mate-utils 1.25.1 - en to ne translation catalogue (506 entries)

en: Check folder sizes and available disk space
ne: फोल्डर साइज र उपलब्ध डिस्क खालीस्थान जाँच गर्नुहोस्

en: Disk Usage Analyzer Preferences
ne: डिस्क प्रयोग विश्लेषक प्राथमिकता

en: _Help
ne: मद्दत

en: Select _devices to include in filesystem scan:
ne: फाइल प्रणाली स्क्यानमा समावेश गरिने यन्त्र चयन गर्नुहोस्:

en: _Monitor changes to your home folder
ne: तपाईँको गृह फोल्डरका परिवर्तन अनुगमन गर्नुहोस्

en: _Analyzer
ne: विश्लेषक

en: Scan _Home Folder
ne: गृह फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan _Filesystem
ne: फाइल प्रणाली स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan F_older...
ne: फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्...

en: S_can Remote Folder...
ne: टाढाको फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्...

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: _Expand All
ne: सबै विस्तार गर्नुहोस्

en: _Collapse All
ne: सबैलाई संक्षिप्त गर्नुहोस्

en: _View
ne: दृष्य

en: _Toolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: St_atusbar
ne: स्थितिपट्टी

en: All_ocated Space
ne: खालीस्थान विभाजन गर्नुहोस्

en: _Contents
ne: सामग्री

en: Disk Usage Analyzer
ne: डिस्क प्रयोग विश्लेषक

en: Scan home folder
ne: गृह फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan Home
ne: गृह स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan filesystem
ne: फाइल प्रणाली स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan Filesystem
ne: फाइल प्रणाली स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan a folder
ne: एउटा फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan Folder
ne: फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan a remote folder
ne: टाढाको फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्

en: Scan Remote Folder
ne: टाढाको फोल्डर स्क्यान गर्नुहोस्

en: Stop scanning
ne: स्क्यानिङ रोक्नुहोस्

en: Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
ne: गृह डाइरेक्टरीका कुनै पनि परिवर्तन अनुगमन गर्नुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Toolbar is Visible
ne: उपकरणपट्टी दृश्यात्मक छ

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
ne: मुख्य सञ्झ्यालमा उपकरणपट्टी दृश्यात्मक हुनुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
ne: मुख्य सञ्झ्यालको तलको स्थितिपट्टी दृश्यात्मक हुनुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Scanning...
ne: स्क्यानिङ...

en: Total filesystem capacity:
ne: जम्मा फाइल प्रणाली क्षमता:

en: used:
ne: प्रयोग गरिएका:

en: available:
ne: उपलब्ध:

en: Calculating percentage bars...
ne: प्रतिशत पट्टी गणना गर्दैछ...

en: Ready
ne: तयार

en: contains hardlinks for:
ne: यसका लागि हार्डलिङ्क समाविष्ट गर्दछ:

en: Changes to your home folder will not be monitored.
ne: तपाईँको गृह फोल्डरको परिवर्तन अनुगमन गरिने छैन ।

en: Zoom in
ne: जूम बढाउनुहोस्

en: Zoom out
ne: जूम घटाउनुहोस्

en: Show version
ne: संस्करण देखाउने

en: Maximum depth
ne: अधिकतम गहिराइ

en: Set the root node from the model
ne: मोडेलबाट मूल नोड सेट गर्नुहोस्

en: Cannot create pixbuf image!
ne: पिक्सबफ छवि सिर्जना गर्न सकिँदैन !

en: Save Snapshot
ne: स्न्यापसट बचत गर्नुहोस्

en: _Image type:
ne: छवि प्रकार:

en: Scan
ne: स्क्यान

en: Device
ne: उपकरण,यन्त्र

en: Mount Point
ne: माउन्ट बिन्दु

en: Filesystem Type
ne: फाइल प्रणाली प्रकार

en: Total Size
ne: कूल साइज

en: Available
ne: उपलब्ध

en: Custom Location
ne: अनुकूल स्थान

en: SSH
ne: एसएसएच (SSH)

en: Public FTP
ne: सार्वजनिक एफटीपी (FTP)

en: FTP (with login)
ne: एफटीपी (FTP) (लगइन भएको)

en: Windows share
ne: सञ्झ्याल सेयर

en: Secure WebDAV (HTTPS)
ne: सुरक्षित WebDAV (HTTPS)

en: Please enter a name and try again.
ne: कृपया नाम प्रविष्टि गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: _Location (URI):
ne: स्थान (URI):

en: _Server:
ne: सर्भर:

en: Optional information:
ne: वैकल्पिक सूचना:

en: _Share:
ne: साझेदारी:

en: _Port:
ne: पोर्ट:

en: _Folder:
ne: फोल्डर:

en: _User Name:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

en: _Domain Name:
ne: डोमेन नाम:

en: Connect to Server
ne: सर्भरमा जडान गर्नुहोस्

en: Service _type:
ne: सेवा प्रकार:

en: _Scan
ne: स्क्यान

en: Rescan your home folder?
ne: तपाईँको गृह फोल्डर फेरि स्क्यान गर्नुहुन्छ ?

