭାବରେ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ...

en: Could not save document.
or: ଦଲିଲକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରି ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: You did not select a document name.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଦଲିଲ ନାମକୁ ଚୟନ କରି ନାହାଁନ୍ତି।

en: Could not save "%s" document to "%s".
or: "%s" ଦଲିଲକୁ "%s" ରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରି ପାରିନା ନାହିଁ।

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
or: "%s" ଦଲିଲଟି ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି। ଆପଣ ଏହାକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବେ କି?

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
or: ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଉପସ୍ଥିତ ଫାଇଲକୁ ବଦଳାଇବେ, ଏହାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ନବଲିଖିତ ହୋଇଯିବ।

en: _Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: The document name you selected is a folder.
or: ଆପଣ ଚୟିତ କରିଥିବା ଦଲିଲ ନାମଟି ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର୍ ଅଟେ।

en: You may not have write permissions to the document.
or: ଏହି ଦଲିଲ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଲିଖନ ଅନୁମତି ନ ଥାଇପାରେ।

en: today at %-I:%M %p
or: ଆଜି %-I:%M %p ରେ

en: yesterday at %-I:%M %p
or: ଗତକାଲି %-I:%M %p ରେ

en: link (broken)
or: ସଂଯୋଗ (ଭାଙ୍ଗିଗଲା)

en: link to %s
or: %s କୁ ସଂଯୋଗ

en:  (copy)
or:  (ନକଲ)

en:  (another copy)
or:  (ଅନ୍ୟ ଏକ ନକଲ)

en: th copy)
or: th ନକଲ)

en: st copy)
or: st ନକଲ)

en: nd copy)
or: nd ନକଲ)

en: rd copy)
or: rd ନକଲ)

en: %s (copy)%s
or: %s (ନକଲ)%s

en: %s (another copy)%s
or: %s (ଅନ୍ୟ ଏକ ନକଲ)%s

en: %s (%dth copy)%s
or: %s (%dth ନକଲ)%s

en: %s (%dst copy)%s
or: %s (%dst ନକଲ)%s

en: %s (%dnd copy)%s
or: %s (%dnd ନକଲ)%s

en: %s (%drd copy)%s
or: %s (%drd ନକଲ)%s

en:  (invalid Unicode)
or:  (ଅବୈଧ ୟୁନିକୋଡ୍)

en: Log File Viewer
or: ଲଗ ଫାଇଲ ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: View or monitor system log files
or: ତନ୍ତ୍ର ଲଗ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସେଗୁଡିକ ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖନ୍ତୁ

en: Log file to open up on startup
or: ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଖୋଲାଯିବାକୁ ଥିବା ଲଗ ଫାଇଲ

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
or: ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଲଗ ଫାଇଲକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିଥାଏ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି, ପୂର୍ବ ନର୍ଦ୍ଧାରିତଟି /var/adm/messages କିମ୍ବା /var/log/messages ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇଥାଏ।

en: Size of the font used to display the log
or: ଲଗକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ଅକ୍ଷରରୂପର ଆକାର

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
or: ପ୍ରମୂଖ ବ୍ରୁକ୍ଷ ଦ୍ରୁଶ୍ଯରେ ଲଗକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ସ୍ଥିର-ଓସାର ବିଶିଷ୍ଟ ଅକ୍ଷରରୂପର ଆକାରକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତଟି ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଟର୍ମିନାଲ ଅକ୍ଷରରୂପର ଆକାରରୁ ନିଆଯାଏ।

en: Height of the main window in pixels
or: ମୂଖ୍ଯ ୱିଣ୍ଡୋର ଉଚ୍ଚତା (ପିକ୍ସେଲ ରେ)

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
or: ଲଗ ପ୍ରଦର୍ଶକ ମୂଖ୍ଯ ୱିଣ୍ଡୋର ଉଚ୍ଛତାକୁ (ପିକ୍ସେଲ ରେ) ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ।

en: Width of the main window in pixels
or: ମୂଖ୍ଯ ୱିଣ୍ଡୋର ଓସାର (ପିକ୍ସେଲରେ)

