mate-utils 1.25.1 - en to wa translation catalogue (92 entries)

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Close
wa: _Clôre

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _View
wa: _Vey

en: _Toolbar
wa: Bår ås _usteyes

en: St_atusbar
wa: Bår ås _messaedjes

en: _Contents
wa: Å d_vins

en: Toolbar is Visible
wa: Bår ås usteyes veyåve

en: Ready
wa: Presse

en: _Server:
wa: _Sierveu:

en: _Port:
wa: _Pôrt:

en: Folder
wa: Ridant

en: Size
wa: Grandeu

en: Contents
wa: Ådvins

en: Mo_ve to Trash
wa: Evoyî å _batch

en: Starting %s
wa: Enondant %s

en: Not a launchable item
wa: Nén on cayet enondåve

en: Disable connection to session manager
wa: Essocter l' adjondaedje å manaedjeu di sessions

en: Specify session management ID
wa: Dire l' ID pol manaedjmint del session

en: File is empty
wa: Li fitchî est vude

en: Follow symbolic links
wa: Shuve les loyéns simbolikes

en: Searching...
wa: Cweriaedje...

en: Search for Files
wa: Cweri après des fitchîs

en: No files found
wa: Dji n' a trové nou fitchî

en: 
    ... Too many errors to display ...
wa: 
    ... I gn a pår trop d' arokes po les pleur håyner ...

en: Show more _details
wa: Mostrer pus di _detays

en: List View
wa: Vuwe e djivêye

en: Name
wa: No

en: Type
wa: Sôre

en: Date Modified
wa: Dierin candjmint

en: Browse
wa: Foyter

en: _Open
wa: _Drovi

en: Open Wit_h
wa: Drovi _avou

en: _Replace
wa: _Mete el plaece

en: today at %-I:%M %p
wa: ouy a %H:%M

en: yesterday at %-I:%M %p
wa: ayir a %H:%M

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
wa: %A %-d di %B %Y a %-H:%M:%S

en:  (copy)
wa:  (copeye)

en:  (another copy)
wa:  (ene ôte copeye)

en: th copy)
wa: inme copeye)

en: st copy)
wa: ire copeye)

en: nd copy)
wa: inme copeye)

en: rd copy)
wa: inme copeye)

en: %s (copy)%s
wa: %s (copeye)%s

en: %s (another copy)%s
wa: %s (ôte copeye)%s

en:  (invalid Unicode)
wa:  (unicôde nén valide)

en: Log file to open up on startup
wa: Fitchî di djournå a drovi a l' enondaedje

en: _Name:
wa: _No:

en: Loading...
wa: Dji tchedje...

en: System Log Viewer
wa: Po vey les djournås do sistinme

en: There was an error displaying help: %s
wa: Åk n' a nén stî tot håynant l' aidance: %s

en: Not found
wa: Nén trové

en: _File
wa: _Fitchî

en: _Open...
wa: _Drovi...

en: _Quit
wa: Moussî _foû

en: _Copy
wa: _Copyî

en: Copy the selection
wa: Copyî li tchuze

en: Select _All
wa: Tchoezi _totafwait

en: _Find...
wa: _Trover...

en: Zoom _In
wa: _Zoumer

en: Zoom _Out
wa: _Diszoumer

en: _Normal Size
wa: Grandeu _normåle

en: _About
wa: Å_d fwait

en: _Statusbar
wa: Bår ås _messaedjes

en: Default
wa: Prémetou

en: Thai
wa: Taylandès

en: Port
wa: Pôrt

en: Status
wa: Estat

en: _Previous
wa: Di _dvant

en: _Next
wa: _Shuvant

en: Filename
wa: No do fitchî

en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Database
wa: Båze di dnêyes

en: FLAGS
wa: DRAPEAS

en: Dictionary
wa: Diccionaire

en: Save a Copy
wa: Schaper ene copeye

en: Dictionary Preferences
wa: Preferinces pol diccionaire

en: _Save
wa: _Schaper

en: Preferences
wa: Preferinces

en: _Go
wa: _Potchî

en: _New
wa: _Novea

en: _Print...
wa: _Imprimer...

en: Print this document
wa: Imprimer ç' documintci

en: Find a word or phrase in the document
wa: Trover on mot ou ene fråze e documint

en: Find Ne_xt
wa: Trover _shuvant

en: Find Pre_vious
wa: Trover di _dvant

en: _Preferences
wa: _Preferinces

en: Source
wa: Sourdant

en: Print
wa: Imprimer

en: _Description:
wa: _Discrijhaedje:

en: All Files
wa: Tos les fitchîs

en: seconds
wa: segondes
