Midnight Commander - en to et translation catalogue (1214 entries)

en: Warning: cannot load codepages list
et: Hoiatus: koodilehtede laadimine nurjus

en: 7-bit ASCII
et: 7-bitine ASCII

en: Cannot translate from %s to %s
et: Tõlkimine %s-st %s-ks nurjus

en: Event system already initialized
et: Sündmuste süsteem on juba lähtestatud

en: Failed to initialize event system
et: Sündmuste süsteemi lähtestamine nurjus

en: Event system not initialized
et: Sündmuste süsteem ei ole lähtestatud

en: Check input data! Some of parameters are NULL!
et: Kontrolli sisendandmeid! Mõned parameetrid on NULLid!

en: Unable to create group '%s' for events!
et: Nurjus grupi "%s" loomine sündmustele!

en: Unable to create event '%s'!
et: Sündmust "%s" ei õnnestunud luua!

en: File "%s" is already being edited.
    User: %s
    Process ID: %d
et: Fail "%s" on juba avatud muutmiseks.
    Kasutaja: %s
    Protsessi ID: %d

en: File locked
et: Fail on lukustatud

en: &Grab lock
et: &Haara lukk

en: &Ignore lock
et: &Eira lukku

en: Cannot create %s directory
et: %s kataloogi loomine nurjus

en: FATAL: not a directory:
et: Viga: ei ole kataloog:

en: Number out of range (should be in byte range, 0 <= n <= 0xFF, expressed in hex)
et: Väärtus ei ole oodatud vahemikus (peab olema baidi vahemikus 0x00 <= x <= 0xFF, kirjutatud 16-süsteemis)

en: Invalid character
et: Vigane märk

en: Unmatched quotes character
et: Paariliseta jutumärk

en: Hex pattern error at position %d:
    %s.
et: 16-numbri mustri viga kohal %d:
    %s.

en: Search string not found
et: Otsitavat stringi ei leitud

en: Not implemented yet
et: Veel teostamata

en: Num of replace tokens not equal to num of found tokens
et: Asendatavate sõnede arv erineb leitud sõnede arvust

en: Invalid token number %d
et: Vigane sõnede arv %d

en: Regular expression error
et: Regulaaravaldise viga

en: No&rmal
et: &Harilik

en: Re&gular expression
et: &Regulaaravaldis

en: He&xadecimal
et: Kuueteistkümnend

en: Wil&dcard search
et: &Metamärkidega otsing

en: Unable to load '%s' skin.
    Default skin has been loaded
et: Naha '%s' laadimine nurjus.
    Laeti vaikimisi nahk

en: Unable to parse '%s' skin.
    Default skin has been loaded
et: Naha '%s' parsimine nurjus.
    Laeti vaikimisi nahk

en: Unable to use '%s' skin with true colors support:
    %s
    Default skin has been loaded
et: Nahka '%s' ei saa tõeliste värvide toega kasutada:
    %s
    Laeti vaikimisi nahk

en: Unable to use '%s' skin with 256 colors support
    on non-256 colors terminal.
    Default skin has been loaded
et: 256-värvi toega naha "%s" kasutamine terminalil,
    mis ei toeta 256 värvi on võimatu.
    Laeti vaikimisi nahk

en: True color not supported with ncurses.
et: Tõelised värvid ei ole toetatud teegiga ncurses.

en: Your terminal doesn't even seem to support 256 colors.
et: Su terminal ei paista toetavat isegi 256 värvi.

en: True color not supported in this slang version.
et: Tõelised värvid ei ole teegi slang selle versiooniga toetatud.

en: Set COLORTERM=truecolor if your terminal really supports true colors.
et: Sea keskkonnamuutuja COLORTERM=truecolor, kui su terminal tõesti toetab tõeliseid värve.

en: Escape
et: Paoklahv

en: Function key 1
et: Klahv F1

en: Function key 2
et: Klahv F2

en: Function key 3
et: Klahv F3

en: Function key 4
et: Klahv F4

en: Function key 5
et: Klahv F5

en: Function key 6
et: Klahv F6

en: Function key 7
et: Klahv F7

en: Function key 8
et: Klahv F8

en: Function key 9
et: Klahv F9

en: Function key 10
et: Klahv F10

en: Function key 11
et: Klahv F11

en: Function key 12
et: Klahv F12

en: Function key 13
et: Klahv F13

en: Function key 14
et: Klahv F14

en: Function key 15
et: Klahv F15

en: Function key 16
et: Klahv F16

en: Function key 17
et: Klahv F17

en: Function key 18
et: Klahv F18

en: Function key 19
et: Klahv F19

en: Function key 20
et: Klahv F20

en: Completion/M-tab
et: Lõpetamine/M-Tab

en: BackTab/S-tab
et: TagasiTab/S-tab

en: Backspace
et: Tagasisamm

en: Up arrow
et: Klahv nool üles

en: Down arrow
et: Klahv nool alla

en: Left arrow
et: Klahv nool vasakule

en: Right arrow
et: Klahv nool paremale

en: Insert
et: Klahv Insert

en: Delete
et: Klahv Delete

en: Home
et: Klahv Home

en: End key
et: Klahv End

en: Page Up
et: Klahv Page Up

en: Page Down
et: Klahv Page Down

en: / on keypad
et: Numbristiku /

en: * on keypad
et: Numbristiku *

en: - on keypad
et: Numbristiku -

en: + on keypad
et: Numbristiku +

en: Left arrow keypad
et: Numbristiku nool vasakule

en: Right arrow keypad
et: Numbristiku nool paremale

en: Up arrow keypad
et: Numbristiku nool üles

en: Down arrow keypad
et: Numbristiku nool alla

en: Home on keypad
et: Numbristiku Home

en: End on keypad
et: Numbristiku End

en: Page Down keypad
et: Numbristiku PgDn

en: Page Up keypad
et: Numbristiku PgUp

en: Insert on keypad
et: Numbristiku Ins

en: Delete on keypad
et: Numbristiku Del

en: Enter on keypad
et: Numbristiku Enter

en: Function key 21
et: Klahv F21

en: Function key 22
et: Klahv F22

en: Function key 23
et: Klahv F23

en: Function key 24
et: Klahv F24

en: A1 key
et: Klahv A1

en: C1 key
et: Klahv C1

en: Asterisk
et: Tärn *

en: Minus
et: Miinus -

en: Plus
et: Pluss +

en: Dot
et: Punkt .

en: Less than
et: Väiksem kui <

en: Great than
et: Suurem kui >

en: Equal
et: Võrdub =

en: Comma
et: Koma ,

en: Apostrophe
et: Ülakoma '

en: Colon
et: Koolon :

en: Semicolon
et: Semikoolon

en: Exclamation mark
et: Hüüumärk !

en: Question mark
et: Küsimärk ?

en: Ampersand
et: Ampersand &

en: Dollar sign
et: Dollar $

en: Quotation mark
et: Jutumärk "

en: Percent sign
et: Protsendi märk

en: Caret
et: Katus ^

en: Tilda
et: Tilde ~

en: Prime
et: Priim ´

en: Underline
et: Alljoon _

en: Understrike
et: Läbilöök

en: Pipe
et: Toru |

en: Left parenthesis
et: Vasak sulg

en: Right parenthesis
et: Parem sulg

en: Left bracket
et: Vasak nurksulg

en: Right bracket
et: Parem nurksulg

en: Left brace
et: Vasak looksulg

en: Right brace
et: Parem looksulg

en: Enter
et: Klahv Enter

en: Tab key
et: Klahv Tab

en: Space key
et: Klahv Space

en: Slash key
et: Kaldkriips /

en: Backslash key
et: Tagurpidi kaldkriips \

en: Number sign #
et: Klahv #

note: TRANSLATORS: Please translate as in "at sign" (@).
en: At sign
et: Klahv @

en: Ctrl
et: Klahv Ctrl

en: Alt
et: Klahv Alt

en: Shift
et: Klahv Shift

en: The TERM environment variable is unset!
et: Keskkonnamuutujat TERM on määramata!

en: Cannot check SIGWINCH pipe
et: SIGWINCH toru ei saa kontrollida

en: 
    Cannot create pipe for SIGWINCH: %s (%d)
et: 
    SIGWINCHi jaoks ei saa toru luua: %s (%d)

en: Screen size %dx%d is not supported.
    Check the TERM environment variable.
et: Ekraani suurus %dx%d ei ole toetatud.
    Kontrolli keskkonna muutujat TERM.

en: Cannot create pipe descriptor
et: Nurjus torupideme loomine

en: Cannot create pipe streams
et: Nurjus toru voogude loomine

en: Unexpected error in select() reading data from a child process:
    %s
et: Ootamatu viga tütarprotsessist andmete lugemisel funktsioonis select():
    %s

en: Unexpected error in waitpid():
    %s
et: Tundmatu viga funktsioonis waitpid():
    %s

en: Directory cache expired for %s
et: Kataloogi %s vahemälu sisu on aegunud

en: %s: %s: %s %3d%% (%lld) bytes transferred
et: %s: %s: %s %3d%% (%lld) baiti edastatud

en: %s: %s: %s %lld bytes transferred
et: %s: %s: %s %lld baiti teisaldatud

en: Starting linear transfer...
et: Alustatakse lineaarset saatmist...

en: Getting file
et: Hangitakse faili

en: Changes to file lost
et: Faili muudatused unustati

en: %s is not a directory
et: %s ei ole kataloog

en: Directory %s is not owned by you
et: Sa ei ole kataloogi %s omanik

en: Cannot set correct permissions for directory %s
et: Kataloogi %s õiguste määramine nurjus

en: Cannot create temporary directory %s: %s
et: Ajutise kataloogi %s loomine nurjus: %s

en: Temporary files will be created in %s
et: Ajutised failid luuakse kataloogis %s

en: Temporary files will not be created
et: Ajutisi faile ei looda

en: Press any key to continue...
et: Jätkamiseks vajuta suvalist klahvi...

en: Cannot parse:
et: Ei saa parsida:

en: More parsing errors will be ignored.
et: Järgnevaid parsimise vigu eiratakse.

en: Internal error:
et: Sisemine viga:

en: Password:
et: Salasõna:

en: Screens
et: Ekraanid

en: History
et: Ajalugu

note: TRANSLATORS: no need to translate 'DialogTitle', it's just a context prefix
en: DialogTitle|History cleanup
et: DialogTitle|Ajaloo kustutamine

en: Do you want clean this history?
et: Kas sa soovid kustutada selle ajaloo?