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
or: ଲଗ ପ୍ରଦର୍ଶକ ମୂଖ୍ଯ ୱିଣ୍ଡୋର ଓସାର (ପିକ୍ସେଲରେ) କୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥାଏ।

en: Log files to open up on startup
or: ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଖୋଲାଯିବାକୁ ଥିବା ଲଗ ଫାଇଲ ମାନ

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
or: ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଖୋଲାଯିବା ଲଗ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ତାଲିକାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ। /etc/syslog.conf କୁ ପଢି ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାଲିକାଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଏ।

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Name:
or: ନାମ: (_N)

en: _Regular Expression:
or: ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିଟି (_R):

en: Highlight
or: ଆଲୋକିତ କରନ୍ତୁ

en: Foreground:
or: ପ୍ରଚ୍ଛଦଭୂମି:

en: Background:
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି:

en: Hide
or: ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Effect:
or: ପ୍ରଭାବ:

en: Impossible to open the file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ଖୋଲିବା ଅସମ୍ଭବ

en: Filter name is empty!
or: ଫାଇଲ ନାମଟି ଖାଲି ଅଛି!

en: Filter name may not contain the ':' character
or: ଛାଣକ ନାମ ':' ବର୍ଣ୍ଣକୁ ଧାରଣ କରିନଥାଇପାରେ

en: Regular expression is empty!
or: ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିଟି ଖାଲି ଅଛି!

en: Regular expression is invalid: %s
or: ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିଟି ଅବୈଧ ଅଟେ: %s

en: Please specify either foreground or background color!
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଅଥବା ପ୍ରଚ୍ଛଦ ଭୂମି ରଙ୍ଗକୁ ଦୟାକରି ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ!

en: Edit filter
or: ଛାଣକକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Add new filter
or: ନୂତନ ଛାଣକ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Filters
or: ଛାଣକଗୁଡିକ

en: _Find:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (_F):

en: Find Previous
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find previous occurrence of the search string
or: ସନ୍ଧାନ ପଂକ୍ତିର ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find next occurrence of the search string
or: ସନ୍ଧାନ ପଂକ୍ତିର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Clear the search string
or: ସନ୍ଧାନ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
or: GZipped ଲଗ ଫାଇଲର ସଙ୍କୋଚନକୁ ହଚାଇବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି। ଫାଇଲଟି ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥାଇପାରେ।

en: You don't have enough permissions to read the file.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: The file is not a regular file or is not a text file.
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ନିୟମିତ ଫାଇଲ ନୁହଁ କିମ୍ବା ପାଠ୍ୟ ଫାଇଲ ନୁହଁ।

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
or: ତନ୍ତ୍ର ଲଗର ଏହି ସଂସ୍କରଣ GZipped ଲଗକୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ।

en: Loading...
or: ଧାରଣ କରୁଅଛି...

en: Show the application's version
or: ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en:  - Browse and monitor logs
or:  - ଲଗ କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ ଏବଂ ତା' ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖନ୍ତୁ

en: Log Viewer
or: ଲଗ ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: System Log Viewer
or: ତନ୍ତ୍ର ଲଗ ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: last update: %s
or: ଅନ୍ତିମ ଅଦ୍ଯତନ : %s

en: %d lines (%s) - %s
or: %d ରେଖା (%s) - %s

en: Open Log
or: ଲଗକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: There was an error displaying help: %s
or: ସହାୟତା ଦେଖାଇବାରେ ତୃଟି: %s

en: Wrapped
or: ମୋଡ଼ା ହୋଇଛି

en: Not found
or: ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

en: _Filters
or: ଛାଣକଗୁଡ଼ିକ (_F)

en: _Open...
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O) ...

en: Open a log from file
or: ଫାଇଲରୁ ଗୋଟିଏ ଲଗକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Close this log
or: ଏହି ଲଗକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)

en: Quit the log viewer
or: ଲଗ ପ୍ରଦର୍ଶକରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Copy the selection
or: ଚୟନକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Select the entire log
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଗକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: _Find...
or: ଖୋଜନ୍ତୁ... (_F)

en: Find a word or phrase in the log
or: ଲଗରେ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦକୁ କିମ୍ବା ବାକ୍ଯାଂଶକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Zoom _In
or: ବଡ କରନ୍ତୁ (_I)