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
ne: तपाईँको गृह फोल्डरको सामाग्री परिवर्तन गरिएको छ । डिस्क प्रयोग विवरण अद्यावधिक गर्न फेरि स्क्यान गर्नुहोस् बटन चयन गर्नुहोस् ।

en: _Rescan
ne: फेरि स्क्यान गर्नुहोस्

en: Folder
ne: फोल्डर

en: Usage
ne: प्रयोग

en: Size
ne: आकार

en: Contents
ne: सामाग्रीहरू

en: Select Folder
ne: फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: _Show hidden folders
ne: लुकेका फोल्डर देखाउनुहोस्

en: "%s" is not a valid folder
ne: "%s" मान्य फोल्डर होइन

en: Could not analyze disk usage.
ne: डिस्क प्रयोग विश्लेषण गर्न सकेन ।

en: _Open Folder
ne: फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Mo_ve to Trash
ne: रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Could not open folder "%s"
ne: फोल्डर "%s" खोल्न सकेन

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
ne: त्यहाँ फोल्डर प्रदर्शनको दर्शक सक्षमता स्थापना गरिएको छैन ।

en: Could not move "%s" to the Trash
ne:  "%s" लाई रद्दीटोकरीमा सार्न सकेन

en: Details: %s
ne: विस्तृत विवरण: %s

en: There was an error displaying help.
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा त्रुटि भएको थियो ।

en: The document does not exist.
ne: कागजात अवस्थित छैन ।

en: The folder does not exist.
ne: फोल्डर अवस्थित छैन ।

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
ne: यस कम्प्युटरमा नाम वा सामाग्री अनुरूप कागजात र फोल्डर स्थापना गर्नुहोस्

en: Search history
ne: खोज ईतिहास

en: Show Additional Options
ne: थप विकल्पहरू देखाउनुहोस्

en: Disable Quick Search
ne: छिटो खोजी अक्षम बनाउनुहोस्

en: This key determines if the search tool disables the use of the locate command when performing simple file name searches.
ne: यस कुञ्जीले सामान्य फाइलनाम खोजी सम्पादन गर्दाको स्थापना आदेशको प्रयोग खोजी उपकरणले अक्षम पार्छ या पर्दैन निर्धारण गर्दछ ।

en: Quick Search Excluded Paths
ne: छाडिएका बाटा छिटो खोज्नुहोस्

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a quick search. The wildcards '*' and '?' are supported. The default values are /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/*.
ne: यस कुञ्जीले परिभाषित गर्ने बाटोहरू खोजी उपकरणले छिटो खोजीमा समाबेश गर्दैन । वाइल्डकार्ड '*' र '?' समर्थित छन् । पूर्वनिर्धारित मानहरू /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, र /var/* हुन् ।

en: Disable Quick Search Second Scan
ne: दोस्रो स्क्यान छरितो खोजी अक्षम पार्नुहोस्

en: This key determines if the search tool disables the use of the find command after performing a quick search.
ne: यस कुञ्जीले छरितो खोजी सम्पादन पछाडी फेला पार्ने आदेशको प्रयोग खोजी उपकरणले अक्षम पार्छ या पार्दैन निर्धारण गर्दछ ।

en: Quick Search Second Scan Excluded Paths
ne: दोस्रो स्क्यानमा छाडिएका बाटोहरू छिटो खोजी गर्नुहोस्

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a second scan when performing a quick search. The second scan uses the find command to search for files. The purpose of the second scan is to find files that have not been indexed. The wildcards '*' and '?' are supported. The default value is /.
ne: यस कुञ्जीले बाटोहरू परिभाषित गर्दछ, छरितो खोजी सम्पादन गर्दा खोजी उपकरणलाई दोश्रो स्क्यानबाट हटाइन्छ । दोश्रो स्क्यानले फाइलहरू खोजी कार्यमा खोजी आदेश प्रयोग गर्दछ । दोश्रो स्क्यानको उद्देश्य अनुक्रमणिकामा नभएका फाइलको खोजी गर्नु हो । वाइल्डकार्ड '*' र '?' समर्थित छैनन् । पूर्वनिर्धारित मान  /. हो ।

en: Search Result Columns Order
ne: परिणाम स्तम्भ क्रम खोजी गर्नुहोस्

en: This key defines the order of the columns in the search results. This key should not be modified by the user.
ne: यस कुञ्जीले खोजी परिणाममा स्तम्भको क्रम परिभाषित गर्दछ । यो कुञ्जीलाई प्रयोगकर्ताद्वारा परिमार्जित गरिएको हुनुहुदैँन ।

en: Default Window Width
ne: पूर्वनिर्धारित सञ्झ्याल चौडाइ

en: This key defines the window width, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default width.
ne: यस कुञ्जीले सञ्झ्याल चौडाइ परिभाषित गर्दछ, र यसलाई सत्र बीचको खोजी उपकरणको साइज याद गर्न प्रयोग गरिन्छ । यसलाई -१ मा सेटिङ गर्दा खोजी उपकरणलाई पूर्वनिर्धारित चौडाइको बनाउछ ।

en: Default Window Height
ne: पूर्वनिर्धारित सञ्झ्याल उचाइ

en: This key defines the window height, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default height.
ne: यस कुञ्जीले सञ्झ्याल उचाइ परिभाषित गर्दछ, र यसलाई सत्र बीचको खोजी उपकरणको साइज याद गर्न प्रयोग गरिन्छ । यसलाई -१ मा सेटिङ गर्दा खोजी उपकरणलाई पूर्वनिर्धारित उचाइको बनाउछ ।

en: Default Window Maximized
ne: पूर्वनिर्धारित सञ्झ्याल ठूलो बनाइयो

en: This key determines if the search tool window starts in a maximized state.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सञ्झ्याल अधिकतम स्थितिमा सुरु हुन्छ या हुदैन निर्धारण गर्दछ ।

en: Look in Folder
ne: फोल्डरमा हेर्ने

en: This key determines if the "Contains the text" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु गर्दा "पाठ समाविष्ट" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Date modified less than" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "यसभन्दा थोरैमा परिमार्जित मिति" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Date modified more than" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "यसभन्दा धेरैमा परिमार्जित मिति" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Size at least" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "न्यूनतम साइज" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Size at most" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "अधिकतम साइज" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "File is empty" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "फाइल खाली छ" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Owned by user" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "प्रयोगकर्ताद्वारा नियन्त्रित" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Owned by group" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "समूहद्वारा नियन्त्रित" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Owner is unrecognized" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "मालिक अपरिचित छ" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Name does not contain" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "नाम समाविष्ट छैन" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Name matches regular expression" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "नाम नियमित अभिव्यक्तिसँग मिल्दछ" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Show hidden files and folders" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "लुकेका फाइल र फोल्डर देखाउनुहोस्" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: This key determines if the "Follow symbolic links" search option is selected when the search tool is started.
ne: यस कुञ्जीले खोजी उपकरण सुरु हुदा, "प्रतिकात्मक लिङ्क अनुगमन गर्नुहोस्" खोजी विकल्प चयन गरिएको छ या छैन निर्धारण गर्दछ ।

