meld master - en to sl_SI translation catalogue (510 entries)

en: Diff Viewer
sl_SI: Pregledovalnik sprememb

en: Compare and merge your files
sl_SI: Primerjava in združevanje datotek

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: diff;merge;
sl_SI: diff;merge;primerjava;usklajevanje;

en: Meld is a visual diff and merge tool targeted at developers. Meld helps you compare files, directories, and version controlled projects. It provides two- and three-way comparison of both files and directories, and supports many version control systems including Git, Mercurial, Bazaar and Subversion.
sl_SI: Meld je napredno orodje za primerjavo in združevanje sprememb vsebine v različnih virih. Omogoča primerjavo datotek, map in virov sistema nadzora različic. Omogoča dvojno in trojno primerjavo datotek in map, podpira pa tudi različne sisteme za nadzov različic, vključno z Git, Mercurial, Bazaar in Subversion.

en: Meld helps you review code changes, understand patches, and makes enormous merge conflicts slightly less painful.
sl_SI: Meld vam pomaga pregledati spremembe kode, razumeti popravke in naredi spore pri gromozanskem spajanju nekoliko manj boleče.

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Meld comparison description
sl_SI: Opis primerjave Meld

en: Default window width
sl_SI: Privzeta širina okna

en: Default window height
sl_SI: Privzeta višina okna

en: Default window maximised state
sl_SI: Privzeto razpeto stanje okna

en: Default window fullscreen state
sl_SI: Privzeto celozaslonsko stanje okna

en: Prefer application-wide dark theme
sl_SI: Prednostno uporabi temno različico programa.

en: If true, the GTK dark theme variant will be used, if available. Note that this is separate from the syntax highlighting scheme.
sl_SI: Če je res, bo uporabljena temna različica teme GTK, če je na voljo. Upoštevajte, da je to ločeno od sheme za poudarjanje skladnje.

en: Additional automatically detected text encodings
sl_SI: Dodatna samodejno zaznana kodiranja

en: Meld will use these text encodings to try to decode loaded text files before trying any other encodings. In addition to the encodings in this list, UTF-8 and the current locale-default encoding will always be used; other encodings may also be tried, depending on the user’s locale.
sl_SI: Meld bo s temi kodiranji besedila poskušal odkodirati naložene besedilne datoteke, preden poskusite katero koli drugo kodiranje. Poleg kodiranja na tem seznamu bosta vedno uporabljena UTF-8 in trenutno kodiranje na krajevni ravni; preizkusi se lahko tudi drugo kodiranje, odvisno od uporabnikovih krajevnih nastavitev.

en: Width of an indentation step
sl_SI: Širina zamika

en: The number of spaces to use for a single indent step
sl_SI: Število presledkov za vsak korak zamika

en: Whether to indent using spaces or tabs
sl_SI: Ali naj bodo za zamik besedila uporabljeni presledki namesto tabulatorjev

en: If true, any new indentation will use spaces instead of tabs.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da bo vsako novo zamikanje uporabljalo presledke namesto tabulatorja.

en: Show line numbers
sl_SI: Pokaži številke vrstic

en: If true, line numbers will be shown in the gutter of file comparisons.
sl_SI: Če je res, bodo številke vrstic prikazane v vmesnem robu primerjave datotek.

en: Highlight syntax
sl_SI: Poudarjanje skladnje

en: Whether to highlight syntax in comparisons. Because of Meld’s own color highlighting, this is off by default.
sl_SI: Ali naj bo skladnja v primerjavah poudarjena. Zaradi Meldovega poudarjanja z barvami je to privzeto izklopljeno.

en: Color scheme to use for syntax highlighting
sl_SI: Barvna shema za poudarjanje skladnje.

en: Used by GtkSourceView to determine colors for syntax highlighting
sl_SI: V uporabi pri GtkSourceView za določanje barv poudarjanja skladnje

en: Draw whitespace
sl_SI: Pokaži presledne znake

en: If true, whitespace characters will be drawn in comparisons even if they are not in a changed area.
sl_SI: Če je res, bodo znaki za presledek v primerjavah izrisani, tudi če niso v spremenjenem območju.

en: Wrap mode
sl_SI: Način preloma

en: Lines in file comparisons will be wrapped according to this setting, either not at all ('none'), at any character ('char') or only at the end of words ('word').
sl_SI: Vrstice pri primerjavi datotek se prelamljajo po teh določili, bodisi sploh ne (»brez«), pri kateremkoli znaku (»char«) ali samo po koncu besed (»beseda«).

en: Highlight current line
sl_SI: Poudari trenutno vrstico

en: If true, the line containing the cursor will be highlighted in file comparisons.
sl_SI: Če je res, bo vrstica, ki vsebuje kazalko, označena v primerjavah datotek.

en: Use the system default monospace font
sl_SI: Uporabi privzeto sistemsko pisavo stalne širine

en: If false, custom-font will be used instead of the system monospace font.
sl_SI: Če ni res, bo namesto sistemske enoširne pisave uporabljena pisava po meri.

en: Custom font
sl_SI: Pisava po meri

en: The custom font to use, stored as a string and parsed as a Pango font description.
sl_SI: Pisava po meri za uporabo, shranjena kot niz in razčlenjena kot opis pisave Pango.

en: Show overview source map
sl_SI: Pokaži izvorni predogledni zemljevid

en: If true, file comparisons will have paired source maps for compared files.
sl_SI: Če je res, bodo imele primerjave datotek združene izvorne zemljevide za primerjane datoteke.

en: Style of overview map
sl_SI: Slog preglednega zemljevida

en: Style options for how the overview map is displayed.
sl_SI: Možnosti sloga prikaza preglednega zemljevida.

en: Ignore blank lines when comparing files
sl_SI: Prezri prazne vrstice med primerjavo datotek

en: If true, blank lines will be trimmed when highlighting changes between files.
sl_SI: Če je res, bodo prazne vrstice pri označevanju sprememb med datotekami obrezane.

en: Use the system default editor
sl_SI: Uporabi privzet sistemski urejevalnik besedil

en: If false, custom-editor-command will be used instead of the system editor when opening files externally.
sl_SI: Če ni res, bo namesto urejevalnika sistema uporabljen ukaz »Urejevalnik po meri« pri zunanjem odpiranju datotek.

