meld master - en to he translation catalogue (405 entries)

en: Cannot import:
he: לא ניתן לייבא:

en: Meld requires %s or higher.
he: ‏Meld דורש %s ומעלה.

en: Meld does not support Python 3.
he: ‏Meld אינו תומך בפייתון 3.

en: Meld
he: ‏Meld

en: Diff Viewer
he: מציג הבדלי קבצים

en: Meld Diff Viewer
he: מציג הבדלי קבצים

en: Compare and merge your files
he: השוואה ומיזוג של קבצים

en: Meld is a visual diff and merge tool targeted at developers. Meld helps you compare files, directories, and version controlled projects. It provides two- and three-way comparison of both files and directories, and supports many version control systems including Git, Mercurial, Bazaar and Subversion.
he: ‏Meld הוא כלי להצגת הבדל בין קבצים ולמיזוג קבצים, המוכוון למפתחים. Meld מסייע בהשוואת קבצים, תיקיות ופרויקטים עם בקרת גרסות. הוא מאפשר השוואה בין שניים ובין שלושה (three-way) קבצים או תיקיות, ותומך במערכות בקרת גרסות רבות, כולל Git, ‏Mercurial, ‏Bazaar ו־Subversion.

en: Meld helps you review code changes, understand patches, and makes enormous merge conflicts slightly less painful.
he: ‏Meld מסייע בסקירת השינויים בקוד ובהבנת טלאים, ומקל על פתירת התנגשויות מיזוג גדולות.

en: Meld comparison description
he: תיאור ההשוואה

en: Show line numbers
he: הצגת מספרי שורות

en: Use the system default editor
he: שימוש בעורך ברירת המחדל של המערכת

en: Ignore symbolic links
he: התעלמות מקישורים סמליים

en: File status filters
he: מסנני מצב קובץ

en: Version control pane position
he: מיקום חלונית בקרת גרסה

en: Version control status filters
he: מסנני מצב בקרת גרסה

en: Filename-based filters
he: מסנני שם קובץ

en: Text-based filters
he: מסנני טקסט

en: About Meld
he: אודות Meld

en: Copyright © 2002-2009 Stephen Kennedy
    Copyright © 2009-2013 Kai Willadsen
he: הזכויות שמורות © 2002-‏2009 Stephen Kennedy
    הזכויות שמורות © 2009-‏2013 Kai Willadsen

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Help
he: _עזרה

en: _About
he: _אודות

en: _Quit
he: _יציאה

en: _Compare
he: _השוואה

en: Compare selected files
he: השוואת הקבצים הנבחרים

en: Copy _Left
he: העתקה _שמאלה

en: Copy to left
he: העתקה לחלונית השמאלית

en: Copy _Right
he: העתקה _ימינה

en: Copy to right
he: העתקה לחלונית הימנית

en: Delete selected
he: מחיקת הבחירה

en: Hide
he: הסתרה

en: Hide selected
he: הסתרת הבחירה

en: Ignore Filename Case
he: התעלמות מרישיות בשמות קבצים

en: Consider differently-cased filenames that are otherwise-identical to be the same
he: יש להתייחס לשמות קבצים שההבדל היחיד ביניהם הוא רישיות האותיות כשמות זהים

en: Same
he: זהה

en: Show identical
he: הצגת זהים

en: New
he: חדש

en: Show new
he: הצגת חדש

en: Modified
he: השתנה

en: Show modified
he: הצגת שינויים

en: Filters
he: מסננים

en: Set active filters
he: קביעת מסננים פעילים

en: Editable List
he: רשימה שניתנת לעריכה

en: Active
he: האם מוצגת

en: Column Name
he: שם העמודה

en: _Add
he: _הוספה

en: _Remove
he: _הסרה

en: Move item up
he: הזזת הפריט מעלה

en: Move _Up
he: הזזה מ_עלה

en: Move item down
he: הזזת הפריט מטה

en: Move _Down
he: הזזה מ_טה

note: Create icon and filename CellRenderer
en: Name
he: שם

en: Pattern
he: תבנית

en: Add new filter
he: הוספת מסנן חדש

en: Remove selected filter
he: הסרת המסנן הנבחר

en: Save changes to documents before closing?
he: האם לשמור את השינויים במסמכים לפני הסגירה?