en: Bigger text size
or: ବ୍ରୁହତର ପାଠ୍ଯ ଆକାର

en: Zoom _Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: Smaller text size
or: କ୍ଷୁଦ୍ରତର ପାଠ୍ଯ ଆକାର

en: _Normal Size
or: ସାଧାରଣ ଆକାର (_N)

en: Normal text size
or: ସାଧାରଣ ପାଠ୍ଯ ଆକାର

en: Manage Filters
or: ଛାଣକଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Manage filters
or: ଛାଣକଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Open the help contents for the log viewer
or: ଲଗ ପ୍ରଦର୍ଶକ ପାଇଁ ସହାୟତା ସୂଚୀକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: Show the about dialog for the log viewer
or: ଲଗ ପ୍ରଦର୍ଶକ ପାଇଁ ବିବରଣୀ ସଂଳାପକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: _Statusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି (_S)

en: Show Status Bar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Side _Pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ (_P)

en: Show Side Pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ପରଦାଖଣ୍ଡକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show matches only
or: କେବଳ ମେଳକଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Only show lines that match one of the given filters
or: ପ୍ରଦତ୍ତ ଛାଣକ ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ ସହିତ ମେଳଖାଉଥିବା ଗୋଟିଏ ଧାଡ଼ି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Can't read from "%s"
or: "%s" ରୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Version:
or: ସଂସ୍କରଣ:

en: Could not open the following files:
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ:

en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Default Dictionary Server
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅଭିଧାନ ସେବକ

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
or: ଗୋଟିଏ ଅନ-ଲାଇନ ଅଭିଧାନରେ ଶବ୍ଦର ସୁନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅର୍ଥ ଏବଂ ବନାନକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Dictionary Look up
or: ଅଭିଧାନରେ ଅର୍ଥ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Look up words in a dictionary
or: ଗୋଟିଏ ଅଭିଧାନରେ ଶବ୍ଦର ଅର୍ଥ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: The default database to use
or: ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତଥ୍ଯାଧାର

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark ("!") means that all the databases present in a dictionary source should be searched
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସରେ ବ୍ୟବହାର ହେବାକୁ ଥିବା ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥ୍ୟାଧାର କିମ୍ୱା ଅଧିତଥ୍ୟାଧାର ର ନାମ। ଗୋଟିଏ ବିସ୍ମୟ ସୂଚକ ଚିହ୍ନ ("!") ମାନେ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟାଧାର ଗୁଡିକୁ ଖୋଜିବା ଆବଶ୍ୟକ

en: The default search strategy to use
or: ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସନ୍ଧାନ କୌଶଳ

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is 'exact', that is match exact words.
or: ଯଦି ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି, ଗୋଟିଏ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସରେ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସନ୍ଧାନ କୌଶଳର ନାମ। ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କୌଶଳଟି 'ଅବିକଳ' ଅଟେ, ଯାହାକି ଶବ୍ଦ ସହିତ ଅବିକଳ ଭାବରେ ମିଶିଯାଏ।

en: The font to be used when printing
or: ମୂଦ୍ରଣ ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ଅକ୍ଷରରୂପ

en: The font to be used when printing a definition.
or: ଗୋଟିଏ ସଜ୍ଞାକୁ ମୂଦ୍ରିଣ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ଅକ୍ଷରରୂପ

en: The name of the dictionary source used
or: ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ହେଉଥିବା ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସର ନାମ

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
or: ଶବ୍ଦ ମାନଙ୍କର ସଜ୍ଞାକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସର ନାମ

en: Thai
or: ଥାଈ

en: Longdo Thai-English Dictionaries
or: Longdo Thai-English ଅଭିଧାନ

en: Client Name
or: ଗ୍ରାହକ ନାମ

en: The name of the client of the context object
or: ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଥିବା ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନାମ

en: Hostname
or: ଆଧାର ନାମ

en: The hostname of the dictionary server to connect to
or: ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିଧାନ ସେବକର ଆଧାର ନାମ

en: Port
or: ସଂଯୋଗିକୀ

en: The port of the dictionary server to connect to
or: ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିଧାନ ସେବକର ସଂଯୋଗିକୀ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: The status code as returned by the dictionary server
or: ଅଭିଧାନ ସେବକ ଦ୍ବାରା ଫେରସ୍ତ ଅବସ୍ଥିତି ସଙ୍କେତ