en: The custom editor launch command
sl_SI: Ukaz za zagon urejevalnika po meri

en: The command used to launch a custom editor. Some limited templating is supported here; at the moment '{file}' and '{line}' are recognised tokens.
sl_SI: Ukaz za zagon urejevalnika po meri. Podprta je osnovna predloga; trenutno prepoznana sta žetona »{file}« in »{line}«.

en: Columns to display
sl_SI: Prikazani stolpci

en: List of column names in folder comparison and whether they should be displayed.
sl_SI: Seznam imen stolpcev v primerjavi map in ali jih je treba prikazati.

en: Ignore symbolic links
sl_SI: Prezri simbolne povezave

en: If true, folder comparisons do not follow symbolic links when traversing the folder tree.
sl_SI: Če je res, primerjave map pri prehajanju drevesa map ne sledijo simbolnim povezavam.

en: Use shallow comparison
sl_SI: Uporabi grobo primerjavo

en: If true, folder comparisons compare files based solely on size and mtime, considering files to be identical if their size and mtime match, and different otherwise.
sl_SI: Če je res, primerjave map primerjajo datoteke, ki temeljijo samo na velikosti in času mtime, glede na to, da sta datoteki enaki, če se njuna velikost in čas mtime ujemata, sicer pa sta različni.

en: File timestamp resolution
sl_SI: Ločljivost časovnega žiga

en: When comparing based on mtime, this is the minimum difference in nanoseconds between two files before they’re considered to have different mtimes. This is useful when comparing files between filesystems with different timestamp resolution.
sl_SI: Pri primerjavi na podlagi mtime je to najmanjša razlika v nanosekundah med dvema datotekama, preden velja, da imata različne čase mtimes. To je uporabno pri primerjanju datotek med datotečnimi sistemi z različno ločljivostjo časovnega žiga.

en: Apply text filters during folder comparisons
sl_SI: Uveljavi besedilne filtre med primerjavo map

en: If true, folder comparisons that compare file contents also apply active text filters and the blank line trimming option, and ignore newline differences.
sl_SI: Če je res, primerjave map, ki primerjajo vsebine datotek, uporabljajo tudi dejavne filtre besedila in možnost obrezave praznih vrstic ter prezrejo razlike v prelomih vrstic.

en: File status filters
sl_SI: Filtri stanja datotek

en: List of statuses used to filter visible files in folder comparison.
sl_SI: Seznam stanj, uporabljenih za filtriranje vidnih datotek pri primerjavi map.

en: Show the version control console output
sl_SI: Pokaži odvod konzole nadzora različic

en: If true, a console output section will be shown in version control views, showing the commands run for version control operations.
sl_SI: Če je res, bo v pogledih nadzora različic prikazan izhodni odsek konzole, ki prikazuje ukaze, ki se zaženejo za operacije nadzora različic.

en: Version control pane position
sl_SI: Položaj okna nadzora različic

en: This is the height of the main version control tree when the console pane is shown.
sl_SI: To je višina glavnega drevesa nadzora nad različicami, ko je prikazano podokno konzole.

en: Present version comparisons as left-local/right-remote
sl_SI: Trenutna primerjava različice poteka kot levo je krajevno / desno je oddaljeno

en: If true, version control comparisons will use a left-is-local, right-is-remote scheme to determine what order to present files in panes. Otherwise, a left-is-theirs, right-is-mine scheme is used.
sl_SI: Če je res, bo pri primerjavi nadzora različic uporabljena shemo levo-je-krajevna, desno-je-oddaljena za določitev vrstnega reda predstavitve datotek v podoknih. V nasprotnem primeru se uporabi shema leva-je-njihova, desna-je-moja.

en: Order for files in three-way version control merge comparisons
sl_SI: Vrstni red datotek v tristranih primerjavah spajanja nadzorovanih različic

en: Choices for file order are remote/merged/local and local/merged/remote. This preference only affects three-way comparisons launched from the version control view, so is used solely for merges/conflict resolution within Meld.
sl_SI: Izbire za vrstni red datotek so remote/merged/local (oddaljene/združene/krajevne) in local/merged/remote (krajevne/združene/oddaljene). Ta nastavitev vpliva le na tristrane primerjave, ki se začnejo iz pogleda nadzora različic, zato se uporablja samo za združitve/reševanje sporov znotraj Melda.

en: Show margin in commit message editor
sl_SI: Pokaži rob v urejevalniku sporočila uveljavitve

en: If true, a guide will be displayed to show what column the margin is at in the version control commit message editor.
sl_SI: Če je true (res), bo prikazano vodilo, ki prikazuje stolpec, v katerem se nahaja rob v urejevalniku sporočil za pošiljanje v nadzor različic.

en: Margin column in commit message editor
sl_SI: Stolpec roba v urejevalniku sporočil uveljavitev

en: The column at which to show the margin in the version control commit message editor.
sl_SI: Stolpec pri katerem naj bo pokazan rob v urejevalniku sistema nadzora uveljavitve različic.

en: Automatically hard-wrap commit messages
sl_SI: Samodejno na silo prelomi sporočila uveljavitve

en: If true, the version control commit message editor will hard-wrap (i.e., insert line breaks) at the commit margin before commit.
sl_SI: Če je true (res), bo urejevalnik sporočil za pošiljanje v nadzor različic pred objavo trdo prelomil vrstice (t.j. vstavil prelome vrstice) na robu za objavo.

en: Version control status filters
sl_SI: Filtri nadzora različic

en: List of statuses used to filter visible files in version control comparison.
sl_SI: Seznam stanj, uporabljenih za filtriranje vidnih datotek pri primerjavi različic.

en: Filename-based filters
sl_SI: Filtri poimenovanja datotek

en: List of predefined filename-based filters that, if active, will remove matching files from a folder comparison.
sl_SI: Seznam vnaprej določenih filtrov, ki temeljijo na datotečnih imenih, ki bodo, če so dejavni, odstranili ujemajoče se datoteke iz primerjave map.

