mate-utils 1.25.1 - en to uz translation catalogue (163 entries)

en: MATE Disk Usage Analyzer
uz: MATE Diskdan Foydalanish Tahlilchisi

en: _Help
uz: _Yordam

en: _Close
uz: _Yopish

en: _Analyzer
uz: _Tahlilchi

en: Scan _Home Folder
uz: _Uy jildini Tekshirish

en: Scan _Filesystem
uz: _Fayl tizimini Tekshirish

en: Scan F_older...
uz: J_ildni Tekshirish...

en: _Edit
uz: _Tahrir

en: _View
uz: _Ko'rish

en: _Toolbar
uz: _Asboblar paneli

en: St_atusbar
uz: _Holat paneli

en: _Contents
uz: _Tarkibi

en: Scan home folder
uz: Uy jildini tekshirish

en: Scan Home
uz: Uyni Tekshirish

en: Scan filesystem
uz: Fayl tizimini tekshirish

en: Scan Filesystem
uz: Fayl tizimini Tekshirish

en: Scan a folder
uz: Jildni tekshirish

en: Scan Folder
uz: Jildni Tekshirish

en: Stop scanning
uz: Tekshirishni to'xtatish

en: Refresh
uz: Yangilash

en: Monitor Home
uz: Uyni Kuzatish

en: Toolbar is Visible
uz: Asboblar paneli Ko'rinadigan

en: A disk usage analyzing tool for MATE Desktop
uz: MATE Ish stoli uchun diskdan foydalanish tahlili vositasi

en: Scanning...
uz: Tekshirilmoqda...

en: Total filesystem capacity:
uz: Jami fayl tizim sigʻimi:

en: used:
uz: ishlatilgan:

en: available:
uz: mavjud:

en: Ready
uz: Tayyor

en: Total filesystem capacity
uz: Jami fay tizimi sigʻimi

en: Total filesystem usage
uz: Jami gayl tizimi ishlatilishi

en: Scan
uz: Tekshirish

en: Device
uz: Uskuna

en: Total Size
uz: Jami Hajm

en: Available
uz: Mavjud

en: Custom Location
uz: Boshqa manzil

en: Public FTP
uz: Ochiq FTP

en: FTP (with login)
uz: FTP (login bilan)

en: Windows share
uz: Windows manbalari

en: Secure WebDAV (HTTPS)
uz: Himoyalangan WebDAV (HTTPS)

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
uz: Serverga ulanib boʻlmadi. Server nomini kiritish kerak.

en: Please enter a name and try again.
uz: Iltimos nom kiriting va qayta urinib koʻring.

en: _Location (URI):
uz: _Manzil (URI):

en: Optional information:
uz: Qoʻshimcha maʼlumotlar:

en: _Share:
uz: _Boʻlishish:

en: _Folder:
uz: _Jild:

en: _User Name:
uz: _Foydalanuvchi:

en: _Domain Name:
uz: _Domen Nomi:

en: Connect to Server
uz: Serverga Ulanish

en: Service _type:
uz: Xizmat _turi:

en: _Scan
uz: _Tekshirish

en: Rescan your home folder?
uz: Uy jildini qayta tekshirilsinmi?

en: _Rescan
uz: _Qayta tekshirish

en: Folder
uz: Jild

en: Usage
uz: Ishlatilishi

en: Size
uz: Hajmi

en: Contents
uz: Tarkibi

en: Select Folder
uz: Jildni Tanlash

en: _Show hidden folders
uz: Yashirin jildlarni _ko'rsatish

en: "%s" is not a valid folder
uz: "%s" yaroqli jild emas

en: Could not analyze disk usage.
uz: Diskdan foydalanishni tahlil qilib bo'lmadi.

en: _Open Folder
uz: Jildni _Ochish

en: Mo_ve to Trash
uz: Chiqindilar qutisiga olib _tashlash

en: Details: %s
uz: Tafsilotlar: %s

en: There was an error displaying help.
uz: Yordam fayli koʻrsatilayotganda xatolik roʻy berdi.

en: The document does not exist.
uz: Hujjat mavjud emas.

en: The folder does not exist.
uz: Jild mavjud emas.

en: MATE Search Tool
uz: MATE Qidiruv Vositasi

en: A file searching tool for MATE Desktop
uz: MATE Ish stoli uchun qidiruv vositasi