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
he: אם לא תתבצע שמירה, השינויים יאבדו.

en: Close _without Saving
he: סגירה _ללא שמירה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Save
he: _שמירה

en: This file can not be written to. You may click here to unlock this file and make changes anyway, but these changes must be saved to a new file.
he: לא ניתן לכתוב לקובץ זה. ניתן בכל־זאת לפתוח את הקובץ ולבצע השינויים, אך עליהם להישמר בקובץ חדש.

en: File 3
he: קובץ 3

en: File 2
he: קובץ 2

en: File 1
he: קובץ 1

en: Revert unsaved changes to documents?
he: האם לבטל שינויים שלא נשמרו?

en: Changes made to the following documents will be permanently lost:
he: שינויים שנעשו במסמכים הבאים יאבדו:

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: Replace _All
he: החלפת _הכל

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Next
he: ה_בא

en: Find:
he: חיפוש:

en: Replace _with:
he: החלפה _עם:

en: _Match case
he: ה_תאמת רישיות

en: Who_le word
he: מילה _שלמה

en: Regular e_xpression
he: ביטוי ר_גולרי

en: Wrapped
he: עטוף

en: Format as Patch
he: יצירת טלאי

en: Use differences between:
he: יש להשתמש בהבדלים בין:

en: Left and middle panes
he: החלוניות האמצעית והשמאלית

en: Middle and right panes
he: החלוניות הימנית והאמצעית

en: _Reverse patch direction
he: _היפוך כיוון הטלאי

en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

en: Save Patch
he: שמירת טלאי

en: Left is remote, right is local
he: ימין מקומי, שמאל מרוחק

en: Left is local, right is remote
he: ימין מרוחק, שמאל מקומי

en: Remote, merge, local
he: מקומי, ממוזג, מרוחק

en: Local, merge, remote
he: מרוחק, ממוזג, מקומי

en: 1ns (ext4)
he: ננו־שנייה אחת (ext4)

en: 100ns (NTFS)
he: 100 ננו־שניות (NTFS)

en: 1s (ext2/ext3)
he: שנייה אחת (ext 2/3)

en: 2s (VFAT)
he: 2 שניות (VFAT)

en: Meld Preferences
he: העדפות

en: Font
he: גופן

en: _Use the system fixed width font
he: _יש להשתמש בגופן הרוחב הקבוע של המערכת

en: _Editor font:
he: גופן ה_עורך:

en: Display
he: תצוגה

en: _Tab width:
he: _רוחב זיח:

en: _Insert spaces instead of tabs
he: _הכנסת רווחים במקום הזחות

en: Enable text _wrapping
he: אפשור _גלישת טקסט

en: Do not _split words over two lines
he: אין ל_פצל מילים ליותר משתי שורות

en: Highlight _current line
he: הדגשת השורה ה_נוכחית

en: Show _line numbers
he: הצגת מספרי _שורות

en: Show w_hitespace
he: הצגת _רווחים

en: Use s_yntax highlighting
he: שימוש בהדגשת ת_חביר

en: External Editor
he: עורך חיצוני

en: Use _default system editor
he: שימוש בעורך _ברירת המחדל של המערכת

en: Edito_r command:
he: פקודת ע_ורך:

en: Editor
he: עורך

en: Shallow Comparison
he: השוואה שטחית

en: C_ompare files based only on size and timestamp
he: ה_שוואת קבצים לפי גודל וחותם זמן בלבד

en: _Timestamp resolution:
he: דיוק _חותם זמן:

en: Symbolic Links
he: קישורים סמליים

en: Visible Columns
he: עמודות מוצגות

en: Folder Comparisons
he: השוואת תיקיות

en: Version Comparisons
he: השוואת גרסות

en: _Order when comparing file revisions:
he: _סדר בעת השוואת מהדורות קובץ:

en: Order when _merging files:
he: סדר בעת _מיזוג קבצים:

en: Commit Messages
he: הודעות הגשה

en: Show _right margin at:
he: הצגת השוליים ה_ימניים בעמודה:

en: Automatically _break lines at right margin on commit
he: _שבירת שורות אוטומטית בשוליים הימניים בעת ההגשה

en: Version Control
he: בקרת גרסות

en: Filename filters
he: מסנני שם קובץ

en: When performing directory comparisons, you may filter out files and directories by name. Each pattern is a list of shell style wildcards separated by spaces.
he: בעת השוואת תיקיות, ניתן לסנן קבצים ותיקיות לפי שם. כל תבנית היא רשימה של wildcards בסגנון המעטפת שמופרדים על־ידי רווחים.

en: File Filters
he: מסנני קבצים

en: Change trimming
he: חיתוך קצוות

en: Trim blank line differences from the start and end of changes
he: הסרת הבדלי שורות ריקות מההתחלה ומהסוף של שינויים

en: Text filters
he: מסנני טקסט

en: When performing file comparisons, you may ignore certain types of changes. Each pattern here is a python regular expression which replaces matching text with the empty string before comparison is performed. If the expression contains groups, only the groups are replaced. See the user manual for more details.
he: בעת השוואת קבצים, ניתן להתעלם מסוגים מסוימים של שינויים. כל תבנית כאן היא ביטוי רגולרי של פייתון, וטקסט שמתאים לתבנית מוחלף במחרוזת הריקה לפני ביצוע ההשוואה. אם הביטוי כולל קבוצות, רק הקבוצות מוחלפות. ניתן לעיין במדריך המשתמש לפרטים נוספים.

en: Text Filters
he: מסנני טקסט

en: New comparison
he: השוואה חדשה

en: File comparison
he: השוואת קבצים

en: Directory comparison
he: השוואת תיקיות

en: Version control view
he: תצוגת בקרת גרסות

en: _3-way comparison
he: השוואת 3 קבצים/תיקיות (three-way)

en: Select Third File
he: בחירת קובץ שלישי

en: Select Second File
he: בחירת קובץ שני

en: Select First File
he: בחירת קובץ ראשון

en: Select First Folder
he: בחירת תיקייה ראשונה

en: Select Second Folder
he: בחירת תיקייה שנייה

en: Select Third Folder
he: בחירת תיקייה שלישית

en: Select A Version-Controlled Folder
he: יש לבחור תיקייה מבוקרת גרסה

en: _Blank comparison
he: השוואה ריקה

en: C_ompare
he: ה_שוואה

en: Co_mmit...
he: ה_גשה...

en: Commit changes to version control
he: הגשת השינויים למערכת בקרת גרסות

en: _Update
he: _עדכון

en: Update working copy from version control
he: עדכון עותק העבודה מתוך מערכת בקרת הגרסות

en: _Push
he: _דחיפה

en: Push local changes to remote
he: דחיפת השינויים המקומיים למאגר המרוחק

en: Add to version control
he: הוספה לבקרת גרסות

en: Remove from version control
he: הסרה ממערכת בקרת הגרסות

en: Mar_k as Resolved
he: _סימון כפתור

en: Mark as resolved in version control
he: סימון הבדל הגורם להתנגשות כְפתור במערכת בקרת הגרסות

en: Re_vert
he: _שחזור

en: Revert working copy to original state
he: שחזור עותק העבודה למצב המקורי

en: Delete from working copy
he: מחיקה מעותק העבודה

en: Console
he: מסוף

en: Show or hide the version control console output pane
he: הצגה או הסתרה של חלונית פלט המסוף של מערכת בקרת הגרסות