en: &Yes
et: &Jah

en: &No
et: &Ei

en: &OK
et: &Olgu

en: &Cancel
et: &Tühista

en: Background process:
et: Taustaprotsess:

en: Error
et: Viga

en: &Abort
et: &Katkesta

en: Displays the current version
et: Kuvab praeguse versiooni

en: Print data directory
et: Trüki andmete kataloog

en: Print extended info about used data directories
et: Trüki laiendatud informatsioon andmete kataloogide kasutamisest

en: Print configure options
et: Trüki häälestuse suvandid

en: Print last working directory to specified file
et: Väljasta viimane töökataloog määratud faili

en: Enables subshell support (default)
et: Lubab alamkesta toe (vaikimisi)

en: Disables subshell support
et: Keelab alamkesta toe

en: Log ftp dialog to specified file
et: Logi FTP dialoog määratud faili

en: Launches the file viewer on a file
et: Käivitab failivaaturi failile

en: Edit files
et: Muuda faile

en: Forces xterm features
et: Sunnib xterm'i tunnused

en: Disable X11 support
et: Keela X11 tugi

en: Tries to use an old highlight mouse tracking
et: Proovitakse kasutada vana esiletõstu hiire rada

en: Disable mouse support in text version
et: Keela hiire tugi tekstirežiimis

en: Tries to use termcap instead of terminfo
et: Proovib kasutada terminfo asemel termcap-i

en: To run on slow terminals
et: Tööks aeglastel terminalidel

en: Use stickchars to draw
et: Joonista joonestusmärkidega

en: Resets soft keys on HP terminals
et: Lähtesta HP terminalidel seadistatavad klahvid

en: Load definitions of key bindings from specified file
et: Lae klahvide seosed määratud failist

en: Don't load definitions of key bindings from file, use defaults
et: Ära lae klahvide seoseid failist, vaid kasuta vaikeseadistust

en: Requests to run in black and white
et: Keelab värvide kasutamise

en: Request to run in color mode
et: Nõuab värvide kasutamist

en: Specifies a color configuration
et: Määrab värvide seadistuse

en: Show mc with specified skin
et: Kuva mc määratud nahaga

note: TRANSLATORS: don't translate keywords
en: --colors KEYWORD={FORE},{BACK},{ATTR}:KEYWORD2=...
    
    {FORE}, {BACK} and {ATTR} can be omitted, and the default will be used
    
     Keywords:
       Global:       errors, disabled, reverse, gauge, header
                     input, inputmark, inputunchanged, commandlinemark
                     bbarhotkey, bbarbutton, statusbar
       File display: normal, selected, marked, markselect
       Dialog boxes: dnormal, dfocus, dhotnormal, dhotfocus, errdhotnormal,
                     errdhotfocus
       Menus:        menunormal, menuhot, menusel, menuhotsel, menuinactive
       Popup menus:  pmenunormal, pmenusel, pmenutitle
       Editor:       editnormal, editbold, editmarked, editwhitespace,
                     editlinestate, editbg, editframe, editframeactive
                     editframedrag
       Viewer:       viewnormal,viewbold, viewunderline, viewselected
       Help:         helpnormal, helpitalic, helpbold, helplink, helpslink
et: --colors VÕTMESÕNA={TEKST},{TAUST},{ATTR}:VÕTMESÕNA2=...
    
    {TEKST}, {TAUST} ja {ATTR} võivad puududa; sel juhul kasutatakse vaikeväärtuseid.
    
     Võtmesõnad:
       Globaalsed: errors, disabled, reverse, gauge, header
                     input, inputmark, inputunchanged, commandlinemark
                     bbarhotkey, bbarbutton, statusbar
       Faili kuvamine: normal, selected, marked, markselect
       Dialoogid:   dnormal, dfocus, dhotnormal, dhotfocus, errdhotnormal,
                     errdhotfocus
       Menüüd:       menunormal, menuhot, menusel, menuhotsel, menuinactive
       Hüpikmenüüd:  pmenunormal, pmenusel, pmenutitle
       Toimeti:       editnormal, editbold, editmarked, editwhitespace,
                     editlinestate, editbg, editframe, editframeactive
                     editframedrag
       Kuvaja:       viewnormal,viewbold, viewunderline, viewselected
       Abi:          helpnormal, helpitalic, helpbold, helplink, helpslink

note: TRANSLATORS: don't translate color names and attributes
en: Standard Colors:
       black, gray, red, brightred, green, brightgreen, brown,
       yellow, blue, brightblue, magenta, brightmagenta, cyan,
       brightcyan, lightgray and white
    
    Extended colors, when 256 colors are available:
       color16 to color255, or rgb000 to rgb555 and gray0 to gray23
    
    Attributes:
       bold, italic, underline, reverse, blink; append more with '+'
et: Standardvärvid:
       black, gray, red, brightred, green, brightgreen, brown,
       yellow, blue, brightblue, magenta, brightmagenta, cyan,
       brightcyan, lightgray and white
    
    Laiendatud värvid, kui kasutada saab 256 värvust:
       color16 kuni color255, või rgb000 kuni rgb555 ja gray0 kuni gray23
    
    Omadused:
       bold, italic, underline, reverse, blink; mitme valimiseks lisa '+'

en: Color options
et: Värvi suvandid

en: [+lineno] file1[:lineno] [file2[:lineno]...]
et: [+reanr] fail1[:reanr] [fail2[:reanr]...]

en: file
et: fail

en: file1 file2
et: fail1 fail2

en: 
    Please send any bug reports (including the output of 'mc -V')
    as tickets at www.midnight-commander.org
et: 
    Palun saada kõik vearaportid (ja käsu 'mc -V' väljund)
    aadressile www.midnight-commander.org

en: Main options
et: Põhisuvandid

en: Terminal options
et: Terminali suvandid

en: Arguments parse error!
et: Parameetrite parsimise viga!

en: No arguments given to the viewer.
et: Vaaturile parameetreid ei antud.

en: Two files are required to invoke the diffviewer.
et: Diffvieweri käivitamiseks on vaja kahte faili.

en: Background protocol error
et: Tausta protokolli viga

en: Reading failed
et: Lugemine nurjus

en: Background process error
et: Taustaprotsessi viga

en: Unknown error in child
et: Tundmatu viga alamprotsessis

en: Child died unexpectedly
et: Alamprotsess suri ootamatult

en: Background process sent us a request for more arguments
    than we can handle.
et: Taustaprotsess saatis soovi enamatele parameetritele
    kui me toetame.

en: &Dismiss
et: &Tühista

en: Enter search string:
et: Sisesta otsingu sõne:

en: Cas&e sensitive
et: &Tõstutundlik

en: &Backwards
et: &Tagurpidi

en: &Whole words
et: Terveid &sõnu

en: &All charsets
et: &Kõik märgistikud

en: Search
et: Otsing

en: Search is disabled
et: Otsing on keelatud

en: Cannot create temporary diff file
    %s
et: Ajutisw erinevuste faili loomine nurjus
    %s

en: Cannot create backup file
    %s%s
    %s
et: Varukoopia faili loomine nurjus
    %s%s
    %s

en: Cannot create temporary merge file
    %s
et: Ajutise ühendfaili loomine nurjus
    %s

en: &Fastest (Assume large files)
et: &Kiireim (eelda suuri faile)

en: &Minimal (Find a smaller set of change)
et: &Vähim (leia väikseim muudatuste hulk)

en: Diff algorithm
et: Võrdlusalgoritm

en: Diff extra options
et: Võrdluse lisasuvandid

en: &Ignore case
et: Tõstutundet&u

en: Ignore tab &expansion
et: Eira tabulaatori &laiendamist

en: Ignore &space change
et: Eira muutuseid &tühimikes

en: Ignore all &whitespace
et: Eira kõiki &tühimikke

en: Strip &trailing carriage return
et: Eemalda &realõpu kelgu tagasijooks

en: Diff Options
et: Võrdluse suvandid

en: Edit
et: Muuda

en: Edit is disabled
et: Muutmine on keelatud

en: Goto line (left)
et: Mine reale (vasakul)

en: Goto line (right)
et: Mine reale (paremal)

en: Enter line:
et: Sisesta rida:

en: ButtonBar|Help
et: ButtonBar|Abi

en: ButtonBar|Save
et: ButtonBar|Salvesta

en: ButtonBar|Edit
et: ButtonBar|Muuda

en: ButtonBar|Merge
et: ButtonBar|Ühenda

en: ButtonBar|Search
et: ButtonBar|Otsi

en: ButtonBar|Options
et: ButtonBar|Suvandid

en: ButtonBar|Quit
et: ButtonBar|Välju

en: Quit
et: Välju

en: File(s) was modified. Save with exit?
et: Faili(e) on muudetud. Kas salvestada väljumisel?

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file(s)?
et: Midnight Commander on lõpetamas.
    Kas salvestada muudetud fail(id)?

en: Diff:
et: Erinevused:

en: "%s" is a directory
et: "%s" on kataloog

en: Cannot stat "%s"
    %s
et: "%s" attribuutide päring nurjus
    %s

en: Diff viewer: invalid mode
et: Erinevuste vaatur: vale režiim

en: Two files are needed to compare
et: Võrdlemiseks on vaja kahte faili

en: Loading: %3d%%
et: Laaditakse: %3d%%

en: Loading...
et: Laaditakse...

en: Cannot open %s for reading
et: Faili %s avamine lugemiseks nurjus

en: Load file
et: Laadi fail

en: Error reading %s
et: Viga %s lugemisel

en: Cannot get size/permissions for %s
et: Faili %s suuruse/õiguste küsimine nurjus

en: "%s" is not a regular file
et: "%s" ei ole harilik fail

en: File "%s" is too large.
    Open it anyway?
et: Fail "%s" on liiga suur.
    Kas avada ta ikkagi?

en: Warning
et: Hoiatus

en: Error reading from pipe: %s
et: Viga torust lugemisel: %s

en: Cannot open pipe for reading: %s
et: Toru avamine lugemiseks nurjus: %s

en: File has hard-links. Detach before saving?
et: Failil on jäiku viitasid. Kas võtta need enne salvestamist lahti?

en: The file has been modified in the meantime. Save anyway?
et: Faili on vahepeal muudetud. Kas ikkagi salvestada?

en: Error writing to pipe: %s
et: Viga torusse kirjutamisel: %s

en: Cannot open pipe for writing: %s
et: Toru avamine kirjutamiseks nurjus: %s

en: Cannot open file for writing: %s
et: Faili avamine kirjutamiseks nurjus: %s

en: The file you are saving does not end with a newline.
et: Fail, mida sa salvestad, ei lõppe reavahetusega.

en: C&ontinue
et: &Jätka

en: &Do not change
et: Ä&ra muuda

en: &Unix format (LF)
et: &Unixi formaat (LF)

en: &Windows/DOS format (CR LF)
et: &Windowsi/DOSi formaat (CR LF)

en: &Macintosh format (CR)
et: &Macintoshi formaat (CR)

en: Enter file name:
et: Sisesta faili nimi:

en: Change line breaks to:
et: Vaheta reavahetused:

en: Save As
et: Salvesta kui

en: &Quick save
et: &Kiirsalvestus

en: &Safe save
et: Kindel &salvestus

en: &Do backups with following extension:
et: &Varukoopia faili laiend:

en: Check &POSIX new line
et: Kontrolli &POSIXi uus rida

en: Edit Save Mode
et: Muuda salvestusrežiim

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Cannot save: destination is not a regular file
et: Salvestamine nurjus: sihtkoht ei ole harilik fail

en: A file already exists with this name
et: Sellise nimega fail on juba olemas

en: &Overwrite
et: K&irjuta üle

en: Cannot save file
et: Faili salvestamine nurjus

en: Confirm save file: "%s"
et: Kinnita faili salvestamine: "%s"

en: Save file
et: Salvesta fail

en: &Save
et: &Salvesta

en: Load
et: Laadi

en: Syntax file edit
et: Süntaksifaili muutmine

en: Which syntax file you want to edit?
et: Millist süntaksifaili soovid muuta?

