menu 2.1.34 - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: usage: %s [-X] [-p <user>] -c <command>
      -c command: command to execute as a string (mandatory)
      -p <user>: user to switch to (default: root)
      -X: command is a X11 program\n
bg: употреба: %s [-X] [-p <потребител>] -c <команда>
      -c <команда>: команда за изпълнение (задължително)
      -p <потребител>: потребител, като който да се изпълни
                       командата (по подразбиране: root)
      -X: командата е програма за X11\n

en: About to execute %s.\n
bg: Ще се изпълни %s.\n

en: This command needs %s privileges to be executed.\n
bg: Тази команда изисква привилегиите на %s за да бъде изпълнена.\n

en: Using %s...\n
bg: Използване на %s...\n

en: Enter %s password at prompt.\n
bg: Въведете парола за %s.\n

en: Incorrect password or command failed. Try again? (y/N)
bg: Грешна парола или грешка при изпълнението на командата. Нов опит? (д/Н)