en: _Flatten
he: _שיטוח

en: Flatten directories
he: שיטוח עץ התיקיות

en: _Modified
he: ה_שתנה

en: Show modified files
he: הצגת קבצים שהשתנו

en: _Normal
he: _רגיל

en: Show normal files
he: הצגת קבצים רגילים

en: Un_versioned
he: לא _מבוקר גרסה

en: Show unversioned files
he: הצגת קבצים שאינם מבוקרים על־ידי מערכת בקרת הגרסות

en: Ignored
he: תחת התעלמות

en: Show ignored files
he: הצגת קבצים שתחת התעלמות

en: Commit
he: הגשה

en: Commit Files
he: הגשת הקבצים

en: Log Message
he: הודעת הגשה

en: Previous logs:
he: הודעות הגשה קודמות:

en: Co_mmit
he: ה_גשה

en: Console output
he: פלט מסוף

en: Push local commits to remote?
he: האם לדחוף את ההגשות המקומיות למאגר המרוחק?

en: The commits to be pushed are determined by your version control system.
he: מערכת בקרת הגרסות קובעת אילו הגשות יידחפו למאגר המרוחק.

en: _Push commits
he: _דחיפת הגשות

note: Create file size CellRenderer
en: Size
he: גודל

note: Create date-time CellRenderer
en: Modification time
he: זמן שינוי אחרון

note: Create permissions CellRenderer
en: Permissions
he: הרשאות

en: Hide %s
he: הסתרת %s

en: [%s] Scanning %s
he: ‏[%s] סורק את %s

en: [%s] Done
he: ‏[%s] הסתיים

en: Multiple errors occurred while scanning this folder
he: אירעו מספר שגיאות בעת סריקת תיקייה זו

en: Files with invalid encodings found
he: נמצאו קבצים בעלי קידוד לא תקין

note: TRANSLATORS: This is followed by a list of files
en: Some files were in an incorrect encoding. The names are something like:
he: לקבצים אחדים היה קידוד שגוי. השמות הם משהו כמו:

en: Files hidden by case insensitive comparison
he: קבצים שמוסתרים על־ידי השוואה שמתעלמת מרישיות האותיות

note: TRANSLATORS: This is followed by a list of files
en: You are running a case insensitive comparison on a case sensitive filesystem. The following files in this folder are hidden:
he: ההשוואה מתעלמת מרישיות האותיות בשמות קבצים אך היא תרוץ על־גבי מערכת קבצים רגישה לרישיות. הקבצים הבאים בתיקיה זו מוסתרים:

en: '%s' hidden by '%s'
he: ‏'%s' מוסתר על־ידי '%s'

en: Hi_de
he: הסת_רה

en: '%s' exists.
    Overwrite?
he: הקובץ '%s' כבר קיים.
    האם להחליפו?

en: Error copying file
he: אירעה שגיאה בעת העתקת קובץ

en: Couldn't copy %s
    to %s.
    
    %s
he: לא ניתן להעתיק את %s
    אל %s
    
    ‏%s

en: Error deleting %s
he: אירעה תקלה בעת מחיקת %s

en: Format as Patch...
he: יצירת טלאי...

en: Create a patch using differences between files
he: יצירת טלאי מתוך ההבדלים בין הקבצים

en: Save A_ll
he: שמירת ה_כל

en: Save all files in the current comparison
he: שמירת כל הקבצים בהשוואה הנוכחית

en: Revert files to their saved versions
he: שחזור הקבצים לגרסות השמורות

en: Add Synchronization Point
he: הוספת נקודת סנכרון

en: Add a manual point for synchronization of changes between files
he: הוספת נקודה ידנית לסנכרון ההבדלים בין הקבצים

en: Clear Synchronization Points
he: הסרת כל נקודות הסנכרון

en: Clear manual change sychronization points
he: הסרת נקודות סנכרון השינויים הידניות