en: &User
et: &Kasutaja

en: &System wide
et: &Süsteemne

en: Menu edit
et: Menüü muutmine

en: Which menu file do you want to edit?
et: Millist menüü failidi soovid muuta?

en: &Local
et: &Kohalik

en: [NoName]
et: [Nimetu]

en: File %s was modified.
    Save before close?
et: Faili %s on muudetud.
    Kas salvestada enne sulgemist?

en: Close file
et: Sulge fail

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file %s?
et: Midnight Commander on lõpetamas.
    Kas salvestada muudetud fail %s?

en: This function is not implemented
et: See funktsioon ei ole valmis

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Unable to save to file
et: Faili ei saa salvestada

en: Cut to clipboard
et: Lõika lõikepuhvrisse

en: Goto line
et: Mine reale

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: Insert file
et: Lisa fail

en: Cannot insert file
et: Faili lisamine nurjus

en: Sort block
et: Sordi plokk

en: You must first highlight a block of text
et: Esmalt vali tekstiplokk

en: Run sort
et: Räivita sortimine

en: Enter sort options (see sort(1) manpage) separated by whitespace:
et: Sisesta sortimissuvandid (vt sortimise (1) man lehekülg), eraldades tühikutega:

en: Sort
et: Sorteeri

en: Cannot execute sort command
et: Käsu sort käivitamine nurjus

en: Sort returned non-zero: %s
et: Sort tagastas mittenulli: %s

en: Paste output of external command
et: Aseta välise käsu väljund

en: Enter shell command(s):
et: Sisesta kesta käsk(ud):

en: External command
et: Väline käsk

en: Cannot execute command
et: Käsu käivitamine nurjus

en: mail -s <subject> -c <cc> <to>
et: mail -s <teema> -c <koopia> <saaja>

en: To
et: Saaja

en: Subject
et: Teema

en: Copies to
et: Koopiad

en: Mail
et: E-post

en: Insert literal
et: Lisa täht-täheline

en: Press any key:
et: Vajuta suvalist klahvi:

en: Current text was modified without a file save.
    Continue discards these changes.
et: Teksti on muudetud faili salvestamata.
    Jätkamine viskab muudatused ära.

en: Cancel
et: Tühista

en: Collect completions
et: Koonda lõpetamised

en: NoName
et: Nimetu

en: Save macro
et: Salvesta makro

en: Press the macro's new hotkey:
et: Vajuta makro uus kiirklahv:

en: Delete macro
et: Kustuta makro

en: Press macro hotkey:
et: Vajuta makro kiirklahv:

en: Macro not deleted
et: Makrot ei kustutatud

en: Repeat last commands
et: Korda viimaseid käske

en: Repeat times:
et: Korduste arv:

en: &Open file...
et: &Ava fail...

en: &New
et: &Uus

en: &Close
et: &Sulge

en: &History...
et: &Ajalugu...

en: Save &as...
et: Salvesta &kui...

en: &Insert file...
et: &Sisesta fail...

en: Cop&y to file...
et: K&opeeri faili...

en: &User menu...
et: &Kasutaja menüü...

en: A&bout...
et: &Programmist...

en: &Quit
et: &Välju

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Redo
et: &Tee uuesti

en: &Toggle ins/overw
et: &Lülita lisa/ülek

en: To&ggle mark
et: Lül&ita märkimine

en: &Mark columns
et: &Märgi veerud

en: Mark &all
et: Märgi &kõik

en: Unmar&k
et: &Tühista märkimine

en: Cop&y
et: &Kopeeri

en: Mo&ve
et: &Teisalda

en: &Delete
et: K&ustuta

en: Co&py to clipfile
et: Kopeeri &faili

en: &Cut to clipfile
et: Lõika f&aili

en: Pa&ste from clipfile
et: A&seta failist

en: &Beginning
et: &Algusesse

en: &End
et: &Lõppu

en: &Search...
et: &Otsi...

en: Search &again
et: Otsi &uuesti

en: &Replace...
et: &Asenda...

en: &Toggle bookmark
et: &Lülita järjehoidja

en: &Next bookmark
et: &Järgmine järjehoidja

en: &Prev bookmark
et: &Eelmine järjehoidja

en: &Flush bookmarks
et: &Tühjenda kohaviidad

en: &Go to line...
et: &Mine reale...

en: &Toggle line state
et: Lülita &rea olek

en: Go to matching &bracket
et: Mine vastavale &nurksulule

en: Toggle s&yntax highlighting
et: Lülita &süntaksi esiletõst

en: &Find declaration
et: &Leia deklaratsioon

en: Back from &declaration
et: &Deklaratsioonist tagasi

en: For&ward to declaration
et: D&eklaratsioonile edasi

en: Encod&ing...
et: &Kodeering...

en: &Refresh screen
et: &Värskenda kuva

en: &Start/Stop record macro
et: &Alusta/lõpeta makro salvestamine

en: Delete macr&o...
et: Kustuta makr&o...

en: Record/Repeat &actions
et: Salvesta/korda &tegevusi

en: S&pell check
et: Õ&igekirja kontroll

en: C&heck word
et: Kontrolli &sõna

en: Change spelling &language...
et: Õigekirja kontrolli &keele vahetamine...

en: &Mail...
et: &E-post...

en: Insert &literal...
et: Lisa täht-täheline...

en: Insert &date/time
et: Sisesta &kuupäev/kellaaeg

en: &Format paragraph
et: &Vorminda lõik

en: &Sort...
et: &Sordi...

en: &Paste output of...
et: &Aseta väljund...

en: &External formatter
et: &Väline vormindaja

en: &Move
et: &Teisalda

en: &Resize
et: Suu&ruse muutmine

en: &Toggle fullscreen
et: &Lülita täisekraan

en: &Next
et: &Järgmine

en: &Previous
et: &Eelmine

en: &List...
et: &Näita...

en: &General...
et: &Üldine...

en: Save &mode...
et: &Salvestusrežiim...

en: Learn &keys...
et: K&lahvide õppimine...

en: Syntax &highlighting...
et: Süntaksi &esiletõstmine...

en: S&yntax file
et: Sü&ntaksi fail

en: &Menu file
et: &Menüü fail

en: &Save setup
et: &Salvesta häälestus

en: &File
et: &Fail

en: &Edit
et: &Muuda

en: &Search
et: &Otsi

en: &Command
et: &Käsud

en: For&mat
et: &Vorminda

en: &Window
et: &Aken

en: &Options
et: &Suvandid

en: &None
et: &Puudub

en: &Dynamic paragraphing
et: &Dünaamiline lõiguloome

en: Type &writer wrap
et: &Staatiline rea murdmine

en: Wrap mode
et: Rea murdmine

en: Tabulation
et: Tabulatsioon

en: &Fake half tabs
et: &Võltsid pooltabulaatorid

en: &Backspace through tabs
et: &Tagasisamm läbi tabulaatorite

en: Fill tabs with &spaces
et: &Asenda tabulaatorid tühikutega

en: Tab spacing:
et: Tabulaatori pikkus:

en: Other options
et: Muud suvandid

en: &Return does autoindent
et: &Return trepib automaatselt

en: Confir&m before saving
et: &Enne salvestamist küsi kinnitust

en: Save file &position
et: Salvesta &asukoht failis

en: &Visible trailing spaces
et: &Nähtavad lõputühikud

en: Visible &tabs
et: Nähtavad &tabulaatorid

en: Synta&x highlighting
et: Süntaksi &esiletõstmine

en: C&ursor after inserted block
et: Ku&rsor lisatud ploki lõppu

en: Pers&istent selection
et: Püs&iv valik

en: Cursor be&yond end of line
et: Kursor üle &faili lõpu

en: &Group undo
et: &Grupi tagasivõtt

en: Word wrap line length:
et: Sõna täpsusega reavahetuse rea pikkus:

en: Editor options
et: Redaktori suvandid

en: In se&lection
et: &Valikus

en: &Find all
et: &Otsi kõikjalt

en: Enter replacement string:
et: Sisesta asendus string:

en: Replace
et: Asenda

en: Replace with:
et: Asenda:

en: &Replace
et: &Asenda

en: A&ll
et: &Kõik

en: &Skip
et: &Jäta vahele

en: Confirm replace
et: Kinnita asendamine

en: Searching %s: %3d%%
et: Otsitakse %s: %3d%%

en: Searching %s
et: Otsitakse %s

en: %ld replacements made
et: Teostati %ld asendust

en: A user friendly text editor
    written for the Midnight Commander.
et: Kasutajasõbralik tekstitoimeti, mis
    on loodud Midnight Commanderile.

en: Copyright (C) 1996-2023 the Free Software Foundation
et: Autoriõigused (C) 1996-2023 the Free Software Foundation

en: About
et: Programmist

en: Open files
et: Ava fail

en: Edit:
et: Muuda:

en: ButtonBar|Mark
et: ButtonBar|Märgi

en: ButtonBar|Replac
et: ButtonBar|Asenda

en: ButtonBar|Copy
et: ButtonBar|Koopia

en: ButtonBar|Move
et: ButtonBar|Teisal

en: ButtonBar|Delete
et: ButtonBar|Kustuta

en: ButtonBar|PullDn
et: ButtonBar|Menüü

en: Breton
et: bretooni keel

en: Czech
et: tšehhi keel

en: Welsh
et: kõmri keel

en: Danish
et: taani keel

en: German
et: saksa keel

en: Greek
et: kreeka keel

en: English
et: inglise keel

en: British English
et: Briti inglise keel

en: Canadian English
et: Kanada inglise keel

en: American English
et: Ameerika inglise keel

en: Esperanto
et: esperanto keel

en: Spanish
et: hispaania keel

en: Faroese
et: fääri keel

en: French
et: prantsuse keel

en: Italian
et: itaalia keel

en: Dutch
et: hollandi keel

en: Norwegian
et: norra keel

en: Polish
et: poola keel

en: Portuguese
et: portugali keel

en: Romanian
et: rumeenia keel

en: Russian
et: vene keel

en: Slovak
et: slovaki keel

en: Swedish
et: rootsi keel

en: Ukrainian
et: ukraina keel

en: &Add word
et: &Lisa sõna

en: Language
et: Keel

en: Misspelled
et: Vigane

en: Check word
et: Kontrolli sõna

en: Suggest
et: Soovita

en: Select language
et: Vali keel

en: Choose syntax highlighting
et: Valsi süntaksi esiletoomine

en: < Auto >
et: <Auto>

en: < Reload Current Syntax >
et: <Valitud süntaksi taaslaadimine>

en: Load syntax file
et: Lae süntaksi fail

en: Cannot open file %s
    %s
et: Faili %s avamine nurjus
     %s

en: Error in file %s on line %d
et: Viga failis %s real %d

en: The Commander can't change to the directory that
    the subshell claims you are in. Perhaps you have
    deleted your working directory, or given yourself
    extra access permissions with the "su" command?
et: Commander ei saa minna kataloogi, milles alamkest
    väidab su olevat. Võib-olla oled kustutanud töökataloogi,
    või oled andnud endale täiendavad õigused käsuga "su"?