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
or: '%s:%d' ରେ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକ ସହିତ କୌଣସି ସଂଯୋଗ ନାହିଁ

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
or: '%s' ଆଧାର ନାମ ପାଇଁ ଲୁକ-ଅପ ବିଫଳ: କୌଣସି ଉପଯୁକ୍ତ ସମ୍ବଳ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Lookup failed for host '%s': %s
or: '%s' ଆଧାର ପାଇଁ ଲୁକ-ଅପ ବିଫଳ: %s

en: Lookup failed for host '%s': host not found
or: '%s' ଆଧାର ପାଇଁ ଲୁକ-ଅପ ବିଫଳ: ଆଧାର ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
or: '%s:%d' ରେ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ। ସେବକଟି %d ସଙ୍କେତ ସହିତ ଉତ୍ତର ଦେଲା (ସେବକ ଅକାମି)

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକ ଉତ୍ତରକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ
    : '%s'

en: No definitions found for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ବ୍ଯାଖ୍ଯା ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Invalid database '%s'
or: ଅବୈଧ ତଥ୍ଯାଧାର '%s'

en: Invalid strategy '%s'
or: ଅବୈଧ କୌଶଳ '%s'

en: Bad command '%s'
or: ଖରାପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s'

en: Bad parameters for command '%s'
or: '%s' ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାଇଁ ଖରାପ ପାରାମିଟର

en: No databases found on dictionary server at '%s'
or: %s ରେ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକରେ କୌଣସି ତଥ୍ଯାଧାର ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
or: %s ରେ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକରେ କୌଣସି କୌଶଳ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
or: '%s:%d' ରେ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟିଗଲା

en: Error while reading reply from server:
    %s
or: ସେବକରୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି:
    %s

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
or: '%s:%d' ରେ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟିଗଲା

en: No hostname defined for the dictionary server
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକ ପାଇଁ କୌଣସି ଆଧାର ନାମକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Unable to create socket
or: ସକେଟ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
or: ବ୍ଲକ-ବିହୀନ ଭାବରେ ଉପପଥକୁ ବିନ୍ଯାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
or: '%s:%d' ରେ ଡିରେକ୍ଟୋରି ସେବକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Local Only
or: କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ

en: Whether the context uses only local dictionaries or not
or: ପ୍ରସଙ୍ଗଟି କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ ଡିରେକ୍ଟୋରିକୁ ବ୍ଯବହାର କରିଥାଏ ନାଁ ନାହିଁ

en: Reload the list of available databases
or: ଉପଲବ୍ଧ ତଥ୍ଯାଧାର ମାନଙ୍କର ସୂଚୀକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Clear the list of available databases
or: ଉପଲବ୍ଧ ତଥ୍ଯାଧାର ମାନଙ୍କର ସୂଚୀକୁ ସଫା କରିଦିଅନ୍ତୁ

en: Error while matching
or: ମିଳାଇବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: F_ind:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (_i)

en: _Previous
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ (_P)

en: _Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ (_N)

en: Error while looking up definition
or: ସଜ୍ଞାର ଅର୍ଥକୁ ଦେଖିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Another search is in progress
or: ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ସନ୍ଧାନ ପ୍ରଗତିରେ

en: Please wait until the current search ends.
or: ପ୍ରଚଳିତ ସନ୍ଧାନ ସମାପ୍ତ ହେବା ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଦୟାକରି ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

en: Error while retrieving the definition
or: ସଜ୍ଞାକୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Filename
or: ଫାଇଲ ନାମ

en: The filename used by this dictionary source
or: ଏହି ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ଫାଇଲ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: The description of this dictionary source
or: ଏହି ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସର ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Database
or: ତଥ୍ଯାଧାର

en: Strategy
or: କୌଶଳ

en: Transport
or: ପରିବହନ

en: The transport mechanism used by this dictionary source
or: ଏହି ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ପରିବହନ କୌଶଳ

en: Context
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: The GdictContext bound to this source
or: GdictContext ଟି ଏହି ଉତ୍ସ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧିତ

en: Invalid transport type '%d'
or: ଅବୈଧ ପରିବହନ ପ୍ରକାର '%d'