en: Previous Conflict
he: ההתנגשות הקודמת

en: Go to the previous conflict
he: מעבר להתנגשות הקודמת

en: Next Conflict
he: ההתנגשות הבאה

en: Go to the next conflict
he: מעבר להתנגשות הבאה

en: Push to Left
he: דחיפה לשמאל

en: Push current change to the left
he: דחיפת השינוי הנוכחי לחלונית השמאלית

en: Push to Right
he: דחיפה לימין

en: Push current change to the right
he: דחיפת השינוי הנוכחי לחלונית הימנית

en: Pull from Left
he: משיכה משמאל

en: Pull change from the left
he: משיכת השינוי מהחלונית השמאלית

en: Pull from Right
he: משיכה מימין

en: Pull change from the right
he: משיכת השינוי מהחלונית הימנית

en: Copy Above Left
he: העתקה מעל שמאל

en: Copy change above the left chunk
he: הדבקת השינוי מעל הגוש בחלונית השמאלית

en: Copy Below Left
he: העתקה מתחת לשמאל

en: Copy change below the left chunk
he: הדבקת השינוי מתחת לגוש בחלונית השמאלית

en: Copy Above Right
he: העתקה מעל ימין

en: Copy change above the right chunk
he: הדבקת השינוי מעל הגוש בחלונית הימנית

en: Copy Below Right
he: העתקה מתחת לימין

en: Copy change below the right chunk
he: הדבקת השינוי מתחת לגוש בחלונית הימנית

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete change
he: מחיקת השינוי

en: Merge All from Left
he: מיזוג כל השינויים משמאל

en: Merge all non-conflicting changes from the left
he: מיזוג כל השינויים מהחלונית השמאלית שאינם מתנגשים

en: Merge All from Right
he: מיזוג כל השינויים מימין

en: Merge all non-conflicting changes from the right
he: מיזוג כל השינויים מהחלונית הימנית שאינם מתנגשים

en: Merge All
he: מיזוג הכל

en: Merge all non-conflicting changes from left and right panes
he: מיזוג כל השינויים שאינם מתנגשים מהחלוניות הימנית והשמאלית

en: Cycle Through Documents
he: מעבר בין המסמכים

en: Move keyboard focus to the next document in this comparison
he: העברת מיקוד המקלדת למסמך הבא בהשוואה זו

en: Lock Scrolling
he: נעילת הגלילה

en: Lock scrolling of all panes
he: נעילת הגלילה בכל החלוניות

note: Abbreviations for insert and overwrite that fit in the status bar
en: INS
he: הכנסה

en: OVR
he: דריסה

note: Abbreviation for line, column so that it will fit in the status bar
en: Ln %i, Col %i
he: שורה %i, עמודה %i

en: Filter '%s' changed the number of lines in the file. Comparison will be incorrect. See the user manual for more details.
he: המסנן '%s' שינה את מספר השורות בקובץ. ההשוואה תהיה שגויה. ניתן לעיין במדריך המשתמש לפרטים נוספים.

en: Mark conflict as resolved?
he: האם לסמן את ההתנגשות כפתורה?

en: If the conflict was resolved successfully, you may mark it as resolved now.
he: אם ההתנגשות נפתרה בהצלחה, ניתן כעת לסמן אותה כפתורה.

en: Cancel
he: ביטול

en: Mark _Resolved
he: סימון התנגשות כ_פתורה

en: [%s] Set num panes
he: ‏[%s] קובע את מספר החלוניות

en: [%s] Opening files
he: ‏[%s] פותח קבצים

en: Could not read file
he: לא ניתן לקרוא את הקובץ

en: [%s] Reading files
he: ‏[%s] קורא את הקבצים

en: %s appears to be a binary file.
he: נראה שהקובץ %s אינו קובץ טקסט.

en: %s is not in encodings: %s
he: ‏%s אינו אחד מהקידודים: %s

en: [%s] Computing differences
he: ‏[%s] מאתר הבדלים

en: File %s has changed on disk
he: הקובץ %s השתנה בכונן

en: Do you want to reload the file?
he: האם לטעון מחדש את הקובץ?