en: Text-based filters
sl_SI: Filtri besedila

en: List of predefined text-based regex filters that, if active, will remove text from being used in a file comparison. The text will still be displayed, but won’t contribute to the comparison itself.
sl_SI: Seznam vnaprej določenih filtrov regularnih izrazov, ki bodo, če so dejavni, odstranili uporabo besedila pri primerjavi datotek. Besedilo bo še vedno prikazano, vendar ne bo prispevalo k sami primerjavi.

en: Classic (Meld)
sl_SI: Običajno (Meld)

en: Base color scheme for Meld highlighting
sl_SI: Osnovna barvna shema za poudarjanje skladnje

en: Meld dark scheme
sl_SI: Temna shema

en: Dark color scheme for Meld highlighting
sl_SI: Temna barvna shema za poudarjanje skladnje

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: New comparison
sl_SI: Začne novo primerjavo

[ctx: shortcut window]
en: Close a comparison
sl_SI: Zapre okno primerjave

[ctx: shortcut window]
en: Quit Meld
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Stop the current action
sl_SI: Ustavi trenutno dejanje

[ctx: shortcut window]
en: Refresh comparison
sl_SI: Osveži primerjavo

[ctx: shortcut window]
en: Open externally
sl_SI: Odpri v zunanjem programu

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
sl_SI: Omogoči celozaslonski način

[ctx: shortcut window]
en: Swap left and right panes
sl_SI: Zamenjaj levi in desni pladenj

[ctx: shortcut window]
en: Panes
sl_SI: Okna

[ctx: shortcut window]
en: Previous comparison pane
sl_SI: Skoči na predhodno okno primerjave

[ctx: shortcut window]
en: Next comparison pane
sl_SI: Skoči na naslednje okno primerjave

[ctx: shortcut window]
en: Changes
sl_SI: Spremembe

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous change
sl_SI: Skoči na predhodno spremembo

[ctx: shortcut window]
en: Go to next change
sl_SI: Skoči na naslednjo spremembo

[ctx: shortcut window]
en: Tabs
sl_SI: Zavihki

[ctx: shortcut window]
en: Go to previous tab
sl_SI: Skoči na predhodni zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Go to next tab
sl_SI: Skoči na naslednji zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Switch to tab
sl_SI: Preklopi na zavihek

[ctx: shortcut window]
en: Move tab left
sl_SI: Premakne na zavihek levo

[ctx: shortcut window]
en: Move tab right
sl_SI: Premakne na zavihek desno

[ctx: shortcut window]
en: Editing
sl_SI: Urejanje

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sl_SI: Razveljavi dejanje

[ctx: shortcut window]
en: Redo
sl_SI: Ponovno uveljavi dejanje

[ctx: shortcut window]
en: Cut
sl_SI: Izreže izbor

[ctx: shortcut window]
en: Copy
sl_SI: Kopira izbor

[ctx: shortcut window]
en: Paste
sl_SI: Prilepi izbor

[ctx: shortcut window]
en: Find
sl_SI: Odpre iskalno polje

[ctx: shortcut window]
en: Find Next
sl_SI: Najde naslednjo pojavitev

[ctx: shortcut window]
en: Find Previous
sl_SI: Najde predhodno pojavitev

[ctx: shortcut window]
en: Replace
sl_SI: Zamenja vsebino

[ctx: shortcut window]
en: File comparison
sl_SI: Primerjava datotek

[ctx: shortcut window]
en: Save current file
sl_SI: Shrani trenutno datoteko

[ctx: shortcut window]
en: Save current file to new path
sl_SI: Shrani trenutno datoteko na novo mesto

[ctx: shortcut window]
en: Save all files in comparison
sl_SI: Shrani vse datoteke trenutne primerjave

[ctx: shortcut window]
en: Previous conflict
sl_SI: Skoči na predhodni niz v sporu

[ctx: shortcut window]
en: Next conflict
sl_SI: Skoči na naslednji niz v sporu

[ctx: shortcut window]
en: Push change to left
sl_SI: Potisne trenutne spremembe na levo

[ctx: shortcut window]
en: Push change to right
sl_SI: Potisne trenutne spremembe na desno

[ctx: shortcut window]
en: Pull change from left
sl_SI: Potegne spremembe z leve

[ctx: shortcut window]
en: Pull change from right
sl_SI: Potegne spremembe z desne

[ctx: shortcut window]
en: Copy change above left
sl_SI: Kopira spremembe nad levi del

[ctx: shortcut window]
en: Copy change below left
sl_SI: Kopira spremembe pod levi del

[ctx: shortcut window]
en: Copy change above right
sl_SI: Kopira spremembe nad desni del

[ctx: shortcut window]
en: Copy change below right
sl_SI: Kopira spremembe pod desni del

[ctx: shortcut window]
en: Delete change
sl_SI: Izbriše spremembo

[ctx: shortcut window]
en: Folder comparison
sl_SI: Primerjava map

[ctx: shortcut window]
en: Copy to left
sl_SI: Kopira na levo

[ctx: shortcut window]
en: Copy to right
sl_SI: Kopira na desno

[ctx: shortcut window]
en: Version control comparison
sl_SI: Primerjava nadzora različic

[ctx: shortcut window]
en: Commit to version control
sl_SI: Uveljavi spremembe v sistem za nadzor različic

[ctx: shortcut window]
en: Show/hide console output
sl_SI: Pokaže/Skrije odvod konzole

en: Save As…
sl_SI: Shrani kot …

en: Save A_ll
sl_SI: Shrani _vse

en: Revert files…
sl_SI: Povrni datoteke …

en: Open Externally
sl_SI: Odpri v zunanjem programu

en: Refresh Comparison
sl_SI: Osveži primerjavo

en: _Find…
sl_SI: _Najdi …

en: _Replace…
sl_SI: _Zamenjaj …

en: View
sl_SI: Pogled

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Overview Map
sl_SI: Predogledni zemljevid