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
uz: Ushbu kompyuterdagi jildlar va hujjatlarni nomi yoki tarkibi boʻyicha joylashtirish

en: File is not a valid .desktop file
uz: Fayl yaroqli .desktop fayl emas

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uz: Aniqlanmagan '%s' desktop fayli versiyasi

en: Starting %s
uz: %s boshlanmoqda

en: Application does not accept documents on command line
uz: Dastur hujjatlarni buyruq satrida qabul qilmaydi

en: Unrecognized launch option: %d
uz: Tanilmagan ishga tushirish xossasi: %d

en: Not a launchable item
uz: Element ishga tushiriladigan emas

en: Disable connection to session manager
uz: Seans boshqaruvchisiga bogʻlanishni o'chirish

en: Specify file containing saved configuration
uz: Saqlangan moslamalar mavjud boʻlgan faylni koʻrsating

en: FILE
uz: FAYL

en: Specify session management ID
uz: Seans boshqaruvi ID'ni koʻrsating

en: Session management options:
uz: Seans boshqaruvi xossalari:

en: Show session management options
uz: Seans boshqaruvi xossalarini ko'rsatish

en: days
uz: kunlar

en: kilobytes
uz: kilobaytlar

en: File is empty
uz: Fayl bo'sh

en: VALUE
uz: QIYMAT

en: PATTERN
uz: NAMUNA

en: Searching...
uz: Qidirilmoqda...

en: Search for Files
uz: Fayllarni Qidirish

en: No files found
uz: Hech qanday fayl topilmadi

en: No Files Found
uz: Hech qanday Fayl Topilmadi

en: Show more _details
uz: Koʻproq _tafsilotlarni koʻrsatish

en: S_earch results:
uz: Q_idiruv natijalari:

en: List View
uz: Roʻyxat koʻrinishi

en: Name
uz: Nomi

en: Type
uz: Turi

en: Date Modified
uz: Oʻzgartirilgan Sanasi

en: Browse
uz: Ko'rish

en: The caja file manager is not running.
uz: Caja fayl boshqaruvchisi ishlamayapti.

en: _Open
uz: _Ochish

en: Open Wit_h
uz: Boshqa dastur _bilan Ochish

en: Could not save document.
uz: Hujjatini saqlab boʻlmadi

en: _Replace
uz: Almashtirish

en: today at %-I:%M %p
uz: bugun %-I:%M %p da

en: yesterday at %-I:%M %p
uz: kecha %-I:%M %p da

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
uz: %A, %B %-d %Y %-I da:%M:%S %p

en: link (broken)
uz: bogʻlama (buzuq)

en:  (copy)
uz:  (nusxa)

en:  (another copy)
uz:  (boshqa nusxa)

en: th copy)
uz: -chi nusxa)

en: st copy)
uz: -chi nusxa)

en: nd copy)
uz: -chi nusxa)

en: rd copy)
uz: -chi nusxa)

en: %s (copy)%s
uz: %s (nusxa)%s

en: %s (another copy)%s
uz: %s (boshqa nusxa)%s

en:  (invalid Unicode)
uz:  (xato yunikod)

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Name:
uz: _Nomi:

en: Background:
uz: Orqa fon:

en: _Find:
uz: _Topish:

en: Loading...
uz: Yuklanmoqda...

en: Show the application's version
uz: Dastur versiyasini ko'rsatish

en: There was an error displaying help: %s
uz: Yordamni ko'rsatishda xato uz berdi: %s

en: Not found
uz: Topilmadi

en: _File
uz: _Fayl

en: _Open...
uz: _Ochish…

en: _Quit
uz: _Chiqish

en: _Copy
uz: _Nusxa olish

en: Copy the selection
uz: Tanlovdan nusxa olish

en: Select _All
uz: Barchasini _Tanlash

en: _Find...
uz: _Topish…

en: Zoom _In
uz: Ka_ttalashtirish

en: Zoom _Out
uz: _Uzoqlashtirish

en: _Normal Size
uz: _Oʻrnatacha oʻlcham

en: _About
uz: _Haqida

en: _Statusbar
uz: _Holat paneli

en: Side _Pane
uz: Yon _Panel

en: Default
uz: Andoza

en: Thai
uz: Taycha

en: Status
uz: Holat

en: _Previous
uz: _Oldingi

en: _Next
uz: _Keyingi

en: Filename
uz: Fayl nomi

en: Description
uz: Taʼrifi

en: word
uz: so'z

en: Save a Copy
uz: Nusxasini Saqlash

en: _Save
uz: _Saqlash

en: Preferences
uz: Parametrlar

en: _Go
uz: _O'tish

en: _Print...
uz: _Chop etish

en: Print this document
uz: Ushubu hujjatni chop etish

en: Find a word or phrase in the document
uz: Hujjatdan so'z yoki jumlani topish

en: Find Ne_xt
uz: Key_ingini Topish

en: Find Pre_vious
uz: Old_ingini Topish

en: _Preferences
uz: _Xususiyatlar

en: Print
uz: Chop etish

en: _Description:
uz: _Taʼrifi:

en: An error occurred
uz: Xato yuz berdi

en: All Files
uz: Barcha Fayllar

en: _Mount
uz: _Ulash

en: None
uz: Yo'q

en: Border
uz: Chegara

en: seconds
uz: soniya

en: Select a folder
uz: Jildni tanlang
