mate-utils 1.25.1 - en to pms translation catalogue (26 entries)

en: _Help
pms: _Agiut

en: _Edit
pms: _Modifica

en: _View
pms: _Vista

en: Name
pms: Nòm

en: _Open
pms: _Duverta

en:  (copy)
pms: (copia)

en: th copy)
pms: th copia)

en: st copy)
pms: st copia)

en: nd copy)
pms: nd copia)

en: rd copy)
pms: rd copia)

en: %s (copy)%s
pms: %s (copia)%s

en: %s (%dth copy)%s
pms: %s (%dth copia)%s

en: %s (%dst copy)%s
pms: %s (%dst copia)%s

en: %s (%dnd copy)%s
pms: %s (%dnd copia)%s

en: %s (%drd copy)%s
pms: %s (%drd copia)%s

en: _Name:
pms: _Nòm:

en: Open Log
pms: Duverta Log

en: _Open...
pms: _Duverta...

en: _Quit
pms: _Seurte

en: _Copy
pms: _Copia

en: _About
pms: _Al rësgard

en: _Next
pms: _Ch’a ven dòp

en: Preferences
pms: Preferense

en: Print
pms: Stampa

en: All Files
pms: Tuti ij file

en: Border
pms: Bòrd
