mate-utils 1.25.1 - en to rw translation catalogue (27 entries)

en: Ready
rw: Cyiteguye

en: Device
rw: Ububiko

en: Folder
rw: Ububiko

en: Size
rw: Ingano

en: Contents
rw: Ibigize

en: days
rw: iminsi

en: Searching...
rw: Gushakisha...

en: Name
rw: Izina

en: Type
rw: Ubwoko

en: Browse
rw: Gushakisha

en: Loading...
rw: Itangira...

en: Default
rw: Mburabuzi

en: Thai
rw: Tayi

en: Port
rw: Umuyoboro

en: Status
rw: Imimerere

en: Filename
rw: Izina ry'idosiye

en: Description
rw: Isobanuramiterere

en: Database
rw: Ububikoshingiro

en: Dictionary
rw: Inkoranyamagambo

en: Preferences
rw: Ibyahisemo

en: Source
rw: Inkomoko

en: Print
rw: Gucapa

en: All Files
rw: Amadosiye yose

en: None
rw: Nta na kimwe

en: Border
rw: Imbibi

en: seconds
rw: amasogonda

en: File already exists
rw: Iyo dosiye isanzwe ihari