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ସଜ୍ଞା ମଧ୍ଯରେ କୌଣସି '%s' ସମୂହ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ସଜ୍ଞା ମଧ୍ଯରେ '%s' ଚାବିକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ସଜ୍ଞା ଫାଇଲ ମଧ୍ଯରେ '%s' ଚାବିକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Dictionary source does not have name
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସର କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
or: '%s' ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସରେ ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ '%s' ପରିବହନ ସୁବିଧା ଅଛି

en: Reload the list of available sources
or: ଉପଲବ୍ଧ ତଥ୍ଯାଧାର ମାନଙ୍କର ସୂଚୀକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Paths
or: ପଥ

en: Search paths used by this object
or: ଏହି ବସ୍ତୁ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ପଥ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Sources
or: ଉତ୍ସ

en: Dictionary sources found
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ଗୁଡିକ ମିଳିଲା

en: Clear the list of similar words
or: ସମାନ ଶବ୍ଦର ତାଲିକାକୁ ସଫାକରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: The GdictContext object used to get the word definition
or: ଶବ୍ଦାର୍ଥ ପାଇବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ GdictContext ବସ୍ତୁ

en: The database used to query the GdictContext
or: GdictContext କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ତଥ୍ଯାଧାର

en: The strategy used to query the GdictContext
or: GdictContext କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ପାଇଁ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ କୌଶଳ

en: Reload the list of available strategies
or: ଉପଲବ୍ଧ କୌଶଳାଧାର ମାନଙ୍କର ସୂଚୀକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Clear the list of available strategies
or: ଉପଲବ୍ଧ କୌଶଳ ମାନଙ୍କର ସୂଚୀକୁ ସଫା କରିଦିଅନ୍ତୁ

en: GDict debugging flags to set
or: ସେଟ କରିବା ପାଇଁ GDict ତ୍ରୁଟିନିବାରକ ବିଶେଷ ସୂଚକ

en: FLAGS
or: ସୂଚକ

en: GDict debugging flags to unset
or: ଅସଜଡ଼ା କରିବା ପାଇଁ GDict ତ୍ରୁଟିନିବାରକ ବିଶେଷ ସୂଚକ

en: GDict Options
or: GDict ବିକଳ୍ପ ଗୁଡିକ

en: Show GDict Options
or: GDict ବିକଲ୍ପ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Dictionary
or: ଅଭିଧାନ

note: Translators: the first is the word found, the second is the * database name and the last is the definition's text; please * keep the new lines.
en: Definition for '%s'
      From '%s':
    
    %s
or: '%s' ପାଇଁ ସଜ୍ଞା
      '%s' ରୁ:
    
    %s

en: Error: %s
or: ତ୍ରୁଟି: %s

en: See mate-dictionary --help for usage
or: ବ୍ଯବହାର ବିଧି ପାଇଁ mate-dictionary --help କୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Unable to find a suitable dictionary source
or: ଗୋଟିଏ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ପାଇବାରେ ବିଫଳ

en: Error while looking up the definition of "%s":
    %s
or: "%s" ର ସଜ୍ଞାକୁ ଦେଖିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି:
    %s

en: Words to look up
or: ଅର୍ଥ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଶବ୍ଦ ଗୁଡିକ

en: word
or: ଶବ୍ଦ

en: Words to match
or: ମିଳାଇବା ପାଇଁ ଶବ୍ଦ

en: Dictionary source to use
or: ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ

en: source
or: ଉତ୍ସ

en: Print result to the console
or: କୋନଶୋଲରେ ଫାଳାଫଳକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Database to use
or: ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ତଥ୍ଯାଧାର

en:  - Look up words in dictionaries
or:  - ଅଭିଧାନରେ ଶବ୍ଦାର୍ଥ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Save a Copy
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଲିପି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Untitled document
or: ଶୀର୍ଷକ ବିହୀନ ଦଲିଲ

en: Error while writing to '%s'
or: '%s' କୁ ଲେଖିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Clear the definitions found
or: ମିଳିଥିବା ସଜ୍ଞା ମାନଙ୍କୁ ସଫାକରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Clear definition
or: ସଜ୍ଞାକୁ ସଫାକରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Clear the text of the definition
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯାର ପାଠ୍ଯକୁ ସଫାକରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Print the definitions found
or: ମିଳିଥିବା ବ୍ଯାଖ୍ଯାକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print definition
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯାକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print the text of the definition
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯାର ପାଠ୍ଯକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the definitions found
or: ମିଳିଥିବା ବ୍ଯାଖ୍ଯା ମାନଙ୍କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save definition
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the text of the definition to a file
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯାର ପାଠ୍ଯକୁ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ

en: Click to view the dictionary window
or: ଅଭିଧାନ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ

en: Toggle dictionary window
or: ଅଭିଧାନ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଅଦଳବଦଳ କରନ୍ତୁ

en: Show or hide the definition window
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯା ୱିଣ୍ଡୋକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କିମ୍ବା ଲୁକ୍କାୟିତ କରନ୍ତୁ

en: Type the word you want to look up
or: ଆପଣ ଯେଉଁ ଶବ୍ଦର ଅର୍ଥକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହାକୁ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ

en: Dictionary entry
or: ଅଭିଧାନ ପ୍ରବିଷ୍ଟି

en: Look up words in dictionaries
or: ଅଭିଧାନରେ ଶବ୍ଦ ମାନଙ୍କର ଅର୍ଥକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Dictionary Preferences
or: ଅଭିଧାନ ପସନ୍ଦ

en: There was an error while displaying help
or: ସହାୟତାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା

en: No dictionary source available with name '%s'
or: '%s' ନାମ ଦ୍ବାରା ନାମିତ କୌଣସି ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Unable to find dictionary source
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: No context available for source '%s'
or: '%s' ଉତ୍ସ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Unable to create a context
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

en: _Look Up Selected Text
or: ଚୟିତ ପାଠ୍ଯର ଅର୍ଥକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (_L)

en: Cl_ear
or: ନିର୍ମଳ (_e)

en: _Print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_P)

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: Unable to rename file '%s' to '%s': %s
or: '%s' ଫାଇଲର ନାମକୁ '%s' କୁ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to create the data directory '%s': %s
or: '%s' ତଥ୍ଯ ଡିରେକ୍ଟୋରିକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Edit Dictionary Source
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Add Dictionary Source
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Remove "%s"?
or: "%s" କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ?

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
or: ଏହା ଚିରସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ଏହି ତାଲିକାରୁ ଅପସାରିତ କରିଦେବ।

en: Unable to remove source '%s'
or: '%s' ଉତ୍ସକୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Add a new dictionary source
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Remove the currently selected dictionary source
or: ବର୍ତମାନ ଚୟିତ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Set the font used for printing the definitions
or: ବ୍ଯାଖ୍ଯା ଗୁଡିକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Unable to display the preview: %s
or: ପ୍ରାକ ଦର୍ଶନ: %s  ଦର୍ଶାଇବାବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to create a source file
or: ଗୋଟିଏ ଉତ୍ସ ଫାଇଲକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to save source file
or: ଉତ୍ସ ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Searching for '%s'...
or: '%s' କୁ ଖୋଜୁଅଛି...

en: No definitions found
or: କୌଣସି ବ୍ଯାଖ୍ଯା ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: %s - Dictionary
or: %s - ଅଭିଧାନ

en: _Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ (_G)

en: _New
or: ନୂତନ (_N)

en: New look up
or: ନୂତନ ଲୁକ-ଅପ୍

en: _Save a Copy...
or: ଗୋଟିଏ ନକଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S) ...

en: P_review...
or: ପ୍ରାକ ଦର୍ଶନକରନrତୁ (_P) ...

en: Preview this document
or: ଏହି ଦଲିଲକୁ ପ୍ରାକ ଦର୍ଶନ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: _Print...
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_P) ...

en: Print this document
or: ଏହି ଦଲିଲକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Find a word or phrase in the document
or: ଦଲିଲରେ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ବାକ୍ଯାଂଶକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Ne_xt
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖୋଜନ୍ତୁ (_x)

en: Find Pre_vious
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଖୋଜନ୍ତୁ (_v)