en: Cannot fetch a local copy of %s
et: Kohaliku koopia hankimine %s'st nurjus

en: The shell is already running a command
et: Kest on hõivatud käsu täitmisega

en: Not an xterm or Linux console;
    the subshell cannot be toggled.
et: Sa ei kasuta xtermi või Linuxi konsooli;
    alamkesta ei saa sisse/välja lülitada.

en: Type 'exit' to return to the Midnight Commander
et: Midnight Commanderisse tagasipöördumiseks sisesta 'exit'

en: Set &all
et: Määra &kõik

en: S&kip
et: &Jäta vahele

en: &Set
et: &Määra

en: owner
et: omanik

en: group
et: grupp

en: other
et: teised

en: Flag
et: Lipp

en: Permissions (octal): %o
et: Õigused (8nd süsteemis): %o

en: Chown advanced command
et: Keerukas omanikuvahetus

en: Cannot chmod "%s"
    %s
et: "%s" õiguste muutmine nurjus
    %s

en: &Ignore
et: E&ira

en: Ignore &all
et: Eira &kõiki

en: &Retry
et: &Proovi uuesti

en: Cannot chown "%s"
    %s
et: "%s" omaniku vahetus nurjus:
    %s

en: < Default >
et: < Vaikimisi >

en: Skins
et: Nahad

en: Other 8 bit
et: Muu 8-bitine

en: Running
et: Töötab

en: Stopped
et: Peatatud

en: &Never
et: &Mitte kunagi

en: On dum&b terminals
et: &Rumalal terminalil

en: Alwa&ys
et: &Alati

en: File operations
et: Tegevused failiga

en: &Verbose operation
et: &Selgitav tegutsemine

en: Compute tota&ls
et: Arvuta kogu&summad

en: Classic pro&gressbar
et: Klassikaline &edenemisriba

en: Mkdi&r autoname
et: &Automaatne kataloogi nimi

en: &Preallocate space
et: &Ruumi eelhankimine

en: Esc key mode
et: Klahvi Esc režiim

en: S&ingle press
et: Ü&ks vajutus

en: Timeout:
et: Ajapiirang:

en: Pause after run
et: Paus pärast käsku

en: Use internal edi&t
et: Kasuta sisemist &toimetit

en: Use internal vie&w
et: Kasuta sisemist &vaaturit

en: A&sk new file name
et: Küsi &uue faili nime

en: Auto m&enus
et: Automaatsed m&enüüd

en: &Drop down menus
et: &Rippmenüüd

en: S&hell patterns
et: K&esta mustrid

en: Co&mplete: show all
et: &Lõpetamine: kuva kõik

en: Rotating d&ash
et: Pöörlev kriip&s

en: Cd follows lin&ks
et: &Järgi kataloogide nimeviitu

en: Sa&fe delete
et: &Kindel kustutamine

en: Safe overwrite
et: Turvaline ülekirjutamine

en: A&uto save setup
et: Seadete a&utomaatsalvestus

en: Configure options
et: Häälestuse suvandid

en: Skin:
et: Nahk:

en: &Shadows
et: &Varjud

en: Appearance
et: Välimus

en: Case &insensitive
et: &Tõstutundetu

en: Use panel sort mo&de
et: Kasuta &paneeli sortimist

en: Show mi&ni-status
et: Kuva mi&ni-olek

en: Use SI si&ze units
et: Kasuta SI ü&hikuid

en: Mi&x all files
et: Se&ga kõik failid

en: Show &backup files
et: Kuva &varukoopia failid

en: Show &hidden files
et: Kuva &peidetud failid

en: &Fast dir reload
et: &Kataloogide kiire värsendus

en: Ma&rk moves down
et: Mä&rkimine liigutab alla

en: Re&verse files only
et: &Pööra ainult failid

en: Simple s&wap
et: &Lihtne vahetus

en: A&uto save panels setup
et: Paneeliseadete a&utomaatsalvestus

en: Navigation
et: Navigeerimine

en: L&ynx-like motion
et: L&ynxilik liikumine

en: Pa&ge scrolling
et: &Lehekülje kerimine

en: Center &scrolling
et: Tsentreeri &kerimine

en: &Mouse page scrolling
et: &Hiirega lehekülje kerimine

en: File highlight
et: Failide esiletõst

en: File &types
et: Faili &tüübid

en: &Permissions
et: Õ&igused

en: Quick search
et: Kiirotsing

en: Panel options
et: Paneeli suvandid

en: Information
et: Informatsioon

en: Using the fast reload option may not reflect the exact
    directory contents. In this case you'll need to do a
    manual reload of the directory. See the man page for
    the details.
et: Kiirlaadimine ei pruugi kajastada kataloogi täpset sisu.
    Sellisel juhul pead kataloogi sisu käsitsi uuendama.
    Lisainfot leiad manuaalist.

en: &Full file list
et: &Täielik failide loend

en: &Brief file list:
et: &Lühike failide loend:

en: &Long file list
et: &Pikk failide loend

en: &User defined:
et: &Kasutaja määratud:

en: columns
et: veerud

en: User &mini status
et: Kasutaja &mini info

en: Listing format
et: Loendi vormindus

en: Executable &first
et: Käivitatavad &esimestena

en: &Reverse
et: &Tagurpidi

en: Sort order
et: Sortimise järjekord

note: TRANSLATORS: no need to translate 'Confirmation', it's just a context prefix
en: Confirmation|&Delete
et: Confirmation|&Kustuta

en: Confirmation|O&verwrite
et: Confirmation|Ü&lekirjutamine

en: Confirmation|&Execute
et: Confirmation|&Käivitamine

en: Confirmation|E&xit
et: Confirmation|&Väljumine

en: Confirmation|Di&rectory hotlist delete
et: Confirmation|K&ataloogi kiirvaliku kustutamine

en: Confirmation|&History cleanup
et: Confirmation|&Ajalugu

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: &UTF-8 output
et: &UTF-8 väljund

en: &Full 8 bits output
et: &Täis 8-bitine väljund

en: 7 &bits
et: 7 &bitti

en: F&ull 8 bits input
et: &Täis 8-bitine sisend

en: Display bits
et: Kuva bitlisus

en: Input / display codepage:
et: Sisend/kuva kooditabel:

en: Directory tree
et: Kataloogipuu

en: Timeout for freeing VFSs (sec):
et: VFSde vabastamise aegumine (sek):

en: FTP anonymous password:
et: FTP anonüümne salasõna:

en: FTP directory cache timeout (sec):
et: FTP Kataloogi puhvri aegumine (sek):

en: &Always use ftp proxy:
et: Kasuta &alati FTP puhvrit:

en: &Use ~/.netrc
et: ~/.netrc &kasutamine

en: Use &passive mode
et: Kasuta &passiivset režiimi

en: Use passive mode over pro&xy
et: Kasuta p&roksiga passiivset režiimi

en: Virtual File System Setting
et: Virtuaalsete failisüsteemide seaded

en: Quick cd
et: Kiire cd

en: Existing filename (filename symlink will point to):
et: Fail, millele nimeviit viitab:

en: Symbolic link filename:
et: Nimeviida nimi:

en: Symbolic link
et: Nimeviit

en: &Stop
et: &Peata

en: &Resume
et: &Jätka

en: &Kill
et: &Tapa

en: Background jobs
et: Tööd taustal

en: Secure deletion
et: Turvaline kustutamine

en: Undelete
et: Taasta

en: Synchronous updates
et: Sünkroonsed andnevärskendused

en: Synchronous directory updates
et: Sünkroonsed kataloogivärskendused

en: Immutable
et: Muudetamatu

en: Append only
et: Ainult lisa

en: No update atime
et: Jäta atime uuendamata

en: Compress
et: Pakkimine

en: Compressed clusters
et: Kokkusurutud klastrid

en: Compressed dirty file
et: Kokkusurutud määrdunud fail

en: Compression raw access
et: Tihendamise töötlemata juurdepääs

en: Encrypted inode
et: Krüptitud i-kirje

en: Journaled data
et: Kiirjastatud andmed

en: Indexed directory
et: Indekseeritud kataloog

en: Top of directory hierarchies
et: Kataloogihierarhiate tipp

en: Inode uses extents
et: Inode kasutab ulatusi

en: Direct access for files
et: Otsene juurdepääs failidele

en: Inode has inline data
et: I-kirjel on põimitud andmeid

en: Project hierarchy
et: Projekti hierarhia

en: Verity protected inode
et: Tõepoolest kaitstud, inode

en: &Marked all
et: &Vali kõik

en: S&et marked
et: &Määra valik

en: C&lear marked
et: Tü&hista valik

en: Chattr command
et: Chattr käsk

en: Cannot get flags of "%s"
    %s
et: "%s" lippe ei saa hankida
    %s

en: set &user ID on execution
et: kas&utaja ID käivitamisel

en: set &group ID on execution
et: &grupi ID käivitamisel

en: stick&y bit
et: kleepuv &bitt

en: &read by owner
et: omanik võib &lugeda

en: &write by owner
et: omanik võib &kirjutada

en: e&xecute/search by owner
et: omanik võib kä&ivitada/otsida

en: rea&d by group
et: grupp võib l&ugeda

en: write by grou&p
et: grupp võib k&irjutada

en: execu&te/search by group
et: grupp võib käi&vitada/otsida

en: read &by others
et: teised võivad lu&geda

en: wr&ite by others
et: teised võivad ki&rjutada

en: execute/searc&h by others
et: teised võivad käivi&tada/otsida

en: Name:
et: Nimi:

en: Permissions (octal):
et: Õigused (8nd süsteemis):

en: Owner name:
et: Omaniku nimi:

en: Group name:
et: Grupi nimi:

en: Chmod command
et: Õiguste muutmise käsk

en: Permission
et: Õigused

en: File
et: Fail

en: Set &groups
et: Määra &grupid

en: Set &users
et: Määra &kasutajad

en: Name
et: Nimi

en: Owner name
et: Omaniku nimi

en: Group name
et: Grupi nimi

en: Size
et: Suurus

en: Chown command
et: Omaniku vahetus

en: User name
et: Kasutaja nimi

en: <Unknown user>
et: <Tundmatu kasutaja>

en: <Unknown group>
et: <Tundmatu grupp>

en: Enter machine name (F1 for details):
et: Sisesta masina nimi (F1 - lisainfo):

en: Files tagged, want to cd?
et: Failid märgitud, soovid kataloogi vahetada?

en: Link %s to:
et: Loo link %s:

en: symlink: %s
et: nimeviit: %s

en: View file
et: Vaata faili

en: Filename:
et: Faili nimi:

en: Filtered view
et: Filtreeritud vaade

en: Filter command and arguments:
et: Filtreerimiskäsk ja parameetrid:

en: Edit file
et: Muuda faili

en: Create a new Directory
et: Loo uus kataloog

en: Enter directory name:
et: Sisesta kataloogi nimi:

en: Extension file edit
et: Laiendite faili muutmine

en: Which extension file you want to edit?
et: Millist laiendite faili soovid muuta?

en: &System Wide
et: &Süsteemne

en: Highlighting groups file edit
et: Esiletõstu gruppide faili muutmine

en: Which highlighting file you want to edit?
et: Millist esiletõstu faili soovid muuta?

en: Compare directories
et: Kataloogide võrdlemine

en: Select compare method:
et: Vali võrdlusmeetod:

en: &Quick
et: &Kiire

en: &Size only
et: &Ainult suurus

en: &Thorough
et: &Põhjalik

en: Both panels should be in the listing mode
    to use this command
et: Selle käsu kasutamiseks peaksid mõlemad
    paneelid kuvama failide loendit

en: '%s' is not a symbolic link
et: "%s" ei ole nimeviit

en: Symlink '%s' points to:
et: Nimeviit "%s" viitab:

en: Edit symlink
et: Muuda nimeviita

en: edit symlink, unable to remove %s: %s
et: nimeviida muutmine: %s eemaldamine nurjus: %s

en: edit symlink: %s
et: nimeviida muutmine: %s

en: FTP to machine
et: FTP ühendus masinaga

en: SFTP to machine
et: SFTP masinasse

en: Shell link to machine
et: Kesta ühendus masinaga

en: Undelete files on an ext2 file system
et: Failide taastamine ext2 failisüsteemis

en: Enter device (without /dev/) to undelete
    files on: (F1 for details)
et: Sisesta seade (ilma /dev/'ta) millelt
    faile taastada (F1 lisainfo):

en: Directory scanning
et: Kataloogi skannimine

en: Setup
et: Seadistamine

en: Setup saved to %s
et: Seaded salvestati faili %s

en: Unable to save setup to %s
et: Nurjus seadete salvestamine faili %s

en: Cannot execute commands on non-local filesystems
et: Käske ei saa käivitada kaugfailisüsteemidel

en: Parameter
et: Parameeter

en: Cannot create temporary command file
    %s
et: Ajutise käsufaili loomine nurjus
    %s

en: Pipe failed
et: Funktsioon pipe nurjus

en: You have an outdated %s file.
    Midnight Commander now uses %s file.
    Please copy your modifications of the old file to the new one.
et: Teil on aegunud %s fail.
    Midnight Commander kasutab nüüd faili %s.
    Palun kopeerige oma vana faili muudatused uude.

en: The format of the
    %s%s
    file has changed with version 4.0.
    It seems that the installation has failed.
    Please fetch a fresh copy from the Midnight Commander package.
et: Formaat
    %s%s
    faili on versiooniga 4.0 muudetud.
    Näib, et installimine ebaõnnestus.
    Palun hankige Midnight Commanderi paketist uus koopia.

en: The format of the
    %s
    file has changed with version 4.0.
    You may either want to copy it from
    %s%s
    or use that file as an example of how to write it.
et: Formaat
    %s
    faili on versiooniga 4.0 muudetud.
    Võib-olla soovite selle kopeerida
    %s%s
    või kasutage seda faili selle kirjutamise näitena.

en: DialogTitle|Copy
et: DialogTitle|Kopeerimine

en: DialogTitle|Move
et: DialogTitle|Teisaldamine

en: DialogTitle|Delete
et: DialogTitle|Kustutamine

en: FileOperation|Copy
et: FileOperation|Kopeeri

en: FileOperation|Move
et: FileOperation|Teisalda

en: FileOperation|Delete
et: FileOperation|Kustuta

en: files
et: failid

en: directory
et: kataloog

en: directories
et: kataloogid

en: files/directories
et: failid/kataloogid

note: TRANSLATORS: keep leading space here to split words in Copy/Move dialog
en:  with source mask:
et:  lähtemaskiga:

en: Cannot stat hardlink source file "%s"
    %s
et: Jäikviida lähtefaili "%s" info päring nurjus
    %s

en: Cannot create target hardlink "%s"
    %s
et: Jäikviida sihtfaili "%s" loomine nurjus
    %s

en: Cannot create target hardlink "%s"
et: Jäikviida sihtfaili "%s" loomine nurjus

en: Cannot read source link "%s"
    %s
et: Lähteviida "%s" lugemine nurjus
    %s

en: Cannot make stable symlinks across non-local filesystems:
    
    Option Stable Symlinks will be disabled
et: Stabiilseid nimeviitu saab luua ainult kohalikes failisüsteemides:
    
    Valik stabiilsed nimeviidad keelatakse

en: Cannot create target symlink "%s"
    %s
et: Nimeviida "%s" loomine nurjus sihtkohas
    %s

en: "%s"
    and
    "%s"
    are the same directory
et: "%s"
    ja
    "%s"
    on üks ja see sama kataloog

en: "%s"
    and
    "%s"
    are the same file
et: "%s"
    ja
    "%s"
    on üks ja see sama fail

en: Ski&p all
et: Jäta &kõik vahele

en: Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
et: Kataloog "%s" ei ole tühi.
    Kas kustutada see rekursiivselt?

en: Background process:
    Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
et: Taustaprotsess:
    Kataloog "%s" ei ole tühi.
    Kas see kustutada rekursiivselt?

en: Non&e
et: &Mitte ükski

en: Cannot remove file "%s"
    %s
et: Faili "%s" eemaldamine nurjus
    %s

en: Cannot stat file "%s"
    %s
et: Faili "%s" info päring nurjus
    %s

en: Cannot overwrite directory "%s"
et: Kataloogi "%s" ülekirjutamine nurjus

en: Cannot move file "%s" to "%s"
    %s
et: Faili "%s" teisaldamine kataloogi "%s" nurjus
    %s

en: Cannot remove directory "%s"
    %s
et: Kataloogi "%s" eemaldamine nurjus
    %s

en: Cannot overwrite directory "%s"
    %s
et: Kataloogi "%s" ülekirjutamine nurjus
    %s

en: Cannot overwrite file "%s"
    %s
et: Faili "%s" ülekirjutamine nurjus
    %s

en: Cannot move directory "%s" to "%s"
    %s
et: Kataloogi "%s" teisaldamine kataloogi "%s" nurjus
    %s

en: Cannot operate on ".."!
et: Kataloogi ".." kasutamine on keelatud!

en: Cannot stat source file "%s"
    %s
et: Lähtefaili "%s" info päring nurjus
    %s

en: Cannot create special file "%s"
    %s
et: Erifaili "%s" loomine nurjus
    %s

en: Cannot chown target file "%s"
    %s
et: Sihtfaili "%s" omaniku määramine nurjus
    %s

en: Cannot chmod target file "%s"
    %s
et: Sihtfaili "%s" õiguste määramine nurjus
    %s

en: Cannot open source file "%s"
    %s
et: Lähtefaili "%s" avamine nurjus
    %s

en: Reget failed, about to overwrite file
et: Kordushankimine nurjus, fail kirjutatakse üle

en: Cannot fstat source file "%s"
    %s
et: Lähtefaili "%s" info päring nurjus
    %s

en: Cannot create target file "%s"
    %s
et: Sihtfaili "%s" loomine nurjus
    %s

en: Cannot fstat target file "%s"
    %s
et: Sihtfaili "%s" info päring nurjus
    %s

en: Cannot preallocate space for target file "%s"
    %s
et: Ruumi eelhankimine sihtfailile "%s" nurjus
    %s

en: Cannot read source file "%s"
    %s
et: Ei saa lugeda lähtefaili "%s"
    %s

en: Cannot write target file "%s"
    %s
et: Sihtfaili "%s" kirjutamine nurjus
    %s

en: (stalled)
et: (seiskunud)

en: Incomplete file was retrieved
et: Laaditi välja mittetäielik fail

en: &Keep
et: &Hoia

en: &Continue copy
et: &Jätka kopeerimist

en: Cannot close source file "%s"
    %s
et: Lähtefaili "%s" sulgemine nurjus
    %s

en: Cannot close target file "%s"
    %s
et: Sihtfaili "%s" sulgemine nurjus
    %s

en: Cannot stat source directory "%s"
    %s
et: Lähtekataloogi "%s" info päring nurjus
    %s

en: Source "%s" is not a directory
    %s
et: Lähtekoht "%s" ei ole kataloog
    %s

en: Cannot copy cyclic symbolic link
    "%s"
et: Tsüklilise nimeviida kopeerimine nurjus
    "%s"

en: Destination "%s" must be a directory
    %s
et: Sihtkoht "%s" peab olema kataloog
    %s

en: Cannot create target directory "%s"
    %s
et: Sihtkataloogi "%s" loomine nurjus
    %s

en: Cannot chown target directory "%s"
    %s
et: Kataloogi "%s" omaniku muutmine nurjus
    %s

en: Directories: %zu, total size: %s
et: Katalooge: %zu, kogumaht: %s

en: Sorry, I could not put the job in background
et: Vabandust, töö saatmine taustale nurjus

en: S&uspend
et: Se&iska

en: Con&tinue
et: &Jätka

en: ETA %s
et: Aega jäänud %s

en: New     :
et: Uus:

en: Existing:
et: Olemasolev:

en: Overwrite this file?
et: Kas kirjutada see fail üle?

en: A&ppend
et: &Lisa

en: &Reget
et: &Uuesti

en: Overwrite all files?
et: Kas kirjutada kõik failid üle?

en: Don't overwrite with &zero length file
et: Ära kirjuta üle &tühje faile

en: &Older
et: &Vanemad

en: S&maller
et: Vä&iksemad

en: &Size differs
et: &Suurus erineb

en: File exists
et: Fail on olemas

en: Background process: File exists
et: Taustaprotsess: Fail on olemas

en: Files processed: %zu / %zu
et: Töödeldud failid: %zu / %zu

en: Files processed: %zu
et: Faile töödeldud: %zu

en: Time: %s %s
et: Aeg: %s %s

en: Time: %s %s (%s)
et: Aeg: %s %s (%s)

en: Time: %s
et: Aeg: %s

en: Time: %s (%s)
et: Aeg: %s (%s)

en:  Total: %s
et:  Kokku: %s

en:  Total: %s / %s
et:  Kokku: %s / %s

en: Source
et: Lähtekoht

en: Target
et: Sihtkoht

en: Deleting
et: Kustutatakse

en: &Using shell patterns
et: &Kasutades kesta mustreid

en: to:
et: asukohta:

en: Follow &links
et: Järgi &viitasid

en: Preserve &attributes
et: Säilita &atribuudid

en: Di&ve into subdir if exists
et: &Sisene alamkataloogi, kui on olemas

en: &Stable symlinks
et: &Stabiilsed nimeviidad

en: &Background
et: &Taustale

en: Invalid source pattern '%s'
et: Vigane lähtemuster "%s"

en: File listin&g
et: F&ailide loend

en: &Quick view
et: &Kiirvaade

en: &Tree
et: &Puu

en: &Listing format...
et: &Loendi vormindus...

en: &Sort order...
et: &Sordi järjekord...

en: &Filter...
et: Filtreeri&mine...

en: &Encoding...
et: Ko&deering...

en: FT&P link...
et: F&TP ühendus...

en: S&hell link...
et: K&esta ühendus...

en: Paneli&ze
et: Pa&neelile

en: &Rescan
et: Ko&rdusskannimine

en: &View
et: V&aata

en: Vie&w file...
et: Vaa&ta faili...

en: &Filtered view
et: &Filtreeritud vaade

en: &Copy
et: Ko&peeri

en: C&hmod
et: Õi&guste muutmine

en: &Link
et: &Jäikviit

en: &Symlink
et: A&bsoluutne nimeviit

en: Relative symlin&k
et: &Suhteline nimeviit

en: Edit s&ymlink
et: Muuda &nimeviita

en: Ch&own
et: Vaheta &omanik

en: &Advanced chown
et: Täpsem omani&ku vahetus

en: &Rename/Move
et: Teisal&da/nimeta

en: &Mkdir
et: &Loo kataloog

en: &Quick cd
et: Kataloogi k&iirvahetus

en: Select &group
et: Vali g&rupp

en: U&nselect group
et: Tü&hista grupi valik

en: &Invert selection
et: Vah&eta valik

en: E&xit
et: &Välju

en: &User menu
et: Kas&utaja menüü

en: &Directory tree
et: Kataloogi&puu

en: &Find file
et: &Failide otsimine

en: S&wap panels
et: &Vaheta paneelid

en: Switch &panels on/off
et: &Kuva/peida paneelid

en: &Compare directories
et: Võr&dle katalooge

en: C&ompare files
et: Võ&rdle faile

en: E&xternal panelize
et: Väliskäsk pa&neelile

en: Show directory s&izes
et: Kuva kataloogide &suurused

en: Command &history
et: Käskude a&jalugu

en: Viewed/edited files hi&story
et: Vaadatud/muudetud failide ajalugu

en: Di&rectory hotlist
et: Katal&oogide kiirvalik

en: &Active VFS list
et: Akt&iivsete VFSde loend

en: &Background jobs
et: &Tööd taustal

en: Screen lis&t
et: &Ekraanide loend

en: &Undelete files (ext2fs only)
et: F&ailide taastamine (ainult ext2fs)

en: &Listing format edit
et: &Loend vorminduse muutmine

en: Edit &extension file
et: Muuda &laiendite faili

en: Edit &menu file
et: Muuda &menüü faili

en: Edit hi&ghlighting group file
et: Muuda esiletõstu &grupi faili

en: &Configuration...
et: &Häälestus...

en: &Layout...
et: &Kujundus...

en: &Panel options...
et: &Paneeli häälestus...

en: C&onfirmation...
et: K&innitused...

en: &Appearance...
et: &Välimus...

en: &Display bits...
et: K&uva bitid...

en: &Virtual FS...
et: Vi&rtuaalne FS...

en: Panels:
et: Paneelid:

en: You have %zu opened screen. Quit anyway? | You have %zu opened screens. Quit anyway?
et[0]: Sul on %zu avatud ekraan. Kas ikkagi lõpetada?
et[1]: Sul on %zu avatud ekraani. Kas ikkagi lõpetada?

en: The Midnight Commander
et: Midnight Commander

en: Do you really want to quit the Midnight Commander?
et: Kas sa soovid tõesti Midnight Commanderist väljuda?

en: &Above
et: Ü&lal

en: &Left
et: &Vasak

en: &Below
et: &All

en: &Right
et: &Parem

en: ButtonBar|Menu
et: ButtonBar|Menüü

en: ButtonBar|View
et: ButtonBar|Vaata

en: ButtonBar|RenMov
et: ButtonBar|NimTeisalda

en: ButtonBar|Mkdir
et: ButtonBar|LooKataloog

en: &Again
et: &Uuesti

en: Pane&lize
et: Panee&lile

en: &View - F3
et: &Vaata - F3

en: &Edit - F4
et: &Muuda - F4

en: Found: %lu
et: Leitud: %lu

en: Malformed regular expression
et: Vigane regulaaravaldis

en: File name:
et: Faili nimi:

en: &Find recursively
et: &Otsi rekursiivselt

en: Follow s&ymlinks
et: Järgi s&ümbollinke

en: S&kip hidden
et: &Eira peidetud

en: Content:
et: Sisu:

en: Sea&rch for content
et: Otsi &sisu

en: Case sens&itive
et: Tõstutundl&ik

en: A&ll charsets
et: &Kõik märgistikud

en: Fir&st hit
et: E&simene sobiv

en: Find File
et: Failide otsimine

en: Start at:
et: Alusta:

en: Ena&ble ignore directories:
et: Lu&ba eiratavad kataloogid:

en: Grepping in %s
et: Otsitakse failis %s

en: Finished
et: Lõpetatud

en: Finished (ignored %zu directory) | Finished (ignored %zu directories)
et[0]: Lõpetatud (%zu kataloogi eirati)
et[1]: Lõpetatud (%zu kataloogi eirati)

en: Find File: "%s". Content: "%s"
et: Otsi faile: "%s". Sisu: "%s"

en: Find File: "%s"
et: Otsi faile: "%s"

en: Searching
et: Otsimine

en: Change &to
et: &Nimeta ümber

en: &Free VFSs now
et: &Vabasta VFSid nüüd

en: &Refresh
et: &Värskenda

en: &Add current
et: &Lisa valitu

en: &Up
et: Ü&les

en: New &group
et: Uus &grupp

en: New &entry
et: Uus &Kirje

en: &Insert
et: &Sisesta

en: &Remove
et: &Kustuta

en: Subgroup - press ENTER to see list
et: Alamgrupp - loendi nägemiseks vajuta ENTER

en: Active VFS directories
et: Aktiivsed VFS kataloogid

en: Directory hotlist
et: Kataloogide kiirvalik

en: Top level group
et: Ülemtaseme grupp

en: Directory path
et: Kataloogi asukoht

en: Moving %s
et: Teisaldatakse %s

en: Directory label
et: Kataloogi märgend

en: &Append
et: &Lisa

en: New hotlist entry
et: Uus kiirvaliku kirje

en: Directory label:
et: Kataloogi märgend:

en: Directory path:
et: Kataloogi asukoht:

en: New hotlist group
et: Uus kiirvaliku grupp

en: Name of new group:
et: Uue grupi nimi:

en: Are you sure you want to remove entry "%s"?
et: Kas sa oled kindel, et soovid eemaldada kirje "%s"?

en: Group "%s" is not empty.
    Remove it?
et: Grupp "%s" ei ole tühi.
    Kas eemaldada?

en: Hotlist Load
et: Kiirvaliku laadimine

en: MC was unable to write %s file,
    your old hotlist entries were not deleted
et: MC ei suutnud kirjutada faili %s,
    su vanu kiirvalikuid ei kustutatud

en: Label for "%s":
et: Märgend %s'le:

en: Add to hotlist
et: Lisa kiirvalikusse

en: File: %s
et: Fail: %s

en: No node information
et: Puudub kirje informatsioon

en: Free nodes:
et: Vabad kirjed:

en: No space information
et: Puudub mahu informatsioon

en: Free space: %s / %s (%d%%)
et: Vaba ruum: %s / %s (%d%%)

en: Type:       %s
et: Tüüp: %s

en: non-local vfs
et: kaug VFS

en: Device:     %s
et: Seade: %s

en: Filesystem: %s
et: Failisüsteem: %s

en: Accessed:   %s
et: Kasutatud: %s

en: Modified:   %s
et: Muudetud: %s

note: TRANSLATORS: Time of last status change as in stat(2) man.
en: Changed:    %s
et: Muudeti: %s

en: Dev. type: major %lu, minor %lu
et: Seadme tüüp: %lu, %lu

en: Size:       %s
et: Suurus: %s

en:  (%lu block) |  (%lu blocks)
et[0]:  (%lu plokk)
et[1]:  (%lu plokki)

en: Owner:      %s/%s
et: Omanik: %s/%s

en: Links:      %d
et: Viidad: %d

en: Attributes: %s
et: Atribuudid: %s

en: Attributes: unavailable
et: Atribuudid: ei ole saadaval

en: Mode:       %s (%04o)
et: Režiim: %s (%04o)

en: Location:   %Xh:%Xh
et: Asukoht: %Xh:%Xh

en: &Equal split
et: &Võrdne poolitus

en: &Menubar visible
et: &Menüüriba nähtaval

en: Command &prompt
et: Käsuvii&p

en: &Keybar visible
et: &Klahviriba nähtaval

en: H&intbar visible
et: V&ihjed nähtaval

en: &XTerm window title
et: &XTermi akna tiitel

en: &Show free space
et: Kuva &vaba ruum

en: Panel split
et: Paneeli poolitamine

en: Console output
et: Konsooli väljund

en: &Vertical
et: &Vertikaalne

en: &Horizontal
et: &Horisontaalne

en: Output lines:
et: Väljundi ridu:

en: Layout
et: Kujundus

en: Memory exhausted!
et: Mälu otsas!

note: TRANSLATORS: one single character to represent 'unsorted' sort mode TRANSLATORS: no need to translate 'sort', it's just a context prefix
en: sort|u
et: sort|m

en: &Unsorted
et: Sorti&mata

en: &Name
et: &Nimi

en: &Version
et: &Versioon

note: TRANSLATORS: one single character to represent 'extension' sort mode TRANSLATORS: no need to translate 'sort', it's just a context prefix
en: sort|e
et: sort|l

en: E&xtension
et: &Laiend

en: &Size
et: &Suurus

en: Block Size
et: Ploki suurus

note: TRANSLATORS: one single character to represent 'Modify time' sort mode TRANSLATORS: no need to translate 'sort', it's just a context prefix
en: sort|m
et: sort|t

en: &Modify time
et: &Muutmise aeg

note: TRANSLATORS: one single character to represent 'Access time' sort mode TRANSLATORS: no need to translate 'sort', it's just a context prefix
en: sort|a
et: sort|k

en: &Access time
et: &Kasutamise aeg

note: TRANSLATORS: one single character to represent 'Change time' sort mode TRANSLATORS: no need to translate 'sort', it's just a context prefix
en: sort|h
et: sort|u

en: C&hange time
et: &Uuendamise aeg

en: Perm
et: Õigus

en: &Inode
et: &I-kirje

en: Owner
et: Omanik

en: Group
et: Grupp

en: [dev]
et: [seade]

en: UP--DIR
et: Ülemkataloog

en: SYMLINK
et: Nimeviit

en: SUB-DIR
et: Alamkataloog

en: <readlink failed>
et: <lahendamatu viit>

en: %s in %d file | %s in %d files
et[0]: %s %d failis
et[1]: %s %d failis

en: Panelize
et: Paneel

en: Unknown tag on display format:
et: Tundmatu silt kuva vorminduses:

en: &Files only
et: &Ainult failid

en: &Case sensitive
et: &Tõstutundlik

en: Select
et: Vali

en: Unselect
et: Tühista valik

en: Do you really want to execute?
et: Kas sa soovid tõesti käivitada?

en: Cannot read directory contents
et: Kataloogi sisu lugemine nurjus

en: User supplied format looks invalid, reverting to default.
et: Kasutaja antud vormindus tundub vigane; kasutatakse vaikeväärtust.

en: &Add new
et: &Lisa uus

en: External panelize
et: Väliskäsk paneelile

en: Other command
et: Muu käsk

en: Command
et: Käsk

en: Add to external panelize
et: Lisa väliskäsk paneelile

en: Enter command label:
et: Sisesta käsu silt:

en: External panelize:
    %s
et: Väline paneel:
    %s

en: External panelize:
    failed to read data from child stdout:
    %s
et: Väline paneel:
    alamstdouti andmete lugemine ebaõnnestus:
    %s

en: Cannot run external panelize in a non-local directory
et: Väliskäsu paneelile saatmine töötab ainult kohalike kataloogidega

en: Modified git files
et: Muudetud giti failid

en: Find rejects after patching
et: Otsi paikamise järgseid hüljatud muudatusi

en: Find *.orig after patching
et: Otsi paigamise järgselt *.orig faile

en: Find SUID and SGID programs
et: Otsi SUID ja SGID programme

en: Cannot open the %s file for writing:
    %s
et: Faili %s avamine kirjutamiseks nurjus:
    %s

en: Copy "%s" directory to:
et: Kopeeri kataloog "%s":

en: Move "%s" directory to:
et: Teisalda kataloog "%s":

en: Cannot stat the destination
    %s
et: Sihtkoha info päring nurjus
    %s

en: Delete %s?
et: Kas kustutada %s?

en: ButtonBar|Static
et: ButtonBar|Staatiline

en: ButtonBar|Dynamc
et: ButtonBar|Dünaamiline

en: ButtonBar|Rescan
et: ButtonBar|Kordusskan

en: ButtonBar|Forget
et: ButtonBar|Unusta

en: ButtonBar|Rmdir
et: ButtonBar|KatKst

en: Cannot write to the %s file:
    %s
et: Faili %s kirjutamine nurjus:
    %s

en: Help file format error
et: Abi failivorminduse viga

en: Internal bug: Double start of link area
et: Sisemine viga: viida ala topeltalgus

en: Cannot find node %s in help file
et: Abi failist ei leitud sõlme %s

en: Help
et: Abi

en: ButtonBar|Index
et: ButtonBar|Indeks

en: ButtonBar|Prev
et: ButtonBar|Eelmine

en: Learn keys
et: Klahvide õppimine

en: Teach me a key
et: Õpeta mulle klahv

en: Please press the %s
    and then wait until this message disappears.
    
    Then, press it again to see if OK appears
    next to its button.
    
    If you want to escape, press a single Escape key
    and wait as well.
et: Palun vajuta %s
    ja oota kuni see sõnum kaob.
    
    Järgmisena vajuta seda jälle, et näha,
    kas OK ilmub nupu kõrvale.
    
    Kui soovid loobuda, siis vajuta üks kord
    klahvi Esc ja oota samuti.

en: Cannot accept this key
et: Selle klahvi vastuvõtt nurjus

en: You have entered "%s"
et: Oled sisestanud "%s"

note: TRANSLATORS: This label appears near learned keys.  Keep it short.
en: OK
et: Olgu

en: It seems that all your keys already
    work fine. That's great.
et: Tundub, et kõik klahvid töötavad
    probleemideta. See on väga hea.

en: &Discard
et: &Unusta

en: Great! You have a complete terminal database!
    All your keys work well.
et: Suurepärane! Sul on täielik terminalide andmebaas!
    Su kõik klahvid töötavad hästi.

en: Press all the keys mentioned here. After you have done it, check
    which keys are not marked with OK. Press space on the missing
    key, or click with the mouse to define it. Move around with Tab.
et: Vajuta kõiki siintoodud klahve. Kui oled valmis, siis kontrolli
    milliseid ei ole märgitud OK-ga. Vajuta puuduva klahvi kohal tühikut
    või kliki defineerimiseks hiirega. Liikumiseks kasuta tabulaatorit.

en: Failed to run:
    %s
et: Käivitamine nurjus:
    %s

en: Home directory path is not absolute
et: Kodukataloog ei ole absoluutne

en: GNU Midnight Commander
    is already running on this terminal.
    Subshell support will be disabled.
et: GNU Midnight Commander juba
    töötab selles terminalis.
    Alamkesta tugi keelatakse.

en: 
    Failed while close:
    %s
et: 
    Sulgemine nurjus:
    %s

en: Choose codepage
et: Vali kooditabel

en: -  < No translation >
et: -  < tõlkimata >

en: Cannot save file %s:
    %s
et: Faili %s salvestamine nurjus:
    %s

en: Cannot open named pipe %s
et: Nimega toru %s avamine nurjus

en: The shell is still active. Quit anyway?
et: Shell on veel aktiivne. Kas soovid ikkagi lõpetada?

en: Warning: Cannot change to %s.
et: Hoiatus: sisenemine kataloogi %s nurjus.

en: With builtin Editor and Aspell support
et: Sisseehitatud toimeti ja Aspelli toega

en: With builtin Editor
et: Sisseehitatud toimetiga

en: With optional subshell support
et: Valikulise alamkesta toega

en: With subshell support as default
et: Alamkesta tugi vaikeväärtusena

en: With support for background operations
et: Taustategevuste toega

en: With mouse support on xterm and Linux console
et: Hiire toega xtermis ja Linuxi konsoolil

en: With mouse support on xterm
et: Hiire toega xtermis

en: With support for X11 events
et: X11 sündmuste toega

en: With internationalization support
et: Internatsionaliseerimise toega

en: With multiple codepages support
et: Mitme kooditabeli toega

en: With ext2fs attributes support
et: Sealhulgas ext2fs atribuutide tugi

en: Built with GLib %d.%d.%d
et: Ehitatud GLib teegiga %d.%d.%d

en: Built with S-Lang %s with terminfo database
et: Kompileerimisel on kaasatud S-Lang %s terminfo andmekoguga

en: Built with ncurses %s
et: Kompileerimisel on kaasatud ncurses %s

en: Built with ncurses (unknown version)
et: Kompileerimisel on kaasatud ncurses (versioon pole teada)

en: Built with ncursesw %s
et: Kompileerimisel on kaasatud ncursesw %s

en: Built with ncursesw (unknown version)
et: Kompileerimisel on kaasatud ncursesw (versioon pole teada)

en: Built with libssh2 %d.%d.%d
et: Ehitatud libssh2-ga %d.%d.%d

en: Virtual File Systems:
et: Virtuaalsed failisüsteemid:

en: Data types:
et: Andmetüübid:

en: Home directory:
et: Kodukataloog:

en: Profile root directory:
et: Profiili juurkataloog:

en: System data
et: Süsteemi andmed

en: Config directory:
et: Seadistuste kataloog:

en: Data directory:
et: Andmete kataloog:

en: File extension handlers:
et: Faililaiendite käsitlejad:

en: VFS plugins and scripts:
et: VFS pluginad ja skriptid:

en: User data
et: Kasutaja andmed

en: Cache directory:
et: Vahemälu kataloog:

en: Debug
et: Silumine

en: ERROR:
et: Viga:

en: True:
et: Tõene:

en: False:
et: Väär:

en: Error calling program
et: Viga programmi kutsel

en: Warning -- ignoring file
et: Hoiatus -- eiratakse faili

en: File %s is not owned by root or you or is world writable.
    Using it may compromise your security
et: Faili %s omanik ei ole root või sina, või see on kõigile kirjutatav.
    Selle kasutamine võib ohustada su turvalisust

en: Format error on file Extensions File
et: Laiendite failis on vorminduse viga

en: The %%var macro has no default
et: Makrol %%var puudub vaikeväärtus

en: The %%var macro has no variable
et: Makrol %%var puudub muutuja

en: No suitable entries found in %s
et: Failist %s ei leitud sobivaid kirjeid

en: User menu
et: Kasutaja menüü

en: Cannot open cpio archive
    %s
et: Cpio arhiivi avamine nurjus
     %s

en: Premature end of cpio archive
    %s
et: Enneaegne cpio arhiivi lõpp
     %s

en: Inconsistent hardlinks of
    %s
    in cpio archive
    %s
et: Cpio arhiivis on vasturääkivad lingid 
     %s
    ja
     %s

en: %s contains duplicate entries! Skipping!
et: %s sisaldab korduvkirjeid! Jäetakse vahele!

en: Corrupted cpio header encountered in
    %s
et: Leiti vigane cpio päis failis
     %s

en: Unexpected end of file
    %s
et: Ootamatu faili lõpp
     %s

en: Inconsistent archive
et: Ebaühtlane arhiiv

en: Cannot open %s archive
    %s:
    %s
et: %s arhiivi avamine ei õnnestu
    %s:
    %s

en: EXTFS virtual file system:
    %s
et: EXTFS virtuaalne failisüsteem:
    %s

en: Warning: cannot open %s directory
et: Hoiatus: kataloogi %s avamine nurjus

en: fish: Disconnecting from %s
et: fish: katkestatakse ühendus serveriga %s

en: fish: Waiting for initial line...
et: fish: oodatakse serveri vastust...

en: Sorry, we cannot do password authenticated connections for now.
et: Vabandust, parooliga autenditud ühendused ei ole hetkel võimalikud.

en: fish: Password is required for %s
et: fish: Server %s küsib parooli

en: fish: Sending password...
et: fish: saadetakse parooli...

en: fish: Sending initial line...
et: fish: lähtestamine...

en: fish: Handshaking version...
et: fish: Versiooni kokku leppimine...

en: fish: Getting host info...
et: fish: Hangitakse hosti infot...

en: fish: Reading directory %s...
et: fish: Loetakse kataloogi %s...

en: %s: done.
et: %s: valmis.

en: %s: failure
et: %s: nurjumine

en: fish: store %s: sending command...
et: fish: salvesta %s: saadetakse käsku...

en: fish: Local read failed, sending zeros
et: fish: kohalik lugemine nurjus, saadetakse nullid

en: fish: storing file
et: fish: salvestatakse fail

en: Aborting transfer...
et: Saatmine katkestatakse...

en: Error reported after abort.
et: Pärast katkestamist raporteeriti viga.

en: Aborted transfer would be successful.
et: Katkestatud ülekanne oleks edukas.

en: ftpfs: Disconnecting from %s
et: ftpfs: Katkestatakse ühendus serveriga %s

en: FTP: Password required for %s
et: FTP: Server %s küsib parooli

en: ftpfs: sending login name
et: ftpfs: saadetakse kasutaja nime

en: ftpfs: sending user password
et: ftpfs: saadetakse kasutaja parool

en: FTP: Account required for user %s
et: FTP: Kasutajale %s on vaja kontot

en: Account:
et: Konto:

en: ftpfs: sending user account
et: ftpfs: saadetakse kasutaja kontot

en: ftpfs: logged in
et: ftpfs: logiti sisse

en: ftpfs: Login incorrect for user %s
et: ftpfs: Kasutaja %s logimine vigane

en: ftpfs: Invalid host name.
et: ftpfs: Vigane hosti nimi.

en: ftpfs: making connection to %s
et: ftpfs: luuakse ühendus masinaga %s

en: ftpfs: connection interrupted by user
et: ftpfs: kasutaja katkestas ühenduse

en: ftpfs: connection to server failed: %s
et: ftpfs: ühendus serveriga nurjus: %s

en: Waiting to retry... %d (Control-G to cancel)
et: Oodatakse kordamist... %d (Ctrl-G tühistab)

en: ftpfs: could not make address-to-name translation: %s
et: ftpfs: aadressist nimeks ei saanud tõlkida: %s

en: ftpfs: try reconnect to server, attempt %u
et: ftpfs: proovige uuesti serveriga ühendust luua, proovige %u

en: ftpfs: could not get socket name: %s
et: ftpfs: sokli nime ei õnnestunud hankida: %s

en: ftpfs: could not reconnect to server
et: ftpfs: serveriga ei saa uuesti ühendust luua

en: ftpfs: invalid address family
et: ftpfs: vigane aadressi perekond

en: ftpfs: could not create socket: %s
et: ftpfs: sokli loomine nurjus: %s

en: ftpfs: could not setup passive mode
et: ftpfs: passiivse režiimi seadistamine nurjus

en: ftpfs: aborting transfer.
et: ftpfs: ülekanne katkestatud.

en: ftpfs: abort error: %s
et: ftpfs: katkestamise viga: %s

en: ftpfs: abort failed
et: ftpfs: katkestamine nurjus

en: ftpfs: CWD failed.
et: ftpfs: CWD nurjus.

en: ftpfs: couldn't resolve symlink
et: ftpfs: nimeviida lahendamine nurjus

en: Resolving symlink...
et: Lahendatakse nimeviita...

en: ftpfs: Reading FTP directory %s... %s%s
et: ftpfs: Loetakse FTP kataloogi %s... %s%s

en: (strict rfc959)
et: (range RFC959)

en: (chdir first)
et: (esmalt chdir)

en: ftpfs: failed; nowhere to fallback to
et: ftpfs: nurjumine; täiendavaid alternatiive ei ole

en: ftpfs: storing file
et: ftpfs: salvestatakse faili

en: ~/.netrc file has incorrect mode
    Remove password or correct mode
et: ~/.netrc on teistele loetav
    Kustuta failist salasõna või muuda õigused

en: SFS virtual file system:
    %s
et: SFS virtuaalne failisüsteem:
    %s

en: %s: Warning: file %s not found
et: %s: hoiatus: faili %s ei leitud

en: Warning: Invalid line in %s:
    %s
et: Hoiatus: vigane rida failis %s:
    %s

en: Warning: Invalid flag %c in %s:
    %s
et: Hoiatus: vigane parameeter %c failis %s:
    %s

en: sftp: an error occurred while reading %s: %s
et: sftp: viga faili %s lugemisel: %s

en: sftp: Unable to get current user name.
et: sftp: aktiivse kasutaja nime hankimine nurjus.

en: sftp: Invalid host name.
et: sftp: vigane hosti nimi.

en: sftp: failed to convert remote host IP address into text form
et: sftp: kaughosti IP-aadressi tekstivormiks teisendamine ebaõnnestus

en: sftp: making connection to %s
et: sftp: ühenduse loomine masinaga %s

en: sftp: connection interrupted by user
et: sftp: kasutaja katkestas ühenduse

en: sftp: connection to server failed: %s
et: sftp: ühenduse loomine masinaga nurjus: %s

en: sftp: found host key of unsupported type: RSA1
et: sftp: leiti toetamata tüüpi hostivõti: RSA1

en: sftp: unknown host key type:
et: sftp: tundmatu hostivõtme tüüp:

en: Permanently added
    %s (%s)
    to the list of known hosts.
et: Püsivalt lisatud
    %s (%s)
    teadaolevate hostide loendisse.

en: sftp: cannot get the remote host key
et: sftp: ei saa kaughosti võtit hankida

en: sftp: unsupported key type, can't check remote host key
et: sftp: võtmetüüp ei toetata, kaughosti võtit ei saa kontrollida

en: sftp: can't compute host key fingerprint hash
et: sftp: hosti võtme sõrmejälje räsi ei saa arvutada

en: The authenticity of host
    %s (%s)
    can't be established!
    %s key fingerprint hash is
    SHA1:%s.
    Do you want to add it to the list of known hosts and continue connecting?
et: Hosti autentsus
    %s (%s)
    ei saa kindlaks teha!
    %s võtme sõrmejälje räsi on
    SHA1:%s.
    Kas soovite selle teadaolevate hostide loendisse lisada ja ühenduse loomist jätkata?

en: %s (%s)
    is found in the list of known hosts but
    KEYS DO NOT MATCH! THIS COULD BE A MITM ATTACK!
    Are you sure you want to add it to the list of known hosts and continue connecting?
et: %s (%s)
    on leitud tuntud hostide loendist, kuid
    VÕTMED EI SOBI KOKKU! SEE VÕIB OLLA MITM rünnak!
    Kas olete kindel, et soovite selle teadaolevate hostide loendisse lisada ja ühenduse loomist jätkata?

en: sftp: host key verification failed
et: sftp: hostivõtme kinnitamine ebaõnnestus

en: sftp: Enter passphrase for %s
et: sftp: sisesta paroolifraas masinale %s

en: sftp: Passphrase is empty.
et: sftp: paroolifraas on tühi.

en: sftp: Enter password for %s
et: sftp: sisesta parool masinale %s

en: sftp: Password is empty.
et: sftp: parool on tühi.

en: sftp: failure establishing SSH session
et: sftp: SSH sessiooni loomine ei õnnestu

en: sftp: No file handler data present for reading file
et: sftp: faili lugemiseks puuduvad faili käsitleja andmed

en: sftp: socket error: %s
et: sftp: sokli viga: %s

en: sftp: (Ctrl-G break) Listing... %s
et: sftp: (Ctrl+G katkestab) Loendamine... %s

en: sftp: Listing done.
et: sftp: Loendamine lõpetatud.

en: Inconsistent tar archive
et: Tar arhiiv sisaldab vasturääkivusi

en: Unexpected EOF on archive file
et: Ootamatu arhiivi faili lõpp

en: Cannot open tar archive
    %s
et: Tar arhiivi avamine nurjus
    %s

en: undelfs: error
et: undelfs: viga

en: not enough memory
et: ei ole piisavalt mälu

en: while allocating block buffer
et: ploki puhvri allokeerimisel

en: while starting inode scan %d
et: alustades i-kirje %d skannimist

en: undelfs: loading deleted files information %d inodes
et: undelfs: laetakse kustutatud failide informatsiooni %d i-kirjest

en: while calling ext2_block_iterate %d
et: ext2_block_iterate %d väljakutsel

en: no more memory while reallocating array
et: puudub mälu massiivi suuruse muutmiseks

en: while doing inode scan %d
et: i-kirje %d skannimisel

en: Cannot open file %s
et: Faili %s avamine nurjus

en: undelfs: reading inode bitmap...
et: undelfs: loetakse i-kirje andmeid...

en: Cannot load inode bitmap from:
    %s
et: I-kirjete andmete laadimine nurjus:
    %s

en: undelfs: reading block bitmap...
et: undelfs: loetakse plokkide andmeid...

en: Cannot load block bitmap from:
    %s
et: Plokkide andmete laadimine nurjus:
    %s

en: vfs_info is not fs!
et: vfs_info ei viita failisüsteemile!

en: You have to chdir to extract files first
et: Enne failide lahtipakkimist pead vahetama kataloogi

en: while iterating over blocks
et: itereerides üle plokkide

en: Cannot open file "%s"
et: Faili "%s" avamine nurjus

en: Ext2lib error
et: Ext2lib viga

en: Invalid value
et: Vigane väärtus

en: File was modified. Save with exit?
et: Faili on muudetud. Kas väljumisel salvestada?

en: &Cancel quit
et: &Tühista väljumine

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file?
et: Midnight Commander on sulgumas.
    Kas salvestada muudetud fail?

en: &Line number
et: &Rea number

en: Pe&rcents
et: P&rotsendid

en: &Decimal offset
et: &Kümnendarvu nihe

en: He&xadecimal offset
et: 16nd&arvu nihe

en: Goto
et: Mine

en: ButtonBar|HxSrch
et: ButtonBar|16otsing

en: ButtonBar|UnWrap
et: ButtonBar|EiMurra

en: ButtonBar|Wrap
et: ButtonBar|Murra

en: ButtonBar|Hex
et: ButtonBar|16nd

en: ButtonBar|Goto
et: ButtonBar|Mine

en: ButtonBar|Raw
et: ButtonBar|Toores

en: ButtonBar|Parse
et: ButtonBar|Töötle

en: ButtonBar|Unform
et: ButtonBar|Vormita

en: ButtonBar|Format
et: ButtonBar|Vormiga

en: Failed to read data from child stdout:
    %s
et: Nurjus tütre std. väljundist andmete lugemine:
    %s

en: Error while closing the file:
    %s
    Data may have been written or not
et: Viga faili sulgemisel:
    %s
    Andmed võidi salvestada või ka mitte

en: Cannot save file:
    %s
et: Faili salvestamine nurjus:
    %s

en: View:
et: Vaade:

en: Cannot open "%s"
    %s
et: "%s" avamine nurjus
    %s

en: Cannot view: not a regular file
et: Vaatamine pole võimalik: see pole harilik fail

en: Cannot open "%s" in parse mode
    %s
et: Faili "%s" avamine parsimisrežiimis nurjus
    %s

en: Search done
et: Otsing lõpetatud

en: Continue from beginning?
et: Kas jätkata algusest?

en: Cannot fetch a local copy of /ftp://some.host/editme.txt
et: Kohaliku koopia hankimine failist /ftp://some.host/editme.txt nurjus