en: File is not a valid .desktop file
ne: फाइल मान्य .डेस्कटप फाइल होइन

en: Starting %s
ne: %s सुरु गर्दै

en: Unrecognized launch option: %d
ne: अपरिचित सुरु विकल्प: %d

en: Not a launchable item
ne: एउटा सुरुआतयोग्य वस्तु होइन

en: Disable connection to session manager
ne: सत्र प्रबन्धकमा जडान गर्न असक्षम

en: FILE
ne: फाइल

en: Specify session management ID
ne: सत्र प्रबन्धक आईडी निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: ID
ne: आईडी

en: Session management options:
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प:

en: Show session management options
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प देखाउनुहोस्

en: Contains the _text
ne: पाठ समाविष्ट गर्दछ

en: _Date modified less than
ne: यसभन्दा तल परिमार्जित मिति

en: days
ne: दिनहरू

en: Date modified more than
ne: यसभन्दा बढी परिमार्जित मिति

en: S_ize at least
ne: न्यूनतम साइज

en: kilobytes
ne: किलोबाइट

en: Si_ze at most
ne: अधिकतम साइज

en: File is empty
ne: फाइल खाली छ

en: Owned by _user
ne: प्रयोगकर्ताको स्वामित्वद्वारा

en: Owned by _group
ne: समुहको स्वामित्वद्वारा

en: Owner is unrecognized
ne: मालिक परिचित छैन

en: Na_me does not contain
ne: नाम समाविष्ट छैन

en: Name matches regular e_xpression
ne: नाम नियमित अभिव्यक्तिसँग मिल्दछ

en: Show hidden and backup files
ne: लुकेको र जगेडा फाइल देखाउनुहोस्

en: Follow symbolic links
ne: प्रतिकात्माक लिङ्क अनुगमन गर्नुहोस्

en: PATH
ne: मार्ग

en: VALUE
ne: मान

en: PATTERN
ne: बाँन्की

en: A locate database has probably not been created.
ne: स्थानीय डाटाबेश सायद सिर्जना गरिएको छैन ।

en: Character set conversion failed for "%s"
ne:  "%s" का लागि क्यारेक्टर सेट रुपान्तरण असफल भयो

en: Searching...
ne: खोजी गर्दैछ...

en: Search for Files
ne: फाइलको खोजी गर्नुहोस्

en: No files found
ne: फाइल फेला परेन

en: (stopped)
ne: (रोकियो)

en: No Files Found
ne: कुनै फाइल फेला परेन

en: Entry changed called for a non entry option!
ne: प्रविष्टि नहुने विकल्पका लागि प्रविष्टि परिवर्तन कल गरियो !

en: Set the text of "Name contains" search option
ne:  "नाम समाविष्ट" खोजी विकल्पको पाठ सेट गर्नुहोस्

en: Set the text of "Look in folder" search option
ne:  "फोल्डरमा खोजी गर्नुहोस्" खोजी विकल्पको पाठ सेट गर्नुहोस्

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
ne: निम्न मध्ये कुनै एक अनुरूप फाइल क्रमबद्ध गर्नुहोस्: नाम, फोल्डर, साइज, प्रकार, वा मिति

en: Set sort order to descending, the default is ascending
ne: क्रमबद्धता घट्दो क्रममा सेट गर्नुहोस्, पूर्वनिर्धारित बढ्दो क्रममा छ

en: Automatically start a search
ne: खोजी स्वचालित रूपमा सुरु गर्नुहोस्

en: Select the "%s" search option
ne:  "%s" खोजी विकल्प चयन गर्नुहोस्

en: Select and set the "%s" search option
ne: चयन गर्नुहोस् र "%s" खोजी विकल्प सेट गर्नुहोस्

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
ne: अमान्य विकल्प क्रमबद्धता अनुरूप आदेश लाइन तर्कमा पास भयो ।

en: 
    ... Too many errors to display ...
ne: 
    ... प्रदर्शन गरिने अति धेरै त्रुटि ...

en: The search results may be invalid.  There were errors while performing this search.
ne: खोजी परिणाम अमान्य हुन सक्दछ ।  यहाँ खोजी गर्दा त्रुटिहरू थिए ।

en: Show more _details
ne: विस्तृत विवरण देखाउनुहोस्

en: The search results may be out of date or invalid.  Do you want to disable the quick search feature?
ne: खोजी परिणाम म्याद समाप्त भएको वा अमान्य हुनसक्छ ।  तपाईँ छिटो खोजी विशेषता अक्षम पार्न चाहनुहुन्छ ?

en: Disable _Quick Search
ne: छिटो खोजी निस्क्रिय पार्नुहोस्

en: Failed to set process group id of child %d: %s.
ne: चाइल्ड %d को समुह आइ डी सेट गर्ने प्रक्रिया असफल भयो: %s.