en: Version control console
sl_SI: Konzola nadzora različic

en: Lock scrolling
sl_SI: Zakleni drsenje

en: Swap left and right panes
sl_SI: Zamenjaj levi in desni pladenj

en: Comparison
sl_SI: Primerjava

en: Stop
sl_SI: Zaustavi

en: Merge All from Left
sl_SI: Združi vse spremembe z leve

en: Merge All from Right
sl_SI: Združi vse spremembe z desne

en: Merge All
sl_SI: Združi vse

en: Format as Patch…
sl_SI: Zapiši kot programski popravek …

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Meld
sl_SI: _O programu

en: File status
sl_SI: Stanje datoteke

en: Same
sl_SI: Enako

en: New
sl_SI: Novo

en: Modified
sl_SI: Spremenjeno

en: Ignore filename case
sl_SI: Prezri velikost črk v imenih datotek

en: Normalize Unicode paths
sl_SI: Normaliziraj poti Unicode

en: Normal
sl_SI: Običajno

en: Unversioned
sl_SI: Brez določene različice

en: Ignored
sl_SI: Prezrto

en: Flatten folders
sl_SI: Splošči mape

en: Copyright © 2002-2009 Stephen Kennedy
    Copyright © 2009-2022 Kai Willadsen
sl_SI: Avtorske pravice © 2002-2009 Stephen Kennedy
    Avtorske pravice © 2009-2022 Kai Willadsen

en: Start a new comparison
sl_SI: Nova primerjava

en: Open a recent comparison
sl_SI: Odpri nedavno primerjavo

en: Go to the previous change
sl_SI: Skoči na predhodno spremembo

en: Go to the next change
sl_SI: Skoči na naslednjo spremembo

en: Go to the previous conflict
sl_SI: Skoči na predhodni niz v sporu

en: Go to the next conflict
sl_SI: Skoči na naslednji niz v sporu

en: Version Filters
sl_SI: Filtri različice

en: File Filters
sl_SI: Filtri datotek

en: Text Filters
sl_SI: Filtri besedila

en: Active
sl_SI: Dejavno

en: Column Name
sl_SI: Ime stolpca

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

en: Move item up
sl_SI: Premakni predmet navzgor

en: Move _Up
sl_SI: Premakni _navzgor

en: Move item down
sl_SI: Premakni predmet navzdol

en: Move _Down
sl_SI: Premakni navz_dol

en: Commit
sl_SI: Uveljavi

en: Commit Files
sl_SI: Uveljavi datoteke

en: Log Message
sl_SI: Sporočilo beleženja

en: Previous logs:
sl_SI: Predhodni dnevniki:

en: Co_mmit
sl_SI: _Uveljavi

en: Copy to left
sl_SI: Kopiraj na levo

en: Copy to right
sl_SI: Kopiraj na desno

en: Delete selected
sl_SI: Izbriši izbor

en: _Compare selected files
sl_SI: _Primerjaj izbrane datoteke

en: _Mark selected file
sl_SI: _Označi izbrano datoteko

en: Compare _with marked file
sl_SI: Primerjaj _z označeno datoteko

en: Copy to _left
sl_SI: Kopiraj na _levo

en: Copy to _right
sl_SI: Kopiraj na _desno

en: _Delete selected
sl_SI: _Izbriši izbrano

en: Collapse Recursively
sl_SI: Zloži

en: Expand Recursively
sl_SI: Razširi

en: _Open Externally
sl_SI: _Odpri v zunanjem programu

en: _Copy File Paths
sl_SI: _Kopiraj poti datoteke

en: Select folder to open in this pane
sl_SI: Izbor mape za to okno

en: Folder 1
sl_SI: Mapa 1

en: Folder 2
sl_SI: Mapa 2

en: Folder 3
sl_SI: Mapa 3

en: Search text encoding…
sl_SI: Iskanje kodiranja besedila …

en: Push current change to the left
sl_SI: Potisni trenutne spremembe na levo

en: Push current change to the right
sl_SI: Potisni trenutne spremembe na desno

en: Copy chunks
sl_SI: Kopiraj koščke

en: Delete change
sl_SI: Izbriši spremembo

en: Copy change above the left chunk
sl_SI: Kopiraj spremembe nad levi del

en: Copy change below the left chunk
sl_SI: Kopiraj spremembe pod levi del

en: Copy change above the right chunk
sl_SI: Kopiraj spremembe nad desni del

en: Copy change below the right chunk
sl_SI: Kopiraj spremembe pod desni del

en: _Undo
sl_SI: _Razveljavi

en: _Redo
sl_SI: _Ponovno uveljavi

en: Cu_t
sl_SI: Iz_reži

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: _Paste
sl_SI: Pr_ilepi

en: Open Containing Folder
sl_SI: Odpri vsebujočo mapo

en: Copy Full Path
sl_SI: Kopiraj polno pot

en: This file can not be written to. You may click here to unlock this file and make changes anyway, but these changes must be saved to a new file.
sl_SI: V datoteko ni mogoče pisati. S klikom na to mesto lahko odklenete datoteko in vsebino spreminjate, vendar pa je treba spremembe shraniti v datoteko z drugim imenom.

en: Save file in this pane
sl_SI: Shrani datoteko v tem oknu

en: Open file in this pane
sl_SI: Odpri datoteko v tem oknu

en: File 3
sl_SI: Datoteka 3

en: File 2
sl_SI: Datoteka 2

en: File 1
sl_SI: Datoteka 1

note: Create icon and filename CellRenderer
en: Name
sl_SI: Ime

en: Pattern
sl_SI: Vzorec

en: Add new filter
sl_SI: Dodaj nov filter

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Remove selected filter
sl_SI: Odstrani izbrani filter

en: _Match case
sl_SI: _Upoštevaj velikost črk

en: Who_le word
sl_SI: Cele _besede

en: Regular e_xpression
sl_SI: _Logični izraz

en: Wrapped
sl_SI: Prelomljeno

en: Replace _All
sl_SI: Zamenjaj _vse

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: Switch between Find and Find-and-Replace
sl_SI: Preklop med možnostima Najdi in Najdi in Zamenjaj

en: Search highlight mode…
sl_SI: Način iskanja s poudarjanjem …

en: New comparison
sl_SI: Nova primerjava

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Version control
sl_SI: Nadzor različic