en: _Reload
he: _טעינה מחדש

en: Text filters are being used, and may be masking differences between files. Would you like to compare the unfiltered files?
he: הוגדר להשתמש במסנני טקסט, מה שעשוי להסתיר הבדלים בין קבצים. האם להשוות בין הקבצים ללא מסננים?

en: Files are identical
he: הקבצים זהים

en: Show without filters
he: הצגה ללא מסננים

en: Change highlighting incomplete
he: הדגשת השינויים לא הושלמה

en: Some changes were not highlighted because they were too large. You can force Meld to take longer to highlight larger changes, though this may be slow.
he: חלק מהשינויים לא הודגשו משום שהם גדולים מדי. ניתן לאלץ הדגשה של שינויים אלה, אך פעולה זו עשויה להיות איטית.

en: Keep highlighting
he: שמירת ההדגשה

en: _Keep highlighting
he: _שמירת ההדגשה

en: "%s" exists!
    Overwrite?
he: הקובץ "%s" כבר קיים!
    האם להחליפו?

en: Error writing to %s
    
    %s.
he: אירעה שגיאה בעת כתיבה לקובץ %s
    
    ‏%s.

en: Save Left Pane As
he: שמירת החלונית הימנית בשם

en: Save Middle Pane As
he: שמירת החלונית האמצעית בשם

en: Save Right Pane As
he: שמירת החלונית השמאלית בשם

en: File %s has changed on disk since it was opened
he: הקובץ %s השתנה על־גבי הכונן מאז שנפתח

en: If you save it, any external changes will be lost.
he: אם הקובץ יישמר, שינויים חיצוניים אלה יאבדו.

en: Save Anyway
he: שמירה בכל־זאת

en: Don't Save
he: ביטול

en: This file '%s' contains a mixture of line endings.
    
    Which format would you like to use?
he: קובץ זה ('%s') מכיל מספר תווי סוף שורה שונים.
    
    באיזה סוג סוף שורה להשתמש?

en: '%s' contains characters not encodable with '%s'
    Would you like to save as UTF-8?
he: הקובץ '%s' מכיל תווים שאינם ניתנים לייצוג בקידוד '%s'
    האם לשמור בקידוד UTF-8?

en: Live comparison updating disabled
he: עדכון השוואה אוטומטי כבוי

en: Live updating of comparisons is disabled when synchronization points are active. You can still manually refresh the comparison, and live updates will resume when synchronization points are cleared.
he: עדכון ההשוואה האוטומטי כבוי כאשר יש נקודות סנכרון פעילות. ניתן לרענן ידנית את ההשוואה, והעדכון האוטומטי יאופשר כאשר נקודות הסנכרון יוסרו.

en: [%s] Merging files
he: ‏[%s] ממזג קבצים

en: Copy _up
he: העתקה מ_עלה

en: Copy _down
he: העתקה מ_טה

en: wrong number of arguments supplied to --diff
he: ניתן ל־‎--diff מספר ארגומנטים שגוי

en: Start with an empty window
he: פתיחת חלון ריק

en: file
he: קובץ

en: folder
he: תיקייה

en: Start a version control comparison
he: פתיחת השוואה מבוקרת גרסה

en: Start a 2- or 3-way file comparison
he: פתיחת השוואת 2 או 3 קבצים

en: Start a 2- or 3-way folder comparison
he: פתיחת השוואת 2 או 3 תיקיות

en: Error: %s
he: שגיאה: %s

en: Meld is a file and directory comparison tool.
he: ‏Meld הוא כלי להשוואת קבצים ותיקיות.