en: Error parsing the search command.
ne: खोजी आदेश पद बर्णन गर्दा त्रुटि ।

en: Error running the search command.
ne: खोजी आदेश सञ्चालन गर्दा त्रुटि ।

en: Enter a text value for the "%s" search option.
ne: खोजी विकल्प "%s" का लागि पाठ मान प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

note: Translators:  Below is a string displaying the search options name and unit value.  For example, "\"Date modified less than\" in days".
en: "%s" in %s
ne: %s मा "%s"

en: Enter a value in %s for the "%s" search option.
ne: खोजी विकल्प "%s" का लागि  %s मा मान प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Remove "%s"
ne: "%s" हटाउनुहोस्

en: Click to remove the "%s" search option.
ne: खोजी विकल्प "%s" हटाउन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: A_vailable options:
ne: उपलब्ध विकल्प:

en: Available options
ne: उपलब्ध विकल्प

en: Select a search option from the drop-down list.
ne: ड्रप-डाउन सूचीबाट खोजी विकल्प चयन गर्नुहोस् ।

en: Add search option
ne: खोजी विकल्प थप्नुहोस्

en: Click to add the selected available search option.
ne: चयन गरिएका उपलब्ध खोजी विकल्प थप्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: S_earch results:
ne: खोजी परिणाम:

en: List View
ne: सूची हेर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Date Modified
ne: मिति परिमार्जित गरियो

en: _Name contains:
ne: नाम समावेस हुन्छ:

en: Enter a filename or partial filename with or without wildcards.
ne: वाइल्डकार्ड भएको वा नभएको फाइलनाम वा आंशिक फाइलनाम प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Name contains
ne: नाममा समावेश छ

en: _Look in folder:
ne: फोल्डरमा हेर्नुहोस्:

en: Browse
ne: ब्राउज गर्नुहोस्

en: Look in folder
ne: फोल्डरमा हेर्नुहोस्

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
ne: तपाईँले खोजी सुरु गर्न चाहेको खोजीबाट फोल्डर वा यन्त्र चयन गर्नुहोस् ।

en: Select more _options
ne: धेरै विकल्प चयन गर्नुहोस्

en: Select more options
ne: धेरै विकल्प चयन गर्नुहोस्

en: Click to expand or collapse the list of available options.
ne: उपलब्ध विकल्पको सूची बढाउन वा संक्षिप्त गर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click to display the help manual.
ne: मद्दत म्यानुअल देखाउन क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click to close "Search for Files".
ne:  "फाइलको खोजी" बन्द गर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click to perform a search.
ne: खोजी सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click to stop a search.
ne: खोजी कार्य रोक्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Could not open help document.
ne: मद्दत कागजात खोल्न सकेन ।

en: Could not open document "%s".
ne: "%s" कागजात खोल्न सकेन ।

en: Could not open folder "%s".
ne: "%s" फोल्डर खोल्न सकेन ।

en: The caja file manager is not running.
ne: नउटिलस फाइल प्रबन्धक चलिरहेको छैन ।

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
ne: कागजात प्रदर्शनको दर्शक सक्षमता स्थापना गरिएको छैन ।

en: Could not move "%s" to trash.
ne: "%s" लाई रद्दिटोकरीमा सार्न सकेन

en: Do you want to delete "%s" permanently?
ne: तपाईँ सधैँका लगि  "%s" मेट्न चाहनुहुन्छ ?

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
ne: रद्दीटोकरी उपलब्ध छैन ।  "%s" लाई रद्दीटोकरीमा सार्न सकेन ।

en: Could not delete "%s".
ne: "%s" मेट्न सकेन ।

en: Deleting "%s" failed: %s.
ne:  "%s" मेट्न असफल: %s.

en: Moving "%s" failed: %s.
ne:  "%s" लाई सार्न असफल: %s.

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Open Wit_h
ne: यससँग खोल्नुहोस्

en: _Save Results As...
ne: परिणाम यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save Search Results As...
ne: ...यस रूपमा खोजी परिणाम बचत गर्नुहोस्

en: Could not save document.
ne: कागजात बचत गर्न सकेन ।

en: You did not select a document name.
ne: तपाईँले कागजातको नाम छान्नु भएन ।

en: Could not save "%s" document to "%s".
ne: कागजात "%s" लाई "%s" मा बचत गर्न सकेन ।

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
ne: कागजात "%s" पहिले नै अवस्थित छ ।  तपाईँ यसलाई बदल्न चाहनुहुन्छ ?

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
ne: तपाईँले अवस्थित फाइल बदलेमा, यसका विषयबस्तुहरू अधिलेखन हुन्छन् ।

en: _Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: The document name you selected is a folder.
ne: तपाईँले चयन गर्नु भएको कागजात नाम फोल्डर हो ।

en: You may not have write permissions to the document.
ne: तपाईँलाई कागजातमा लेखन अनुमति नभएको हुनसक्छ ।

en: today at %-I:%M %p
ne: %-I:%M %pमा आज

en: yesterday at %-I:%M %p
ne: %-I:%M %p मा हिजो

en: link (broken)
ne: लिङ्क (विच्छेद)

en: link to %s
ne: %sमा लिङ्क गर्नुहोस्

en:  (invalid Unicode)
ne:  (अमान्य यूनिकोड)

en: View or monitor system log files
ne: प्रणाली लग फाइल हेर्नुहोस् वा अनुगमन गर्नुहोस्

en: Log file to open up on startup
ne: सुरुआतमा खोलिने कार्य फाइल

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
ne: सुरुआतमा प्रदर्शित गरिने कार्य फाइल निर्दिष्ट गर्दछ । पूर्वनिर्धारित तपाईँको सञ्चालन प्रणालीमा निर्भर हुने, या /var/adm/messages वा /var/log/messages हुन्छ ।

en: Size of the font used to display the log
ne: कार्य प्रदर्शन गर्न प्रयोग गरिने फन्टको साइज

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
ne: मुख्य ट्री दृश्यमा कार्य प्रदर्शन गर्न प्रयोग गरिने निश्चित चौडाइको फन्टको साइज निर्दिष्ट गर्दछ । पूर्वनिर्धारितलाई पूर्वनिर्धारित टर्मिनल फन्ट साइजबाट लिइन्छ ।

en: Height of the main window in pixels
ne: मुख्य सञ्झ्यालको उचाइ पिक्सेलमा

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
ne: कार्य दर्शक मुख्य सञ्झ्यालको उचाइ पिक्सेलमा निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Width of the main window in pixels
ne: मुख्य सञ्झ्यालको चौडाइ पिक्सेलमा