en: _3-way comparison
sl_SI: _Trojna primerjava

en: Select First File
sl_SI: Izbor prve datoteke

en: Select Second File
sl_SI: Izbor druge datoteke

en: Select Third File
sl_SI: Izbor tretje datoteke

en: Select First Folder
sl_SI: Izbor prve mape

en: Select Second Folder
sl_SI: Izbor druge mape

en: Select Third Folder
sl_SI: Izbor tretje mape

en: Select A Version-Controlled Folder
sl_SI: Izbor mape nadzora različic

en: _Blank comparison
sl_SI: _Prazna primerjava

en: C_ompare
sl_SI: _Primerjava

en: Close Tab
sl_SI: Zapri zavihek

en: Format as Patch
sl_SI: Oblikuj kot popravek

en: Copy to Clipboard
sl_SI: Kopiraj v odložišče

en: Save Patch
sl_SI: Shrani popravek

en: Use differences between:
sl_SI: Uporabi razlike med:

en: Left and middle panes
sl_SI: Levi in srednji pladenj

en: Middle and right panes
sl_SI: Srednji in desni pladenj

en: _Reverse patch direction
sl_SI: Obrni smer popravka

en: Path
sl_SI: Pot

en: Copy Path
sl_SI: Kopiraj pot

en: Open Folder
sl_SI: Odpri mapo

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Font
sl_SI: Pisava

en: _Use the system fixed width font
sl_SI: _Uporabi sistemsko pisavo določene širine

en: _Editor font:
sl_SI: Pisava _urejevalnika:

note: TRANSLATORS: This is the status bar label for a group of settings, such as text wrapping, show line numbers, whitespace, etc.
en: Display
sl_SI: Prikaz

en: _Tab width:
sl_SI: Širina _tabulatorja:

en: _Insert spaces instead of tabs
sl_SI: Vstavi _presledke namesto tabulatorjev

en: Enable text _wrapping
sl_SI: Omogoči _prelom besedila

en: Do not _split words over two lines
sl_SI: Ne _deli besed preko dveh vrstic

en: Highlight _current line
sl_SI: Poudari _trenutno vrstico

en: Show _line numbers
sl_SI: Pokaži _številke vrstic

en: Show w_hitespace
sl_SI: Pokaži _presledne znake

en: Prefer dark theme
sl_SI: Uporabi temno temo

en: Use s_yntax highlighting
sl_SI: Uporabi _barvno poudarjanje skladnje

en: Syntax highlighting color scheme:
sl_SI: Barvna shema poudarjanja skladnje:

en: Code Overview
sl_SI: Pregled kode

en: Show overview map
sl_SI: Pokaži predogledni zemljevid

en: Overview map style:
sl_SI: Slog predoglednega zemljevida:

en: External Editor
sl_SI: Zunanji urejevalnik

en: Use _default system editor
sl_SI: Uporabi _privzet sistemski urejevalnik besedil

en: Edito_r command:
sl_SI: Ukaz _urejevalnika:

en: Editor
sl_SI: Urejevalnik

en: Shallow Comparison
sl_SI: Groba primerjava

en: C_ompare files based only on size and timestamp
sl_SI: _Primerjaj datoteke na osnovi velikosti in časovnega žiga

en: _Timestamp resolution:
sl_SI: Ločljivost časovnega _žiga:

en: Note: enabling text filters may make comparing large files much slower
sl_SI: Opomba: omogočanje besedilnih filtrov lahko naredi primerjavo velikih datotek precej počasnejšo

en: Symbolic Links
sl_SI: Simbolne povezave

en: Visible Columns
sl_SI: Vidni stolpci

en: Folder Comparisons
sl_SI: Primerjava map

en: Version Comparisons
sl_SI: Primerjave različic

en: _Order when comparing file revisions:
sl_SI: Vrstni red primerjave predelav datotek:

en: Order when _merging files:
sl_SI: Vrstni red _združevanja datotek:

en: Commit Messages
sl_SI: Uveljavi sporočila

en: Show _right margin at:
sl_SI: Pokaži _desni rob pri:

en: Automatically _break lines at right margin on commit
sl_SI: Samodejno _prelomi vrstice na desnem robu ob uveljavitvi

en: Version Control
sl_SI: Nadzor različic

en: Filename filters
sl_SI: Datotečni filtri

en: When performing directory comparisons, you may filter out files and directories by name. Each pattern is a list of shell style wildcards separated by spaces.
sl_SI: Pri primerjavi map je mogoče filtrirati datoteke in mape po imenu. Vsak vzorec na seznamu je zapisan z nadomestnimi znaki (npr: * in ?), ločenimi s presledki.

en: Change trimming
sl_SI: Spremeni obrezovanje

en: Trim blank line differences from the start and end of changes
sl_SI: Obreži spremembe praznih vrstic od začetka in konca sprememb

en: Text filters
sl_SI: Filtri besedila

en: When performing file comparisons, you may ignore certain types of changes. Each pattern here is a python regular expression which replaces matching text with the empty string before comparison is performed. If the expression contains groups, only the groups are replaced. See the user manual for more details.
sl_SI: Pri primerjavi datotek je mogoče prezreti nekatere vrste sprememb. Vsak vzorec na seznamu je zapisan z logičnimi izrazi, s katerimi se zamenja želeno besedilo s praznim nizom, preden je primerjava izvede. V primeru, da izraz vključuje skupine, so zamenjane le te. Več podrobnosti je zapisanih v priročniku.

en: Left is remote, right is local
sl_SI: Levo je oddaljeno, desno krajevno

en: Left is local, right is remote
sl_SI: Levo je krajevno, desno oddaljeno

en: Simple change map
sl_SI: Enostavno menjanje zemljevida

en: Compact source map
sl_SI: Stisnjen zemljevid vira

en: Full source map
sl_SI: Poln zemljevid vira

en: Remote, merge, local
sl_SI: Oddaljeno, združi, krajevno

en: Local, merge, remote
sl_SI: Krajevno, združi, oddaljeno

en: Push local commits to remote?
sl_SI: Ali naj se objavijo krajevne uveljavitve v oddaljeno skladišče?

en: The commits to be pushed are determined by your version control system.
sl_SI: Uveljavitve za objavo določa sistem za nadzor različic.

en: _Push commits
sl_SI: _Objavi uveljavitve

en: Search recent comparisons…
sl_SI: Iskanje nedavnih primerjav …

en: Discard unsaved changes to documents?
sl_SI: Ali želite zavreči neshranjene spremembe dokumentov?