en: Set label to use instead of file name
he: קביעת תווית לשימוש במקום שם הקובץ

en: Open a new tab in an already running instance
he: פתיחת לשונית חדשה ביישום שכבר רץ

en: Automatically compare all differing files on startup
he: השוואה אוטומטית של כל הקבצים השונים בעת עליית היישום

en: Ignored for compatibility
he: אינו עושה דבר, נותר לצורך תאימות

en: Set the target file for saving a merge result
he: קביעת קובץ המטרה לשמירת תוצאת מיזוג

en: Automatically merge files
he: מיזוג קבצים אוטומטי

en: Load a saved comparison from a Meld comparison file
he: טעינת השוואה שמורה מתוך קובץ השוואה של Meld

en: Create a diff tab for the supplied files or folders
he: יצירת לשוניות השוואה עבור הקבצים או התיקיות הנתונים

en: too many arguments (wanted 0-3, got %d)
he: יותר מדי ארגומנטים (התבקשו 0-3, התקבלו %d)

en: can't auto-merge less than 3 files
he: לא ניתן למזג אוטומטית פחות מ־3 קבצים

en: can't auto-merge directories
he: לא ניתן למזג אוטומטית תיקיות

en: Error reading saved comparison file
he: אירעה שגיאה בעת קריאת קובץ השוואה שמורה

note: TRANSLATORS: This is the label of a new, currently-unnamed file.
en: <unnamed>
he: <ללא שם>

en: untitled
he: ללא כותרת

en: _File
he: _קובץ

en: _New Comparison...
he: השוואה _חדשה...

en: Start a new comparison
he: השוואה חדשה

en: Save the current file
he: שמירת הקובץ הנוכחי

en: Save As…
he: שמירה בשם…

en: Save the current file with a different name
he: שמירת הקובץ הנוכחי בשם חדש

en: Close the current file
he: סגירת הקובץ הנוכחי

en: _Edit
he: _עריכה

en: Undo the last action
he: ביטול הפעולה האחרונה

en: Redo the last undone action
he: ביצוע מחדש של הפעולה האחרונה שבוטלה

en: Cut the selection
he: גזירת הבחירה

en: Copy the selection
he: העתקת הבחירה

en: Paste the clipboard
he: הדבקת לוח הגזירים

en: Find...
he: חיפוש...

en: Search for text
he: חיפוש טקסט

en: Find Ne_xt
he: ה_בא

en: Search forwards for the same text
he: חיפוש קדימה של אותו הטקסט

en: Find _Previous
he: ה_קודם

en: Search backwards for the same text
he: חיפוש לאחור של אותו הטקסט

en: _Replace...
he: ה_חלפה...

en: Find and replace text
he: מציאה והחלפה של טקסט

en: _Changes
he: _שינויים

en: Next Change
he: השינוי הבא

en: Go to the next change
he: מעבר לשינוי הבא

en: Previous Change
he: השינוי הקודם

en: Go to the previous change
he: מעבר לשינוי הקודם

en: Open Externally
he: פתיחה באמצעות יישום חיצוני

en: Open selected file or directory in the default external application
he: פתיחת הקובץ או התיקייה הנבחרים ביישום החיצוני שנבחר כברירת מחדל

en: _View
he: _תצוגה

en: File Status
he: מצב קובץ

en: Version Status
he: מצב הגרסה

en: Stop the current action
he: עצירת הפעולה הנוכחית

en: Refresh the view
he: רענון התצוגה

en: _Tabs
he: _לשוניות

en: _Previous Tab
he: הלשונית ה_קודמת

en: Activate previous tab
he: בחירת הלשונית הקודמת

en: _Next Tab
he: הלשונית ה_באה

en: Activate next tab
he: בחירת הלשונית הבאה

en: Move Tab _Left
he: הזזת הלשונית _ימינה

en: Move current tab to left
he: הזזת הלשונית הנוכחית ימינה

en: Move Tab _Right
he: הזזת הלשונית _שמאלה

en: Move current tab to right
he: הזזת הלשונית הנוכחית שמאלה

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: View the comparison in fullscreen
he: הצגת ההשוואה במסך מלא