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
ne: कार्य दर्शक मुख्य सञ्झ्यालको चौडाइ पिक्सेलमा निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Log files to open up on startup
ne: सुरुआतमा खोलिने कार्य फाइल

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
ne: सुरुआतमा खोलिने कार्य फाइलको सुची निर्दिष्ट गर्दछ । पूर्वनिर्धारित सूची पढाई /etc/syslog.conf अनुरूप सिर्जना गरिन्छ ।

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Name:
ne: नाम:

en: _Find:
ne: फेला पार्नुहोस्:

en: Find previous occurrence of the search string
ne: खोजी स्ट्रिङको अघिल्लो घटना फेला पार्नुहोस्

en: Find next occurrence of the search string
ne: खोजी स्ट्रिङको पछिल्‍‌लो घटना फेला पार्नुहोस्

en: Loading...
ne: लोड गर्दैछ...

en: Show the application's version
ne: अनुप्रयोगको संस्करण देखाउनुहोस्

en:  - Browse and monitor logs
ne:  - लग ब्राउज गर्नुहोस् र अनुगमन गर्नुहोस्

en: Log Viewer
ne: लग दर्शक

en: System Log Viewer
ne: प्रणाली लग दर्शक

en: last update: %s
ne: अन्तिम अद्यावधिक: %s

en: %d lines (%s) - %s
ne: %d लाइन (%s) - %s

en: Open Log
ne: लग खोल्नुहोस्

en: There was an error displaying help: %s
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा एउटा त्रुटि भयो: %s

en: Not found
ne: फेला परेन

en: _File
ne: फाइल

en: _Open...
ne: खोल्नुहोस्...

en: Open a log from file
ne: फाइलबाट लग फाइल खोल्नुहोस्

en: Close this log
ne: यस लगलाई बन्द गर्नुहोस्

en: _Quit
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

en: Quit the log viewer
ne: लग दर्शक अन्त्य गर्नुहोस्

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Copy the selection
ne: चयन प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Select _All
ne: सबै छान्नुहोस्

en: Select the entire log
ne: पुरा लग चयन गर्नुहोस्

en: _Find...
ne: फेला पार्नुहोस्...

en: Zoom _In
ne: जुम बढाउनुहोस्

en: Bigger text size
ne: झन ठूलो पाठ साइज

en: Zoom _Out
ne: जूम घटाउनुहोस्

en: Smaller text size
ne: झन सानो पाठ साइज

en: _Normal Size
ne: सामान्य साइज

en: Normal text size
ne: साधारण पाठ साइज

en: Open the help contents for the log viewer
ne: लग दर्शकका लागि मद्दत विषयबस्तु खोल्नुहोस्

en: _About
ne: बारेमा

en: Show the about dialog for the log viewer
ne: लग दर्शकका लागि यस बारेको संवाद देखाउनुहोस्

en: _Statusbar
ne: स्थितिपट्टी

en: Show Status Bar
ne: स्थितिपट्टी देखाउनुहोस्

en: Side _Pane
ne: साइड फलक

en: Show Side Pane
ne: छेउ फलक देखाउनुहोस्

en: Version:
ne: संस्करण:

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Default Dictionary Server
ne: पूर्वनिर्धारित शब्दकोश सर्भर

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
ne: अनलाइन शब्दकोशमा शब्द परिभाषा र हिज्जे जाँच गर्नुहोस्

en: Dictionary Look up
ne: शब्दकोश खोजी

en: Look up words in a dictionary
ne: शब्दकोशमा शब्द खोज्नुहोस्

en: The default database to use
ne: प्रयोग गरिने पूर्वनिर्धारित डेटावेस

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark ("!") means that all the databases present in a dictionary source should be searched
ne: शब्दकोश स्रोतमा प्रयोग गरिने पूर्वनिर्धारित व्यक्तिगत डेटाबेस वा मेटा डेटाबेसको नाम । विस्मय वोधक चिन्ह ("!") को अर्थ हाल शब्दकोशमा प्रस्तुत सबै डेटाबेस स्रोत खोज्नु पर्नेछ ।

en: The default search strategy to use
ne: प्रयोग गरिने पूर्वनिर्धारित खोजी रणनीति

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is 'exact', that is match exact words.
ne: उपलब्ध भएमा, शब्दकोश स्रोतमा प्रयोग गरिने पूर्वनिर्धारित खोजी रणनीतिको नाम । पूर्वनिर्धारित रणनीति 'दुरुस्त' हो, जुन दुरुस्त शब्दसँग मिल्छ ।

en: The font to be used when printing
ne: मुद्रण गर्दा प्रयोग गरिने फन्ट

en: The font to be used when printing a definition.
ne: परिभाषा मुद्रण गर्दा प्रयोग गरिने फन्ट ।

en: The name of the dictionary source used
ne: प्रयोग गरिएको शब्दकोश स्रोतको नाम

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
ne: शब्दको परिभाषा पुन: प्राप्त गर्न प्रयोग गरिने शब्दकोश स्रोतको नाम ।

en: Thai
ne: थाई

en: Longdo Thai-English Dictionaries
ne: लङ्गडू थाई अङ्ग्रेजी शब्दकोश

en: Client Name
ne: क्लाइन्ट नाम

en: The name of the client of the context object
ne: सन्दर्भ वस्तुको क्लाइन्टको नाम

en: Hostname
ne: होस्टनाम

en: The hostname of the dictionary server to connect to
ne: जडान गरिने शब्दकोश सर्भरको होस्टनाम

en: Port
ne: पोर्ट

en: The port of the dictionary server to connect to
ne: जडान गरिने शब्दकोश सर्भरको पोर्ट

en: Status
ne: वस्तुस्थिति

en: The status code as returned by the dictionary server
ne: शब्दकोश सर्भरद्वारा फिर्ता गरिए अनुरूपको वस्तुस्थिति सङ्केत

