mate-utils 1.25.1 - en to zu translation catalogue (80 entries)

en: _Help
zu: _Usizo

en: _Close
zu: _Vala

en: _Edit
zu: _Hlela

en: _View
zu: _Bheka

en: _Toolbar
zu: _Ithuluzi kokumele

en: St_atusbar
zu: Izi_ngalohlu

en: _Contents
zu: _Iziqikithi

en: Custom Location
zu: Isabelo ngokusemthethweni

en: Public FTP
zu: FTP Yomphakathi

en: FTP (with login)
zu: FTP (enomngenisi-ngena)

en: Windows share
zu: Isabelo sefasitela

en: Secure WebDAV (HTTPS)
zu: Khusela iWebDav (HTTPS)

en: Please enter a name and try again.
zu: Faka igama bese uzama futhi.

en: _Location (URI):
zu: _Isabelo (URI):

en: _Server:
zu: _Umsekeli:

en: Optional information:
zu: Ulwazi olukhethwa ngokuzithandela:

en: _Share:
zu: _Isabelo:

en: _Port:
zu: _Itheku:

en: _Folder:
zu: _Isibaya:

en: _User Name:
zu: _Igama-lomsebenzisi:

en: Connect to Server
zu: Xhumanisa kumsekeli

en: Service _type:
zu: _Uhlobo lwesisekelo:

en: Folder
zu: Isibaya

en: Size
zu: Ubungako

en: Mo_ve to Trash
zu: Hambi_sa kudoti

en: There was an error displaying help.
zu: Kubenephutha ekuboniseni usiza.

en: Starting %s
zu: Siqala %s

en: Not a launchable item
zu: Akusiyona into engathunyelwa

en: Disable connection to session manager
zu: Qamula ukuxhumana kumphathi wesiqephu

en: Specify session management ID
zu: Cacisa isiqephu sokulawula ukuzazisa

en: ID
zu: Ukuzazisa

en: List View
zu: Isibonisi Sohlu

en: Name
zu: Igama

en: Type
zu: Uhlobo

en: Date Modified
zu: Usuku onyakeni lushintshiwe

en: Browse
zu: Yaluza

en: _Open
zu: _Vula

en: Open Wit_h
zu: Vula Ng_e

en: _Replace
zu: _Buyisela

en: today at %-I:%M %p
zu: namuhla nge %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
zu: izolo nge %-I:%M %p

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
zu: %A, %B %-d %Y nge %-I:%M:%S %p

en: link (broken)
zu: umxhumanisi (unqamukile)

en:  (copy)
zu:  (kopela)

en:  (another copy)
zu:  (elinye cwecwe)

en: th copy)
zu:  ikopi)

en: st copy)
zu:  ikopi)

en: nd copy)
zu:  ikopi)

en: rd copy)
zu:  ikopi)

en: %s (copy)%s
zu: %s (ikopi)%s

en: %s (another copy)%s
zu: %s (enye ikopi)%s

en:  (invalid Unicode)
zu:  (Ikhode engafanele)

en:  (
zu:  (Inani

en: _Name:
zu: _Igama:

en: Loading...
zu: Hlohla...

en: There was an error displaying help: %s
zu: Kube khona iphutha elibonisa usizo: %s

en: _File
zu: _Ihele

en: _Open...
zu: _Vula...

en: _Quit
zu: _Phuma

en: _Copy
zu: _Kopisha

en: Copy the selection
zu: Kopisha okukhethiwe

en: Select _All
zu: Khetha _konke

en: _Find...
zu: _Thola...

en: Zoom _In
zu: Lwizela _Phakathi

en: Zoom _Out
zu: Inkulisa _buqamama

en: _Normal Size
zu: _Ukulingana ngokujwayelekile

en: _About
zu: _Nge

en: _Statusbar
zu: _Izinga lokumela

en: Filename
zu: Igamahele

en: Description
zu: Ukulanda

en: FLAGS
zu: IFLAGA

en: _Save
zu: _Hlenga

en: _Go
zu: _Hamba

en: _New
zu: _Okusha

en: _Print...
zu: _Bhala...

en: Find Ne_xt
zu: Thola okula_ndelayo

en: _Preferences
zu: _Okuthandekayo

en: All Files
zu: Amahele wonke

en: None
zu: Ngekho

en: seconds
zu: imizuzwana