en: _Toolbar
he: סרגל _כלים

en: Show or hide the toolbar
he: הצגה או הסתרה של סרגל הכלים

en: Open Recent
he: מסמכים אחרונים

en: Open recent files
he: פתיחת קבצים אחרונים

en: _Meld
he: ‏_Meld

en: Quit the program
he: סגירת היישום

en: Prefere_nces
he: העד_פות

en: Configure the application
he: הגדרת היישום

en: _Contents
he: _תוכן

en: Open the Meld manual
he: פתיחת מדריך המשתמש

en: About this application
he: אודות

en: Switch to this tab
he: מעבר ללשונית זו

en: Cannot compare a mixture of files and directories
he: לא ניתן להשוות בין קבצים לתיקיות

note: no common path. empty names get changed to "[None]"
en: [None]
he: [ללא]

en: label
he: תווית

en: pattern
he: תבנית

en: Version control:
he: בקרת גרסות:

en: Regular expression error
he: שגיאה בביטוי רגולרי

en: Close tab
he: סגירת לשונית

en: No files will be committed
he: לא יוגשו קבצים

note: Translators: First %s is replaced by translated "%d unpushed commits", second %s is replaced by translated "%d branches"
en: %s in %s
he: ‏%s ב־%s

note: Translators: These messages cover the case where there is only one branch, and are not part of another message.
en: %d unpushed commit | %d unpushed commits
he[0]: %d הגשה שלא נדחפה
he[1]: %d הגשות שלא נדחפו

en: %d branch | %d branches
he[0]: %d ענף
he[1]: %d ענפים

en: Mode changed from %s to %s
he: המצב השתנה מ־%s ל־%s

en: Merged
he: ממוזג

en: Base
he: בסיס

en: Local
he: מקומי

en: Remote
he: מרוחק

en: Unversioned
he: לא מבוקר גרסה

en: Error
he: שגיאה

en: Newly added
he: חדש

en: Renamed
he: בעל שם חדש

en: Conflict
he: התנגשות

en: Removed
he: מוסר

en: Missing
he: חסר

en: Not present
he: לא נמצא

en: Location
he: מיקום

en: Status
he: מצב

en: Revision
he: מהדורה

en: Options
he: אפשרויות

note: TRANSLATORS: this is an error message when a version control application isn't installed or can't be found
en: %s not installed
he: ‏%s אינו מותקן

note: TRANSLATORS: this is an error message when a version controlled repository is invalid or corrupted
en: Invalid repository
he: מאגר מבוקר גרסה לא תקין

en: %s (%s)
he: ‏%s ‏(%s)

en: None
he: ללא

en: No valid version control system found in this folder
he: לא נמצאה מערכת בקרת גרסות תקינה בתיקייה זו

en: Only one version control system found in this folder
he: נמצאה רק מערכת בקרת גרסות אחת בתיקיה זו

en: Choose which version control system to use
he: יש לבחור באיזו מערכת בקרת גרסות להשתמש

note: TRANSLATORS: This is the location of the directory the user is diffing
en: %s: %s
he: ‏%s: ‏%s

en: Scanning %s
he: סורק את %s

en: (Empty)
he: (ריק)

en: %s — local
he: ‏%s — מקומי

en: %s — remote
he: ‏%s — מרוחק

en: %s (local, merge, remote)
he: %s (מרוחק, ממוזג, מקומי)

en: %s (remote, merge, local)
he: %s (מקומי, ממוזג, מרוחק)

en: %s — repository
he: ‏%s — מאגר

en: %s (working, repository)
he: %s (מאגר, מקומי)

en: %s (repository, working)
he: %s (מקומי, מאגר)

en: Remove folder and all its files?
he: האם להסיר את התיקייה ואת כל הקבצים שבתוכה?

en: This will remove all selected files and folders, and all files within any selected folders, from version control.
he: פעולה זו תסיר מבקרת הגרסות את כל הקבצים והתיקיות הנבחרים, ואת כל הקבצים שבתוך התיקיות הנבחרות.

en: Error removing %s
he: אירעה תקלה בעת הסרת %s