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
ne: शब्दकोश सर्भरको '%s:%d' मा जडान छैन

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
ne: होस्टनाम '%s' का लागि खोजी असफल: उचित स्रोत फेला परेन

en: Lookup failed for host '%s': %s
ne: होस्ट '%s': %s का लागि खोजी असफल

en: Lookup failed for host '%s': host not found
ne: होस्ट '%s' का लागि खोजी असफल: होस्ट फेला परेन

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
ne: शब्दकोश सर्भरलाई '%s:%d' मा जडान गर्न असक्षम । सर्भरले सङ्केत %d भएको जवाफ प्रस्तुत गर्यो (सर्भर डाउन)

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
ne: शब्दकोश सर्भर जवाफको पदवर्णन गर्न असफल
    : '%s'

en: No definitions found for '%s'
ne:  '%s' का लागि परिभाषा फेला परेन

en: Invalid database '%s'
ne: अमान्य डेटाबेस '%s'

en: Invalid strategy '%s'
ne: अमान्य रणनीति '%s'

en: Bad command '%s'
ne: गलत आदेश '%s'

en: Bad parameters for command '%s'
ne: आदेशका लागि गलत दायरा '%s'

en: No databases found on dictionary server at '%s'
ne:  '%s' को शब्दकोश सर्भरमा डेटाबेस फेला परेन

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
ne:  '%s' को शब्दकोश सर्भरमा रणनीति फेला परेन

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
ne: शब्दकोश सर्भरलाई %s:%d मा जडान गर्न असफल

en: Error while reading reply from server:
    %s
ne: सर्भरबाट जवाफ पढ्दा त्रुटि:
    %s

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
ne: शब्दकोश सर्भरको '%s:%d' मा जडान समय समाप्त

en: No hostname defined for the dictionary server
ne: शब्दकोश सर्भरका लागि होस्टनाम परिभाषित गरिएको छैन

en: Unable to create socket
ne: सकेट सिर्जना गर्न असफल

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
ne: च्यनललाई नरोकिएको रूपमा सेट गर्न असफल: %s

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
ne: शब्दकोश सर्भरलाई '%s:%d' मा जडान गर्न असफल

en: Local Only
ne: स्थानीय मात्र

en: Whether the context uses only local dictionaries or not
ne: सन्दर्भले स्थानीय शब्दकोश मात्र प्रयोग गर्दछ या गर्दैन

en: Reload the list of available databases
ne: उपलब्ध डेटाबेसको सुची रिलोड गर्नुहोस्

en: Clear the list of available databases
ne: उपलब्ध डेटाबेसको सूची खाली गर्नुहोस्

en: Error while matching
ne: मिलाउदा त्रुटि

en: F_ind:
ne: फेला पार्नुहोस्:

en: _Previous
ne: अघिल्लो

en: _Next
ne: पछिल्लो

en: Error while looking up definition
ne: परिभाषा खोज्दा त्रुटि

en: Another search is in progress
ne: अन्य खोजी प्रगतिमा छ

en: Please wait until the current search ends.
ne: कृपया हालको खोजी अन्त्य हुदासम्म प्रतिक्षा गर्नुहोस् ।

en: Error while retrieving the definition
ne: परिभाषा पुन: प्राप्त गर्दा त्रुटि

en: Filename
ne: फाइलनाम

en: The filename used by this dictionary source
ne: यस शब्दकोश स्रोतद्वारा प्रयोग गरिने फाइलनाम

en: Description
ne: वर्णन

en: The description of this dictionary source
ne: यस शब्दकोश स्रोतको वर्णन

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Strategy
ne: रणनीति

en: Transport
ne: सवारी

en: The transport mechanism used by this dictionary source
ne: यस शब्दकोश स्रोतद्वारा प्रयोग गरिने सवारी संयन्त्र

en: Context
ne: सन्दर्भ

en: The GdictContext bound to this source
ne: यस स्रोतमा समाविष्ट गरिने GdictContext

en: Invalid transport type '%d'
ne: अमान्य सवारी प्रकार '%d'

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
ne: शब्दकोश स्रोत परिभाषा भित्र '%s' समूह फेला परेन

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
ne: शब्दकोश स्रोत परिभाषा भित्र '%s' कुञ्जी प्राप्त गर्न असक्षम: %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
ne: शब्दकोश परिभाषा फाइल भित्र '%s' कुञ्जी प्राप्त गर्न असक्षम: %s

en: Dictionary source does not have name
ne: शब्दकोश स्रोतको नाम छैन

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
ne: शब्दकोश स्रोत '%s' सँग अमान्य सवारी '%s' छ

en: Paths
ne: मार्ग

en: Search paths used by this object
ne: यस वस्तुद्वारा प्रयोग गरिएको मार्ग खोजी गर्नुहोस्

en: Sources
ne: स्रोत

en: Dictionary sources found
ne: शब्दकोश स्रोत फेला पर्यो

en: Clear the list of similar words
ne: समान शब्दको सूची खाली गर्नुहोस्

en: The GdictContext object used to get the word definition
ne: शब्द परिभाषा प्राप्त गर्न प्रयोग गरिने GdictContext वस्तु

en: The database used to query the GdictContext
ne: GdictContext क्वेरी गर्न प्रयोग गरिने डेटाबेस

en: The strategy used to query the GdictContext
ne: GdictContext क्वेरी गर्न प्रयोग गरिने रणनीति

en: Reload the list of available strategies
ne: उपलब्ध रणनीतिको सूची रिलोड गर्नुहोस्

en: Clear the list of available strategies
ne: उपलब्ध रणनीतिको सूची खाली गर्नुहोस्

en: Dictionary
ne: शब्दकोश

note: Translators: the first is the word found, the second is the * database name and the last is the definition's text; please * keep the new lines.
en: Definition for '%s'
      From '%s':
    
