Midnight Commander - en to uk translation catalogue (1212 entries)

en: Warning: cannot load codepages list
uk: Попередження: не вдалося завантажити список кодових сторінок

en: 7-bit ASCII
uk: 7-розрядний ASCII

en: Cannot translate from %s to %s
uk: Не вдалося перетворити із %s на %s

en: Event system already initialized
uk: Систему подій уже ініціалізовано

en: Failed to initialize event system
uk: Сталася помилка ініціалізації системи подій

en: Event system not initialized
uk: Систему подій не ініціалізовано

en: Check input data! Some of parameters are NULL!
uk: Перевірте вхідні дані. Деякі параметри мають значення NULL.

en: Unable to create group '%s' for events!
uk: Не вдалося створити для подій групу «%s».

en: Unable to create event '%s'!
uk: Не вдалося створити подію '%s'!

en: File "%s" is already being edited.
    User: %s
    Process ID: %d
uk: Файл «%s» уже редагується
    Користувач: %s
    Ідентифікатор процесу: %d

en: File locked
uk: Файл заблоковано

en: &Grab lock
uk: &Захопити блокування

en: &Ignore lock
uk: &Ігнорувати блокування

en: Cannot create %s directory
uk: Не вдалося створити каталог %s

en: FATAL: not a directory:
uk: Сталася помилка. Не є каталогом:

en: Number out of range (should be in byte range, 0 <= n <= 0xFF, expressed in hex)
uk: Число поза діапазоном (повинне бути в межах байту, 0 <= n <= 0xFF, в шістнадцятиричній формі)

en: Invalid character
uk: Неприпустимий символ

en: Unmatched quotes character
uk: Незакритий символ лапки

en: Hex pattern error at position %d:
    %s.
uk: Помилка шістнадцятиричного шаблону в позиції %d:
    %s.

en: Search string not found
uk: Пошуковий рядок не знайдено

en: Not implemented yet
uk: Ще не реалізовано

en: Num of replace tokens not equal to num of found tokens
uk: Кількість елементів заміни не збігається з кількістю знайдених елементів

en: Invalid token number %d
uk: Неправильний номер елемента: %d

en: Regular expression error
uk: Виявлено помилку регулярного виразу

en: No&rmal
uk: Н&ормальний

en: Re&gular expression
uk: Р&eгулярний вираз

en: He&xadecimal
uk: Ші&стнадцятковий

en: Wil&dcard search
uk: П&ошук за маскою

en: Unable to load '%s' skin.
    Default skin has been loaded
uk: Не вдалося завантажити обкладинку «%s».
    Завантажено стандартну обкладинку

en: Unable to parse '%s' skin.
    Default skin has been loaded
uk: Не вдалося обробити обкладинку «%s».
    Завантажено стандартну обкладинку

en: Unable to use '%s' skin with true colors support:
    %s
    Default skin has been loaded
uk: Не вдалося використати обкладинку «%s» із підтримкою 256 кольорів
    %s
    Завантажено стандартну обкладинку

en: Unable to use '%s' skin with 256 colors support
    on non-256 colors terminal.
    Default skin has been loaded
uk: Не вдалося використати обкладинку «%s» із підтримкою 256 кольорів
    на не-256-кольоровому терміналі.
    Завантажено стандартну обкладинку

en: True color not supported with ncurses.
uk: Ncurses не підтримує 16М кольорів.

en: Your terminal doesn't even seem to support 256 colors.
uk: Не виглядає на те, що ваш термінал підтримує 256 кольорів.

en: True color not supported in this slang version.
uk: True колір не підтримується в цій версії slang.

en: Set COLORTERM=truecolor if your terminal really supports true colors.
uk: Встановіть COLORTERM=truecolor якщо ваш термінал справді підтримує 16,7М кольорів.

en: Escape
uk: Клавіша Escape

en: Function key 1
uk: F1

en: Function key 2
uk: F2

en: Function key 3
uk: F3

en: Function key 4
uk: F4

en: Function key 5
uk: F5

en: Function key 6
uk: F6

en: Function key 7
uk: F7

en: Function key 8
uk: F8

en: Function key 9
uk: F9

en: Function key 10
uk: F10

en: Function key 11
uk: F11

en: Function key 12
uk: F12

en: Function key 13
uk: F13

en: Function key 14
uk: F14

en: Function key 15
uk: F15

en: Function key 16
uk: F16

en: Function key 17
uk: F17

en: Function key 18
uk: F18

en: Function key 19
uk: F19

en: Function key 20
uk: F20

en: Completion/M-tab
uk: Доповнення/M-Tab

en: BackTab/S-tab
uk: Зворотня табуляція/S-tab

en: Backspace
uk: Клавіша ← Backspace

en: Up arrow
uk: Стрілка вгору

en: Down arrow
uk: Стрілка вниз

en: Left arrow
uk: Стрілка вліво

en: Right arrow
uk: Стрілка вправо

en: Insert
uk: Клавіша Insert

en: Delete
uk: Клавіша Delete

en: Home
uk: Клавіша Home

en: End key
uk: End

en: Page Up
uk: Клавіша PageUp

en: Page Down
uk: Клавіша PageDown

en: / on keypad
uk: / на клавіатурі

en: * on keypad
uk: Дод. *

en: - on keypad
uk: Дод. -

en: + on keypad
uk: Дод. +

en: Left arrow keypad
uk: Дод. ←

en: Right arrow keypad
uk: Дод. →

en: Up arrow keypad
uk: Дод. ↑

en: Down arrow keypad
uk: Дод. ↓

en: Home on keypad
uk: Дод. Home

en: End on keypad
uk: Дод. End

en: Page Down keypad
uk: Дод. Page Down

en: Page Up keypad
uk: Дод. Page Up

en: Insert on keypad
uk: Дод. Insert

en: Delete on keypad
uk: Дод. Delete

en: Enter on keypad
uk: Дод. Enter

en: Function key 21
uk: F21

en: Function key 22
uk: F22

en: Function key 23
uk: F23

en: Function key 24
uk: F24

en: A1 key
uk: A1

en: C1 key
uk: C1

en: Asterisk
uk: *

en: Minus
uk: -

en: Plus
uk: +

en: Dot
uk: .

en: Less than
uk: <

en: Great than
uk: >

en: Equal
uk: =

en: Comma
uk: ,

en: Apostrophe
uk: '

en: Colon
uk: :

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Exclamation mark
uk: !

en: Question mark
uk: ?

en: Ampersand
uk: &

en: Dollar sign
uk: $

en: Quotation mark
uk: "

en: Percent sign
uk: Знак відсотка

en: Caret
uk: ^

en: Tilda
uk: ~

en: Prime
uk: ′

en: Underline
uk: _

en: Understrike
uk: _

en: Pipe
uk: Канал

en: Left parenthesis
uk: (

en: Right parenthesis
uk: )

en: Left bracket
uk: [

en: Right bracket
uk: ]

en: Left brace
uk: {

en: Right brace
uk: }

en: Tab key
uk: Tab

en: Space key
uk: Пробіл

en: Slash key
uk: /

en: Backslash key
uk: \

en: Number sign #
uk: #

note: TRANSLATORS: Please translate as in "at sign" (@).
en: At sign
uk: @

en: The TERM environment variable is unset!
uk: Змінна середовища TERM не встановлена!

en: Cannot check SIGWINCH pipe
uk: Не вдалося перевірити канал SIGWINCH

en: 
    Cannot create pipe for SIGWINCH: %s (%d)
uk: 
    Не вдалося створити канал для SIGWINCH: %s (%d)

en: 
    Cannot configure write end of SIGWINCH pipe: %s (%d)
uk: 
    Не вдалося налаштувати кінець запису каналу SIGWINCH: %s (%d)

en: 
    Cannot configure read end of SIGWINCH pipe: %s (%d)
uk: 
    Не вдалося налаштувати кінець зчитування каналу SIGWINCH: %s (%d)

en: Screen size %dx%d is not supported.
    Check the TERM environment variable.
uk: Розмір екрана %dx%d не підтримується.
    Перевірте змінну оточення TERM.

en: B
uk: Б

en: kB
uk: кБ

en: KiB
uk: КіБ

en: MB
uk: Мб

en: MiB
uk: МіБ

en: GB
uk: Гб

en: GiB
uk: ГіБ

en: Cannot create pipe descriptor
uk: Не вдалося створити дескриптор каналу

en: Cannot create pipe streams
uk: Не вдалося створити потоки каналу

en: Unexpected error in select() reading data from a child process:
    %s
uk: Виникла несподівана помилка під час читання select() з підлеглого процесу:
    %s

en: Cannot close pipe descriptor (p == NULL)
uk: Неможливо закрити дескриптор каналу (p == NULL)

en: Unexpected error in waitpid():
    %s
uk: Неочікувана помилка у waitpid():
    %s

en: Directory cache expired for %s
uk: Кеш каталога застарів для %s

en: %s: %s: %s %3d%% (%lld) bytes transferred
uk: %s: %s: %s %3d%% (%lld) байтів передано

en: %s: %s: %s %lld bytes transferred
uk: %s: %s: %s %lld байтів передано

en: Starting linear transfer...
uk: Запускається лінійне перенесення…

en: Getting file
uk: Триває отримання файлу

en: Changes to file lost
uk: Зміни у файлі втрачено

en: %s is not a directory
uk: %s не є каталогом

en: Directory %s is not owned by you
uk: Каталог %s вам не належить

en: Cannot set correct permissions for directory %s
uk: Не вдалося встановити правильні права для каталога %s

en: Cannot create temporary directory %s: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог «%s»: %s

en: Temporary files will be created in %s
uk: Тимчасові файли створюватимуться у %s

en: Temporary files will not be created
uk: Тимчасові файли не створюватимуться

en: Press any key to continue...
uk: Щоб продовжити, натисніть будь-яку клавішу…

en: Cannot parse:
uk: Не вдалося обробити:

en: More parsing errors will be ignored.
uk: Решту помилок оброблення буде ігноровано.

en: Internal error:
uk: Сталася внутрішня помилка:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Screens
uk: Екрани

en: History
uk: Історія

note: TRANSLATORS: no need to translate 'DialogTitle', it's just a context prefix
en: DialogTitle|History cleanup
uk: DialogTitle|Очистка історії

en: Do you want clean this history?
uk: Справді очистити цю історію?

en: &Yes
uk: &Так

en: &No
uk: &Ні

en: &OK
uk: Г&aразд

en: &Cancel
uk: &Cкасувати

en: Background process:
uk: Фоновий процес:

en: Error
uk: Помилка

en: &Abort
uk: &Перервати

en: Displays the current version
uk: Показує поточну версію

en: Print data directory
uk: Показати каталог даних

en: Print extended info about used data directories
uk: Показати додаткові відомості про використовувані каталоги даних

en: Print configure options
uk: Показати параметри конфігурації

en: Print last working directory to specified file
uk: Показати останній робочий каталог у вказаний файл

en: Enables subshell support (default)
uk: Вмикає підтримку вкладеної оболонки (стандартно)

en: Disables subshell support
uk: Вимикає підтримку вкладеної оболонки

en: Log ftp dialog to specified file
uk: Журналювати команди FTP у вказаний файл

en: Launches the file viewer on a file
uk: Запускає програму перегляду для файлу

en: Edit files
uk: Редагувати файли

en: Forces xterm features
uk: Нав’язує властивості xterm

en: Disable X11 support
uk: Вимкнути підтримку X11

en: Tries to use an old highlight mouse tracking
uk: Намагатися використовувати застаріле стеження за виділенням мишкою

en: Disable mouse support in text version
uk: Вимкнути підтримку миші в текстовій версії

en: Tries to use termcap instead of terminfo
uk: Пробує використовувати termcap замість terminfo

en: To run on slow terminals
uk: Для повільних терміналів

en: Use stickchars to draw
uk: Псевдографіка для малювання

en: Resets soft keys on HP terminals
uk: Скидає програмні клавіші на терміналах HP

en: Load definitions of key bindings from specified file
uk: Завантажити визначення прив’язок клавіш із вказаного файлу

en: Don't load definitions of key bindings from file, use defaults
uk: Не завантажувати прив’язки клавіш із файлу, використовувати стандартні

en: Requests to run in black and white
uk: Запитує запуск у чорно-білому режимі

en: Request to run in color mode
uk: Запит на запуск у кольоровому режимі

en: Specifies a color configuration
uk: Вказує конфігурацію кольорів

en: Show mc with specified skin
uk: Показати mc із обраною обкладинкою

note: TRANSLATORS: don't translate color names and attributes
en: Standard Colors:
       black, gray, red, brightred, green, brightgreen, brown,
       yellow, blue, brightblue, magenta, brightmagenta, cyan,
       brightcyan, lightgray and white
    
    Extended colors, when 256 colors are available:
       color16 to color255, or rgb000 to rgb555 and gray0 to gray23
    
    Attributes:
       bold, italic, underline, reverse, blink; append more with '+'
uk: Стандартні кольори:
    чорний, сірий, червоний, світло-червоний, зелений, світло-зелений, коричневий,
     жовтий, синій, світло-синій, пурпурний, світло-пурпурний, блакитний,
    світло-блакитний, світло-сірий та білий
    
    Розширені кольори, якщо доступно 256 кольорів:
    колір 16 до кольору 255, або rgb000 до rgb555 і сірий 0 до сірого 23
    
    Властивості:
    жирний, підкреслений, з права на ліво, блимаючий; додати більше з '+'

en: Color options
uk: Параметри кольору

en: file
uk: файл

en: [this_dir] [other_panel_dir]
uk: [цей_каталог] [каталог_іншої_панелі]

en: 
    Please send any bug reports (including the output of 'mc -V')
    as tickets at www.midnight-commander.org
uk: 
    Будь ласка, надсилайте будь-які повідомлення про помилки (включаючи вивід 'mc -V') як квитки на сайті www.midnight-commander.org

en: Main options
uk: Головні параметри

en: Terminal options
uk: Параметри терміналу

en: Arguments parse error!
uk: Сталася помилка під час обробки аргументів.

en: No arguments given to the viewer.
uk: Переглядачу не передано жодних аргументів.

en: Background protocol error
uk: Сталася помилка фонового протоколу

en: Reading failed
uk: Сталася помилка зчитування

en: Background process error
uk: Сталася помилка фонового процесу

en: Unknown error in child
uk: Сталася невідома помилка у нащадку

en: Child died unexpectedly
uk: Процес-нащадок неочікувано закінчився

en: Background process sent us a request for more arguments
    than we can handle.
uk: Фоновий процес запитує більше аргументів, 
     ніж можна контролювати.

en: &Dismiss
uk: &Закрити

en: Enter search string:
uk: Введіть рядок для пошуку:

en: Cas&e sensitive
uk: Регістро&залежний

en: &Backwards
uk: &Hазад

en: &Whole words
uk: &Цілі слова

en: &All charsets
uk: &Усі кодування

en: Search
uk: Пошук

en: Search is disabled
uk: Пошук вимкнено

en: Cannot create temporary diff file
    %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий різницевий файл
    %s

en: Cannot create backup file
    %s%s
    %s
uk: Не вдалося створити файл резервної копії
    %s%s
    %s

en: Cannot create temporary merge file
    %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл об’єднання
    %s

en: &Fastest (Assume large files)
uk: Н&айшвидший (приймати великі файли)

en: &Minimal (Find a smaller set of change)
uk: &Мінімальний (знайти менший набір змін)

en: Diff algorithm
uk: Різницевий алогритм

en: Diff extra options
uk: Інші різницеві параметри

en: &Ignore case
uk: Ігнорувати ре&гістр

en: Ignore tab &expansion
uk: Ігнорувати роз&ширення табуляції

en: Ignore &space change
uk: Ігнорувати &зміну пробілу

en: Ignore all &whitespace
uk: Ігнорувати всі про&біли

en: Strip &trailing carriage return
uk: Прибирати н&овий рядок у кінці

en: Diff Options
uk: Різницеві параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit is disabled
uk: Редагування вимкнено

en: Goto line (left)
uk: Перейти на рядок (ліворуч)

en: Goto line (right)
uk: Перейти на рядок (праворуч)

en: Enter line:
uk: Введіть номер рядка:

en: ButtonBar|Help
uk: ButtonBar|Довідка

en: ButtonBar|Save
uk: ButtonBar|Зберегти

en: ButtonBar|Edit
uk: ButtonBar|Редаг.

en: ButtonBar|Merge
uk: ButtonBar|Об’єднати

en: ButtonBar|Search
uk: ButtonBar|Пошук

en: ButtonBar|Options
uk: ButtonBar|Параметри

en: ButtonBar|Quit
uk: ButtonBar|Вихід

en: Quit
uk: Вийти

en: File(s) was modified. Save with exit?
uk: Файл(и) було змінено. Вийти зі збереженням?

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file(s)?
uk: Midnight Commander закривається. Зберегти змінені файли?

en: Diff:
uk: Різниця:

en: "%s" is a directory
uk: «%s» є каталогом

en: Cannot stat "%s"
    %s
uk: Не вдалося отримати властивості «%s»
    %s

en: Diff viewer: invalid mode
uk: Переглядач diff: некоректний режим

en: Two files are needed to compare
uk: Для порівняння необхідно вказати два файли

en: Loading: %3d%%
uk: Завантаження: %3d%%

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Cannot open %s for reading
uk: Не вдалося відкрити %s для читання

en: Load file
uk: Завантажити файл

en: Error reading %s
uk: Сталася помилка зчитування %s

en: Cannot get size/permissions for %s
uk: Не вдалося отримати розмір/права доступу для %s

en: "%s" is not a regular file
uk: «%s» не є звичайним файлом

en: File "%s" is too large.
    Open it anyway?
uk: Файл «%s» надто великий
    Все одно відкрити?

en: Warning
uk: Попередження

en: Error reading from pipe: %s
uk: Сталася помилка читання з каналу: %s

en: Cannot open pipe for reading: %s
uk: Не вдалося відкрити канал для читання: %s

en: File has hard-links. Detach before saving?
uk: Файл має жорсткі посилання. Відкріпити їх перед зберіганням?

en: The file has been modified in the meantime. Save anyway?
uk: Файл змінено під час роботи. Все рівно зберегти?

en: Error writing to pipe: %s
uk: Сталася помилка запису в канал: %s

en: Cannot open pipe for writing: %s
uk: Не вдалося відкрити канал для запису: %s

en: Cannot open file for writing: %s
uk: Не вдалося відкрити файл для запису: %s

en: The file you are saving does not end with a newline.
uk: Файл, що зберігається, не завершено новим рядком

en: C&ontinue
uk: Пр&одовжити

en: &Do not change
uk: Не з&мінювати

en: &Unix format (LF)
uk: Формат &Unix (LF)

en: &Windows/DOS format (CR LF)
uk: Формат &Windows/DOS (CR LF)

en: &Macintosh format (CR)
uk: Формат &Macintosh (CR)

en: Enter file name:
uk: Введіть назву файлу:

en: Change line breaks to:
uk: Замінити закінчення рядків на:

en: Save As
uk: Зберегти як

en: &Quick save
uk: &Швидке збереження

en: &Safe save
uk: &Безпечне збереження

en: &Do backups with following extension:
uk: &Зробити резервні копії таких розширень:

en: Check &POSIX new line
uk: Перевіряти новий рядок &POSIX

en: Edit Save Mode
uk: Редагувати режим збереження

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Cannot save: destination is not a regular file
uk: Сталася помилка під час збереження: цільовий об’єкт не є файлом

en: A file already exists with this name
uk: Файл із такою назвою вже існує

en: &Overwrite
uk: &Замістити

en: Cannot save file
uk: Не вдалося зберегти файл

en: Confirm save file: "%s"
uk: Підтвердити запис файлу: «%s»

en: Save file
uk: Зберегти файл

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Load
uk: Завантажити

en: Syntax file edit
uk: Редагувати файл синтаксису

en: Which syntax file you want to edit?
uk: Який файл синтаксису необхідно редагувати?

en: &User
uk: &Користувацький

en: &System wide
uk: &Загальносистемний

en: Menu edit
uk: Редагувати меню

en: Which menu file do you want to edit?
uk: Який файл меню необхідно редагувати?

en: &Local
uk: &Місцевий

en: [NoName]
uk: [БезНазви]

en: File %s was modified.
    Save before close?
uk: Файл %s змінено.
    Зберегти перед закриттям?

en: Close file
uk: Закрити файл

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file %s?
uk: Виконується вихід із Midnight Commander.
    Зберегти змінений файл %s?

en: This function is not implemented
uk: Цю функція ще не реалізовано

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати в буфер

en: Unable to save to file
uk: Не вдалося зберегти у файл

en: Cut to clipboard
uk: Вирізати в буфер

en: Goto line
uk: Перейти на рядок

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: Insert file
uk: Вставити файл

en: Cannot insert file
uk: Не вдалося вставити файл

en: Sort block
uk: Сортувати блок

en: You must first highlight a block of text
uk: Спочатку необхідно відмітити блок тексту

en: Run sort
uk: Виконати сортування

en: Enter sort options (see sort(1) manpage) separated by whitespace:
uk: Уведіть параметри сортування (див. man-сторінку sort(1)) розділені пробілами:

en: Sort
uk: Сортування

en: Cannot execute sort command
uk: Не вдалося виконати команду sort

en: Sort returned non-zero: %s
uk: Команда сортування повернула ненульовий код: %s

en: Paste output of external command
uk: Вставити вивід зовнішньої команди

en: Enter shell command(s):
uk: Введіть команди оболонки:

en: External command
uk: Зовнішня команда

en: Cannot execute command
uk: Не вдалося виконати команду

en: mail -s <subject> -c <cc> <to>
uk: mail -s <Тема> -c <Копії> <До>

en: To
uk: Кому

en: Subject
uk: Тема

en: Copies to
uk: Копії

en: Mail
uk: Пошта

en: Insert literal
uk: Вставити літерал…

en: Press any key:
uk: Натисніть будь-яку клавішу:

en: Current text was modified without a file save.
    Continue discards these changes.
uk: Поточний текст змінено і не збережено. 
    Продовження операції призведе до втрати змін.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Collect completions
uk: Зібрати доповнення

en: NoName
uk: БезНазви

en: Save macro
uk: Зберегти макрос

en: Press the macro's new hotkey:
uk: Натисніть нову клавішу макросу:

en: Delete macro
uk: Видалити макрос

en: Press macro hotkey:
uk: Натисніть гарячу клавішу для макросу:

en: Macro not deleted
uk: Макрос не видалено

en: Repeat last commands
uk: Повторити останні команди

en: Repeat times:
uk: Кількість повторень:

en: &Open file...
uk: &Відкрити файл…

en: &New
uk: &Новий

en: &Close
uk: &Закрити

en: &History...
uk: &Історія...

en: Save &as...
uk: Зберегти &як…

en: &Insert file...
uk: &Вставити файл…

en: Cop&y to file...
uk: Копі&ювати у файл…

en: &User menu...
uk: Меню &користувача…

en: A&bout...
uk: П&ро програму…

en: &Quit
uk: &Вийти

en: &Undo
uk: По&вернути

en: &Redo
uk: &Повторити

en: &Toggle ins/overw
uk: &Режим вставки/заміни

en: To&ggle mark
uk: П&еремкнути помічання

en: &Mark columns
uk: Помітити стов&пці

en: Mark &all
uk: Помі&тити все

en: Unmar&k
uk: Зняти пом&ітку

en: Cop&y
uk: Копі&ювати

en: Mo&ve
uk: Пере&нести

en: &Delete
uk: &Видалити

en: Co&py to clipfile
uk: Копі&ювати до буферного файлу

en: &Cut to clipfile
uk: &Вирізати до буферного файлу

en: Pa&ste from clipfile
uk: В&ставити з буферного файлу

en: &Beginning
uk: &Початок

en: &End
uk: &Кінець

en: &Search...
uk: &Пошук…

en: Search &again
uk: Шукати &знову

en: &Replace...
uk: &Замінити…

en: &Toggle bookmark
uk: &Перемкнути закладку

en: &Next bookmark
uk: &Наступна закладка

en: &Prev bookmark
uk: П&опередня закладка

en: &Flush bookmarks
uk: &Скинути закладки

en: &Go to line...
uk: Пе&рейти на рядок…

en: &Toggle line state
uk: &Перемкнути стан рядка

en: Go to matching &bracket
uk: Перейти до парної &дужки

en: Toggle s&yntax highlighting
uk: Перемкнути підсвітку синтаксис&у

en: &Find declaration
uk: &Знайти об’явлення

en: Back from &declaration
uk: &Повернутися з об’явлення

en: For&ward to declaration
uk: Перейти до об’явлення

en: Encod&ing...
uk: Кодування…

en: &Refresh screen
uk: Пере&малювати екран

en: &Start/Stop record macro
uk: &Почати/зупинити записування макросу

en: Delete macr&o...
uk: Видалити &макрос…

en: Record/Repeat &actions
uk: Записати/повторити &дії

en: S&pell check
uk: &Перевірити правопис

en: C&heck word
uk: П&еревірити слово

en: Change spelling &language...
uk: Змінити мову перевірки правопису і вводу

en: &Mail...
uk: &Пошта…

en: Insert &literal...
uk: Вставити &літерал…

en: Insert &date/time
uk: Вставити &дату/час

en: &Format paragraph
uk: Форматувати &абзац

en: &Sort...
uk: &Сортувати…

en: &Paste output of...
uk: &Вставити вивід…

en: &External formatter
uk: З&овнішня програма форматування

en: &Move
uk: Пере&нести

en: &Resize
uk: Змі&нити розмір

en: &Toggle fullscreen
uk: &Перемкнути повноекранний режим

en: &Next
uk: &Наступний

en: &Previous
uk: &Попередній

en: &List...
uk: &Список…

en: &General...
uk: &Загальні…

en: Save &mode...
uk: Режим &збереження…

en: Learn &keys...
uk: Вивчення к&лавіш…

en: Syntax &highlighting...
uk: &Підсвітка синтаксису…

en: S&yntax file
uk: Файл с&интаксису

en: &Menu file
uk: Файл &меню

en: &Save setup
uk: &Зберегти параметри

en: &File
uk: &Файл

en: &Edit
uk: &Редагувати

en: &Search
uk: &Пошук

en: &Command
uk: &Команда

en: For&mat
uk: &Формат

en: &Window
uk: &Вікно

en: &Options
uk: &Параметри

en: &None
uk: &Порожньо

en: &Dynamic paragraphing
uk: &Динамічне параграфування

en: Type &writer wrap
uk: Напишіть &писемну обгортку

en: Wrap mode
uk: Режим перенесення

en: Tabulation
uk: Табуляція

en: &Fake half tabs
uk: &Симуляція напівтабуляції

en: &Backspace through tabs
uk: &Забій в обхід табуляції

en: Fill tabs with &spaces
uk: Заміняти &табуляцію пробілами

en: Tab spacing:
uk: Крок табуляції:

en: Other options
uk: Інші параметри

en: &Return does autoindent
uk: Автові&дступ

en: Confir&m before saving
uk: Пит&ати перед збереженням

en: Save file &position
uk: Зберегти &позицію в файлі

en: &Visible trailing spaces
uk: &Видимі задні пробіли

en: Visible &tabs
uk: Видимі &вкладки

en: Synta&x highlighting
uk: &Підсвітка синтаксису

en: C&ursor after inserted block
uk: Курсор знаходиться після вставленого блоку

en: Pers&istent selection
uk: Пос&тійне виділення

en: Cursor be&yond end of line
uk: Дозволити переміщувати курсор за межі рядка.

en: &Group undo
uk: &Групове повернення

en: Word wrap line length:
uk: Переносити після досягнення довжини:

en: Editor options
uk: Параметри редактора

en: In se&lection
uk: У вид&іленні

en: &Find all
uk: &Знайти все

en: Enter replacement string:
uk: Введіть рядок для заміни:

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace with:
uk: Замінити на:

en: &Replace
uk: &Замінити

en: A&ll
uk: &Усі

en: &Skip
uk: П&ропустити

en: Confirm replace
uk: Підтвердити заміну

en: Searching %s: %3d%%
uk: Виконується пошук %s: %3d%%

en: Searching %s
uk: Виконується пошук %s

en: %ld replacements made
uk: Виконано замін: %ld

en: A user friendly text editor
    written for the Midnight Commander.
uk: Дружній до користувача редактор тексту
    написаний для Midnight Commander.

en: About
uk: Про програму

en: Open files
uk: Відкрити файли

en: Edit:
uk: Редагування:

en: ButtonBar|Mark
uk: ButtonBar|Помітити

en: ButtonBar|Replac
uk: ButtonBar|Замінити

en: ButtonBar|Copy
uk: ButtonBar|Копіювати

en: ButtonBar|Move
uk: ButtonBar|Перемістити

en: ButtonBar|Delete
uk: ButtonBar|Видалити

en: ButtonBar|PullDn
uk: ButtonBar|Меню

en: Breton
uk: Бретонська

en: Czech
uk: Чеська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Danish
uk: Датська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: English
uk: Англійська

en: British English
uk: Британська Англійська

en: Canadian English
uk: Канадська Англійська

en: American English
uk: Американська Англійська

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Faroese
uk: Фарерська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Dutch
uk: Нідерландська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: &Add word
uk: &Додати слово

en: Language
uk: Мова

en: Misspelled
uk: Орфографічна помилка

en: Check word
uk: Перевірити слово

en: Suggest
uk: Запропонувати

en: Select language
uk: Вибрати мову

en: Choose syntax highlighting
uk: Оберіть підсвітку синтаксису

en: < Auto >
uk: < Авто >

en: < Reload Current Syntax >
uk: < Оновити поточний синтаксис >

en: Load syntax file
uk: Завантажити файл синтаксису

en: Cannot open file %s
    %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s
    %s

en: Error in file %s on line %d
uk: Виявлено помилку у файлі %s у рядку %d

en: The Commander can't change to the directory that
    the subshell claims you are in. Perhaps you have
    deleted your working directory, or given yourself
    extra access permissions with the "su" command?
uk: Commander не може перейти у вказаний вкладеною оболонкою каталог. Імовірно, робочий каталог видалено або отримано додаткові дозволи за допомогою команди «su».

en: Cannot fetch a local copy of %s
uk: Не вдалося отримати локальну копію %s

en: The shell is already running a command
uk: Інтерпретатор вже виконує команду

en: Not an xterm or Linux console;
    the subshell cannot be toggled.
uk: Це не xterm чи консоль Linux;
    підоболонку не можливо перемкнути.

en: Type 'exit' to return to the Midnight Commander
uk: Введіть 'exit', щоб повернутися до Midnight Commander

en: Set &all
uk: Вст. &yсі

en: S&kip
uk: П&ропустити

en: &Set
uk: Вст&aновити

en: owner
uk: власник

en: group
uk: група

en: other
uk: інші

en: Flag
uk: Мітка

en: Permissions (octal): %o
uk: Дозволи (шістнад.): %o

en: Chown advanced command
uk: Розширена зміна власника

en: Cannot chmod "%s"
    %s
uk: Не вдалося змінити права на «%s» 
    %s

en: &Ignore
uk: &Ігнорувати

en: Ignore &all
uk: Ігнорувати &все

en: &Retry
uk: По&вторити

en: Cannot chown "%s"
    %s
uk: Не вдалося змінити власника «%s» 
    %s

en: < Default >
uk: < Типово >

en: Skins
uk: Шкіри

en: Other 8 bit
uk: Інше 8-розрядне

en: Running
uk: Виконується

en: Stopped
uk: Зупинено

en: &Never
uk: &Ніколи

en: On dum&b terminals
uk: На простих &терміналах

en: Alwa&ys
uk: &Завжди

en: File operations
uk: Файлові операції

en: &Verbose operation
uk: Подроби&ці операцій

en: Compute tota&ls
uk: Підраховувати за&гальний розмір

en: Classic pro&gressbar
uk: Класична панель &поступу

en: Mkdi&r autoname
uk: Авто&йменування нових каталогів

en: &Preallocate space
uk: &Зарезервувати місце

en: Esc key mode
uk: Режим клавіші Escape

en: S&ingle press
uk: Одиничне натиснення

en: Timeout:
uk: Час очікування:

en: Pause after run
uk: Пауза після виконання

en: Use internal edi&t
uk: Вбудований &редактор

en: Use internal vie&w
uk: Вбудова&ний переглядач

en: A&sk new file name
uk: Запит нового імені файлу

en: Auto m&enus
uk: Автоматичні &меню

en: &Drop down menus
uk: Випада&ючі підменю

en: S&hell patterns
uk: Шаблони &oболонки

en: Co&mplete: show all
uk: Доп&овнення: показувати всі

en: Rotating d&ash
uk: Обе&pтовий індикатор

en: Cd follows lin&ks
uk: Зміна &каталогу за посиланнями

en: Sa&fe delete
uk: Безпечне &видалення

en: Safe overwrite
uk: Безпечний перезапис

en: A&uto save setup
uk: &Автозбереження параметрів

en: Configure options
uk: Параметри конфігурації

en: Skin:
uk: Шкіра:

en: &Shadows
uk: &Тіні

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Case &insensitive
uk: Не враховувати регістр

en: Use panel sort mo&de
uk: Використовувати режи&м сортування панелі

en: Show mi&ni-status
uk: Показати мі&ні-статус

en: Use SI si&ze units
uk: &Використовувати розміри системи СІ

en: Mi&x all files
uk: Змішати в&сі файли

en: Show &backup files
uk: Показувати ре&зервні файли

en: Show &hidden files
uk: Показувати при&ховані файли

en: &Fast dir reload
uk: &Швидке перевантаження каталога

en: Ma&rk moves down
uk: &Відмітка рухає курсор униз

en: Re&verse files only
uk: &Змінити порядок тільки файлів

en: Simple s&wap
uk: Простий о&бмін

en: A&uto save panels setup
uk: &Автозбереження параметрів панелей

en: Navigation
uk: Навігація

en: L&ynx-like motion
uk: Навігація у стилі l&ynx

en: Pa&ge scrolling
uk: Гор&тання сторінки

en: Center &scrolling
uk: &Центральне гортання

en: &Mouse page scrolling
uk: &Гортання сторінки мишею

en: File highlight
uk: Підсвітка файлів…

en: File &types
uk: Типи &файлів

en: &Permissions
uk: &Права

en: Quick search
uk: Швидкий пошук

en: Panel options
uk: Параметри панелі

en: Information
uk: Відомості

en: Using the fast reload option may not reflect the exact
    directory contents. In this case you'll need to do a
    manual reload of the directory. See the man page for
    the details.
uk: Використання параметру швидкого перезавантаження може не відображати точний поточний вміст каталога. У такому випадку необхідно вручну перезавантажити каталог. Щоб отримати докладніші відомості, див. посібник (man mc).

en: &Full file list
uk: &Повний

en: &Brief file list:
uk: &Короткий список файлів:

en: &Long file list
uk: &Розширений

en: &User defined:
uk: &Визначений користувачем:

en: columns
uk: стовпці

en: User &mini status
uk: Рядок &міні-статусу у форматі користувача

en: Listing format
uk: Формат списку

en: Executable &first
uk: Виконувані &першими

en: &Reverse
uk: &Зворотній

en: Sort order
uk: Порядок сортування

note: TRANSLATORS: no need to translate 'Confirmation', it's just a context prefix
en: Confirmation|&Delete
uk: Confirmation|Ви&далення

en: Confirmation|O&verwrite
uk: Confirmation|&Перезаписування

en: Confirmation|&Execute
uk: Confirmation|Ви&конання

en: Confirmation|E&xit
uk: Confirmation|В&ихід

en: Confirmation|Di&rectory hotlist delete
uk: Confirmation|&Видалення гарячого списку каталогів

en: Confirmation|&History cleanup
uk: Confirmation|&Очищення історії

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: &UTF-8 output
uk: &UTF-8 вивід

en: &Full 8 bits output
uk: &Повний 8 бітовий вивід

en: 7 &bits
uk: 7 &біт

en: F&ull 8 bits input
uk: Повний &8-розрядний ввід

en: Display bits
uk: Відображення символів

en: Input / display codepage:
uk: Кодування вводу/показу:

en: Directory tree
uk: Дерево каталогів

en: Timeout for freeing VFSs (sec):
uk: Затримка для звільнення VFSs (сек):

en: FTP anonymous password:
uk: FTP палоль для аноніма:

en: FTP directory cache timeout (sec):
uk: Таймаут кешування директорії  для FTP (сек):

en: &Always use ftp proxy:
uk: &Завжди використовувати ftp проксі:

en: &Use ~/.netrc
uk: &Використовувати ~/.&netrc

en: Use &passive mode
uk: Використовувати &пасивний режим

en: Use passive mode over pro&xy
uk: Використовувати пасивний режим про&ксі

en: Virtual File System Setting
uk: Параметри віртуальної файлової системи

en: Quick cd
uk: Швидка зміна каталогу

en: Existing filename (filename symlink will point to):
uk: Назва наявного файлу (для посилання на нього):

en: Symbolic link filename:
uk: Назва символьного посилання:

en: Symbolic link
uk: Символьне посилання

en: &Stop
uk: &Зупинити

en: &Resume
uk: Пр&oдовжити

en: &Kill
uk: &Завершити

en: Background jobs
uk: Фонові завдання

en: Secure deletion
uk: Безпечне видалення

en: Undelete
uk: Відновлення після видалення

en: Synchronous updates
uk: Синхронне оновлення

en: Synchronous directory updates
uk: Синхронне оновлення каталогу

en: Immutable
uk: Незмінюваний

en: Append only
uk: Лише дозапис

en: No dump
uk: Не піддається рез. копіюванню

en: No update atime
uk: Не оновлювати запис atime

en: Compress
uk: Стиснення

en: Compressed clusters
uk: Стиснені кластери

en: Compressed dirty file
uk: Стиснення поганих файлів

en: Compression raw access
uk: Дозвіл стиснення raw

en: Encrypted inode
uk: Зашифрований інфовузол

en: Journaled data
uk: Журнальовані дані

en: Indexed directory
uk: Індексований каталог

en: No tail merging
uk: Не обʼєднувати кінцівки

en: Top of directory hierarchies
uk: На верху ієрархії каталогів

en: Inode uses extents
uk: Інфовузол використовує екстенти

en: Huge_file
uk: Великий_файл

en: No COW
uk: Не CoW

en: Direct access for files
uk: Прямий доступ до файлів

en: Casefolded file
uk: Не чутливий до регістру файл

en: Inode has inline data
uk: Інфовузол має вбудовані дані

en: Project hierarchy
uk: Ієрархія проєкту

en: Verity protected inode
uk: Істинність захищеного інфовузла

en: &Marked all
uk: Вст. пом&iч.

en: S&et marked
uk: Увім. п&oміч.

en: C&lear marked
uk: &Вим. поміч.

en: Chattr command
uk: Команда chattr

en: Cannot chattr "%s"
    %s
uk: Не вдалося змінити атрибути "%s"
    %s

en: Cannot get flags of "%s"
    %s
uk: Не вдалося отримати прапорець "%s"
    %s

en: set &user ID on execution
uk: встановити ID &користувача на виконання

en: set &group ID on execution
uk: встановити ID &групи на виконання

en: stick&y bit
uk: липкий біт

en: &read by owner
uk: &читати від імені власника

en: &write by owner
uk: &писати від імені власника

en: e&xecute/search by owner
uk: виконати/шукати від імені власника

en: rea&d by group
uk: читати від імені групи

en: write by grou&p
uk: писати від імені групи

en: execu&te/search by group
uk: виконати/шукати від імені групи

en: read &by others
uk: читати від імені інших

en: wr&ite by others
uk: писати від імені інших

en: execute/searc&h by others
uk: виконати/шукати від імені інших

en: Name:
uk: Назва:

en: Permissions (octal):
uk: Дозволи (вісімкові):

en: Owner name:
uk: Ім’я власника:

en: Group name:
uk: Назва групи:

en: Chmod command
uk: Команда chmod

en: Permission
uk: Дозвіл

en: File
uk: Файл

en: Set &groups
uk: Вст. гр&yпу

en: Set &users
uk: Вст. к&oрист.

en: Name
uk: Назва

en: Owner name
uk: Ім’я власника

en: Group name
uk: Назва групи

en: Size
uk: Розмір

en: Chown command
uk: Команда chown

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: <Unknown user>
uk: <Невідомий користувач>

en: <Unknown group>
uk: <Невідома група>

en: Enter machine name (F1 for details):
uk: Введіть назву машини (F1 — подробиці):

en: Files tagged, want to cd?
uk: Відмічено файли, змінити каталог?

en: Link %s to:
uk: Створити посилання на %s:

en: Link
uk: Посилання

en: link: %s
uk: посилання: %s

en: symlink: %s
uk: символьне посилання: %s

en: View file
uk: Перегляд файлу

en: Filename:
uk: Назва файлу:

en: Filtered view
uk: Фільтрований перегляд

en: Filter command and arguments:
uk: Введіть команду та її аргументи:

en: Edit file
uk: Редагувати файл

en: Create a new Directory
uk: Створити новий каталог

en: Enter directory name:
uk: Введіть назву каталогу:

en: Extension file edit
uk: Редагування файла розширень

en: Which extension file you want to edit?
uk: Який файл розширень необхідно редагувати?

en: &System Wide
uk: &Загальносистемний

en: Highlighting groups file edit
uk: Редагування файлу підсвідки груп

en: Which highlighting file you want to edit?
uk: Який файл підсвітки необхідно редагувати?

en: Compare directories
uk: Порівняти каталоги

en: Select compare method:
uk: Виберіть метод порівняння:

en: &Quick
uk: &Швидкий

en: &Size only
uk: Тільки &розмір

en: &Thorough
uk: По&байтовий

en: Both panels should be in the listing mode
    to use this command
uk: Для виконання цієї команди обидві панелі
    повинні бути в режимі списку

en: '%s' is not a symbolic link
uk: «%s» — не символьне посилання

en: Symlink '%s' points to:
uk: Символьне посилання «%s» вказує на:

en: Edit symlink
uk: Редагувати символьне посилання

en: edit symlink, unable to remove %s: %s
uk: редагування символьного посилання, не вдалося видалити %s: %s

en: edit symlink: %s
uk: редагування символьного посилання: %s

en: FTP to machine
uk: FTP-з’єднання з віддаленою машиною

en: SFTP to machine
uk: З’єднання по SFTP

en: Shell link to machine
uk: Shell-з’єднання з віддаленою машиною

en: Undelete files on an ext2 file system
uk: Відновлення файлів на файловій системі ext2

en: Enter device (without /dev/) to undelete
    files on: (F1 for details)
uk: Введіть назву пристрою (без /dev/), на якому
    потрібно відновити файли після видалення: (F1 — подробиці)

en: Directory scanning
uk: Сканування каталогу

en: Setup
uk: Налаштування

en: Setup saved to %s
uk: Установки збережено в %s

en: Unable to save setup to %s
uk: Не вдалося зберегти установки в %s

en: Cannot execute commands on non-local filesystems
uk: Не можна виконувати команди на нелокальних файлових системах

en: Parameter
uk: Параметр

en: Cannot create temporary command file
    %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий командний файл
    %s

en: Pipe failed
uk: Сталася помилка каналу

en: You have an outdated %s file.
    Midnight Commander now uses %s file.
    Please copy your modifications of the old file to the new one.
uk: У вас застарів файл %s.
    Midnight Commander зараз використовує файл %s.
    Скопіюйте свою модифікацію старого файлу у новий.

en: DialogTitle|Copy
uk: DialogTitle|Копіювання

en: DialogTitle|Move
uk: DialogTitle|Переміщення

en: DialogTitle|Delete
uk: DialogTitle|Видалення

en: FileOperation|Copy
uk: FileOperation|Копіювання

en: FileOperation|Move
uk: FileOperation|Переміщення

en: FileOperation|Delete
uk: FileOperation|Видалення

en: files
uk: файли

en: directory
uk: каталог

en: directories
uk: каталоги

en: files/directories
uk: файли/каталоги

note: TRANSLATORS: keep leading space here to split words in Copy/Move dialog
en:  with source mask:
uk:  із шаблоном джерела:

en: Cannot stat hardlink source file "%s"
    %s
uk: Не вдалося отримати властивості вихідного файлу жорсткого посилання "%s"
    %s

en: Cannot create target hardlink "%s"
    %s
uk: Не вдалося створити цільове жорстке посилання "%s"
    %s

en: Cannot create target hardlink "%s"
uk: Не вдалося створити цільове жорстке посилання "%s"

en: Cannot read source link "%s"
    %s
uk: Не вдалося прочитати джерельне посилання «%s»
    %s

en: Cannot make stable symlinks across non-local filesystems:
    
    Option Stable Symlinks will be disabled
uk: Неможливо створити стійкі символьні посилання між нелокальними файловими системами:
    
    Параметр «Стійкі символьні посилання» буде вимкнено

en: Cannot create target symlink "%s"
    %s
uk: Не вдалося створити цільове символьне посилання «%s»
    %s

en: "%s"
    and
    "%s"
    are the same directory
uk: «%s»
    та
    «%s» 
    є одним і тим же каталогом

en: "%s"
    and
    "%s"
    are the same file
uk: «%s»
    та
    «%s»
    є одним і тим же файлом

en: Ski&p all
uk: П&ропустити все

en: Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
uk: Каталог "%s" не порожній.
    Видалити його рекурсивно?

en: Background process:
    Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
uk: Фоновий процес:
    Каталог "%s" не порожній.
    Видалити рекурсивно?

en: Non&e
uk: Ж&oдного

en: Cannot remove file "%s"
    %s
uk: Не вдалося видалити файл «%s»
    %s

en: Cannot stat file "%s"
    %s
uk: Не вдалося отримати властивості файлу «%s»
    %s

en: Cannot overwrite directory "%s"
uk: Не вдалося перезаписати каталог «%s»

en: Cannot move file "%s" to "%s"
    %s
uk: Не вдалося перенести файл «%s» у «%s»
    %s

en: Cannot remove directory "%s"
    %s
uk: Не вдалося видалити каталог «%s»
    %s

en: Cannot overwrite directory "%s"
    %s
uk: Не вдалося перезаписати каталог «%s»
    %s

en: Cannot overwrite file "%s"
    %s
uk: Не вдалося перезаписати файл «%s» %s

en: Cannot move directory "%s" to "%s"
    %s
uk: Не вдалося перенести каталог «%s» у «%s»
    %s

en: Cannot operate on ".."!
uk: Не можна виконувати операції з «..»

en: Cannot stat source file "%s"
    %s
uk: Не вдалося отримати властивості вихідного файлу «%s»
    %s

en: Cannot create special file "%s"
    %s
uk: Не вдалося створити спеціальний файл «%s»
    %s

en: Cannot chown target file "%s"
    %s
uk: Не вдалося змінити власника цільового файлу «%s»
    %s

en: Cannot chmod target file "%s"
    %s
uk: Не вдалося змінити права доступу до цільового файлу «%s»
    %s

en: Cannot open source file "%s"
    %s
uk: Не вдалося відкрити вихідний файл «%s»
    %s

en: Reget failed, about to overwrite file
uk: Сталася помилка дозавантаження файлу, файл буде перезаписано

en: Cannot fstat source file "%s"
    %s
uk: Не вдалося отримати властивості вихідного файлу «%s»
    %s

en: Cannot create target file "%s"
    %s
uk: Не вдалося створити цільовий файл «%s»
    %s

en: Cannot fstat target file "%s"
    %s
uk: Не вдалося отримати властивості цільового файлу «%s»
    %s

en: Cannot preallocate space for target file "%s"
    %s
uk: Не вдалося зарезервувати місце для цільового файлу «%s»
    %s

en: Cannot read source file "%s"
    %s
uk: Не вдалося прочитати вихідний файл "%s"
    %s

en: Cannot write target file "%s"
    %s
uk: Не вдалося записати цільовий файл «%s»
    %s

en: (stalled)
uk: (простоювання)

en: Incomplete file was retrieved
uk: Отримано неповний файл

en: &Keep
uk: За&лишити

en: &Continue copy
uk: &Продовжити копіювання

en: Cannot close source file "%s"
    %s
uk: Не вдалося закрити вихідний файл «%s»
    %s

en: Cannot close target file "%s"
    %s
uk: Не вдалося закрити цільовий файл «%s»
    %s

en: Cannot stat source directory "%s"
    %s
uk: Не вдавдалосяться отримати властивості вихідного каталогу «%s»
    %s

en: Source "%s" is not a directory
    %s
uk: Джерело «%s» не є каталогом
    %s

en: Cannot copy cyclic symbolic link
    "%s"
uk: Не вдалося скопіювати циклічне символьне посилання
    «%s»

en: Destination "%s" must be a directory
    %s
uk: Призначення «%s» повинно бути каталогом
    %s

en: Cannot create target directory "%s"
    %s
uk: Не вдалося створити цільовий каталог «%s»
    %s

en: Cannot chown target directory "%s"
    %s
uk: Не вдалося змінити власника цільового каталогу «%s»
    %s

en: Directories: %zu, total size: %s
uk: Теки: %zu, загальний розмір: %s

en: Sorry, I could not put the job in background
uk: Не вдалося помістити цей процес у фон

en: S&uspend
uk: Призупинити

en: Con&tinue
uk: П&родовжити

en: ETA %s
uk: ОЧЗ %s

en: %.2f MB/s
uk: %.2f Мб/с

en: %.2f KB/s
uk: %.2f Кб/с

en: %ld B/s
uk: %ld б/с

en: New     :
uk: Новий   :

en: Existing:
uk: Існуючий:

en: Overwrite this file?
uk: Замістити цей файл?

en: A&ppend
uk: Дописати в &кінець

en: &Reget
uk: Пере&читати

en: Overwrite all files?
uk: Замістити всі файли?

en: Don't overwrite with &zero length file
uk: Не перезаписувати файли з &нульовим розміром

en: &Older
uk: &Старіший

en: S&maller
uk: &Менший

en: &Size differs
uk: &Різний розмір

en: File exists
uk: Файл існує

en: Background process: File exists
uk: Фоновий процес: файл існує

en: Files processed: %zu / %zu
uk: Файлів оброблено: %zu / %zu

en: Files processed: %zu
uk: Файлів оброблено: %zu

en: Time: %s %s
uk: Час: %s %s

en: Time: %s %s (%s)
uk: Час: %s %s (%s)

en: Time: %s
uk: Час: %s

en: Time: %s (%s)
uk: Час: %s (%s)

en:  Total: %s
uk:  Усього: %s

en:  Total: %s / %s
uk: Усього: %s / %s

en: Source
uk: Джерело

en: Target
uk: Ціль

en: Deleting
uk: Видалення

en: &Using shell patterns
uk: Використання &шаблону оболонки

en: to:
uk: до:

en: Follow &links
uk: &Iти за посиланнями

en: Preserve &attributes
uk: Зберігати атриб&yти

en: Di&ve into subdir if exists
uk: Ус&eредину каталога, якщо існує

en: &Stable symlinks
uk: &Стабільні симлінки

en: &Background
uk: На &фоні

en: Invalid source pattern '%s'
uk: Неправильний шаблон джерела «%s»

en: File listin&g
uk: Список &файлів

en: &Quick view
uk: &Швидкий перегляд

en: &Info
uk: &Відомості

en: &Tree
uk: Д&eрево

en: &Listing format...
uk: &Формат списку

en: &Sort order...
uk: &Порядок сортування...

en: &Filter...
uk: &Фільтр…

en: &Encoding...
uk: Кодування…

en: FT&P link...
uk: &FTP-з’єднання…

en: S&hell link...
uk: &Shell-з’єднання…

en: SFTP li&nk...
uk: SFTP-&зʼєднання

en: Paneli&ze
uk: Панелі&зувати

en: &Rescan
uk: &Пересканувати

en: &View
uk: П&ереглянути

en: Vie&w file...
uk: Пе&регляд файлу…

en: &Filtered view
uk: Фі&льтрований перегляд

en: &Copy
uk: С&копіювати

en: C&hmod
uk: З&міна прав

en: &Link
uk: &Посилання

en: &Symlink
uk: &Символьне посилання

en: Relative symlin&k
uk: Від&носне символьне посилання

en: Edit s&ymlink
uk: Ред&агувати символьне посилання

en: Ch&own
uk: Зміна &власника

en: &Advanced chown
uk: Права (р&озширені)

en: Cha&ttr
uk: Зміна а&трибутів

en: &Rename/Move
uk: Пере&йменувати/перемістити

en: &Mkdir
uk: Створ&ити каталог

en: &Quick cd
uk: &Швидка зміна каталогу

en: Select &group
uk: Обрати гр&yпу

en: U&nselect group
uk: Зн&яти відмітку з групи

en: &Invert selection
uk: &Інвертувати виділення

en: E&xit
uk: Ви&хід

en: &User menu
uk: &Меню користувача

en: &Directory tree
uk: &Дерево каталогів

en: &Find file
uk: &Знайти файл

en: S&wap panels
uk: Пе&реставити панелі

en: Switch &panels on/off
uk: &Сховати/показати панелі

en: &Compare directories
uk: П&орівняти каталоги

en: C&ompare files
uk: П&орівняти файли

en: E&xternal panelize
uk: Зовн&ішня панелізація

en: Show directory s&izes
uk: Показати &розміри каталогів

en: Command &history
uk: &Історія команд

en: Viewed/edited files hi&story
uk: І&сторія читання/редагування файлів

en: Di&rectory hotlist
uk: &Гарячий список каталогів

en: &Active VFS list
uk: Список &активних VFS

en: &Background jobs
uk: Фонові завдання

en: Screen lis&t
uk: Список екранів

en: &Undelete files (ext2fs only)
uk: &Відновлення файлів (лише ext2fs)

en: &Listing format edit
uk: &Редагування формату списку

en: Edit &extension file
uk: Редагувати файл роз&ширень

en: Edit &menu file
uk: Редагувати файл &меню

en: Edit hi&ghlighting group file
uk: Редагувати файл підсвітки груп

en: &Configuration...
uk: &Конфігурація…

en: &Layout...
uk: &Зовнішній вигляд…

en: &Panel options...
uk: Параметри панелі…

en: C&onfirmation...
uk: &Підтвердження…

en: &Appearance...
uk: &Вигляд...

en: &Display bits...
uk: &Відображення символів…

en: &Virtual FS...
uk: Віртуальні &ФС…

en: Panels:
uk: Панелі:

en: You have %zu opened screen. Quit anyway? | You have %zu opened screens. Quit anyway?
uk[0]: Відкрито %zu екран. Все одно вийти?
uk[1]: Відкрито %zu екрани. Все одно вийти?
uk[2]: Відкрито %zu екранів. Все одно вийти?
uk[3]: Відкрито %zu екранів. Все одно вийти?

en: The Midnight Commander
uk: Midnight Commander

en: Do you really want to quit the Midnight Commander?
uk: Справді вийти з Midnight Commander?

en: &Above
uk: Верхня

en: &Left
uk: &Ліва панель

en: &Below
uk: Нижня

en: &Right
uk: &Права панель

en: ButtonBar|Menu
uk: ButtonBar|Меню

en: ButtonBar|View
uk: ButtonBar|Перегляд

en: ButtonBar|RenMov
uk: ButtonBar|Переміст.

en: ButtonBar|Mkdir
uk: ButtonBar|СтвКат

en: &Chdir
uk: Пере&хід

en: &Again
uk: &Знову

en: Pane&lize
uk: Па&нелізувати

en: &View - F3
uk: &Переглянути — F3

en: &Edit - F4
uk: &Редагувати — F4

en: Found: %lu
uk: Знайдено: %lu

en: Malformed regular expression
uk: Регулярний вираз сформовано неправильно

en: File name:
uk: Назва файлу:

en: &Find recursively
uk: &Шукати рекурсивно

en: Follow s&ymlinks
uk: Переходити за с&имв. посиланнями

en: S&kip hidden
uk: П&ропускати приховані

en: Content:
uk: Вміст:

en: Sea&rch for content
uk: Ш&укати за вмістом

en: Case sens&itive
uk: Регістро&залежний

en: A&ll charsets
uk: &Усі кодування

en: Fir&st hit
uk: Пер&ший збіг

en: Find File
uk: Знайти файл

en: Start at:
uk: Почати з:

en: Ena&ble ignore directories:
uk: Іг&норувати каталоги:

en: Grepping in %s
uk: Пошук у %s

en: Finished
uk: Завершено

en: Finished (ignored %zu directory) | Finished (ignored %zu directories)
uk[0]: Завершено (ігнорований %zu каталог)
uk[1]: Завершено (ігноровано %zu каталогів)
uk[2]: Завершено (ігноровано %zu каталогів)
uk[3]: Завершено (ігноровано %zu каталогів)

en: Find File: "%s". Content: "%s"
uk: Знайдено Файл: "%s". Містить: "%s"

en: Find File: "%s"
uk: Знайдено Файл: "%s"

en: Searching
uk: Виконується пошук

en: Change &to
uk: Змінити &на

en: &Free VFSs now
uk: Зараз вільно VFSs

en: &Refresh
uk: &Оновити

en: &Add current
uk: Додати &поточний

en: &Up
uk: &Угору

en: New &group
uk: Нова &група

en: New &entry
uk: Новий &запис

en: &Insert
uk: &Вставити

en: &Remove
uk: Ви&далити

en: Subgroup - press ENTER to see list
uk: Підгрупа — для перегляду натисніть Enter

en: Active VFS directories
uk: Активні каталоги ВФС

en: Directory hotlist
uk: Список каталогів

en: Top level group
uk: Група верхнього рівня

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу

en: Moving %s
uk: Перенесення %s

en: Directory label
uk: Мітка каталогу

en: &Append
uk: До&писати

en: New hotlist entry
uk: Новий запис

en: Directory label:
uk: Мітка каталогу:

en: Directory path:
uk: Шлях до каталогу:

en: New hotlist group
uk: Нова група:

en: Name of new group:
uk: Назва нової групи:

en: Are you sure you want to remove entry "%s"?
uk: Справді видалити запис «%s»?

en: Group "%s" is not empty.
    Remove it?
uk: Група «%s» не пуста.
    Видалити її?

en: Hotlist Load
uk: Завантаження списку

en: MC was unable to write %s file,
    your old hotlist entries were not deleted
uk: Не вдалося записати файл %s,
    попередній швидкий список записів не видалено

en: Label for "%s":
uk: Мітка для «%s»:

en: Add to hotlist
uk: Додати до списку

en: File: %s
uk: Файл: %s

en: No node information
uk: Немає відомостей про вузол

en: Free nodes:
uk: Вільних вузлів:

en: No space information
uk: Немає відомостей про простір

en: Free space: %s / %s (%d%%)
uk: Вільний простір: %s / %s (%d%%)

en: Type:       %s
uk: Тип: %s

en: non-local vfs
uk: не локальна ВФС

en: Device:     %s
uk: Пристрій: %s

en: Filesystem: %s
uk: Файлова система: %s

en: Accessed:   %s
uk: Останній доступ:  %s

en: Modified:   %s
uk: Змінено:  %s

note: TRANSLATORS: Time of last status change as in stat(2) man.
en: Changed:    %s
uk: Змінено:   %s

en: Dev. type: major %lu, minor %lu
uk: Тип пристрою: major %lu, minor %lu

en: Size:       %s
uk: Розмір:      %s

en:  (%lu block) |  (%lu blocks)
uk[0]:  (%lu блок)
uk[1]:  (%lu блоків)
uk[2]:  (%lu блоків)
uk[3]:  (%lu блоків)

en: Owner:      %s/%s
uk: Власник:     %s/%s

en: Links:      %d
uk: Посилань: %d

en: Attributes: %s
uk: Атрибути: %s

en: Attributes: unavailable
uk: Атрибути: не дозволені

en: Mode:       %s (%04o)
uk: Режим: %s (%04o)

en: Location:   %Xh:%Xh
uk: Розташування:  %Xh:%Xh

en: &Equal split
uk: &Рівні розміри

en: &Menubar visible
uk: Показувати панель меню

en: Command &prompt
uk: &Командний рядок

en: &Keybar visible
uk: Рядок &функц. клавіш

en: H&intbar visible
uk: Р&ядок порад

en: &XTerm window title
uk: Заголовок вікна &xterm

en: &Show free space
uk: Показати обʼєм вільного місця

en: Panel split
uk: Розбиття панелей

en: Console output
uk: Консольний вивід

en: &Vertical
uk: &Вертикальне

en: &Horizontal
uk: &Горизонтальне

en: Output lines:
uk: Рядки виводу:

en: Layout
uk: Зовнішній вигляд

en: Memory exhausted!
uk: Не вистачає пам’яті.

en: &Unsorted
uk: &Не сортувати

en: &Name
uk: За &назвою

en: &Version
uk: &Версія

en: E&xtension
uk: Розширення

en: &Size
uk: За &розміром

en: Block Size
uk: Розмір блока

en: &Modify time
uk: За часом &зміни

en: &Access time
uk: За часом &доступу

en: C&hange time
uk: За часом з&міни

en: Perm
uk: Права

en: Nl
uk: Кс

en: &Inode
uk: За &інформаційними вузлами

en: Owner
uk: Власник

en: Group
uk: Група

en: UP--DIR
uk: НАД-КАТ

en: SYMLINK
uk: СИМ ПОС

en: SUB-DIR
uk: ПІД-КАТ

en: <readlink failed>
uk: <сталася помилка зчитування посилання>

en: %s in %d file | %s in %d files
uk[0]: %s у %d файлі
uk[1]: %s у %d файлах
uk[2]: %s у %d файлах
uk[3]: %s у %d файлах

en: Panelize
uk: Панелізувати

en: Unknown tag on display format:
uk: Невідомий тег у форматі показу:

en: &Files only
uk: &Тільки файли

en: &Case sensitive
uk: &Регістрозалежний

en: Select
uk: Вибрати

en: Unselect
uk: Зняти відмітку

en: Filter
uk: Фільтр

en: Do you really want to execute?
uk: Справді виконати?

en: Cannot read directory contents
uk: Не вдалося отримати зміст каталога

en: User supplied format looks invalid, reverting to default.
uk: Формат користувача виглядає неправильним, використовується стандартний.

en: &Add new
uk: &Додати новий

en: External panelize
uk: Зовнішня панелізація

en: Other command
uk: Інша команда

en: Command
uk: Команда

en: Add to external panelize
uk: Додати до зовнішньої панелізації

en: Enter command label:
uk: Введіть мітку команди:

en: External panelize:
    %s
uk: Зовнішнє панелізування:
    %s

en: External panelize:
    failed to read data from child stdout:
    %s
uk: Зовнішнє панелізування:
    не вдалося прочитати дані з підбуфера виводу:
    %s

en: Cannot run external panelize in a non-local directory
uk: Не вдалося виконати зовнішнє панелізування в нелокальному каталозі

en: Modified git files
uk: Змінені файли git

en: Find rejects after patching
uk: Знайти коректури, відкинуті командою patch

en: Find *.orig after patching
uk: Знайти оригінали (*.orig) після команди patch

en: Find SUID and SGID programs
uk: Знайти програми з бітами SUID/SGID

en: Cannot open the %s file for writing:
    %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s для запису:
    %s

en: Copy "%s" directory to:
uk: Скопіювати каталог «%s» у:

en: Move "%s" directory to:
uk: Перенести каталог «%s» у:

en: Cannot stat the destination
    %s
uk: Не вдалося отримати властивості призначення
    %s

en: Delete %s?
uk: Видалити %s?

en: ButtonBar|Static
uk: ButtonBar|Статично

en: ButtonBar|Dynamc
uk: ButtonBar|Динамічно

en: ButtonBar|Rescan
uk: ButtonBar|Пересканувати

en: ButtonBar|Forget
uk: ButtonBar|Забути

en: ButtonBar|Rmdir
uk: ButtonBar|ВидалКат

en: Cannot write to the %s file:
    %s
uk: Не вдалося записати у файл %s:
    %s

en: Help file format error
uk: Виявлено помилку формату файла довідки

en: Internal bug: Double start of link area
uk: Внутрішня помилка: подвійний початок області посилання

en: Cannot find node %s in help file
uk: Не вдалося знайти вузол %s у файлі довідки

en: Help
uk: Довідка

en: ButtonBar|Index
uk: ButtonBar|Індекс

en: ButtonBar|Prev
uk: ButtonBar|Попередній

en: Learn keys
uk: Вивчення клавіш

en: Teach me a key
uk: Визначте клавішу

en: Please press the %s
    and then wait until this message disappears.
    
    Then, press it again to see if OK appears
    next to its button.
    
    If you want to escape, press a single Escape key
    and wait as well.
uk: Натисніть клавішу %s
    і почекайте, доки це повідомлення зникне.
    
    Потім натисніть її ще раз, щоб переконатися,
    що поруч із її назвою з’явилася мітка «OK».
    
    Якщо необхідно скасувати навчання, натисніть
    клавішу Esc і також зачекайте.

en: Cannot accept this key
uk: Не вдалося прийняти цю клавішу

en: You have entered "%s"
uk: Введено «%s»

en: It seems that all your keys already
    work fine. That's great.
uk: Схоже, що всі клавіші вже
    нормально працюють.

en: &Discard
uk: В&ідкинути

en: Great! You have a complete terminal database!
    All your keys work well.
uk: Є повний опис терміналу.
    Всі клавіші працюють.

en: Press all the keys mentioned here. After you have done it, check
    which keys are not marked with OK. Press space on the missing
    key, or click with the mouse to define it. Move around with Tab.
uk: Натисніть всі кнопки, вказані тут. Після цього, перевірте які кнопки не позначенні "ОК". Натисніть пробіл на пропущеній кпопці, або натисніть клавішею миші, щоб визначити її. Пересуватися клавішею "Tab".

en: Failed to run:
    %s
uk: Не вдалося запустити:
    %s

en: Home directory path is not absolute
uk: Шлях до домашнього каталогу не абсолютний

en: GNU Midnight Commander
    is already running on this terminal.
    Subshell support will be disabled.
uk: GNU Midnight Commander
    вже запущено в цьому терміналі
    підтримку підоболонки буде вимкнено.

en: 
    Failed while close:
    %s
uk: 
    Під час закривання сталася помилка:
    %s

en: Choose codepage
uk: Виберіть кодову сторінку

en: -  < No translation >
uk: -  < Без перекодування >

en: Cannot save file %s:
    %s
uk: Не вдалося зберегти файл %s:
    %s

en: Cannot open named pipe %s
uk: Не вдалося відкрити іменований канал %s

en: The shell is still active. Quit anyway?
uk: Оболонка ще активна. Все одно вийти?

en: Warning: Cannot change to %s.
uk: Попередження: не вдалося змінити на %s.

en: With builtin Editor and Aspell support
uk: Із вбудованим редактором і підтримкою Aspell

en: With builtin Editor
uk: Із вбудованим редактором

en: With optional subshell support
uk: Із необовʼязковою підтримкою підоболонки

en: With subshell support as default
uk: Із підтримкою підоболонки за замовчуванням

en: With support for background operations
uk: Із підтримкою фонових операцій

en: With mouse support on xterm and Linux console
uk: Із підтримкою миші в xterm та консолях Linux

en: With mouse support on xterm
uk: Із підтримкою миші в xterm

en: With support for X11 events
uk: Із підтримкою подій X11

en: With internationalization support
uk: Із підтримкою інтернаціоналізації

en: With multiple codepages support
uk: Із підтримкою кількох кодових сторінок

en: With ext2fs attributes support
uk: Із підтримкою атрибутів ext2fs

en: Built with GLib %d.%d.%d
uk: Зібрано із GLib %d.%d.%d

en: Built with S-Lang %s with terminfo database
uk: Зібрано зі S-Lang %s з базою даних terminfo

en: Built with ncurses %s
uk: Зібрано з ncurses %s

en: Built with ncurses (unknown version)
uk: Зібрано з ncurses (невідома версія)

en: Built with ncursesw %s
uk: Зібрано з ncursesw %s

en: Built with ncursesw (unknown version)
uk: Зібрано з ncursesw (невідома версія)

en: Built with libssh2 %d.%d.%d
uk: Зібрано з libssh2 %d.%d.%d

en: Virtual File Systems:
uk: Віртуальні файлові системи:

en: Data types:
uk: Типи даних:

en: Home directory:
uk: Домашній каталог:

en: Profile root directory:
uk: Кореневий каталог профілю:

en: System data
uk: Системна дата

en: Config directory:
uk: Конфігураційний каталог:

en: Data directory:
uk: Каталог даних:

en: File extension handlers:
uk: Обробники розширення файлу:

en: VFS plugins and scripts:
uk: Плагіни та скрипти VFS:

en: User data
uk: Користувацький каталог:

en: Cache directory:
uk: Каталог кешу:

en: Debug
uk: Відлагоджування

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: True:
uk: Істина:

en: False:
uk: Хибність:

en: Error calling program
uk: Сталася помилка виклику програми

en: Warning -- ignoring file
uk: Попередження — файл не враховується

en: File %s is not owned by root or you or is world writable.
    Using it may compromise your security
uk: Файл %s не належить ні root'у, ні вам, або доступний усім на запис.
    Його використання неприйнятно з міркувань безпеки.

en: Format error on file Extensions File
uk: Виявлено помилку формату у файлі розширень

en: The %%var macro has no default
uk: Макрос %%var не має стандартного значення

en: The %%var macro has no variable
uk: Макрос %%var не має змінної

en: No suitable entries found in %s
uk: У %s не знайдено потрібних записів

en: User menu
uk: Меню користувача

en: Cannot open cpio archive
    %s
uk: Не вдалося відкрити архів cpio
    %s

en: Premature end of cpio archive
    %s
uk: Виявлено передчасний кінець архіву cpio
    %s

en: Inconsistent hardlinks of
    %s
    in cpio archive
    %s
uk: Виявлено неузгоджене жорстке посилання на
    %s
    в архіві cpio
    %s

en: %s contains duplicate entries! Skipping!
uk: %s містить повторювані записи. Пропущено.

en: Corrupted cpio header encountered in
    %s
uk: Виявлено пошкоджений заголовок cpio у
    %s

en: Unexpected end of file
    %s
uk: Виявлено неочікуваний кінець файлу
    %s

en: Inconsistent archive
uk: Неузгоджений архів

en: Cannot open %s archive
    %s:
    %s
uk: Не можливо відкрити %s архів
    %s:
    %s

en: EXTFS virtual file system:
    %s
uk: Віртуальна файлова система EXTFS:
    %s

en: Warning: cannot open %s directory
uk: Попередження: не вдалося відкрити каталог %s

en: ftpfs: Disconnecting from %s
uk: ftpfs: триває від’єднання від %s

en: FTP: Password required for %s
uk: FTP: вимагається пароль для %s

en: ftpfs: sending login name
uk: ftpfs: триває надсилання імені користувача

en: ftpfs: sending user password
uk: ftpfs: триває надсилання пароля користувача

en: FTP: Account required for user %s
uk: FTP: вимагається обліковий запис для користувача %s

en: Account:
uk: Обліковий запис:

en: ftpfs: sending user account
uk: ftpfs: триває надсилання облікового запису користувача

en: ftpfs: logged in
uk: ftpfs: зареєстровано

en: ftpfs: Login incorrect for user %s
uk: ftpfs: сталася помилка реєстрації користувача %s

en: ftpfs: Invalid host name.
uk: ftpfs: неправильна назва вузла.