en: Changes made to the following documents will be permanently lost:
sl_SI: Spremembe navedenih dokumentov bodo trajno izgubljene:

en: _Discard
sl_SI: _Zavrzi

en: Save changes to documents before closing?
sl_SI: Ali želite shraniti spremembe dokumenta pred zapiranjem?

en: If you don’t save, changes will be permanently lost.
sl_SI: V kolikor sprememb ne shranite, bodo te trajno izgubljene.

en: Close _without Saving
sl_SI: Zapri _brez shranjevanja

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Show whitespace
sl_SI: Pokaži presledne znake

en: Text wrapping
sl_SI: Prelom besedila

en: _Compare
sl_SI: _Primerjava

en: Co_mmit…
sl_SI: U_veljavi …

en: Re_vert
sl_SI: Po&vrni

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Resolve Conflict
sl_SI: Razreši spor

en: Commit changes to version control
sl_SI: Uveljavi spremembe v sistem za nadzor različic

en: Commit…
sl_SI: Uveljavi …

en: Pull remote changes to the local repository
sl_SI: Potegni oddaljene spremembe v krajevno skladišče

en: Push local changes to remote
sl_SI: Objavi spremembe v oddaljeno skladišče

en: Add to version control
sl_SI: Dodaj v sistem nadzora različic

en: Remove from version control
sl_SI: Odstrani iz sistema nadzora različic

en: Revert working copy to original state
sl_SI: Povrni delovno kopijo na izvorno stanje

en: Mark as resolved in version control
sl_SI: Označi kot razrešeno v sistemu nadzora različic

en: Open version controlled folder in this pane
sl_SI: Odpri mapo nadzora različic v tem oknu

en: Location
sl_SI: Mesto

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Extra
sl_SI: Dodatno

en: Console output
sl_SI: Odvod konzole

en: Copy _up
sl_SI: Kopiraj _navzgor

en: Copy _down
sl_SI: Kopiraj _navzdol

note: Create file size CellRenderer
en: Size
sl_SI: Velikost

note: Create date-time CellRenderer
en: Modification time
sl_SI: Čas spremembe

note: Create ISO-format date-time CellRenderer
en: Modification time (ISO)
sl_SI: Čas spremembe (ISO)

note: Create permissions CellRenderer
en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

en: {filename} (scanning…)
sl_SI: {filename} (poteka preiskovanje …)

en: [{label}] Scanning {folder}
sl_SI: [{label}] Prebiranje mape {folder}

en: [{label}] Done
sl_SI: [{label}] končano

en: Folder {} is being compared to itself
sl_SI: Mapo {} primerjate samo s seboj

en: Folders have no differences
sl_SI: V mapah ni razlik

en: Contents of scanned files in folders are identical.
sl_SI: Vsebina preiskanih datotek v mapah je enaka.

en: Scanned files in folders appear identical, but contents have not been scanned.
sl_SI: Optično prebrane datoteke v mapah se zdijo enake, vendar vsebina ni bila optično prebrana.

en: File filters are in use, so not all files have been scanned.
sl_SI: Filtri datotek so v uporabi, zato niso bile optično prebrane vse datoteke.

en: Text filters are in use and may be masking content differences.
sl_SI: Filtri za besedilo so v uporabi in lahko prikrijejo razlike v vsebini.

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hi_de
sl_SI: S_krij

en: Multiple errors occurred while scanning this folder
sl_SI: Med preiskovanjem mape je prišlo do več napak.

en: Files with invalid encodings found
sl_SI: Zaznane so datoteke z neveljavnim znakovnim naborom

note: TRANSLATORS: This is followed by a list of files
en: Some files were in an incorrect encoding. The names are something like:
sl_SI: Zaznane so datoteke z neveljavnim znakovnim naborom. Imena so na primer:

en: Files hidden by case insensitive comparison
sl_SI: Datoteke skrite zaradi primerjave brez upoštevanja velikosti črk

note: TRANSLATORS: This is followed by a list of files
en: You are running a case insensitive comparison on a case sensitive filesystem. The following files in this folder are hidden:
sl_SI: Zagnan je način primerjave brez upoštevanja velikosti črk na sistemu, ki razlike velikosti upošteva. Nekatere datoteke so skrite:

en: “{first_file}” hidden by “{second_file}”
sl_SI: »{first_file}« skrito s »{second_file}«

en: Replace folder “%s”?
sl_SI: Ali želite zamenjati mapo »%s«?

en: Another folder with the same name already exists in “%s”.
    If you replace the existing folder, all files in it will be lost.
sl_SI: Druga mapa z istim imenom že obstaja v »%s«.
    Če zamenjate obstoječo mapo, bodo vse datoteke v tej mapi izgubljene.

en: Error copying file
sl_SI: Napaka kopiranja datoteke

en: Couldn’t copy {source}
    to {dest}.
    
    {error}
sl_SI: Ni mogoče kopirati vira {source}
    v cilj {dest}.
    
    {error}

en: Error deleting {}
sl_SI: Napaka med brisanjem {}

en: No folder
sl_SI: Ni mape

en: Folder comparison:
sl_SI: Primerjava map:

en: Comparison results will be inaccurate
sl_SI: Rezultati primerjave ne bodo natančni

en: A filter changed the number of lines in the file, which is unsupported. The comparison will not be accurate.
sl_SI: Filter je spremenil število vrstic v datoteki, ki ni podprta. Primerjava ne bo natančna.

en: Mark conflict as resolved?
sl_SI: Ali naj se spor označi kot razrešen?

en: If the conflict was resolved successfully, you may mark it as resolved now.
sl_SI: Če je bil spor uspešno rešen, ga lahko označite kot razrešenega.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Mark _Resolved
sl_SI: Označi kot _razrešeno

en: Add Synchronization Point
sl_SI: Dodaj točko usklajevanja

en: Remove Synchronization Point
sl_SI: Odstrani točko usklajevanja

en: Move Synchronization Point
sl_SI: Premakni točko usklajevanja

en: Match Synchronization Point
sl_SI: Ujemi točko usklajevanja

en: Clear Synchronization Points
sl_SI: Počisti točke usklajevanja

en: File comparison:
sl_SI: Primerjava datotek:

en: There was a problem opening the file “%s”.
sl_SI: Prišlo je do napake med odpiranjem datoteke “%s”.

