mediastreamer 2.7.1 - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: ITU-G.711 alaw encoder
cs: Kodér a-law ITU-G.711

en: ITU-G.711 alaw decoder
cs: Dekodér a-law ITU-G.711

en: Alsa sound source
cs: Zdroj zvuku ALSA

en: Alsa sound output
cs: Zvukový výstup ALSA

en: Sound capture filter for MacOS X Audio Queue Service
cs: Filtr zachytávání zvuku přes MacOS X službu zvukové fronty

en: Sound playback filter for MacOS X Audio Queue Service
cs: Filtr přehrávání zvuku přes MacOS X službu zvukové fronty

en: DTMF generator
cs: Generátor DTMF

en: The GSM full-rate codec
cs: Kodek plnopásmového GSM

en: The GSM codec
cs: GSM kodek

en: A filter to make conferencing
cs: Filtr pro vytváření konferencí

en: Raw files and wav reader
cs: Čtení syrových souborů a souborů WAV

en: Wav file recorder
cs: Nahrávání do souborů WAV

en: A filter that send several inputs to one output.
cs: Filtr, který směšuje několik vstupů do jednoho výstupu.

en: Audio resampler
cs: měnič frekvence

en: RTP output filter
cs: Filtr RTP výstupu

en: RTP input filter
cs: Filtr RTP vstupu

en: The free and wonderful speex codec
cs: Svobodný a úžasný kodek speex

en: A filter that controls and measure sound volume
cs: Filtr, který měří a řídí hlasitost zvuku

en: A video4linux compatible source filter to stream pictures.
cs: Zdrojový filtr kompatibilní s Video4Linux proudující obrázky.

en: A filter to grab pictures from Video4Linux2-powered cameras
cs: Filtr zachytávající obrázky z Video4Linux2 kamer

en: A filter that outputs a static image.
cs: Filtr, který vydává nehybný obrázek.

en: A pixel format converter
cs: Převodník formátu pixelů

en: A video size converter
cs: Převaděč velikosti videa

en: a small video size converter
cs: Převaděč velikosti malých videí

en: Echo canceller using speex library
cs: Potlačení ozvěny prostřednictvím knihovny speex

en: A filter that reads from input and copy to its multiple outputs.
cs: Filtr, který čte vstup a kopíruje ho více výstupů.

en: The theora video encoder from xiph.org
cs: Kodér videa do theory od xiph.org

en: The open-source and royalty-free 'theora' video codec from xiph.org
cs: Kodek pro video „theora“ od xiph.org, který má otevřený zdrojový kód a je prostý licenčních poplatků

en: The theora video decoder from xiph.org
cs: Dekodér theora videa od xiph.org

en: ITU-G.711 ulaw encoder
cs: Kodér µ-law ITU-G.711

en: ITU-G.711 ulaw decoder
cs: Dekodér µ-law ITU-G.711

en: A H.263 decoder using ffmpeg library
cs: Dekodér H.263 používající knihovnu ffmpeg

en: A MPEG4 decoder using ffmpeg library
cs: Dekodér MPEG4 používající knihovnu ffmpeg

en: A RTP/JPEG decoder using ffmpeg library
cs: Dekodér RTP/JPEG používající knihovnu ffmpeg

en: A MJPEG decoder using ffmpeg library
cs: Dekodér MPEG používající knihovnu ffmpeg

en: A snow decoder using ffmpeg library
cs: Dekodér snow používající knihovnu ffmpeg

en: A video H.263 encoder using ffmpeg library.
cs: Kodér H.263 používající knihovnu ffmpeg.

en: A video H.263 encoder using ffmpeg library. It is compliant with old RFC2190 spec.
cs: Kodér H.263 videa používající knihovnu ffmpeg. Vyhovuje staré specifikaci RFC 2190.

en: A video MPEG4 encoder using ffmpeg library.
cs: Kodér MPEG4 videa používající knihovnu ffmpeg.

en: A video snow encoder using ffmpeg library.
cs: Kodér snow videa používající knihovnu ffmpeg.

en: A RTP/MJPEG encoder using ffmpeg library.
cs: Kodér RTP/MJPEG používající knihovnu ffmpeg.

en: A video H.263 encoder using ffmpeg library, compliant with old RFC2190 spec.
cs: Kodér H.263 videa používající knihovnu ffmpeg, vyhovuje staré specifikaci RFC 2190.

en: The snow codec is royalty-free and is open-source. 
    It uses innovative techniques that makes it one of most promising video codec. It is implemented within the ffmpeg project.
    However it is under development, quite unstable and compatibility with other versions cannot be guaranteed.
cs: Kodek snow není zatížen poplatky a má otevřený zdrojový kód.
    Využívá průkopnické techniky, které jej činí jedním z nejslibnějších video kodeků. Je implementován v projektu ffmpeg.
    Avšak stále se vyvíjí, je trochu nestabilní a kompatibilita s ostatními verzemi není zaručena.

en: A MJPEG encoder using ffmpeg library.
cs: Kodér MJPEG používající knihovnu ffmpeg.

en: A video4windows compatible source filter to stream pictures.
cs: Zdrojový filtr kompatibilní s video4windows proudující obrázky.

en: A video for windows (vfw.h) based source filter to grab pictures.
cs: Zdrojový filtr založený na videu pro windows (vwf.h) pro zachytávání obrázků.

en: ICE filter
cs: Filtr ICE

en: A filter that trashes its input (useful for terminating some graphs).
cs: Filtr, který zahazuje svůj vstup (užitečné na zakončení některých grafů).

en: Parametric sound equalizer.
cs: Parametrický ekvalizér zvuku.

en: A webcam grabber based on directshow.
cs: Snímač kamer postavený na directshow.