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _Previous Definition
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ସଜ୍ଞା (_P)

en: Go to the previous definition
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ସଜ୍ଞାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Next Definition
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଜ୍ଞା (_N)

en: Go to the next definition
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଜ୍ଞାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _First Definition
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସଜ୍ଞା (_F)

en: Go to the first definition
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସଜ୍ଞାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Last Definition
or: ଅନ୍ତିମ ସଜ୍ଞା (_L)

en: Go to the last definition
or: ଅନ୍ତିମ ସଜ୍ଞାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Similar _Words
or: ସମାନ ଶବ୍ଦ (_W)

en: Dictionary Sources
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସଗୁଡିକ

en: Available _Databases
or: ଉପଲବ୍ଧ ତଥ୍ଯାଧାର ମାନ (_D)

en: Available St_rategies
or: ଉପଲବ୍ଧ କୌଶଳ ମାନ (_r)

en: _Sidebar
or: ପାର୍ଶ୍ବ ପଟି (_S)

en: S_tatusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି (_t)

en: Dictionary source `%s' selected
or: `%s' ବଚ୍ଛିତରାଯିବା ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ

en: Strategy `%s' selected
or: `%s' କୌଶଳ ଧାରକୁ ଚୟନ କରାଗଲା

en: Database `%s' selected
or: `%s' ତଥ୍ଯାଧାରକୁ ଚୟନ କରାଗଲା

en: Word `%s' selected
or: `%s' ଶବ୍ଦକୁ ଚୟନ କରାଗଲା

en: Double-click on the word to look up
or: ଶବ୍ଦର ଅର୍ଥକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଶବ୍ଦକୁ ଦୁଇଥର ଦବାନ୍ତୁ

en: Double-click on the matching strategy to use
or: ମେଳ ଖାଉଥିବା ତଥ୍ଯାଧାରକୁ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ତାହାକୁ ଦୁଇଥର ଦବାନ୍ତୁ

en: Double-click on the source to use
or: ଉତ୍ସକୁ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ତାହାକୁ ଦୁଇଥର ଦବାନ୍ତୁ

en: Double-click on the database to use
or: ତଥ୍ଯାଧାରକୁ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ତାହାକୁ ଦୁଇଥର ଦବାନ୍ତୁ

en: Look _up:
or: ଲୁକ-ଉପ୍ (_u):

en: Similar words
or: ସମାନ ଶବ୍ଦ ଗୁଡିକ

en: Available dictionaries
or: ଉପଲବ୍ଧ ଅଭିଦାନ ମାନ

en: Available strategies
or: ଉପଲବ୍ଧ କୌଶଳାନ ମାନ

en: Dictionary sources
or: ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସ ଗୁଡିକ

en: _Select a dictionary source for looking up words:
or: ଶବ୍ଦ ମାନଙ୍କର ଅର୍ଥକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଅଭିଧାନ ଉତ୍ସକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_S):

en: Source
or: ଉତ୍ସ

en: _Print font:
or: ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_P):

en: Print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: _Description:
or: ବର୍ଣ୍ଣନା (_D):

en: Source Name
or: ଉତ୍ସ ନାମ

en: _Transport:
or: ପରିବହନ (_T):

en: H_ostname:
or: ଆଧାର ନାମ (_o):

en: Dictionaries
or: ଅଭିଧାନଗୁଡିକ

en: Strategies
or: କୌଶଳ

en: An error occurred
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା

en: All Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: _Mount
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_M)

en: Take Screenshot
or: ଗୋଟିଏ ଆଶୁଚିତ୍ର ନିଅନ୍ତୁ

en: Save images of your desktop or individual windows
or: ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପ୍ କିମ୍ବା ବ୍ଯକ୍ତିଗତ ୱିଣ୍ଡୋର ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: C_opy to Clipboard
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_o)

en: Save in _folder:
or: ଫୋଲଡର୍ ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_f):

en: Screenshot delay
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ବିଳମ୍ବ

en: The number of seconds to wait before taking the screenshot.
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ସମୟ, ସେକଣ୍ଡରେ।

en: Screenshot directory
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଡିରେକ୍ଟୋରି

en: The directory the last screenshot was saved in.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି ଯେଉଁଥିରେ ଅନ୍ତିମ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରା ଯାଇଥିଲା।

en: Include Border
or: ଧାରକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Include the window manager border along with the screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ସହିତ ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ ଧାରକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Include Pointer
or: ସୂଚକରକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Include the pointer in the screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ରେ ସୂଚକକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Border Effect
or: ଧାର ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଭାବ

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
or: ଗୋଟିଏ ଧାରର ବାହାରେ ଯୋଗ କରିବାର ପ୍ରଭାବ। ସମ୍ଭାବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯ ଗୁଡିକ "ଛାୟା", "କିଛି ନୁହେଁ", ଏବଂ "ଧାର" ଅଟନ୍ତି।

en: Error loading the help page
or: ସହାୟତାକୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତୃଟି

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: Drop shadow
or: ଛାୟାକୁ ପକାନ୍ତୁ

en: Border
or: ଧାରର୍

en: Include _pointer
or: ସୂଚକରକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତ (_p)

en: Include the window _border
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଧାରକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ (_b)

en: Apply _effect:
or: ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତୁ: (_e)

en: Grab the whole _desktop
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଡେସ୍କଟପକୁ ଜାବୁଡି ଧରନ୍ତୁ (_d)

en: Grab the current _window
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଜାବୁଡି ଧରନ୍ତୁ (_w)

en: Select _area to grab
or: ଧରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ କ୍ଷେତ୍ର ବାଛନ୍ତୁ (_a)

en: Grab _after a delay of
or: ର ବିଳମ୍ୱ ପରେ ଜାବୁଡି ଧରନ୍ତୁ (_a)

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ

en: Effects
or: ପ୍ରଭାବ

en: Take _Screenshot
or: ଗୋଟିଏ ଆଶୁଚିତ୍ର ନିଅନ୍ତୁ (_S)

en: Error while saving screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Impossible to save the screenshot to %s.
     Error was %s.
     Please choose another location and retry.
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ %sରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ଅସମ୍ଭବ।
     ତ୍ରୁଟିଟି ହେଉଛି %s।
     ଦୟାକରି ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁଣି ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: Screenshot taken
or: ପରଦା ପ୍ରତିଛବି ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି

en: Unable to take a screenshot of the current window
or: ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋର ଗୋଟିଏ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ନେବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Grab a window instead of the entire screen
or: ସମଗ୍ର ପରଦା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଗୋଟିଏ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଛଡାଇ ନିଅନ୍ତୁ

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
or: ସମଗ୍ର ପରଦା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଗୋଟିଏ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Include the window border with the screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ସହିତ ୱିଣ୍ଡୋ ଧାରକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Remove the window border from the screenshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ରରୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଧାରକୁ କାଢିଦିଅନ୍ତୁ

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
or: ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ପରେ [ସେକେଣ୍ଡ ରେ] ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ନିଅନ୍ତୁ

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
or: ଧାର ସହିତ ଯୋଗ କରାଯିବା ପ୍ରଭାବ (ଛାୟା, ଧାର କିମ୍ୱା କିଛିନୁହଁ)

en: effect
or: ପ୍ରଭାବ

en: Interactively set options
or: ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟାକ୍ଷମ ଭାବେ ବିକଳ୍ପ ଗୁଡିକୁ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Take a picture of the screen
or: ଏହି ପରଦାର ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିକ୍ରୁତି ଆଙ୍କନ୍ତୁ

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
or: ଦ୍ୱନ୍ଦମୟ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ: --window ଏବଂ --କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଏକ ସମୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ ନୁହଁ।

en: Select a folder
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର୍ କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Screenshot.png
or: ଆଶୁଚିତ୍ର.png

en: Unable to clear the temporary folder:
    %s
or: ଗୋଟିଏ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫୋଲଡରକୁ ସଫା କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ:
    %s

en: The child save process unexpectedly exited.  We are unable to write the screenshot to disk.
or: ନିର୍ଭରକ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାଟି ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଭାବରେ ବାହାରି ଗଲା। ଆମେ ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଡିସ୍କରେ ଲେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unknown error saving screenshot to disk
or: ଆଶୁଚିତ୍ରକୁ ଡିସ୍କରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରିବା ସମୟରେ ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି

en: File already exists
or: ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
or: "%s" ଫାଇଲଟି ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି। ଆପଣ ଏହାକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବେ କି?

en: Saving file...
or: ଫାଇଲ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି...

en: Can't access source file
or: ଉତ୍ସ ଫାଇଲରେ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ
