Midnight Commander - en to mn translation catalogue (395 entries)

en: Cannot translate from %s to %s
mn: %s аас %s руу хөрвүүлж чадсангүй

en: Function key 1
mn: Функциональ товч 1

en: Function key 2
mn: Функциональ товч 2

en: Function key 3
mn: Функциональ товч 3

en: Function key 4
mn: Функциональ товч 4

en: Function key 5
mn: Функциональ товч 5

en: Function key 6
mn: Функциональ товч 6

en: Function key 7
mn: Функциональ товч 7

en: Function key 8
mn: Функциональ товч 8

en: Function key 9
mn: Функциональ товч 9

en: Function key 10
mn: Функциональ товч 10

en: Function key 11
mn: Функциональ товч 11

en: Function key 12
mn: Функциональ товч 12

en: Function key 13
mn: Функциональ товч 13

en: Function key 14
mn: Функциональ товч 14

en: Function key 15
mn: Функциональ товч 15

en: Function key 16
mn: Функциональ товч 16

en: Function key 17
mn: Функциональ товч 17

en: Function key 18
mn: Функциональ товч 18

en: Function key 19
mn: Функциональ товч 19

en: Function key 20
mn: Функциональ товч 20

en: Completion/M-tab
mn: Дууссан/M-Tab

en: End key
mn:  End товч

en: * on keypad
mn: * товч.дээр

en: - on keypad
mn: - товч.дээр

en: + on keypad
mn: + товч.дээр

en: Left arrow keypad
mn: З66н тийш товч

en: Right arrow keypad
mn: Баруун тийш товч

en: Up arrow keypad
mn: Дээшээ товч

en: Down arrow keypad
mn: Доошоо товч

en: The TERM environment variable is unset!
mn: TERM хувьсагч утга аваагүй байна!

en: Screen size %dx%d is not supported.
    Check the TERM environment variable.
mn: Дэлгэцийн %dx%d хэмжээсийг сонгох боломжгүй байна.
    TERM хувьсагчийн утгыг шалгана уу.

en: Directory cache expired for %s
mn:  %s ийн кэш лавлах хугацаа дууссан байна

en: Starting linear transfer...
mn: Шугман дамжуулалт эхлэж байна...

en: Getting file
mn: Файл хүлээн авч байна

en: Changes to file lost
mn: Файлын өөрчлөлт алга байна

en: %s is not a directory
mn: %s нь лавлах биш байна

en: Directory %s is not owned by you
mn:  %s лавлах нь таны эзэмшил биш байна

en: Cannot set correct permissions for directory %s
mn:  %s лавлахын зөв зөвшөөрөлийг олгож чадсангүй

en: Cannot create temporary directory %s: %s
mn:  %s: %s түр зуурын лавлахыг үүсгэж чадсангүй

en: Temporary files will be created in %s
mn:  Түр зуурын файлууд нь %s д үүссэн

en: Temporary files will not be created
mn: Түр зуурын файлууд үүссэнгүй

en: Press any key to continue...
mn: Дурын товчлуур дарж үргэлжлүүл...

en: Cannot parse:
mn: Анализ хийж чадсангүй:

en: More parsing errors will be ignored.
mn: Зөндөө анализын алдаанууд алгасагдах болно.

en: Internal error:
mn: Дотоод алдаа:

en: Password:
mn: Нууц үг:

en: &Yes
mn: &Тийм

en: &No
mn: &Yгvй

en: &OK
mn: &ОК

en: &Cancel
mn: &Болих

en: Background process:
mn: Арын процесс:

en: Error
mn: Алдаа

en: &Abort
mn: &Таслах

en: Displays the current version
mn: Одоогийн хувилбарыг харуулах

en: Print data directory
mn: өгөгдөлийн лавлахын нэрийг харуулах

en: Print last working directory to specified file
mn: Заагдсан файл руу хамгийн сүүлд ажилласан лавлахыг хэвлэх

en: Enables subshell support (default)
mn: Subshell боломжыг нээх (анхны утга)

en: Disables subshell support
mn: Subshell боломжыг хаах

en: Log ftp dialog to specified file
mn: Тусгайлсан файл руу тэмдэглэх FTP диалог

en: Launches the file viewer on a file
mn: Файл харагчыг ажиллуулах

en: Forces xterm features
mn: xterm хүчингүүд

en: Disable mouse support in text version
mn: Текст хувилбарт хулганыг хаах

en: Tries to use termcap instead of terminfo
mn:  terminfo г termcap тай хамт хэрэглэн дахин оролдох

en: To run on slow terminals
mn: Удаан терминалд ажиллах

en: Use stickchars to draw
mn: Псевдографикыг зурахад ашиглах

en: Resets soft keys on HP terminals
mn: HP терминал дахь программын товчлууруудыг хүчингүй болгох

en: Requests to run in black and white
mn: Хариултуудыг хар цагаан горимд ажилуулна

en: Request to run in color mode
mn: өнгөт горимд ажиллахад хариулна

en: Specifies a color configuration
mn: өнгөний тусгай тохиргоо

en: file
mn: файл

en: GNU Midnight Commander %s
mn: GNU Midnight Commander, хувилбар %s

en: &Dismiss
mn: &Хаах

en: &Backwards
mn: &Буцах

en: Search
mn: Хайх

en: ButtonBar|Help
mn: Туслмж

en: ButtonBar|Save
mn: Хадглх

en: ButtonBar|Edit
mn: Засврл

en: ButtonBar|Merge
mn: Нэгтгх

en: ButtonBar|Search
mn: Хайх

en: ButtonBar|Options
mn: Сонглт

en: ButtonBar|Quit
mn: Гарах

en: Quit
mn: Гарах

en: Two files are needed to compare
mn: Хоёр файлд харьцуулалт хэрэгтэй

en: Warning
mn: Анхааруулга

en: &Save
mn: &Хадгалах

en: Syntax file edit
mn: Файлын синтаксийг засварлах

en: &User
mn: &Хэрэглэгч

en: &Local
mn: &Локал

en: Cancel
mn: Болих

en: &Open file...
mn: Файл &нээх...

en: &User menu...
mn: Хэрэглэгчийн ц&эс

en: &Quit
mn: &Гарах

en: &Delete
mn: &Устгах

en: &Move
mn: &Зөөх

en: Learn &keys...
mn: Тэлхүүрээс &сурах

en: &Save setup
mn: &Тохиргоо хадгалах

en: &File
mn: &Файл

en: &Command
mn: &Команд

en: &Options
mn: &Сонголт

en: Wrap mode
mn: Таслагч горим

en: &Fake half tabs
mn: &Хагас табуудыг орлуулна

en: &Backspace through tabs
mn: &Табыг байкспайсээр устгана

en: Fill tabs with &spaces
mn: &Таб шилжилтийг зайгаар нөхөх

en: &Return does autoindent
mn: &Автоиндентийг буцаах

en: Confir&m before saving
mn: Хадгалахын өмнө &баталгаажуулах

en: Save file &position
mn: Файлын &байрлал руу хадгалах

en: Synta&x highlighting
mn: &өгүүлбэрзүйг өнгөөр тодотгох

en: &Replace
mn: &Солих

en: A&ll
mn: &Бүгд

en: &Skip
mn: &Алгасах

en: Searching %s
mn: Хайж байна %s

en: ButtonBar|Mark
mn: Тэмдэг

en: ButtonBar|Replac
mn: Солих

en: ButtonBar|Copy
mn: Хуулах

en: ButtonBar|Move
mn: Нүүх

en: ButtonBar|Delete
mn: Устгах

en: ButtonBar|PullDn
mn: Цэс MC

en: Set &all
mn: Бүгдэд о&ноох

en: S&kip
mn: Алга&сах

en: &Set
mn: &Оноох

en: owner
mn: эзэмшигч

en: group
mn: бүлэг

en: other
mn: бусад

en: Flag
mn: Флаг

en: &Retry
mn: &Дахих

en: Other 8 bit
mn: Бусад 8-бит

en: Stopped
mn: Зогссон

en: &Never
mn: &Хэзээч

en: On dum&b terminals
mn: Тэнэг терм&инал дээр

en: Alwa&ys
mn: &үргэлж

en: &Verbose operation
mn: &Ажиллагааны детали

en: Compute tota&ls
mn: &Нийт тооцоолуур

en: &Preallocate space
mn: Хуваарилсан за&й

en: Use internal edi&t
mn: &Дотоод засварыг хэрэглэх

en: Use internal vie&w
mn: Д&отоод харагдах байдлыг хэрэглэх

en: A&sk new file name
mn: &Шинэ файлийн нэрийг асуух

en: Auto m&enus
mn: &Авто меню

en: &Drop down menus
mn: &Унжигч цэс

en: Co&mplete: show all
mn: Д&ууссан: бүгдийг харуулах

en: Rotating d&ash
mn: &Эргүүлэх зураас

en: Cd follows lin&ks
mn: CD &линк-ийг дагах

en: Sa&fe delete
mn: &Хадгалах Устгах

en: Safe overwrite
mn: Дар&ж бичсэнг хадгалах

en: A&uto save setup
mn: А&вто тохируулгыг хадгалах

en: Configure options
mn: Тохиргуулгын параметрүүд

en: &Fast dir reload
mn: &Хавтасыг хурдан ачаалах

en: L&ynx-like motion
mn:  L&ynx хэлбэрийн хөдөлгөөн

en: &Full file list
mn: &Бүх файлын жагсаалт

en: &Long file list
mn: &Файлын урт жагсаалт

en: &User defined:
mn: &Хэрэглэгч тодорхойлсон

en: &Reverse
mn: &Эсрэг

en: Sort order
mn: Эрэмбэлэх дараалал

en: F&ull 8 bits input
mn: Гүйцэт 8-бит &оролт

en: Input / display codepage:
mn: Кодлогдсон оролт/гаралт:

en: &Use ~/.netrc
mn: ~/.netrc &ашиглах

en: Use &passive mode
mn: &Пассив горим ашиглах

en: cd
mn: шилжилт

en: Quick cd
mn:  Хурдан шилжилт

en: Existing filename (filename symlink will point to):
mn: үүссэн файлын нэр (холболт нь заагдсан):

en: Symbolic link filename:
mn: Тэмдэгт холбоос файлын нэр:

en: Symbolic link
mn:  Тэмдэгт холбоос

en: &Stop
mn: &Зогсоох

en: &Resume
mn: &Сэргээх

en: &Kill
mn: &Устгах

en: &Marked all
mn: Бүгдийг &тэмдэглэх

en: S&et marked
mn: Тэмдэглэгдсэнг &оноох

en: C&lear marked
mn: Тэмдэглэгдсэнг &устгах

en: Chmod command
mn:  Команд chmod

en: Permission
mn: Зөвшөөрөл

en: File
mn: Файл

en: Set &groups
mn: &Бүлгүүдийг тодорхойлох

en: Set &users
mn: &Хэрэглэгчдийг тодорхойлох

en: Name
mn: Нэр

en: Owner name
mn: Эзэмшигчийн нэр

en: Group name
mn: Бүлгийн нэр

en: Size
mn: Хэмжээ

en: <Unknown user>
mn: <Тодорхойгүй хэрэглэгч>

en: <Unknown group>
mn: <Тодорхойгүй бүлэг>

en: Files tagged, want to cd?
mn: Файлууд тэмдэглэгдсэн байна, шилжих үү?

en: Link %s to:
mn: %s руу холбох:

en: Create a new Directory
mn:  Шинэ лавлах үүсгэх

en: Extension file edit
mn:  Засварлагдах файлын өргөтгөл

en: &System Wide
mn: &Систем

en: Compare directories
mn: Хавсралт файлийг харьцуулах

en: &Quick
mn: &Хурдан

en: &Size only
mn: Зөвхөн &хэмжээ

en: &Thorough
mn: &Хагас байтын

en: %o %d %f%m
mn: %o энэ %f (%d шт.)%m

en: files
mn: файлууд

en: directory
mn: лавлах

en: directories
mn: лавлахууд

en: files/directories
mn: файлууд/лавлахууд

note: TRANSLATORS: keep leading space here to split words in Copy/Move dialog
en:  with source mask:
mn:  эх маскийн хамт:

en: Non&e
mn: &үгүй

en: (stalled)
mn: (гацсан)

en: &Keep
mn: &Хадгалах

en: Con&tinue
mn: &үргэлжлүүл

en: %.2f MB/s
mn: %.2f Мб/с

en: %.2f KB/s
mn: %.2f кб/с

en: %ld B/s
mn: %ld б/с

en: A&ppend
mn: &Төгсгөлд нь гүйцээх

en: &Reget
mn: Дахин&Унших

en: Source
mn: Эх

en: Target
mn: Бай

en: &Using shell patterns
mn: &Метатэмдэгт shell г хэрэглэх

en: to:
mn: руу:

en: &Background
mn:  &Фонд

en: File listin&g
mn: &Файлийг жагсаалт

en: &Quick view
mn: Х&урдан харах

en: &Info
mn: &Мэдээлэл

en: &Tree
mn: &Мод

en: &Listing format...
mn: &Жагшаалтын формат

en: &Filter...
mn: &Шүүлт...

en: &Encoding...
mn: &Кодчилол

en: FT&P link...
mn: &FTP-холбоос...

en: S&hell link...
mn: S&hell-холбоос...

en: Paneli&ze
mn: &Панелиз

en: Vie&w file...
mn: &файлийг харах

en: &Filtered view
mn: &Шүүлтийг харах

en: &Copy
mn: Х&уулах

en: &Link
mn: &Линк

en: Relative symlin&k
mn: Ха&мааралтай symlink

en: Edit s&ymlink
mn: &Symlink-ийг засварлах

en: &Advanced chown
mn: &Ахисан шатны chown

en: &Quick cd
mn: Х&урдан CD

en: Select &group
mn: &Групыг сонгох

en: U&nselect group
mn: Г&рупыг сонгохгүй

en: E&xit
mn: Гара&х

en: &User menu
mn: Хэрэгл&эгчийн цэс

en: &Directory tree
mn: &Хавтас мод

en: &Find file
mn: &Файл хайх

en: S&wap panels
mn: Панелуудыг хооронд нь с&олих

en: Switch &panels on/off
mn: Унтраалга &панели on/off

en: &Compare directories
mn: &Хавсралт файлийг харьцуулах

en: C&ompare files
mn: Файлийн хар&ьцуулах

en: E&xternal panelize
mn: Г&адаад панелиз хийх

en: Show directory s&izes
mn: Хавсралтыг хэ&мжээ харуулах

en: Command &history
mn: Командын тү&үх

en: Viewed/edited files hi&story
mn: Харуулсан/засварласан файлийн тү&үх

en: Di&rectory hotlist
mn: Ка&талоги жагсаалт

en: &Active VFS list
mn: &Идэвхтэй VFS жагсаалт

en: &Background jobs
mn: фон&дын ажилууд

en: Screen lis&t
mn: Дэлгэцийн жагсаа&лт

en: &Undelete files (ext2fs only)
mn: &Сэргээгдсэн файлууд (зөвхөн ext2fs)

en: &Listing format edit
mn: &Засварлагдах бүтэцүүд

en: Edit &extension file
mn: Файлын &өргөтгөл

en: Edit &menu file
mn: Файл &цэс

en: Edit hi&ghlighting group file
mn: Өнгөөр то&руулсан бүлэг файлийг засварлах

en: &Configuration...
mn: &Тохиргоо...

en: &Layout...
mn: &Гадаад төрх...

en: &Panel options...
mn: &Панелийн сонголт

en: C&onfirmation...
mn: Бат&лах

en: &Appearance...
mn: Хараг&дах байдал

en: &Display bits...
mn: &Бит тэмдэгтүүд...

en: &Virtual FS...
mn: Виртуаль &FS...

en: &Left
mn: &Зүүн

en: &Right
mn: &Баруун

en: ButtonBar|Menu
mn: Цэс

en: ButtonBar|View
mn: Харах

en: ButtonBar|RenMov
mn: Арилгх

en: ButtonBar|Mkdir
mn: КтлогХ

en: &Chdir
mn: &Шилжих

en: &Again
mn: &Дахин

en: Pane&lize
mn: Па&нел хийх

en: &View - F3
mn: Х&арах - F3

en: &Edit - F4
mn: &Засах - F4

en: Find File
mn: Файл хайх

en: Start at:
mn: Эхлэх цэг:

en: Grepping in %s
mn:  %s д дотор хайж байна

en: Finished
mn: Дууссан

en: Find File: "%s". Content: "%s"
mn: Файл хайх  "%s". Агуулга : "%s"

en: Find File: "%s"
mn: Файл хайх "%s"

en: Searching
mn: Хайж байна

en: &Add current
mn: Одоогийнхийг &нэмэх

en: &Up
mn: &Дээш

en: &Insert
mn: &Оруулах

en: &Remove
mn: &Устгах

en: Subgroup - press ENTER to see list
mn: Дэд бүлэг - ENTER дарж жагсаалтыг харна

en: Active VFS directories
mn: Идэвхтэй VFS лавлахууд

en: Directory hotlist
mn:  Хавтасуудын лавлах

en: Directory path
mn:  Лавлахын зам

en: Moving %s
mn: Зөөж байна %s

en: Directory label
mn:  Лавлахын тайлбар

en: &Append
mn: &Төсгөх

en: New hotlist entry
mn:  Шинэ лавлах хэсэг

en: Label for "%s":
mn:  "%s" ийн тайлбар:

en: File: %s
mn: Файл: %s

en: No node information
mn: Мөчирт мэдээлэл алга

en: No space information
mn: Мэдээлэлийн зай алга

en: non-local vfs
mn: локал биш vfs

en: Filesystem: %s
mn: Файлсистем: %s

en: &Equal split
mn: &Адил хэмжээ

en: &Menubar visible
mn: Меню бар&ыг харагдуулах

en: &Keybar visible
mn: &Гарыг үзүүлэх

en: H&intbar visible
mn: Hintbar -и&йг харуулах

en: &Show free space
mn: &Чөлөөтэй зайх харуулах

en: &Vertical
mn: &Хөндлөн

en: &Horizontal
mn: &Босоо

en: Layout
mn: Гадаад төрх

en: &Unsorted
mn: &Эрэмбэлэгдээгүй

en: &Name
mn: &Нэр

en: &Size
mn: &Хэмжээ

en: &Modify time
mn: За&сварлагдсан огноо

en: &Access time
mn: Х&андсан огноо

en: Perm
mn: Зөвш

en: Nl
mn: Кс

en: &Inode
mn: &Зангилаа

en: Owner
mn: Эзэмшигч

en: Group
mn: Бүлэг

en: UP--DIR
mn: -ДЭЭШ-

en: SYMLINK
mn: ХОЛБООС

en: SUB-DIR
mn: ДЭД-ХАВТ

en: <readlink failed>
mn: <унших холбоох алдаатай>

en: Cannot read directory contents
mn: Хавтасны доторхыг уншиж чадсангүй

en: User supplied format looks invalid, reverting to default.
mn: Хэрэглэж байгаа формат буруу байна, тиймээс стандарт руугаа буцлаа.

en: &Add new
mn: &Шинийг нэмэх

en: External panelize
mn: Гадаад панелиз хийх

en: Other command
mn: Бусад команд

en: Command
mn: Команд

en: Add to external panelize
mn: Гадаад панелиз нэмэх

en: Find rejects after patching
mn: Рatch-ээр гүйцэтгэгдээгүй шалтгааныг олох

en: Find *.orig after patching
mn: Patch командын дараа эх хувийг (*.orig) хайх

en: Find SUID and SGID programs
mn:  SUID/SGID программуудыг хайх

en: Cannot open the %s file for writing:
    %s
mn:  %s файлыг уншихаар нээж чадсангүй:
    %s

en: Copy "%s" directory to:
mn:  "%s" лавлахыг ийшээ хуулж байна:

en: Move "%s" directory to:
mn:  "%s" лавлахыг ийшээ зөөж байна:

en: ButtonBar|Static
mn: Статик

en: ButtonBar|Dynamc
mn: Динамк

en: ButtonBar|Rescan
mn: Шинчлх

en: ButtonBar|Forget
mn: Мартах

en: Cannot write to the %s file:
    %s
mn:  %s файл руу бичиж чадсангүй:
    %s

en: Help
mn: Тусламж

en: ButtonBar|Index
mn: Индекс

en: ButtonBar|Prev
mn: Өмнөх

en: Learn keys
mn: Товчлуурыг судлах

en: Please press the %s
    and then wait until this message disappears.
    
    Then, press it again to see if OK appears
    next to its button.
    
    If you want to escape, press a single Escape key
    and wait as well.
mn: Та товчлуураа дараад %s
    энэ мэдээллийг гарч иртэл түр хүлээнэ үү.
    
    Дараа нь ОК гэж гарч иртэл ,
    дахин дараад түр хүлээнэ үү.
    
    Хэрвээ та сургалтаа зогсоохыг хүсвэл
     Esc товчоо дараад түр хүлээнэ үү.

en: It seems that all your keys already
    work fine. That's great.
mn: Таны бүх товчруурууд хэвийн ажиллаж байна.
    Баяр хүргэе!

en: &Discard
mn: &Хаах

en: Great! You have a complete terminal database!
    All your keys work well.
mn: Сайн! Та бүх баазыг дуусгалаа.
    Таны бүх товчлуурууд дажгүй ажиллаж байна.

en: -  < No translation >
mn: -  < Хөрвүүлэгдэхгүй >

en: Cannot open named pipe %s
mn: %s гэж нэрлэгдсэн урсгалыг нээж чадсангүй

en: Warning: Cannot change to %s.
mn: Анхааруулга: %s руу өөрчилж чадсангүй.

en: File %s is not owned by root or you or is world writable.
    Using it may compromise your security
mn: Файл %s нь таны эсвэл root ийн эзэмшил биш,
    Аюулгүй байдлын үүднээс хэрэглэдэг

en: User menu
mn: Хэрэглэгчийн цэс

en: Cannot open cpio archive
    %s
mn: cpio-архивыг нээж чадсангүй
    %s

en: Premature end of cpio archive
    %s
mn: cpio архивийн цагаасаа өмнө төгсөх
    %s

en: Inconsistent hardlinks of
    %s
    in cpio archive
    %s
mn: %s cpio архив дахь 
    хүнд холбоос нь
    тохироогүй 
    %s

en: %s contains duplicate entries! Skipping!
mn: %s давхардсан бичлэг агуулж байна! Алгаслаа!

en: Corrupted cpio header encountered in
    %s
mn: cpio толгой нь эвдрэл таарсан
    %s

en: Unexpected end of file
    %s
mn: Файлын төгсөлийн алдаа
    %s

en: fish: Disconnecting from %s
mn: fish: %s аас салгагдаж байна

en: fish: Waiting for initial line...
mn: fish: Эхлэл мөрийг хүлээж байна...

en: Sorry, we cannot do password authenticated connections for now.
mn: Уучлаарай, Бид энэ холболтод нууц үг ашиглаж чадахгүй байна.

en: fish: Sending password...
mn: fish: Нууц үгийг илгээж байна...

en: fish: Sending initial line...
mn: fish: эхлэл мөрийг илгээж байна...

en: fish: Reading directory %s...
mn: fish: %s лавлахыг уншиж байна...

en: %s: done.
mn: %s: дууссан.

en: %s: failure
mn: %s: алдаа

en: fish: store %s: sending command...
mn: fish: %s сэргээх: командыг илгээж байна...

en: fish: Local read failed, sending zeros
mn: fish: локал уншилт бүтсэнгүй, тэгийг илгээж байна

en: Aborting transfer...
mn: Дамжуулалтыг таслаж байна...

en: Error reported after abort.
mn: Таслалтын дараа алдаа илтгэгдлээ.

en: Aborted transfer would be successful.
mn: Таслагдсан дамжуулалт дууссан ч байж магадгүй.

en: ftpfs: Disconnecting from %s
mn: ftpfs: %s ээс салгагдаж байна

en: ftpfs: sending login name
mn: ftpfs: хэрэглэгчийн нэрийг илгээж байна

en: ftpfs: sending user password
mn: ftpfs: хэрэглэгчийн нууц үгийг илгээж байна

en: ftpfs: logged in
mn: ftpfs: нэвтэрсэн

en: ftpfs: Login incorrect for user %s
mn: ftpfs: %s хэрэглэгчийн нэвтрэлт буруу байна

en: ftpfs: Invalid host name.
mn: ftpfs: буруу хост нэр.

en: ftpfs: making connection to %s
mn: ftpfs: %s руу холболт үүсгэж байна

en: ftpfs: connection interrupted by user
mn: ftpfs: холболтыг хэрэглэгч тасаллаа

en: ftpfs: connection to server failed: %s
mn: ftpfs: сервер руу холбогдолт амжилтгүй боллоо: %s

en: ftpfs: could not setup passive mode
mn: ftpfs: пассив горимыг тохируулж чадсангүй

en: ftpfs: aborting transfer.
mn: ftpfs: дамжуулалт таслагдаж байна.

en: ftpfs: abort error: %s
mn: ftpfs: таслалт алдаа: %s

en: ftpfs: abort failed
mn: ftpfs: таслалтд алдаа гарлаа

en: ftpfs: CWD failed.
mn: ftpfs: cwd д алдаа гарлаа.

en: ftpfs: couldn't resolve symlink
mn: ftpfs: тэмдэгт холбоосыг шалгаж чадсангүй

en: Resolving symlink...
mn: Тэмдэгт холбоосыг шалгаж байна...

en: ftpfs: Reading FTP directory %s... %s%s
mn: ftpfs: FTP лавлахыг уншиж байна %s... %s%s

en: (strict rfc959)
mn: (хязгаарлагдмал rfc959)

en: (chdir first)
mn: (эхлэл chdir)

en: ftpfs: failed; nowhere to fallback to
mn: ftpfs: алдаа; ослын горимд хаашаа ч шилжих боломжгүй

en: Warning: Invalid line in %s:
    %s
mn: Анхаар: %s д алдаатай мөр:
    %s

en: Warning: Invalid flag %c in %s:
    %s
mn: Анхаар: Алдаатай флаг %c %s -д байна:
    %s

en: Inconsistent tar archive
mn: Алдаатай архив tar

en: Unexpected EOF on archive file
mn: Архив файлын төгсгөл алдаатай

en: Cannot open tar archive
    %s
mn: tar-архивыг нээж чадсангүй
    %s

en: undelfs: loading deleted files information %d inodes
mn: undelfs: %d зангилаануудын устгагдсан файлуудын мэдээллийг ачаалж байна

en: undelfs: reading inode bitmap...
mn: undelfs: зангилааны битмарыг уншиж байна...

en: undelfs: reading block bitmap...
mn: undelfs: битмап хэсгийг уншиж байна...

en: Goto
mn: Очих

en: ButtonBar|Goto
mn: Явах

en: ButtonBar|Format
mn: Формат