en: ftpfs: making connection to %s
uk: ftpfs: створюється з’єднання з %s

en: ftpfs: connection interrupted by user
uk: ftpfs: з’єднання перервано користувачем

en: ftpfs: connection to server failed: %s
uk: ftpfs: сталася помилка з’єднання із сервером: %s

en: Waiting to retry... %d (Control-G to cancel)
uk: Очікування повторення… %d (щоб скасувати, натисніть Ctrl+G)

en: ftpfs: could not make address-to-name translation: %s
uk: ftpfs: не можливо перекласти адресу на назву: %s

en: ftpfs: try reconnect to server, attempt %u
uk: ftpfs: спробуйте перезʼєднатися зі сервером, спроба %u

en: ftpfs: could not get socket name: %s
uk: ftpfs: не можливо отримати назву сокета: %s

en: ftpfs: could not reconnect to server
uk: ftpfs: не можливо перезʼєднатися з сервером

en: ftpfs: invalid address family
uk: ftpfs: виявлено неправильний рід адреси

en: ftpfs: could not create socket: %s
uk: ftpfs: не вдалося створити сокет: %s

en: ftpfs: could not setup passive mode
uk: ftpfs: не вдалося встановити пасивний режим

en: ftpfs: aborting transfer.
uk: ftpfs: триває переривання перенесення.

en: ftpfs: abort error: %s
uk: ftpfs: сталася помилка переривання: %s

en: ftpfs: abort failed
uk: ftpfs: сталася помилка переривання

en: ftpfs: CWD failed.
uk: ftpfs: сталася помилка пошуку поточного робочого каталога.

en: ftpfs: couldn't resolve symlink
uk: ftpfs: не вдалося розпізнати символьне посилання

en: Resolving symlink...
uk: Триває розпізнавання символьного посилання…

en: ftpfs: Reading FTP directory %s... %s%s
uk: ftpfs: триває читання каталогу FTP %s… %s%s

en: (strict rfc959)
uk: (строга відповідність rfc959)

en: (chdir first)
uk: (спочатку chdir)

en: ftpfs: failed; nowhere to fallback to
uk: ftpfs: сталася помилка; нікуди перейти на аварійний режим

en: %s: failure
uk: %s: сталася помилка

en: %s: done.
uk: %s: завершено.

en: ftpfs: storing file
uk: ftpfs: триває зберігання файлу

en: ~/.netrc file has incorrect mode
    Remove password or correct mode
uk: У файлі ~/.netrc вказано неправильний режим.
    Видаліть пароль або змініть режим

en: SFS virtual file system:
    %s
uk: Віртуальна файлова система SFS:
    %s

en: %s: Warning: file %s not found
uk: %s: Попередження: файл %s не знайдено

en: Warning: Invalid line in %s:
    %s
uk: Попередження: неправильний рядок у %s:
    %s

en: Warning: Invalid flag %c in %s:
    %s
uk: Попередження: неправильний прапорець %c у %s:
    %s

en: sftp: an error occurred while reading %s: %s
uk: sftp: сталася помилка при читанні %s: %s

en: sftp: Unable to get current user name.
uk: sftp: Неможливо отримати ім’я поточного користувача.

en: sftp: Invalid host name.
uk: sftp: Неправильна назва хоста.

en: sftp: failed to convert remote host IP address into text form
uk: sftp: не вдалося перетворити IP-адресу віддаленого компʼютера в текстовий формат

en: sftp: making connection to %s
uk: sftp: з’єднання з %s

en: sftp: connection interrupted by user
uk: sftp: з’єднання перервано користувачем

en: sftp: connection to server failed: %s
uk: sftp: з’єдання з сервером невдале: %s

en: sftp: found host key of unsupported type: RSA1
uk: sftp: знайдено ключ господаря непідтримуваного типу: RSA1

en: sftp: unknown host key type:
uk: sftp: невідомий тип ключа господаря:

en: Permanently added
    %s (%s)
    to the list of known hosts.
uk: Додано на постійно
    %s (%s)
    до списку відомих господарів.

en: sftp: cannot get the remote host key
uk: sftp: не можливо отримати віддалений ключ господаря

en: sftp: unsupported key type, can't check remote host key
uk: sftp: непідтримуваний тип ключа, не можливо перевірити віддалений ключ господаря

en: sftp: can't compute host key fingerprint hash
uk: sftp: не можливо вирахувати hash-суму відбитка ключа господаря

en: The authenticity of host
    %s (%s)
    can't be established!
    %s key fingerprint hash is
    SHA1:%s.
    Do you want to add it to the list of known hosts and continue connecting?
uk: Справжність господаря
    %s (%s)
    не можливо визначити!
    hash-сума відбитка ключа %s
    SHA1: %s.
    Бажаєте додати її до списку відомих господарів і продовжити зʼєднання?

en: %s (%s)
    is found in the list of known hosts but
    KEYS DO NOT MATCH! THIS COULD BE A MITM ATTACK!
    Are you sure you want to add it to the list of known hosts and continue connecting?
uk: %s (%s)
    знайдено у списку відомих господарів, але
    КЛЮЧІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ АТАКОЮ MITM!
    Ви впевнені, що хочете додати його до списку відомих господарів і продовжити зʼєднання?

en: sftp: host key verification failed
uk: sftp: не вдалося перевірити ключ господаря

en: sftp: Enter passphrase for %s
uk: sftp: Введіть ключову фразу для %s

en: sftp: Passphrase is empty.
uk: sftp: Ключова фраза порожня.

en: sftp: Enter password for %s
uk: sftp: Введіть пароль для %s

en: sftp: Password is empty.
uk: sftp: Пароль порожній.

en: sftp: failure establishing SSH session
uk: sftp: невдале встановлення сеансу SSH

en: sftp: No file handler data present for reading file
uk: sftp: Немає даних про  оброблювач для читання файлу

en: sftp: socket error: %s
uk: sftp: помилка сокету: %s

en: sftp: (Ctrl-G break) Listing... %s
uk: sftp: (Ctrl-G перервати) Створення списку... %s

en: sftp: Listing done.
uk: sftp: Створення списку завершено.

en: Sorry, we cannot do password authenticated connections for now.
uk: Зараз немає змоги створювати з’єднання, авторизовані паролем.

en: Aborting transfer...
uk: Триває переривання перенесення…

en: Error reported after abort.
uk: Сталася помилка після переривання.

en: Aborted transfer would be successful.
uk: Перерване перенесення могло завершитися успішно.

en: Inconsistent tar archive
uk: Виявлено неузгоджений архів tar

en: Unexpected EOF on archive file
uk: Виявлено неочікуваний кінець архівного файлу

en: Cannot open tar archive
    %s
uk: Не вдалося відкрити архів tar
    %s

en: undelfs: error
uk: undelfs: сталася помилка

en: not enough memory
uk: недостатньо пам’яті

en: while allocating block buffer
uk: при отриманні блока буфера

en: while starting inode scan %d
uk: на початку сканування інформаційного вузла %d

en: undelfs: loading deleted files information %d inodes
uk: undelfs: завантаження інформації про видалені файли інформаційних вузлів: %d

en: while calling ext2_block_iterate %d
uk: під час викликання ext2_block_iterate %d

en: no more memory while reallocating array
uk: не вистачило пам’яті для масиву

en: while doing inode scan %d
uk: під час сканування інформаційного вузла %d

en: Cannot open file %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s

en: undelfs: reading inode bitmap...
uk: undelfs: читається бітова карта інформаційних вузлів…

en: Cannot load inode bitmap from:
    %s
uk: Не вдалося завантажити бітову карту інформаційних вузлів з:
     %s

en: undelfs: reading block bitmap...
uk: undelfs: читається блок бітової карти…

en: Cannot load block bitmap from:
    %s
uk: Не вдалося завантажити блок бітової карти з:
     %s

en: vfs_info is not fs!
uk: vfs_info не є файловою системою.

en: You have to chdir to extract files first
uk: Щоб видобути файли, необхідно спочатку змінити каталог

en: while iterating over blocks
uk: під час проходження блоків

en: Cannot open file "%s"
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»

en: Ext2lib error
uk: Сталася помилка Ext2lib

en: Invalid value
uk: Неправильне значення

en: File was modified. Save with exit?
uk: Файл змінено. Зберегти?

en: &Cancel quit
uk: &Не виходити

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file?
uk: Виконується вихід із Midnight Commander.
    Зберегти змінений файл?

en: &Line number
uk: Номер рядка

en: Pe&rcents
uk: Ві&дсотки

en: &Decimal offset
uk: Д&есятковий зсув

en: He&xadecimal offset
uk: &Шістнадцятковий зсув

en: Goto
uk: Перейти до

en: ButtonBar|HxSrch
uk: ButtonBar|HxПошук

en: ButtonBar|UnWrap
uk: ButtonBar|НеПерен.

en: ButtonBar|Wrap
uk: ButtonBar|Перен.

en: ButtonBar|Goto
uk: ButtonBar|Перехід

en: ButtonBar|Raw
uk: ButtonBar|Як є

en: ButtonBar|Parse
uk: ButtonBar|Фільтр

en: ButtonBar|Unform
uk: ButtonBar|НеФормат.

en: ButtonBar|Format
uk: ButtonBar|Формат.

en: Failed to read data from child stdout:
    %s
uk: Помилка читання даних зі stdout підпроцеса:
    %s

en: Error while closing the file:
    %s
    Data may have been written or not
uk: Сталася помилка при закритті файла:
    %s
    Імовірно, дані не збережено

en: Cannot save file:
    %s
uk: Не вдалося зберегти файл:
    %s

en: View:
uk: Перегляд:

en: Cannot open "%s"
    %s
uk: Не вдалося відкрити «%s»
    %s

en: Cannot view: not a regular file
uk: Не вдалося показати: не звичайний файл

en: Cannot open "%s" in parse mode
    %s
uk: Не вдалось відкрити "%s" в режимі парсингу
    %s

en: Search done
uk: Пошук завершено

en: Continue from beginning?
uk: Почати спочатку?

en: Cannot fetch a local copy of /ftp://some.host/editme.txt
uk: Не вдалося отримати локальну копію /ftp://some.host/editme.txt