    %s
ne:  '%s' का लागि परिभाषा
      यसबाट '%s':
    
    %s

en: Error: %s
ne: त्रुटि: %s

en: See mate-dictionary --help for usage
ne: जिनोम-शब्दकोश --मद्दत प्रयोगका लागि हेर्नुहोस्

en: Unable to find a suitable dictionary source
ne: उचित शब्दकोश स्रोत फेला पार्न असक्षम

en: Error while looking up the definition of "%s":
    %s
ne:  "%s"को परिभाषा खोज्दा त्रुटि:
    %s

en: Words to look up
ne: खोज्नु पर्ने शब्द

en: word
ne: शब्द

en: Words to match
ne: मिल्ने शब्द

en: Dictionary source to use
ne: प्रयोग गरिने शब्दकोश स्रोत

en: source
ne: स्रोत

en: Print result to the console
ne: कन्सोलमा परिणाम मुद्रण गर्नुहोस्

en: Database to use
ne: प्रयोग गरिने डेटाबेस

en:  - Look up words in dictionaries
ne:  - शब्दकोशमा शब्द खोज्नुहोस्

en: Save a Copy
ne: एउटा प्रतिलिपि बचत गर्नुहोस्

en: Untitled document
ne: शीर्षक नभएको कागजात

en: Error while writing to '%s'
ne:  '%s'मा लेख्दा त्रुटि

en: Clear the definitions found
ne: फेला पारिएका परिभाषा खाली गर्नुहोस्

en: Clear definition
ne: परिभाषा खाली गर्नुहोस्

en: Clear the text of the definition
ne: परिभाषाको पाठ खाली गर्नुहोस्

en: Print the definitions found
ne: प्राप्त परिभाषा मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print definition
ne: परिभाषा मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print the text of the definition
ne: परिभाषाको पाठ मुद्रण गर्नुहोस्

en: Save the definitions found
ne: फेला परेको परिभाषा बचत गर्नुहोस्

en: Save definition
ne: परिभाषा बचत गर्नुहोस्

en: Save the text of the definition to a file
ne: फाइलमा परिभाषाको पाठ बचत गर्नुहोस्

en: Click to view the dictionary window
ne: शब्दकोश सञ्झ्याल हेर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Toggle dictionary window
ne: शब्दकोश सञ्झ्याल टगल गर्नुहोस्

en: Show or hide the definition window
ne: परिभाषा सञ्झ्याल देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Type the word you want to look up
ne: तपाईँले खोज्न चाहेको शब्द टाइप गर्नुहोस्

en: Dictionary entry
ne: शब्दकोश प्रविष्टि

en: Look up words in dictionaries
ne: शब्दकोशमा शब्दहरू खोज्नुहोस्

en: Dictionary Preferences
ne: प्राथमिकिकरण

en: There was an error while displaying help
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा त्रुटि भएको थियो

en: No dictionary source available with name '%s'
ne:  '%s' नाम भएको शब्दकोश स्रोत उपलब्ध छैन

en: Unable to find dictionary source
ne: शब्दकोश स्रोत फेला पार्न असक्षम

en: No context available for source '%s'
ne: स्रोत '%s' का लागि सन्दर्भ उपलब्ध छैन

en: Unable to create a context
ne: सन्दर्भ सिर्जना गर्न असक्षम

en: _Look Up Selected Text
ne: चयन गरिएका पाठ खोज्नुहोस्

en: Cl_ear
ne: खाली गर्नुहोस्

en: _Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Preferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: Unable to rename file '%s' to '%s': %s
ne: फाइल '%s' लाई '%s': %sमा पुन: नामकरण गर्न असक्षम

en: Unable to create the data directory '%s': %s
ne: डेटा डाइरेक्टरी '%s': %s सिर्जना गर्न असक्षम

en: Edit Dictionary Source
ne: शब्दकोश स्रोत सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add Dictionary Source
ne: शब्दकोश स्रोत थप्नुहोस्

en: Remove "%s"?
ne: "%s" हटाउनुहुन्छ ?

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
ne: यसले सुचीबाट शब्दकोश स्रोतलाई स्थायी रूपमा हटाउदछ ।

en: Unable to remove source '%s'
ne: स्रोत '%s' हटाउन असक्षम

en: Add a new dictionary source
ne: एउटा नयाँ शब्दकोश स्रोत थप्नुहोस्

en: Remove the currently selected dictionary source
ne: हालै चयन गरिएको शब्दकोश स्रोत हटाउनुहोस्

en: Set the font used for printing the definitions
ne: परिभाषा मुद्रण गर्नका लागि प्रयोग गरिने फन्ट सेट गर्नुहोस्

en: Unable to create a source file
ne: स्रोत फाइल सिर्जना गर्न असक्षम

en: Unable to save source file
ne: स्रोत फाइल बचत गर्न असक्षम

en: Searching for '%s'...
ne:  '%s'का लागि खोजी गर्दैछ...

en: No definitions found
ne: कुनै परिभाषा फेला परेन

en: %s - Dictionary
ne: %s - शब्दकोश

en: _Go
ne: जानुहोस्

en: _New
ne: नयाँ

en: New look up
ne: नयाँ खोजी गर्नुहोस्

en: _Save a Copy...
ne: एउटा प्रतिलिपि बचत गर्नुहोस्...

en: _Print...
ne: मुद्रण गर्नुहोस्...

en: Print this document
ne: यो कागजातलाई मुद्रण गर्नुहोस्

en: Find a word or phrase in the document
ne: कागजातमा शब्द वा वाक्याशं फेलापार्नुहोस्

en: Find Ne_xt
ne: अर्को फेला पार्नुहोस्

en: Find Pre_vious
ne: अघिल्लो फेला पार्नुहोस्

en: _Preferences
ne: प्राथमिकता

en: _Previous Definition
ne: अघिल्लो परिभाषा

en: Go to the previous definition
ne: अघिल्लो परिभाषामा जानुहोस्

en: _Next Definition
ne: पछिल्लो परिभाषा

en: Go to the next definition
ne: पछिल्लो परिभाषामा जानुहोस्

en: _First Definition
ne: पहिलो परिभाषा

en: Go to the first definition
ne: पहिलो परिभाषामा जानुहोस्

en: _Last Definition
ne: अन्तिम परिभाषा

en: Go to the last definition
ne: अन्तिम परिभाषामा जानुहोस्

en: Similar _Words
ne: समान शब्द

en: Available _Databases
ne: उपलब्ध डेटाबेस

en: Available St_rategies
ne: उपलब्ध रणनीति

en: _Sidebar
ne: छेउपट्टी

en: S_tatusbar
ne: स्थितिपट्टी

en: Strategy `%s' selected
ne: रणनीति `%s' चयन गरियो

en: Database `%s' selected
ne: डेटाबेस `%s' चयन गरियो

en: Word `%s' selected
ne: शब्द `%s' चयन गरियो

en: Double-click on the word to look up
ne: शब्द खोजी गर्नका लागि शब्दमा डबल क्लिक गर्नुहोस्

en: Double-click on the matching strategy to use
ne: प्रयोग गरिने मिल्दो रणनीतिमा डबल क्लिक गर्नुहोस्

en: Double-click on the database to use
ne: प्रयोग गरिने डेटाबेसमा डबल क्लिक गर्नुहोस्

en: Look _up:
ne: खोजी गर्नुहोस्:

en: Similar words
ne: समान शब्द

en: Available dictionaries
ne: उपलब्ध शब्दकोश

en: Available strategies
ne: उपलब्ध रणनीति

en: _Select a dictionary source for looking up words:
ne: शब्द हेर्नका लागि शब्दकोश स्रोत चयन गर्नुहोस्:

en: Source
ne: स्रोत

en: _Print font:
ne: फन्ट मुद्रण गर्नुहोस्:

en: Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

en: _Description:
ne: वर्णन:

en: Source Name
ne: स्रोत नाम

en: _Transport:
ne: सवारी:

en: H_ostname:
ne: होस्टनाम:

en: Dictionaries
ne: शब्दकोश

en: Strategies
ne: रणनीति

en: An error occurred
ne: एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: All Files
ne: सबै फाइलहरू

en: _Mount
ne: माउन्ट गर्नुहोस्

en: Take Screenshot
ne: स्क्रिनसट लिनुहोस्

en: Save images of your desktop or individual windows
ne: तपाईँको डेस्कटपको वा व्यक्तिगत सञ्झ्यालका छविहरू बचत गर्नुहोस्

en: Save Screenshot
ne: स्क्रिनसट बचत गर्नुहोस् ।

en: Save in _folder:
ne: फोल्डरमा बचत गर्नुहोस्:

en: Screenshot directory
ne: स्क्रिनसट डाइरेक्टरी

en: The directory the last screenshot was saved in.
ne: अन्तिम स्क्रिनसट बचत गरिएको डाइरेक्टरी ।

en: Include Border
ne: किनारा समावेश गर्नुहोस्

en: Include the window manager border along with the screenshot
ne: सक्रिनसट सँग सञ्झ्याल प्रबन्धक किनारा समावेश गर्नुहोस्

en: Border Effect
ne: किनारा प्रभाव

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
ne: किनाराको बाहिरपट्टी थपिने प्रभाव । सम्भावित मान "छायाँ", "कुनै पनि होइन", र "किनारा" हुन् ।

en: Error loading the help page
ne: मद्दत पृष्ठ लोड गर्दा त्रुटि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Drop shadow
ne: छायाँ झार्नुहोस्

en: Border
ne: किनारा

en: Include the window _border
ne: सञ्झ्याल किनारा समाविष्ट गर्नुहोस्

en: Apply _effect:
ne: प्रभाव लागू गर्नुहोस्:

en: Grab the whole _desktop
ne: सम्पूर्ण डेस्कटप प्राप्त गर्नुहोस्

en: Grab the current _window
ne: हालको सञ्झ्याल प्राप्त गर्नुहोस्

en: Grab _after a delay of
ne: विलम्ब पछि प्राप्त गर्नुहोस्

en: seconds
ne: सेकेन्ड

en: Effects
ne: प्रभाव

en: Take _Screenshot
ne: स्क्रिनसट लिनुहोस्

en: Unable to take a screenshot of the current window
ne: हालको सञ्झ्यालको स्क्रिनसट लिन असक्षम

en: Grab a window instead of the entire screen
ne: पूरा पर्दाको सट्टामा सञ्झ्याल लिनुहोस्

en: Include the window border with the screenshot
ne: सक्रिन सट सँग सञ्झ्याल किनारा समावेश गर्नुहोस्

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
ne: निर्दिष्ट गरिएको विलम्ब पछि स्क्रिनसट लिनुहोस् [सेकेन्डमा]

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
ne: किनारामा थपिने प्रभाव (छायाँ, किनारा वा कुनै पनि होइन)

en: effect
ne: प्रभाव

en: Interactively set options
ne: विकल्पलाई अन्तर्क्रियात्मक रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Take a picture of the screen
ne: पर्दाको तस्वीर लिनुहोस्

en: Select a folder
ne: फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: Unable to clear the temporary folder:
    %s
ne: अस्थायी फोल्डर खाली गर्न असक्षम:
    %s

en: The child save process unexpectedly exited.  We are unable to write the screenshot to disk.
ne: चाइल्ड बचत प्रक्रिया अनपेक्षित रूपमा बहिरियो ।  हामी डिस्कमा सक्रिनसट लेख्न असमर्थ छौ ।

en: Unknown error saving screenshot to disk
ne: डिस्कमा सक्रिनसट बचत गर्दा अज्ञात त्रुटि

en: File already exists
ne: फाइल पहिल्यै अवस्थित छ