en: File %s appears to be a binary file.
sl_SI: Datoteka %s je videti kot dvojiška datoteka.

en: Do you want to open the file using the default application?
sl_SI: Ali želite odpreti datoteko z uporabo privzetega programa?

en: Open
sl_SI: Odpri

en: [%s] Merging files
sl_SI: [%s] Združevanje datotek

en: [%s] Computing differences
sl_SI: [%s] Računanje razlik

en: File %s has changed on disk
sl_SI: Datoteka %s je bila na disku spremenjena.

en: Do you want to reload the file?
sl_SI: Ali želite ponovno naložiti datoteko?

en: _Reload
sl_SI: _Ponovno naloži

en: File {} is being compared to itself
sl_SI: Datoteko {} primerjate samo s seboj

en: Files are identical
sl_SI: Datoteki sta enaki

en: Text filters are being used, and may be masking differences between files. Would you like to compare the unfiltered files?
sl_SI: Uporabljani so filtri besedila, zato so lahko razlike med datotekami skrite. Ali naj se primerja vsebina brez dejavnih filtrov?

en: Files differ in line endings only
sl_SI: Datoteki se razlikujeta le v končnih vrstičnih oznakah

en: Files are identical except for differing line endings:
    %s
sl_SI: Datoteki sta enaki, razlikujeta se le v končnih vrstičnih oznakah:
    %s

en: Show without filters
sl_SI: Pokaži brez filtrov

en: Change highlighting incomplete
sl_SI: Spremeni označevanje kot nedokončano

en: Some changes were not highlighted because they were too large. You can force Meld to take longer to highlight larger changes, though this may be slow.
sl_SI: Nekaterih sprememb ni mogoče poudariti, ker so prevelike. Označevanje je mogoče vsiliti, vendar je postopek lahko zelo dolgotrajen.

en: Keep highlighting
sl_SI: Poudarjanje skladnje

en: _Keep highlighting
sl_SI: _Poudarjanje skladnje

en: Saving failed
sl_SI: Shranjevanje je spodletelo.

en: Please consider copying any critical changes to another program or file to avoid data loss.
sl_SI: Razmislite o kopiranju kritičnih sprememb v drug program ali datoteko, da se izognete izgubi podatkov.

en: Save Left Pane As
sl_SI: Shrani levi pladenj kot

en: Save Middle Pane As
sl_SI: Shrani srednji pladenj kot

en: Save Right Pane As
sl_SI: Shrani desni pladenj kot

en: File %s has changed on disk since it was opened
sl_SI: Datoteka %s je bila po odpiranju na disku spremenjena.

en: If you save it, any external changes will be lost.
sl_SI: Če datoteko shranite, bodo vse zunanje spremembe izgubljene.

en: Save Anyway
sl_SI: Vseeno shrani

en: Don’t Save
sl_SI: Ne shrani

en: File “{}” contains characters that can’t be encoded using its current encoding “{}”.
sl_SI: Datoteka »{}« vsebuje znake, ki jih ni mogoče kodirati v naboru »{}«.

en: Couldn’t save file due to:
    %s
sl_SI: Ni mogoče shraniti datoteko zaradi:
    %s

en: Could not save file %s.
sl_SI: Ni mogoče shraniti datoteke %s.

en: Live comparison updating disabled
sl_SI: Živo posodabljanje ob primerjavi je onemogočeno

en: Live updating of comparisons is disabled when synchronization points are active. You can still manually refresh the comparison, and live updates will resume when synchronization points are cleared.
sl_SI: Živo posodabljanje primerjav je onemogočeno, kadar je dejavno usklajevanje. Še vedno je mogoče ročno osvežiti primerjavo, živo posodabljanje pa bo spet na voljo, ko bo usklajevanje končano.

en: Can't swap unsaved files
sl_SI: Neshranjenih datotek ni mogoče zamenjati

en: Files must be saved to disk before swapping panes.
sl_SI: Preden zamenjate podokna, morate datoteke shraniti na disk.

en: Can't swap version control comparisons
sl_SI: Ni mogoče zamenjati primerjav nadzora različic

en: Swapping panes is not supported in version control mode.
sl_SI: Zamenjava podoken v načinu nadzora različic ni podprta.

en: Deleting remote folders is not supported
sl_SI: Brisanje oddaljenih map ni podprto

en: Not a file or directory
sl_SI: Predmet ni ne datoteka ne mapa

en: “{}” can’t be put in the trash. Do you want to delete it immediately?
sl_SI: »{}« ni mogoče postaviti v smeti. Ali ga želite takoj izbrisati?

en: This remote location does not support sending items to the trash.
sl_SI: To oddaljeno mesto ne podpira pošiljanja elementov v smeti.

en: _Delete Permanently
sl_SI: _Trajno izbriši

en: Replace file “%s”?
sl_SI: Ali želite zamenjati datoteko »%s«?

en: A file with this name already exists in “%s”.
    If you replace the existing file, its contents will be lost.
sl_SI: Datoteka s tem imenom v »%s« žeobstaja.
    Če zamenjate obstoječo datoteko, bo izgubljena celotna vsebina.

en: wrong number of arguments supplied to --diff
sl_SI: Neveljavno število argumentov pri ukazu --diff.

en: Start with an empty window
sl_SI: Zagon brez odprtih oken

en: file
sl_SI: datoteka

en: folder
sl_SI: mapa

en: Start a version control comparison
sl_SI: Zagon primerjave nadzora različic

en: Start a 2- or 3-way file comparison
sl_SI: Zagon z dvojno ali trojno primerjavo datotek

en: Start a 2- or 3-way folder comparison
sl_SI: Zagon z dvojno ali trojno primerjavo map

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Meld is a file and directory comparison tool.
sl_SI: Meld je orodje za primerjavo vsebine datotek in map.

en: Set label to use instead of file name
sl_SI: Določi naslov namesto imena datoteke

en: Open a new tab in an already running instance
sl_SI: Odpri nov zavihek v že zagnanem programu

en: Automatically compare all differing files on startup
sl_SI: Ob zagonu samodejno primerjaj vse različne datoteke.

en: Ignored for compatibility
sl_SI: Prezrto zaradi skladnosti

en: Set the target file for saving a merge result
sl_SI: Določitev ciljne datoteke za shranjevanje rezultatov združevanja.

en: Automatically merge files
sl_SI: Samodejno združi datoteke

en: Load a saved comparison from a Meld comparison file
sl_SI: Naloži shranjeno datoteko primerjav Meld

en: Create a diff tab for the supplied files or folders
sl_SI: Ustvari zavihke primerjav za navedene datoteke ali mape.

en: too many arguments (wanted 0-3, got %d)
sl_SI: preveč argumentov (zahtevanih 0-3, prejetih %d)

en: can’t auto-merge less than 3 files
sl_SI: ni mogoče samodejno združiti manj kot tri datoteke

en: can’t auto-merge directories
sl_SI: ni mogoče samodejno združiti map

en: Error reading saved comparison file
sl_SI: Napaka med branjem datoteke primerjav

en: invalid path or URI “%s”
sl_SI: neveljavna pot oziroma naslov URI »%s«

en: remote folder “{}” not supported
sl_SI: oddaljena mapa »{}« ni podprta

note: TRANSLATORS: This is the label of a new, currently-unnamed file.
en: <unnamed>
sl_SI: <neimenovano>

en: untitled
sl_SI: neimenovano

en: Filename
sl_SI: Ime datoteke

en: Need three files to auto-merge, got: %r
sl_SI: Za samodejno združevanje morajo biti navedene tri datoteke (ne %r)

en: Cannot compare a mixture of files and directories
sl_SI: Ni mogoče sočasno primerjati datotek in map

en: {}
    
    Meld encountered a critical error while running:
    <tt>{}</tt>
sl_SI: {}
    
    Meld je med delovanjem naletel na kritično napako:
    <tt>{}</tt>

en: [None]
sl_SI: [noben]

en: label
sl_SI: oznaka

en: pattern
sl_SI: vzorec

en: Version control:
sl_SI: Nadzor različic:

en: Couldn’t find colour scheme details for {}; this is a bad install
sl_SI: Podrobnosti barvne sheme za {} ni mogoče najti! Namestitev je okvarjena.

en: Plain Text
sl_SI: Običajno besedilo

en: Unnamed file
sl_SI: Neimenovano

note: Abbreviation for line, column so that it will fit in the status bar
en: Ln {line}, Col {column}
sl_SI: Vrstica {line}, Stolpec {column}

en: Line you want to move the cursor to
sl_SI: Vrstica, na katero želite postaviti kazalko

en: No files will be committed
sl_SI: Ni pripravljenih datotek za uveljavitev

note: Translators: First element is replaced by translated "%d unpushed commits", second element is replaced by translated "%d branches"
en: {unpushed_commits} in {unpushed_branches}
sl_SI: {unpushed_commits} v {unpushed_branches}

en: %d unpushed commit | %d unpushed commits
sl_SI[0]: %d neobjavljenih uveljavitev
sl_SI[1]: %d neobjavljena uveljavitev
sl_SI[2]: %d neobjavljeni uveljavitvi
sl_SI[3]: %d neobjavljene uveljavitve

en: %d branch | %d branches
sl_SI[0]: %d vej
sl_SI[1]: %d veja
sl_SI[2]: %d veji
sl_SI[3]: %d veje

en: Mode changed from {old_mode} to {new_mode}
sl_SI: Način je spremenjen iz {old_mode} v {new_mode}

en: Partially staged
sl_SI: Delno v pripravljenosti

en: Staged
sl_SI: V pripravljenosti

note: Translators: This is the displayed name of a version control system when no version control system is actually found.
en: None
sl_SI: Brez

en: Rev %s
sl_SI: Predelava %s

en: Merged
sl_SI: Združeno

en: Base
sl_SI: Osnova

en: Local
sl_SI: Krajevno

en: Remote
sl_SI: Oddaljeno

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Newly added
sl_SI: Nedavno dodano

en: Renamed
sl_SI: Preimenovano

en: Conflict
sl_SI: V sporu

en: Removed
sl_SI: Odstranjeno

en: Missing
sl_SI: Manjkajoče

en: Not present
sl_SI: Ni na voljo

en: Scanning…
sl_SI: Poteka preiskovanje …

note: Translators: This error message is shown when no repository of this type is found.
en: %(name)s (not found)
sl_SI: %(name)s (ni mogoče najti)

note: Translators: This error message is shown when a version control binary isn't installed.
en: %(name)s (%(cmd)s not installed)
sl_SI: %(name)s (ukaz %(cmd)s ni nameščen)

note: Translators: This error message is shown when a version controlled repository is invalid.
en: %(name)s (invalid repository)
sl_SI: %(name)s (neveljavno skladišče)

en: No valid version control system found in this folder
sl_SI: Ni veljavnega sistema za nadzor različic v tej mapi

en: Choose which version control system to use
sl_SI: Izbor različice sistema za nadzor različic za uporabo

note: TRANSLATORS: This is the name of the version control system being used, e.g., "Git" or "Subversion"
en: {vc} comparison:
sl_SI: Primerjava {vc}:

note: Initial yield so when we add this to our tasks, we don't create iterators that may be invalidated.
en: Scanning repository
sl_SI: Poteka preiskovanje skladišča

en: Scanning %s
sl_SI: Preiskovanje %s

en: (Empty)
sl_SI: (Prazno)

en: %s — local
sl_SI: %s — krajevno

en: %s — remote
sl_SI: %s — oddaljeno

en: %s (local, merge, remote)
sl_SI: %s (krajevno, združi, oddaljeno)

en: %s (remote, merge, local)
sl_SI: %s (oddaljeno, združi, krajevno)

en: %s — repository
sl_SI: %s — skladišče

en: %s (working, repository)
sl_SI: %s (delovno, skladišče)

en: %s (repository, working)
sl_SI: %s (skladišče, delovno)

en: Remove folder and all its files?
sl_SI: Ali želite izbrisati mapo in vse njene datoteke?

en: This will remove all selected files and folders, and all files within any selected folders, from version control.
sl_SI: S tem dejanjem bodo odstranjene vse izbrane datoteke in mape in vse podrejene datoteke iz sistema za nadzor različic

en: Clear
sl_SI: Počisti
